Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Luksusowa agencja towarzyskaprośba o rekomendacje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

purban

purban

Otrzaskany

• +users
  • 54 postów
Numer telefonu:

Witam,

Może ktoś polecić agencję towarzyską wysokich lotów tj. przede wszystkim dziewczyny wysokiego kalibru. Te, które odwiedziłem nie trzymają żadnych fajnych standardów (np. na Jerozolimskich Puławskiej itp.) Coś w rodzaju Wersalu Joanny w lepszych czasach. Z góry dzięki

Masterr4321
Re: Luksusowa agencja towarzyska

Masterr4321

Otrzaskany

• +users
  • 50 postów

Agencji towarzyskiej z wyższych sfer nie polecę - bo chyba po prostu takiej aktualnie nie ma. Swego czasu wyróżniał się Wersal, w szczególności ze swoją gwiazdą Paulą - ale to już raczej przeszłość. Ja również chciałem spróbować sprawdzonych dziewczyn z wyższej półki, swego czasu założyłem wątek dotyczący "ekskluzywnych eskortów"  http://www.garsonier...uzywne +eskorty , ale odzew szwagrów był raczej niewielki. Wydaje mi się, że powinieneś próbować właśnie w segmencie Eskort, są tam zarówno indywidualne dziewczyny, jak i zorganizowane spółdzielnie. Ogłoszeń w necie jest bardzo dużo, ale ceny zaporowe. Mam nadzieję, że szwagrowie, którzy korzystają z wyższej półki dziewczyn więcej podzielą się sprawdzonymi namiarami i dadzą tutaj recenzje ze spotkania bo nikt nie chce wtopić za tak dużą kasę.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych