Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Kochanka Monika Biust 4, 693-518-207cycata blondi

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

ronaldo1985

ronaldo1985

Praktykant

• +users
  • 46 postów

Witam Szwagrów! Czy kots odwiedzil juz tą laske? https://www.odloty.p...t-4/192510.html

R E K L A M A

Yaskier
Re: Kochanka Monika Biust 4, 693-518-207

Yaskier

Weteran

• +users
  • 589 postów

Pod tym samym numer masz podobne ogłoszenie tyle, że na Ursynowie. Godziny pracy się pokrywają, więc ja bym zalecał daleko idącą ostrożność.

https://www.odloty.p...gfe/192506.html

kowboj_klawiatury

kowboj_klawiatury

Praktykant

• +users
  • 16 postów

Wiele dziewczyn dubluje ogłoszenia, jeśli działają na granicy dwóch dzielnic; przypadki Wola/Bemowo, Mokotów/Ursynów, stąd też podbijam pytanie, czy ktoś był i może zrezenzować

marekstr

marekstr

Praktykant

• +users
  • 20 postów
Zdecydowałem się zaryzykować i muszę powiedzieć, że jestem nawet zadowolony!

Telefonistka zaprosiła mnie na Puławską 228. Dziewczyna, która otworzyła drzwi, przedstawiła się jako Ola. Zdjęcia są jak zwykle trochę podretuszowane, ale wydaje mi się, że rzeczywiście znajduje się na nich bohaterka tematu. Jest to wysoka dziewczyna, obecnie z trochę dłuższymi, prostymi blond włosami, o ładnej buzi i dużym, póki co naturalnym biuście. Był pewien zgrzyt, bo okazało się, że (wbrew ogłoszeniu) Ola nie jest masażystką, a zwykłą divą. Musiałbym jednak być jakiś nienormalny, żeby zrezygnować na widok takiej dziewczyny.

Ustawka 10/10 - bezproblemowa, z tym że odbiera telefonistka. Być może pytanie o Olę zwiększy szansę, że trafimy do bohaterki tematu.
Lokal 10/10 - jak dla mnie bardzo dogodna lokalizacja. Nowy blok, więc i mieszkanie ładne. W mieszkaniu widziałem drugi podobnie urządzony pokój, więc pewnie zazwyczaj przyjmuje z koleżanką.
Panna 9/10 - jak dla mnie bliska ideału. Jeśli "zrobi sobie cycki" tak jak planuje, to pewnie obniżę do 8/10.
Fbg 7/10 - mokro, głęboko i wytrwale, ale niestety trochę ząbków...
Sex 9/10 - Panna chętnie współpracuje i można z nią przerobić wiele pozycji. Sprawia wrażenie, że też chce z tego czerpać przyjemność.
Masaż 5/10 - tutaj najsurowasza ocena, ponieważ po ogłoszeniu spodziewałem się "w miarę profesjonalnego" masażu erotycznego. Można jednak liczyć na masaż amatorski.
Atmosfera 8/10 - Dziewczyna jest sympatyczna i bardzo komunikatywna. Nie pogania, nie tnie na czasie, od wejścia do wyjścia pełna godzina. Minus jednak za to, że to typ trochę zarozumiałej księżniczki, przekonanej, że jej wartości i tryb życia są jedyne słuszne, i trochę irytowało mnie słuchanie jej "mądrości".
Ogółem 8/10 (w kategorii div)

Polecam i sam pewnie też wrócę. :)

xcobra

xcobra

Weteran

• Moderator
  • 881 postów
Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z "DZIEWCZYNY WARSZAWA i MAZOWIECKIE (wasze opinie)Samopomoc Warszawa i MazowieckieSamopomoc stołeczna" do "DZIEWCZYNY WARSZAWA i MAZOWIECKIE (wasze opinie)Dziewczyny Warszawa - OPINIE".

kasztan79

kasztan79

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Padło i na mnie... Potwierdzam lokalizację podaną przez kolegę. 

Mieszkania nie będę opisywał, bo to nie jest forum "jak urządzić mieszkanie", tylko o Divach. Fakt, że jest czysto i ładnie w mieszkaniu.

Panna zdecydowanie jest tą ze zdjęć. Co do telefonistki... wątpię, bo to był jej głos. Oferta w 100% zgodna z tym co jest opisane w anonsie.

Cyfry:

FBG/8 - głeboko, mokro, ze zmiennym tempem, do tego mega plus za "głębokie gardło".

Panna/9 - jest bardzo ładna. Fajne blond włoski, ładna twarz, niebieskie oczy i mega fajny, duży cyc.

Sex/6 - fajnie, stara się, ale widać, że jest młoda i jeszcze musi się troszkę nauczyć.

Atmosfera/7 - inteligentna, można pogadać, ale... potwierdzam opinię kolegi, że to jest małolatka i ma jeszcze opcję, że jest najmądrzejsza na świecie.

Generalnie warto zawitać do tej dziewczyny, bo jest bardzo ładna, sympatyczna i nie jest zmanierowana.

Kaczorek69

Kaczorek69

Bywalec

• +users
  • 112 postów
Temat do połączenia

http://www.garsonier...-240-837/page-4

Byłem jeszcze na Bemowie i ostatnio w nowej lokalizacji na Mokotowie.

Ustawka pomimo że z początku wydawała się konkretna (przez telefonistkę) ostatecznie niestety in minus, bo trochę się wyczekałem pod blokiem. Parkowanie nawet w trakcie dnia to dramat.

Dziewczyna to (nadal) bardzo zgrabna blondynka. Włosy dłuższe niż na zdjęciach. Miła buzia. Nienachalny make up. Trochę ciałka tu i ówdzie ale generalnie i tak schudła i wyładniała. Niestety odbiło się to na piersiach. Zapamiętałem ją jako posiadaczkę ogromnych i wiszących cycochów a wydaje mi się że sflaczały i pozostały wiszące:/ mimo wszystko przy jej aparycji są bardzo ładne i na pewno żadne sylikony nie będą lepsze. Wiek w ogłoszeniu myślę że nieznacznie zaniżony. Seksowna bielizna i ładne szpilki których nie zdejmuje w trakcie spotkania. Moja prośba o pończochy niestety nie zostala spełniona.

Mieszkanie na poziomie. W pokoju uciech duże wygodne łóżko i szafa z lustrem. Czysto. Brakuje tylko krzesła żeby rzucić ciuchy.

W sexie robi o co się poprosi, raczej bez grymasów ale czasami widać że ma swój scenariusz. Nie zawsze to dobrze. Trochę też mechanicznie niestety. Wyczuwalne luzy.

Dziewczyna zna się na tym co robi. Poza tym jest sympatyczna, można też bez skrępowania pogadać ale raczej nie na filozoficzne tematy. Zapytana pociągnie temat ale raczej nie rozpocznie. Ja polecam i może nawet wrócę.

Ustawka (przez telefonistkę) 5/10
Lokal 7/10
Parkowanie 3/10

Panna 8/10
FBG 8/10
Sex 7/10
Atmosfera i zaangażowanie 6/10

Użytkownik Kaczorek69 edytował ten post 28 sierpień 2017 - 13:27

maestro7

maestro7

Praktykant

• +users
  • 37 postów

Odwiedziłem dziewczynę jakiś miesiąc temu na puławskiej, ale również byłem u Niej na Bemowie  :oczko:

Dziewczyna wciąż atrakcyjna, jednak piersi niestety faktycznie w dotyku w porównaniu z poprzednią wizytą są miętsze mimo to widok nagiej divy wciąż bardzo pociągający :oczko: szczupła, ładne długie blond włosy, a te piersi też do sylwetki się bardzo fajnie prezentują,  szpilek nie lubi zdejmować co miało miejsce na obu spotkaniach, lubi różne pozycje chętnie sama proponuje niekoniecznie misjonarz  :chytry: za to plusik jak i za fbg który robiła praktycznie bez ręki biorąc całego do ust :P nawet po wizycie na Bemowie żałowałem, że nie ma jej ogłoszenia więc miłe zaskoczenie jak się spotkaliśmy na puławskiej  :zeby:

Ogólnie dla mnie diva do polecenia w tej cenie (200)   :paladin:

Użytkownik maestro7 edytował ten post 30 sierpień 2017 - 13:03

wymodelowany

wymodelowany

Praktykant

• +users
  • 15 postów

odwiedzilem kolezanke - na Pulawskiej w znanej prywatce dzie juz sie przewinlo kilkadziesiat niewiast

plusy:

- panna wizualnie atrakcyjna - wysoka, duzy biust(choc wiotki) , dlugie nogi , ladna bielizna

- twarz - kwestia gustu - mi sie podobalo - choc moze troche tak mocny makijaz i w sumie dosc mloda twarz jakos do konca nie gadaly ze soba spojnie

jesli ktos lubi wyglad  demona seksu i kurwiki w oczach - bedze zadowolony

- panna bardzo kontaktowa - moze troche czuc nerwowowsc w probie podtrzymanai kontaktu - a moze jestem przewrazliwioony

- panna aktywna i ochocza - nie grymasi, zmienia pozycje, kombinuje co tu jeszcze mozemy wykrecic zeby bylo lepiej

minusy:

- temperowka zebami przy oralnym - niestety  - moze to kwestia techniki , moze gabarytow .

a ze chyba oral sprawia jej przyjemnosc to ostro i dlugo sie z tym certoli.

- zapach fajek w lokalu - jak zwykle tu.

- jesli ktos jest watlej budowy - to panna moze zlamac kregoslup jak sie wezmie do masowania

doznania z pogranicza przyjemnosci& bolu - dla niektorych ten punkt moglby byc w "plusach" zapewne.

- parking - roznie - ale raczej klopot.

panna 7/10

oral checi 9/10

oral technika 6/10

sex 8/10

caloksztalt 7/10

za 2 paczki - jak ktos chce porzadnie sie zmeczyc - chyba warto.

thrillsseeker

thrillsseeker

Bywalec

• +users
  • 156 postów

https://odloty.pl/pl...t-4/192510.html

Dziewczyny ze zdjęć w tym ogłoszeniu nie spotkałem. Ale jakoś nie wycofałem się, bo po wejściu nie spojrzałem dokładnie na przyjmującą mnie panią i nawet pomyślałem, że może to jednak ona, tylko nie wygląda aż tak atrakcyjnie i młodo jak tu inni opisywali, ale sama akcja będzie OK.

Ustawka: sama w sobie bezproblemowa, ale jeśli uznać, że spodziewałem się innej panny to chyba trzeba dać 1/10. No ale lokalizacja niezła - Puławska koło metra Wilanowska, lokal w nowym bloku, ale niezbyt przytulny i nie było gdzie położyć ciuchów bo w szafie, którą mi wskazała pani nie było żadnej półki. Musiałem położyć swój majdan na podłodze... Dajmy łącznie za kategorię ustawka i lokal: 4/10.

Uroda: 6/10. Pani zdecydowanie po trzydziestce, nie było tam żadnej młodziutkiej sexy Moniki z biustem 4. Jak na jej wiek to ciało niezłe, nie była gruba, chociaż trochę tam tego ciałka miała. Jasna karnacja, blondynka, twarz w porządku, ale nie do zapamiętania.

Atmosfera: 6/10. Nawet miło, ale trochę momentami ciężkawo. To znaczy pani czasami rzucała takie ciężkie refleksje o życiu i tej swojej pracy...

Akcje: 5/10. Niby pozycje różne obierała, ale właściwie sama narzucała. Jak jej się któraś znudziła, zarządziła od tyłu. Prosiła, żeby nie było za mocno. Główną atrakcją seksu było... duże lustro na szafie obok, w którym można sobie było popodziwiać swoją kopulację. Chyba tylko do tego ta szafa służy tam. ;-)

Chętnie bym zapolował na tę Olę, którą tu szwagrowie opisują, ale trochę boję się tam iść, bo tak jak opisałem nie wiadomo na kogo się trafi.

paramonow

paramonow

Stary wyjadacz

• +users
  • 272 postów

Do tego lokalu umawia niestety telefonistka i umawia jak leci...  Kilka tygodni temu chciałem umówić się z panną o imieniu Kaja ( jest gdzieś kartoteka ).  Po dojechaniu na miejsce drzwi otworzyła mi Monika/Ola . Znałem ją z Bemowa więc zostałem.  Podobnoe jak się telefonistce powie 'do kogo' to będzie OK. Trzeba uważac w każdym razie...

tojajestem

tojajestem

Praktykant

• +users
  • 47 postów

Teraz Maja, ale w linku w odlotach jest "zgrabna kaja" - czy to ta sama?

https://www.odloty.p...-24/206448.html

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych