Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Paula - tylko 2 dni 519-591-627Mieszane uczucia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

kajmanek69

kajmanek69

Praktykant

• +users
  • 13 postów
Numer telefonu: 519-591-627

Witam szwagrów.Wyruszyłem dzisiaj na rozminowanie Siedleckich panien. Uzbroiwszy się w kilka numerów telefonów ruszyłem na miasto.Pierwszy telefon wykonałem do Puli bohaterki tematu.Odebrała i kazała zameldować się za 20 minut pod hotelem Arche. Stawiłem się na miejsce drugi telefon a panna mówi że będzie gotowa za 5 minut i tak było. Panna wysoka bardo szczupła ale nie chuda.Figura zajebista a poza tym młoda. Twarz przeciętna. W ogłoszeniu pisała że ma 18lat a sama twierdziła że 20. Wiek na oko się zgadzał. Biust 2 w moim typie, cipka gładziutka ogolona.Co do akcji: zaczęliśmy od tradycyjnego francuza.Mechaniczny ale można ja posuwać jak ma się ochotę co też uczyniłem. Spust do buzi i chwila przerwy na rozmowę. Dziewczyna opowiadała o swojej pracy i koleżankach z branży - to było ciekawe. Tylko panna jakby nieobecna. Zapytałem się jej czy sex sprawia jej przyjemność a ona na to że nie i jest aseksualna i robi to tylko dla pieniędzy które cały czas inwestuje w gospodarstwo rolne. Poza tym  cały czas podróżuje po kraju bo świeży towar ma dobre branie.Po odpoczynku guma na instrument i jazda w kilku pozycjach. Podatna na sugestie i bezproblemowa. Cipka bardzo ciasna tylko mało wilgotna.Widoki bardzo fajne.Podczas seksu panna nieobecna.Wzrok na ścianie ale fajnie pojękuje.

Teraz cyferki:

Lokal: hotel

Panna: 8/10 za figurę i wiek

Lodzik: 8/10 za możliwość posuwania i finał w ustach

Seks: 7/10

Zgodność z ogłoszeniem: 9/10

Cena:300 sporo jak na nasze warunki.

Ogólnie nie żałuje.Ale czy wrócę pomyślę.

Pozdrawiam

R E K L A M A

kajmanek69
Re: Paula - tylko 2 dni 519-591-627

kajmanek69

Praktykant

• +users
  • 13 postów

P.S. do wczorajszego postu:dzisiaj jest w Zduńskiej Woli.Zdjęcia autentyczne.Pozdrawiam.

http://www.roksa.pl/...se/pokaz/414958

galileo80

galileo80

Świeżak

• user
  • 2 postów

Byłem u panny w Suwałkach na ul. Korczaka. Stary wieżowiec w centrum miasta. Ustawka na dwa telefony, numer mieszkania podany pod blokiem. I tu należało zrezygnować :(

W drzwiach wita panna mało sympatyczna, choć do figury i ciała nie można się przyczepić. Wiek deklarowany 18 lat zaniżony - na moje oko panna przed 30-tką. Piersi małe, przyjemne, figura prawie idealna, szczupła dziewczyna, pupcia zgrabna, jędrna. Gorzej z charakterem i nastawieniem do klienta.

Płatność z góry 300 zł, po czym panna pyta o moje upodobania. Ja jej odpowiadam, że lubię czule, namiętnie i długo. A ona na to, że źle trafiłem, bo ona romantyczką nie jest. W międzyczasie gadka o innych panna w branży i o tym, co ją do Suwałk zagnało. Szybkie odświeżenie i trafiamy na łóżko.

Zaczynam minetką, cipka fajna, ale panna nieobecna, wpatrzona w teledyski w tv. Później lodzik, poprawny, czasami nawet głębszy z dopychaniem i spust do buzi. Panna wyszła, oczyściła się z materiału, wróciła i chyba oczekiwała na to, że opuszczę lokum. Ja jej na to, że minęło dopiero 20 minut, a liczę na pełną godzinę. Usłyszałem: "no to się pospiesz, bo to nie poczekalnia". Chwila odpoczynku, szybki masaż taki od niechcenia, lodzik aby postawić do pionu, guma i akcja na jeźdźca. Panna mruczy, podatna na sugestie. Strzał w gumę i panna ma ochotę wręcz wypchać z lokalu.

Cały czas pogania, widać ogromne babskie niezadowolenie i marudzenie, abym się pospieszył.

Cyferki:

Lokal: 7/10

Figura: 8/10

Lodzik: 8/10 za finał w ustach

Seks: 7/10

Atmosfera: 2/10

Ja nie wrócę i mocno odradzam. Nie za 300 zł.

libertyn

libertyn

Weteran

• +users
  • 585 postów

W Ciechanowie teraz jest. Szczurzynek 20.

http://www.roksa.pl/...se/pokaz/414958

libertyn

libertyn

Weteran

• +users
  • 585 postów

Szczecin

lukashlbn

lukashlbn

Bywalec

• +users
  • 107 postów
Witam
Odwiedzilem owz panne w lublinie spotkanke uznaje jako udane chociaz dziewczyna wydaje sie jakas taka nieobecna... podczas rozmowy unika kontaktu wzrokowego a i juz nie inwestuje w gospodarstwo tylko bedzie jechala ratowac biedne dzieci w afryce 😂
Ogolnie mozna wpasc do niej na niezlego loda plus spust na twarz i niezly sex ale podczas spotkania brakuje tego czegos panna jak juz pisalem nieobecna

gmoscati

gmoscati

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Hej, 
A mnie wystawiła w Lublinie. Rozmowa:
- Mogę być za pół godziny?
- Nie, nie, za godzinę...
- Czyli o 20:00? 
- Tak

20:00 telefon milczy
20:10 telefon milczy
20:30 telefon milczy
20:40 telefon milczy

Niech się wali...

Ustawka 0/0

Nie opisujemy wystawek - poczytaj sobie regulamin jak przez 3 lata tego jeszcze nie zrobiles

Użytkownik xcobra edytował ten post 05 październik 2017 - 21:31

szybki84

szybki84

Praktykant

• +users
  • 20 postów

https://www.odloty.p...-12/199693.html Nowy numer. Odwiedziłem Paulę w Siedlcach ul. Armii Krajowej.A oto krótka relacja z mojego spotkania.Ustawka poprawna na wybraną godz.10/10.Dziewczyna bardzo ładna,młoda i zgrabna 8/10.Paula ma wyjebane na atmosferę spotkania,płacisz i bierzesz jak chcesz.Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem i spodobało mi się Jej zachowanie,nie udaje miłej stąd moje 10/10 co do atmosfery spotkania.Akcja również poprawna wszystko zgodne z ogłoszeniem, finał jak chcesz i gdzie chcesz.Podczas ruchania fajnie pojękuje i ma zajebiste piersi.Ocena 8/10 bo nie dała w dupkę(anal zależny od rozmiaru).Ogólnie 9/10 

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych