Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Selena (dawniej Wiki z Anielewicza) 572-220-101 / 733-696-382 (dawniej: 574-746-128) .Studio SelaVip

* * * - - 2 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

SelenaVip

SelenaVip

Praktykant

• +users
  • 14 postów

Witam Bardzo prosimy o dokładnie zapoznawanie się z cenami .Informacje podane na str.odloty dotyczą masaży klasycznych wykonywanych na stole zaś pełną ofertę usług podajemy telefonicznie.

Na miejscu także proszę otwarcie pytać masażystki o ofertę . 

Podstawa cenowa

Masaż klasyczny 1h cena-180 zł

Masaż B2B  1h 250 zł

Gorąco pozdrawiam.

Informacja zamieszczona za zgodą moda.

Użytkownik marco111 edytował ten post 23 styczeń 2018 - 23:02

R E K L A M A

Doc65
Re: Selena (dawniej Wiki z Anielewicza) 572-220-101 / 733-696-382 (dawniej: 574-746-128) .

Doc65

Otrzaskany

• +users
  • 76 postów

Witam, zanim moderacja usunie mój post chciałem napisac że takie przedstawianie oferty jest nieuczciwe, na stronie nie ma mowy o zadnym "masazu klasycznym" bo nie po to się przychodzi, zaś teraz, dopiero po opinii jednego z klientów powyżej, okazuje się że b2b kosztuje sporo drożej.

O zniżkach nawet nie ma  co mówic bo to jak widac tylko chwyt dla przyciągnięcia uwagi.

Pytac masażystkę otwarcie aby sobie mogłą zaśpiewac dowolną kwotę?

Asertywne odpowiadanie tu na forum nie poprawia wcale sytuacji.

Cóż, jak kto chce niech idzie, ja już wiem że nie mam po co.

Użytkownik Doc65 edytował ten post 24 styczeń 2018 - 15:51

SelenaVip
Re: Selena (dawniej Wiki z Anielewicza) 572-220-101 / 733-696-382 (dawniej: 574-746-128) .

SelenaVip

Praktykant

• +users
  • 14 postów

Witam,

W salonie ceny były są i będą niezmienne, na stronie odloty nie ma opcji podania obszernie rozbudowanej oferty naszych usług,

a dla tych którzy jak widać nie byli jeszcze u nas klasyczny znaczy na stole.

Opcja B2B na nim się nie odbywa.

Jeśli zaś chodzi o zniżki one także były są i będą  w ramach prezentów dla naszych klientów którzy chętnie z nich korzystają. 

Formy cennika:

1. Informacja podczas pierwszego kontaktu telefonicznego

2. Informacja udzielana przez masażystki w salonie na pierwszym spotkaniu 

3. Cennik druk do wglądu na recepcji bądź w gabinetach .

Pozdrawiam konkurencję

Selena.

marco111

marco111

Expert

• Moderator
  • 2982 postów

Sądzę, że wszystko zostało już szczegółowo wyjaśnione, dlatego poniżej proszę wyłącznie o opinie. Wszelkie wątpliwosci należy sobie wyjaśniać za pomoca PW. Jeśli ktoś nie potraktuje mojej prośby poważnie, przekona się w przykry sposób, że nie żartowałem.

SelenaVip

SelenaVip

Praktykant

• +users
  • 14 postów

Drodzy Panowie, 

w dniu 14.02.18 (walentynki) w naszym uroczym salonie nasze atrakcyjne masażystki wykonują masaż ze zniżka -20 PLN od stałej ceny :

- 60 minutowych

- 90 minutowych 

-120 minutowych 

masaży wykonywanych na stole do masażu/materacu

Serdecznie was zapraszam i życzę upojnych chwil.

Pozdrawiam Selena.

SelenaVip

SelenaVip

Praktykant

• +users
  • 14 postów

Odnośnie zapytań o karty lojalnościowe...

Będą... gratisowe, 6-sty masaż gratis już niebawem do nabycia z czarną literką "S" i okienkami na neutralną pieczątkę a przy 5 masażu mini prezent na karcie !!!!!!

Karta bardzo neutralna dla Panów o statusie zajęty bo dyskrecja na 1 miejscu !

Proszę pytać na miejscu ;)

Autopromocja jest niedozwolona, nie rób tego w przyszłości. 10 dni +10%

Użytkownik marco111 edytował ten post 14 luty 2018 - 19:10

AndrzejMielcz

AndrzejMielcz

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 2 postów

Mój pierwszy wpis na forum, ponieważ miałem przyjemność skorzystania parokrotnie z usług salonu na rogu Al. Solidarności i Jana Pawła II. Miałem przyjemność głównie z Moniką, bardzo ładną, naturalną dziewczyną. Aksamitne ciało, przyjemny uśmiech i ładny biust. Panna 9/10.

Jeśli chodzi o ustawkę i cały wstęp do masażu, to przy pierwszym spotkaniu nie było z tym problemu, tym bardziej też później wszystko było ok. Ustawka 10/10.

Co do masażu. Szczerze mówiąc nastawiam się na relaks, tzn. przyjemny dotyk i odprężenie, a masaż Moniki mi to zapewnia. Zresztą potrafi różnicować swoją technikę zależnie od tego, co kto lubi i czego potrzebuje. Nie mogę więc szczególnie narzekać. Zahacza o miejsca intymne w masażu na brzuchu (przejeżdża przez pośladki i dotyka jajek) i na plecach. Masaż 8/10.

Panna lubi też jak się ją masuje i dotyka. Zdecydowałem się na koniec oralny, który jest ok. Nie ma szału, ale jako zakończenie przyjemnego czasu ogólna moja ocena jest pozytywna. Część erotyczna 7/10/

Raczej wrócę. Zresztą parę razy już wróciłem.

Klonowanie jeszcze nikomu tutaj nie wyszło na zdrowie.

Użytkownik marco111 edytował ten post 14 luty 2018 - 13:42

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Weteran

• +users
  • 535 postów

Byłem u Pauli. Wygląda inaczej. Ma krótkie i jasne włosy, a cyc jakby mniej krągły. Ale duży, dość jędrny i fajny do miętoszenia. Masaż w miarę ok, panna podatna na sugestie. Końcówka średnia. Brak tu atmosfery. To znaczy panna jest miła i nie można jej niczego zarzucić, ale wszystko jest dość mechaniczne, z dystansem. Przy finale można dotykać, ale trzeba się raczej o to upomnieć. Panna nie nadstawia się, nie kusi, nie prowokuje, a tego chyba wszyscy byśmy chcieli. Poza tym, jak już się dotknie tu i tam, to zbyt daleko zapuszczać się nie można. Za to cycki pozwala masować i to zdecydowanie pomaga w dojściu, bo ani technika ani erotyka nie powala. Reasumując: nienajgorszy masaż, fajny duży biust i mało erotyki. Ale jest potencjał.

cehate

cehate

Świeżak

• user
  • 3 postów

Byłem u Moniki. Monika jest młoda, ma bardzo ładne ciało i przyjemną twarz. Trochę nie w moim stylu, ale może się podobać. Lokal na bardzo wysokim poziomie, a zwłaszcza prysznic, aż się zdziwiłem jak zobaczyłem, z porządnym panelem, nowy zadbany. Wybrałem masaż na stole. Masaż był dosyć słaby, nie zapadł mi w pamięć. Monika fajnie się przysuwała gdy jeszcze leżałem na brzuchu w okolice głowy i można było sobie podotykać. Potem zapytała czy chcę masaż ciałem za dopłatą chyba 20 złotych (czyli w sumie 200zł) i zgodziłem się, ale nie było szału. Potem na plecach dosyć szybko przeszła do zakończenia i dosyć mechanicznie. Ręcznie oczywiście, oral za jakaś tam dopłąta. Brakowało mi trochę takiego kuszenia, które jest dla mnie ciekawsze niż złapanie za kutasa i postawienie na siłę. Nie było źle, ja byłem dosyć późno, więc rozumiem że dziewczyna mogła być zmęczona, ale ze względu na brak zaangażowania było nijako. Do tego dopłata za to, dopłata za tamto, może i to dobra strategia biznesowa, bo w takich sytuacjach ciężko się negocjuje, ale nie zwiększa komfortu.

Lokal: 10/10

Panna: 7/10

Masaż: 5/10

Część erotyczna: 5/10

tonybonytony

tonybonytony

Świeżak

• user
  • 5 postów

hi

I have been to Paula last month,

the place is very nice, the building has a beautiful view.

the girl is very pretty, she has a big eyes, she is about 24 yo, she has a big tits about 4 or 5 which is nice to touch.

blowjob at the beginning 9/10 it was not a condo with a little handy jerking off, I had a big load, which was the same room next to the shower.

then we started the massage which is quite ok 7/10, it was on the mat, full body rubbing, the erotic part of the massage 9/10

after that we start with titjob and I cum on her tits 8/10

I paid 250 for the massage + 50 for a blowjob without condom +50 tips, total 350

I was trying to make a reservation with her last, but I do not know if she will be back? maybe @selenavip can tell us

if she is not be back I am thinking to try ASIA next time 

note : the google translation of the post from english to polish is not accurate 

Użytkownik tonybonytony edytował ten post 07 marzec 2018 - 23:29

Georges1

Georges1

Praktykant

• +users
  • 20 postów

Odwiedziłem Dianę.

Umówienie: 10/10 profesjonalna telefonistka, młody głos. Znam już miejsce więc dotarcie bez dwóch telefonów.

Lokalizacja: 9/10: centrum Warszawy, Al. Solidarności. W godzinach szczytu mały kłopot z miejscem parkingowym. Można też szukać przed blokiem, wolę dyskretniej ... przy pawilonach lub zawsze znajduje na odcinku Al Solidarności od placu Bankowego do Al Jana Pawła.

Gabinet: 9/10: profesjonalnie urządzony. O niebo lepiej niż w poprzednim miejscu przy ul. Żelaznej. Trzy pokoje. Jeden pokój mniejszy bez prysznica - prysznic w łazience, drugi pokój duży z owalna ścianą z prysznicem. Masowany byłem przez Dianę w tym dużym pokoju. Ciekawie urządzony po remoncie. Woda na stoliku do wyboru, także zafoliowany cennik. Atmosfera jak w prywatnym spa. Kabina prysznicowa oddzielona ścianką rozkładaną, dwa żele do mycia, nowy (nie sprany) ręcznik plus gąbka i kapcie dla klienta.

Masażystka: 9/10. Wiek ok 20 do 23 lat, może 19. Brunetka, normalna budowa ciała, niewysoka. Uprzejma i uśmiechnięta od wejścia. Żadna seksbomba, diva tylko normalna dziewczyna z ładną twarzą. Seksowna. Pochodzi ze wschodniego kraju, nie Ukrainy nie zauważyłem tatułaży. Subtelny typ urody, niespodziewałem się niesamowitych doznań o który poniżej...

Masaż: 9/10 rozpoczęcie od masażu na brzuchu. Tył nóg poprawnie. Wolałbym mocniej następnie dokładny masaż pleców karku. Wszystko dokładnie i poprawnie. Typowy masaz relaksacyjny... następnie zmysłowe pieszczotki karku itp. przewrotka i masaż pachwin, przodu nóg ramion. Zakończenie FWG jeden z najlepszych jakich miałem. Delikatnie, z wyczuciem... spogląda się w trakcie. Jakby z koleżanką

Ogólnie: 9,5/10 ( byłoby 8 ). Masaż do lekkiej poprawy. Dodaję 1,5 za zmysłowe podejście do klienta, uprzejmość zaangażowanie. Będę wracał.

https://odloty.pl/pl...ero/191561.html

Użytkownik marco111 edytował ten post 04 kwiecień 2018 - 21:46

rort

rort

Praktykant

• +users
  • 17 postów
Byłem niedawno u Asi.
Umówienie - dwa telefony, krótko i rzeczowo
10/10
Lokal, jak opisano, standard oceniam wysoko.
Kabina prysznicowa na bogato i w pokoju. Świetne, bo nie trzeba nosić że sobą gratów.
10/10
Asia super miła, zaangażowana, ale nie w moim typie gabarytu.
Pierś wielka i jędrna, ale zdecydowanie za dużo ciała wszędzie. Więcej niż na fotkach. Nie moja bajka.
3/10
Buzia uśmiechnięta, oczki ładne
8/10
Atmosfera od wejścia profesjonalnie i z uśmiechem. Miło i przyjemnie.
10/10
Masaż- miłe mizianie w oliwce - po to przyszedłem. W czasie masażu kładzie moją rękę na cipce, mizia całym ciałem, piersiami po mojej szyi, ocena bardzo wysoka - 9/10
Oral i finał z uśmiechem i zaangażowaniem - 9/10
Dla wielbicieli dużych, uśmiechniętych i ładnych dam - zdecydowanie polecam.
Ja raczej odpuszczę koleżankę, ale do lokalu wrócę.
Czołgiem!

Użytkownik rort edytował ten post 08 kwiecień 2018 - 18:46

ruszaa

ruszaa

Praktykant

• +users
  • 26 postów
Jeju co tam za wariatki pracują, byłem u dwóch takich o imionach Kamila i Asia bodajże . Wspaniała sprawa ale do rzeczy, lokal elegancki, undercover do tego stopnia że na koniec stwierdziłem że fakturę na firmę bym może wziął
Recepcja lada wszystko tak zaaranżowane że człowiek zapomina że wpadł podać dziewczynom kiełbasę do obróbki. Dziewczyny bardzo ładne, Kamila to taka typowa osiedlówa ostra czarnulka a Asia to taka słodka wiewioreczka ze ślicznymi cycuszkami zwieńczonymi małymi sutkami. Sama akcja masażowa wykonana nad wyraz poprawnie, nie będę żadnej faworyzował bo obydwie na wysokim poziomie choć ta wariatka która się bardziej zapominała ma takiego dodatkowego plusika u mnie. Najpiękniejsze w tym było to że dziewczęta posłusznie wykonywały polecenia i robiły dokładnie to czego od nich oczekiwałem. Poza tym świetne specjalistki od marketingu , dobrze że osiągnąłem swój cel w wyznaczonym czasie bo inaczej to ta wiewióra by mi podawała akty notarialne w momencie gdy jej koleżanka przyssana do moich jąder oporządzałaby mój narząd. Uważajcie bo są naprawdę dobre w marketingu przy tym bardzo seksowne. Wrócę i dyskretnie którąś tam wyrucham :D Gratuluję szefowej tak świetnych dziewczynek

ruszaa

ruszaa

Praktykant

• +users
  • 26 postów
Małe sprostowanie, byłem u łobuziary która nazywała się Oliwia a nie Asia. Ale do Asi zawitałem też więc teraz coś o Asi, Asia jest ze wschodu ma bardzo miłą buzię nastolatki, piersi duże, tyłek duży czyli wszystko co najlepsze. Ja lubię krągłe więc dla mnie idealnie. Sama akcja hmm masuje bardzo pospiesznie jak na masaż erotyczny zbyt sportowo ale masaż to tam nieistotny. To jak się zajęła czule moim kutasem to chapeau bas dla niej, 50 minut pieszczot kutasa, Asia już prawie się zapomniała no ale zatrzymała swój skarb dla...szefowej :D i odpłynęła tylko paluszkami. Jest w chuj kobieca, w swoim sposobie bycia też. Polubiła mnie chyba. Reszty szczegółów nie zdradzam ale jak dla mnie póki co jedna z lepszych o ile nie najlepsza miejscówka w Warszawie.

drogisynJudy

drogisynJudy

Otrzaskany

• +users
  • 76 postów

Byłem i ja kilka tygodni temu.

Ustawka bez problemowa.

Nie pamiętam imienia panny u której byłem, ale młoda przy kości z dużym biustem i tyłkiem, włosy chyba rude. W sumie to fajna.

Masaż poprosiłem o mocniejszy z uwzględnieniem bolących mięśni i taki dostałem. W trakcie lekkie zahaczanie o okolice.

Po masażu strap-on (za dopłatą 30 zł) też bardzo fajny. Zakończenie ręką w trakcie peggingu.

Generalnie wyszedłem bardzo zadowolony, za niższą cenę pewnie bym wpadał dużo częściej a tak tylko jak będę i tak potrzebował masażu po zmaganiach sportowych.

Została mi niby zaproponowana karta stałego klienta (chyba n-ta wizyta za 0,5 ceny) ale musiałbym te n wizyt odbyć w jednym miesiącu więc podziękowałem, jakby było bez limitu to bym brał bez wahania, w końcu bym uzbierał. 

Georges1

Georges1

Praktykant

• +users
  • 20 postów
Byłem u Niny jakiś czas temu.

Umówienie: 10/10 - młoda telefonistka, wszystko profesjonalnie.

Masażystka 9/10: blondyneczka, około 25 lat. Niewysoka, ładna o bardzo ładnej buzi. Wielki plus za skracanie dystansu. Zadbane ciało, bez tłuszczyku.

Masaż 9/10: dokładny masaż nóg. Następnie masaż pleców. Nina zapytała się czy ma być mocny. Masaż wykonany bardzo dokładnie . Przewrotka na plecy masaż nóg z przejściem do masażu klejnotów i penisa. Ogier właściwie postawiony. Zakończenie HJ przypominające ręczny dawnej tęgiej Ani z Mero. Doskonałe!

Ogólnie: 9/10 prawie profesjonalny masaż, ładna blondyneczka, wspaniałe zakończenie. Będę wracał.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych