Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Młodziutka Nimfomanka, 576-350-139

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

rmal

rmal

Praktykant

• +users
  • 34 postów
Numer telefonu: 576-350-139
Saper

Adres dość znany Domaniewska. Byłem krótko w przerwie na lunch.
Piersi zrobione, ja osobiście nie przepadam ale fajne, duże sterczące sutki 7/10. Pewnie niektórzy ocenią wyżej.
Figura lepiej niż na zdjęciach, kilka kilo za dużo, nie ma tragedii. 7/10.
Wiek zgodny z opisem.
Buzia. Usta zrobione, twarz ładna 7/10. Powiem jak dla mnie panna trochę plastikowa ma potencjał jakby wróciła do naturalnego wyglądu to pewnie dałbym mocne 8.
FBG poprawnie trzeba uważać na ząbki 7/10.
Sex. Diva posłuszna, chętnie zmienia pozycje dość namiętnie 8/10.
Atmosfera. Chociaż wygląd na to nie wskazuje Panna miłą i sympatyczna. 8/10.

Podsumowując jak ktoś lubi plastikowe ładne lale to polecam pewnie będzie zadowolony.
Ja wolę naturalne dziewczyny, ale i tak uważam, że za taką stawkę pozycja godna uwagi.

Linki.
https://odloty.pl/pl...nka/192413.html
https://odloty.pl/pl...t-5/192409.html

Wspomniane oferty

150 zł Młodziutka Nimfomanka - 576350139

Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
blond

Oczy:
niebieskie

Wzrost:
167 cm

Biust:
5

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Tak

Za 1godz:
150 zł

Użytkownik xcobra edytował ten post 29 lipiec 2017 - 11:41

R E K L A M A

Krist81
Re: Młodziutka Nimfomanka, 576-350-139

Krist81

Świeżak

• user
  • 6 postów

Ja odradzam.

Dzwonię rano i miły głos, że za godzinę da mi znać czy da radę się spotkać.

No i cisza. Po dwóch godzinach wysyłam eska, dzwonię na oba telefony, ale nikt nie odbiera. Już się nie odezwała.

Wystawka (A sama narzekała na szwagrów że wystawiają ją). Nie polecam.

Nie opisujemy wystawek. Ale to nawet wystawką nie można nazwać, bo nie byłeś umówiony na spotkanie! 

Nie śmieć w dziale opinii. 10 dni +10%

Użytkownik marco111 edytował ten post 08 maj 2017 - 16:07

janosiczek

janosiczek

Praktykant

• +users
  • 21 postów

ustawka była wczoraj, więc relacja świeża  ;) 
Przez telefon dowiedziałem się, że panna nie jest dysponowana w 100%, ale zaprasza na loda w niższej cenie. OK, w sumie nie miałem sił na nadmierną aktywność a perspektywa zajęcia się mną przez fajną laskę nie wydawała się być zła :mysli: 
Po 2 telefonach jestem na miejscu, ul. Domaniewska róg Niepodległości. Budynek z lat 90', standard średni.
Łóżko wyrobiona kanapa, ręcznik świeży ale po stu praniach, łazienka jako taka: 5/10.
Panna: sztuczny ale jędrny i proporcjonalny do ciała cycek, usta zrobione, wiek 22-25 lat. Budowa ciała jak na zdjęciach (byłem z tego ogłoszenia: https://odloty.pl/pl...nka/192413.html ).
Widać że dziewczyna trenuje, jeszcze ciut do zrzucenia z brzuszka. Za uśmiech, luz i podejście do klienta daję 7/10.
FBG: dziewczyna niezmordowana, na początku delikatnie i spokojnie, ale po kilku sugestiach z uśmiechem na ustach mogę powiedzieć: widać że to lubi!
Długo, namiętnie, ze zmiennym tempem i techniką, nie zapomniała o okolicach. Całość trwała prawie pół godziny a materiał wylądował na jej ustach i buzi, dyskretnie połknięty. 8/10. Rozliczenie przed.

Podsumowując: młoda zrobiona dziewczyna z bardzo dobrymi aspiracjami. Widać, że to jej początki. Nie wiem jak w seksie ale na długiego i fajnego loda - polecam  :zeby:

able

able

Stary wyjadacz

• +users
  • 252 postów
Byłem dziś i jestem na tak.

Początek kiepski. Dodzwoniłem się po kilku godzinach prób, więc nie było źle. Po przybyciu pod blok panna w nerwach najpierw odmówiła spotkania, potem zaproponowała koleżankę Magdę (http://www.garsonier...25-575-178-987/) ale w końcu zgodziła się przyjąć, tylko musiałem jej dać czas żeby się doprowadziła do porządku. Okazało się, że poprzedni klient mocno ją wyruchał i dodatkowo zaspermił jej oko i włosy, co strasznie ją wytrąciło z równowagi. Zwłaszcza to drugie, bo makijaż, a stara się wyglądać jak najlepiej i dostała wkurwa. Wniosek: to nie jest dobry adres dla miłośników hardcore, natomiast doceniam dbałość o zadowolenie klienta. Przeprosiła za bałagan i najpierw wolała odmówić spotkania niż dać słaby serwis, zmieniła zdanie dopiero gdy zapewniłem że wezmę na to poprawkę. Panna w branży dopiero od tygodnia, pierwszy raz robiła hiszpana :)

Lokal ok, ręcznik czysty, żele są, czystość w normie, tym razem nie waliło fajkami.

Co do wyglądu Uli, to tak jak pisali poprzednicy. Zdjęcia jej, bez retuszu, niewielki nadmiar kilogramów niby jest ale nie przeszkadzał nawet mnie, po prostu nie jest szczupła. 2 kg mniej i będzie bardzo dobrze. Usta i piersi pompowane, wygląd lali z dyskoteki, mnie to nakręciło. Bimbałki fajne, jako że nie jest to natura to lepiej oglądać niż ściskać, ale miałem przyjemność z jednego i drugiego :)

Francja delikatnie, bez rączki ani ząbków, trochę okolic ale płytko. Nie chciałem jej męczyć w tym stanie więc poprosiłem tylko o rączkę i było już bardzo dobrze (z tego samego powodu nie nalegałem na seks dowcipny). Można delikatnie nadawać tempo biodrami. Finiszowałem w buzi po 20 minutach zabawy, wypluła w chusteczkę (w anonsie jest połyk, mnie nie rusza, może tylko dziś nie zrobiła ale informuję).

Cyferki musza być, więc:
Ula 7/10, piersi 8/10
Ustawka 9/10
Lokal 7/10
Atmosfera 6/10 ale myślę, że innym razem byłoby spokojnie 8/10
FBG 8/10
Seksu nie było
Rozliczenie przed z mojej inicjatywy, 100 zl/30 minut, wyszedłem regulaminowo.

Podsumowując, Ula to fajna dupeczka, dobrze obciąga i dba o zadowolenie klienta. Zamierzam wrócić i mam nadzieję, że kolejne spotkanie będzie już w lepszym klimacie.

Wspomniane oferty

100% Początkująca 19-nastka - 575178987

Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
brązowe

Oczy:
piwne

Wzrost:
170 cm

Biust:
3

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Tak

Za 1godz:
150 zł

Yaskier

Yaskier

Stary wyjadacz

• +users
  • 421 postów

I ja zawitałem w tym tygodniu, co by zweryfikować osobiście któż to nowy pojawił się na mapie stolicy :D

Ustawka z małymi problemami, ale ogólnie poszło całkiem sprawnie. Rejony działania te same, co Beata - Domaniewska, nieopodal Niepodległości. A i jest ta śmieszna kratka, co u dziewczyn na Niegocińskiej, więc czasem może wygenerować to niedyskrecję.

Najsłabszy punkt programu to lokal. Stare mieszkanie i spory pierdolnik. Jakieś rozpadające się kojo z kocem. Nawet się nie kładłem. W łazience też rozgardiasz.

Bohaterka tematu to taka trochę lolitka z nocnego klubu. Zrobione usta i piersi. Ale trzeba powiedzieć, że z tymi cyckami to dobra robota ;) Generalnie figura fajna. Z twarzy może się podobać. Wiek ok. 26-27 lat.

Akcja: na starcie Panna zapytała mnie czy chce uprawiać sex  :mysli: Widząc moje lekkie skonsternowanie od razu dodała, że przez kobiece sprawy jest lekko niedysponowana, ale gdybym miał być niezadowolony to ona może. WTF?! W takim razie stwierdziłem, że zostajemy tylko przy FBG. I po czasie okazało się, że to była dobra decyzja, bo jak zmienialiśmy pozycje to trochę zajechało z okolic intymnych.

Co do FBG - majstersztyk to może nie był, ale było długo, wytrwale i z okolicami :)

Podsumowując: na pewno musi uporać się z "kobiecymi problemami" i zmienić lokal. Wtedy wrócę z pewnością. Choćby aby sprawdzić ją w boju. Do tego czasu nie ma mowy.

Kontakt: 9/10.

Lokal: 4/10.

Diva: 7,5/10.

Akcja: 6/10.

Czołgiem!

Użytkownik Yaskier edytował ten post 11 maj 2017 - 21:55

flashbone

flashbone

Praktykant

• +users
  • 19 postów

Raport z pola, czyli field report :)

​Zdjęcia z ogłoszenia odpowiadają rzeczywistości, chociaż opakowanie na miejscu jest oczywiście inne, niż to z ogłoszenia. Nie jest źle i stosunek jakości do ceny jest w porządku.Młodziutka nimfomanka to nieco przegięcie, bo dziewczyna nie jest już młodziutka (27 lat?). W żadnym wypadku nie jest nimfomanką - wykonuje swoją pracę i czujesz to, gdy tam jesteś. Zrób swoje i spadaj, chociaż bez większej napinki.
​Występuje wspomniana w postach wyżej kratka.

​Numerki za numerek:

twarz - 6/10 - nieźle, ale dupy nie urywa. lubię poprawiane usta, blond włosy i imprezową urodę. plastic-fantastic, chociaż raczej sześć na dziesięć, niż dziewięć na dziesięć. biała skóra nieskażona solarium, co może być plusem lub minusem w zależności od preferencji. pięknie nie jest, niepięknie też nie. 

ciało - 7/10 - bardzo poprawnie i 7/10 to wysoka nota. mega tyłek, naturalnie zrobione piersi (zdjęcia na odlotach pokazują 'inne' cycki). dla fanów konkretnie zbudowanych kobiet, chociaż dziewczyna nie jest gruba (no...może trochę). pięć kilogramów może wylaszczyć lub sparaliżować ofertę w zależności od przyszłych wydarzeń. z rzeczy, które mogą wydawać się niefajne, to tatuaż nad tyłkiem oraz rozstępy po chudnięciu. należy pamiętać, że oceniam jakość/cena, więc jeśli miałoby to być 200/h, to byłoby to 3/10

FBG - 7/10 - bardzo dobrze. dziewczyna preferuje lody i być może wiąże się to z faktem, że woli zrobić loda facetowi, który jej nie odpowiada, niż się z nim bzykać. być może jednak ogólnie woli robić lody, niż się stukać. nie mam pojęcia i nie chcę wnikać, ale zdecydowanie fbg to jej konik. wolne tempo, delikatne, sprawne dociąganie ustami - pierwszy w życiu 'wolny lód', który mnie podkręcił prawie do końca. żałuję, że przystąpiłem do dalszej gry zamiast skończyć podczas fbg. dla fanów głębokiego oraz ostrego obciąganie to zły adres.

seks - 3/10 - słabo. przerzucałeś snopki siana na wsi? nie? ja też nie, ale tak właśnie wyobrażam sobie to zadanie. posłusznie, ale rozczarowująco w porównaniu ze świetnym fbg. być może wkradł się leń, być może to nie był ten dzień.

​rozmowa - 5/10 - o nic nie znaczących rzeczach. nie uświadczysz rozmów na abstrakcyjne tematy - dziewczyna jest prosta, ale nie prostacka. jeśli podrywasz w dyskotekach i lubisz gładkie tematy bez drugiego dna, to będziesz czuł się świetnie.

atmosfera - 5/10 - dziewczyna jest przyjazna, za co mega plus. nie od dziś w biznesie i czujesz się jak kolejny ziomek do wyciśnięcia. pewnie, że mi to przeszkadza, ale nie obrażam się. :) rzemiosło, a nawet trochę fabryka i totalny brak polotu w postaci leniwego zdejmowania ciuchów do akcji. w drugim pokoju koleżanka bawiąca się z innym klientem. raczej średnie warunki mieszkalne.

​Nie wrócę, ale polecam jako interesującą, niskobudżetową ofertę.

Tobi7

Tobi7

Praktykant

• +users
  • 29 postów

Wybrałem się do panny na Domaniewską gdyż chciałem spróbować trochę plastiku ;)

Przez telefon ustawka trochę pokręcona. Dziewczyna nawija że ma zaraz klienta, ale że on tylko na 1/2h więc mogę się wybierać. Na miejscu trochę przesunięć czasowych ale znośnie. 7/10

No i wbijam przez znaną kratę do "lokalu" a właściwie nory. trzeba uważać aby się do czegoś nie przylepić :/  Warunki słaaaaaabiutkie. łazienka tragedia. 2/10

No ale dziewczyna budzi smaczek bo widać że chce się podobać facetom :) Usta napchane jak u ryby, cycek też z konkretną wkładką, rzęsy doklejone jak wachlarze i czort wie co jeszcze poprawiane. Nie jest źle, figura fajna. Wiek 25 latek ale trochę przejść było ;) 7/10

Miała być 1h a tu zonk i komunikat że tylko można 1/2 za 100 bo nie chciała wcześniej mówić abym się nie zerwał. Niby że ma wyjazd. Jak się później okazało gdy odebrała przy mnie tel. ten kit wali szwagrom aby przyspieszyć przemiał. Szybki numer i następny. Tu kręci zawodowo!

No ale jak chce szybko to niech ma. Laskę wbiłem w rybią paszczę, ona na kolanach ja stoję i patrzę jak mi się przysysa. Były próby głębiej ale nieśmiałe więc zarządziłem zarzut gumki. 6/10

Sam musiałem się ubierać przez długaśne paznokcie. Potem dokładne smarowanie sprzętu jej krocza i rzut na obleśne wyrko, można jechać jak się chce. Cipka ładna i  fajnie sprężysta daje ciekawe wrażenia w czasie posuwania. Pani nie grymasi, zmienia pozycje, po pewnym czasie poprawia smarowanie. Równocześnie nie odmawia pocałunków, bawi  kolczykiem w języku. Nóżki w górę i na boki nie ma problemu, głęboko też można docisnąć. Jak się trochę postarałem to kilka stęków z lali wycisnąłem, chyba jej się podobało ale szpara mocno zmęczona częstym przepychaniem. Od tyłu dobrze się wypina. Widoki ciekawe. Sex 8/10 choć bez większego zaangażowania ze strony dziewczyny, jednak mogłem się dobrze rozładować :D

W sumie laska nawet fajna za niewielką kasę, ale ten paskudny lokal z wypaćkanym dywanikiem, narzutką na wyrko obleśną łazienką trochę odstrasza. No i dziwnie tak bo ciekawska koleżanka łązi po korytarzu lub siedzi w kuchni  z fajkiem i obczaja szwagrów.    

Przypuszczam że może jeszcze kiedyś wpadnę na tanie, szybkie i konkretne umęczenie stojącej pałki.

Animus

Animus

Special Edition

• Moderator
  • 6193 postów

Jako ze ostatnoi cos wiecej sie poruszam moja smiecirka MPO po polsce i europie dotarłem tez na wskazany przez dana pannne adres i na dana godzine pomimo umowienia sie 40 min wczesniej i potwierdzenia 15 min przed przyjazdem niestety nikt nie odbierał juz telefonu przez kolejne 20 min

no coz zostalem wystawiony a mialem ochote sie pobwic tymi sztucznymi bablami

kaczordonald5

kaczordonald5

Praktykant

• +users
  • 35 postów

Byłem u bohaterki tematu już kilka razy, ostatnio jakoś w tamtym tygodniu.Lokal trochę obskurny szczególnie łazienka ale wolę takie warunki za 150 niż lepsze za wyższą stawkę, mieszkać tam nie przyjeżdżam. Panna porobiona, usta, rzęsy no i cyce nabite silikonem, ogólnie ok. Ustawka raczej bezproblemowa choć ostatnio musiałem trochę poczekać przed blokiem. Zdecydowanie nie jest to klimat GFE, ja wpadam na dobre grzmocenie, Lodzik dosyć płytki ale doznania fajne gdyż napompowane usta robią swoje. Dymać można jak się chcę bez grymaszenia, panna nie robi fochów i jest aktywna, w godzinie można dwa razy z finałem w buzi ale bez połyku. Atmosfera jak z kumpelą, można pogadać o wszystkim.

Lokal 6/10

Panna 8/10

Lody 8/10

Seks 9/10

Atmosfera 9/10

Zaangażowanie 8/10

Za tą stawkę jedna z lepszych ofert w mieście, ogólnie polecam i będę wracał. 

ricardo126

ricardo126

Bywalec

• +users
  • 112 postów

Panna przyjmuje przy Domaniewskiej.

ustawka 9/10

lokal 6/10 mieszkanie w starym bloku, w środku syf, łazienka kiepska, beznadziejne łóżko.

Po wejściu raczej unika kontaktu wzrokowego co nie rokuje najlepiej. Od razu konkrety - ręcznik i do łazienki.

twarz 6/10 nic specjalnego

figura 8/10 zgrabna, duże, ładne piersi. Okazało się, że zrobione ale szacunek dla chirurga. W dotyku trudno to poznać. Usta napompowane ale nie za dużo.

FBG 6/10 płytko, bez szaleństw ale się stara

sex 8/10 chętnie się bzyka ale tego dnia słabo się czuła za co przepraszała. bardzo przeszkadza kiepskie łóżko. 

atmosfera 8/10 na początku urzędowo, później znacznie fajniej. Jest szansa na powrót ale tym razem na ostre ruchanie.

Ofermus

Ofermus

Praktykant

• +users
  • 12 postów
Byłem i ja...i przyznać muszę, ze dawno nie zaznałem spotkania na tak dobrym poziomie.
Po ostatnich kilku wtopach wchodziłem nastawiony na szybki taktyczny odwrót ale jak zobaczyłem bohaterkę tematu to już na starcie miałem banana na ryju :)
Zdjęcia jej...zdecydowanie mój typ....w kilku słowach - to dziewczyna za ktorą wiekszosc obejrzy się na ulicy. Lokalu nie oceniam bo nie przyszedłem tam podziwiać wystrój wnętrz ani robić test białej rękawiczki. Co do samej akcji - przyszedłem na szybki zrzut ładunku i to dostałem ale już wiem że warto wrócić na coś więcej. Ula ma przecudowne poślady, ktore możnaby klepać w nieskończoność niczym kucharka schabowe ;) widać, że ćwiczy.

Jeśli chodzi o atmosferę - dla mnie max nota, bo czułem sie jak u kumpeli, ktorą znam od lat
Do tego widać, że jest świeża w branży no i nie jest przesiąknięta pracą w tym zawodzie.

Polecam tym, ktorzy potrafią obejść się z laską "z charakterem" :)

Cyferki dla ministra cyfryzacji:

Ustawka: 9/10
Bohaterka: 9/10 (pupa 100/10 ;) )
FBG: 8/10 (bez hardkoru ale poprawnie i z finiszem w buzi)
Klimat: 10/10 (ale nie każdemu bedzie dane to uświadczyć)

Ja na pewno wroce :)
Pozdr. G.

dymacz123

dymacz123

Praktykant

• +users
  • 23 postów

Ustawka w zeszłym tygodniu.

Drzwi otwiera na prawdę ładna dziewczyna. . Widząc ją od razu banan na twarzy bo nie dość że ładna to jeszcze czuć od niej dużo pozytywnej energii. Prysznic i do pokoju gdzie jest spore łóżko. Powoli się rozbieramy. Ubrana była w seksi spódniczke i rajstopy nad kolana. Pamiętam że ładnie pachniała. Cipka miodzio. Cipka jest dosyć mięsista ale to na plus bo super się ją lizalo. Lód fajny z okolicami a sam sex poprawny czułem   jak z dziewczyną którą poznałem na dyskotece.
Umówienie 10/10
Panna 8/10
FBG 7/10
Sex 8/10
Ogólnie 8,5/10 czyli warto w tej cenie skorzystać.

kowboj_klawiatury

kowboj_klawiatury

Praktykant

• +users
  • 16 postów

Byłem wczoraj, 

Drzwi od lokalu i te z kratką na klatce otworzyła ładna dziewczyna w czerwonej spódniczce, z początku odniosłem wrażenie bardzo profesjonalnego, rzeczowego podejścia, nawet jej głos brzmi trochę urzędowo;

Po chwili okazała się bardzo sympatyczna, nie okazała ani trochę dystansu

Lokal niewielki, trzeba uważać, żeby się nie minąć ze szwagrem od koleżanki z pokoju obok; w łazience urzekające zasilanie lampki przy lustrze puszczone z dziury w ścianie kablem na kostkę tuż nad samym zlewem xd

Umówiłem się bez problemu, dotarłem bez problemu

Dziewczyna bardzo ładna, ma sztuczne usta, piersi cudne, jędrne, fantastyczne w dotyku 

Dla mnie sex plus francuz 10/10 - dwa razy postawiony bez gumy, dwa finały w gumę, na jeźdźca i w klasyku

Polecam, jakbym miał bliżej byłbym co tydzień,

Dziewczyna była mocno zaaferowana próbą wyjaśnienia sprawy połączenia jej wątku z jej koleżanką z branży 19 Sisi, mówiła, że prosi szwagrów z kontem na garso, żeby zasygnalizowali na forum, także spełniam jej prośbę

adek13

adek13

Praktykant

• +users
  • 40 postów
Ktoś wie co się dzieje z panna?

longnail

longnail

Otrzaskany

• +users
  • 99 postów

Ktoś wie co się dzieje z panna?

coś mi się kojarzy że mówiła o jakimś urlopie w Sierpniu. 

adek13

adek13

Praktykant

• +users
  • 40 postów
Wróciła już? Bo telefon aktywny lecz bez odbioru.?

thrillsseeker

thrillsseeker

Bywalec

• +users
  • 145 postów

Ja trafiłem do niej z tego numeru: https://www.odloty.p...nka/192413.html

Ustawka: 9/10. Standardowo. Raczej nie ma się czego doczepić. Ale dziesiątkę dałbym, gdyby wysłano po mnie helikopter. ;-)

Lokal na Domaniewskiej ten sam, co podczas mojej wizyty u ukraińskiej lolitki, która już zniknęła. Ale tym razem zostałem przyjęty w większym pokoju, z balkonem. Takie zwyczajne stare mieszkanie w bloku. W łazience bez zmian, tylko mała wanna. Ocena lokalu: 6/10. Tamten mały pokój jakoś bardziej mi pasował do kopulacji.

Uroda: 4/10. Ale twarz to chyba 3/10, przez te nadymane usta i diviarski makijaź. Ogólnie typ dresiarski. Sztuczny biust, blada skóra, niska, ciałko niezbyt szczupłe, wiek jakoś ze 25 lat. Zdjęcia nieźle oddają jej wygląd w realu.

Atmosfera: 6/10. Bardzo wyluzowana i przyjazna, ale nie było w tym żadnego czaru, fajnego napięcia. Dziewczyna dużo opowiada o sobie. W tle muzyka z komputera. Nie było przycinania na czasie ani marudzenia. Chociaż bohaterka wychodziła parę razy na chwilę i gadała krótko z jakąś koleżanką.

Akcje: 5/10. Beznamiętnie, po prostu oddawała swoje ciało do dyspozycji. A jego wygląd mnie szczególnie nie nakręcał. W sumie trochę odczuwałem to jak masturbację tylko przy użyciu ciała żywej kobiety. Cały czas została w butach. Dwa zrzuty zaliczone.

jakub4321

jakub4321

Praktykant

• +users
  • 39 postów

Jedno z lepszych wyjść, choć zaznaczę, że muszę je zweryfikować, bo byłem tylko pół godziny (było późno i nie starczyło już czasu).

Ustawka: 10/10 bez problemu

Lokal: 8/10 Znany na Domaniewskiej. W środku niezły bałagan, wnętrze mogłoby służyć jako plan do dokumentu na temat życia w PRLu. Czemu więc tak wysoka ocena? Często mam ochotę na tego typu klimat w połączeniu z młodymi dziewczynami i dobrym dymaniem (lubiłem tez dlatego Lazurową). 

Bohaterka: 10/10 To też kwestia zajawki na określony typ dziewczyny w danym momencie. Duże sztuczne cycki i usta, a do tego zgrabne, młode ciałko (dziewczyna nie ma zbędnych kilogramów, ale nie jest tez fit modelka, stąd może tego typu opinie w poprzednich postach). W realu wygląda lepiej niż na zdjęciach.

FBG: nie ocenia, było mało czasu, więc na tym elemencie się nie koncentrowałem. 

Seks: 8/10 w pół godziny bez problemu doszedłem dwa razy (wcześniej mi się nie zdarzyło), choć oczywiście duzy wpływ na to miał wygląd dziewczyny. Panna aktywna, współpracuje, zmiana pozycji: jeździec, piesek, klasyk.

Atmosfera: 8/10 Przyjaźnie. Duzo nie rozmawialiśmy, bo nie było na to czasu.

Zdecydowanie do powrotu. 

marek862

marek862

Otrzaskany

• +users
  • 57 postów
Jakiś miesiąc temu udało mi się wbić spontanicznie do laski, trochę na sapera...cóż, generalnie jak ją zobaczyłem to uśmiech zagościł na mojej gębie i poczułem ogromną ciekawość jak to będzie z taką śliczną i kształtną porno laleczką ;) Trzeba docenić te starania "plastyczne", na siłowni i też genetycznie fajne kształty... trochę zdobienia tatuażem co akurat lubię.
Także daleko mi tu do tzw. "obiektywizmu", zauroczyłem się wulgarnym pięknem tej piczki.
Usiadła na rogu wyra, które w środku ma dziurę, że skojarzyło mi się z Freddym Kruegerem i tą sceną z wciągającym łóżkiem..do rzeczy - moment jak obejmuje czubek penisa tymi stuningowanymi wargami jest zajebisty. Zerkała mi w oczy, ogólnie widać, że na siłę tego mi nie robiła. Potem fajny seks na pieska, od boczku trochę z jedną nóżką podwiniętą (zajebiste bioderka i pupa do pieszczenia), pipka czysta choć z charakterystycznym zapachem... nie lizałem jednakże. Jeździec skaczący "na żabę" czy tam nie wiem jak to nazwać. Widok na tą sucz i jej piersiska cudowne dał mi maks z 40 sekund w tej pozycji. Dałem jej do zrozumienia żeby zeszła bo dochodzę, ściągnąłem gumkę w trakcie a ona sam wzięła go łapczywie do buzi i namiętnie dokończyła aż mi się we łbie zakręciło.
Przed, w trakcie i po mega fajna atmosfera... jak z kumpelą z osiedla. Jakiś mały piesek lata pod nogami, jak tam lubię takie. Telefon mi podładowała przy okazji itd.

Minusy są takie, że lokal to brudna i śmierdząca nora z zatkana wanną, jakimś tanim mydłem, ręcznikiem takim, że koszulą się wytarłem... w tle spotkałem się z koleżanką inną ale z uśmiechem. A najważniejszy minus, że się do niej nie można dobić praktycznie ech. A jak już to żeby dowiedzieć się, że najbliższe 24 godziny ma full i tyle.

super_hero

super_hero

Świeżak

• user
  • 2 postów

Witam szanowne grono

Spotkałem się z Panią z ogłoszenia jakiś niecały miesiąc temu. Obecnie nie ma ogłoszenia więc może jest na urlopie. Informacji potwierdzonych nie mam a chętnie chciałem się umówić ponownie.

No to rozbijając spotkanie na szczegóły.

USTAWKA: 8/10 ciężko się trochę do niej dodzwonić. Dużym plusem jest fakt że odbiera sama. 

LOKAL: 7/10 mieszkanie takie trochę nadgryzione zębem czasu. Ale umówmy się - nie szedłem tam oglądać salonów tylko w wiadomym celu. Jedyne co mogłaby poprawić to wystrój pokoiku żeby było trochę bardziej klimatycznie. Oświetlenie, muzyczka itp. 

BOHATERKA: 9/10 taka pompowana lala ale w pozytywnym słowa znaczeniu. Otworzyła mi w leginsach i koszulce na ramionka. Pierś fajnie zrobiona usta również na duży plus. Ciałko również fajne, mały brzuszek ale i mi nawet nie przeszkadzał. Nadrabia to świetnymi cyckami.  Jedyny minus to fakt że mało seksowną bieliznę miała jak weszła już do pokoju. Ale zakładam że jak ktoś poprosi to może coś założy innego. 

FBG: 7/10 Ze względu że nie za bardzo daje radę robić głębokie gardło. Raczej to było spowodowane moimi rozmiarami niż kwestią jej możliwości. Zresztą nawet jak ją pytałem to mówiła że jednak ciężko wziąć całego w usta. Niemniej jednak robi to bardzo fajnie. Delikatnie dosycając się wargami. Oczywiście nie obeszło się bez okolic i patrzenia w oczy. Jak popracuje nad GG to  będzie super. 

SEKS: BRAK OCENY - ze względu na to że akurat w dniu kiedy się spotkaliśmy dostała okresu. Dowiedzieliśmy się dopiero jak dosiadła mnie na jeźdźca i zobaczyła że guma kolorowa. Uczciwie dokończyliśmy pozycję po czym wyszedłem z niej i zaproponowała że dokończy ustami jeżeli mi to przeszkadza. Plusem było jej otwarte podejście. 

ATMOSFERA: 9/10 taka kumpela z którą się spotykałem w wiadomym celu z dawnych lat :) Otwarta, można pogadać, uśmiechnięta, żartuje więc jak najbardziej. Nawet nawiązaliśmy wspólny wątek o kwestii przodków z czasów Powstania Warszawskiego :D

Podsumowując jak najbardziej do powrotu. Laska otwarta na działania i zmiany. Lubi to robić i nie czuć w tym sztucznego podejścia. Dzwoniłem do niej jakiś czas temu dopytać o dłuższe i ostrzejsze spotkanie to nie miała z takimi fantazjami problemu. Obecnie niestety ogłoszenie nieaktywne (może ktoś ma jakieś info na temat jej nieobecności) , ale mam nadzieje że Nimfomanka wróci niebawem bo lokal do ponownego odwiedzenia. 

Użytkownik super_hero edytował ten post 13 listopad 2017 - 13:20

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych