Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Selena Chmielna dawniej Wiki z Anielewicza 574-746-128Studio Selena-ero, Żelazna

* * * - - 2 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

dobrazmiana

dobrazmiana

Świeżak

• user
  • 2 postów

Salon mieści się na rogu Al. Solidarności i Al. Jana Pawła II. Wejście klatką schodową, na drzwiach reklama o salonie masażu. 

Odwiedziłem Oliwie, której wiek (19l), jest raczej prawdziwy. Zdjęcia również wskazują, że to ta sama osoba. Oliwia jest ładną, czarną, szczupłą i miłą dziewczyną. W mieszkaniu Oliwia tego dnia przyjmowała z jeszcze jedną koleżanką, która była zajęta. Wejście do pokoju, w pokoju prysznic - ładne, czyste ręczniki, żel pod prysznic i gąbka. Wybrałem masaż na macie i na końcu opowiem jaką z tego powodu miałem nieprzyjemną sytuacje. Oliwia na początku masuje nogi, potem plecy, kark. Może masaż to jest zbyt wielkie słowo bo bardziej to było mizianie. Po jakiś 20 min proponuje przewrót na drugą stroną i analogicznie z tyłem - mizia przód. Można swobodnie dotykać, lecz wolałem się o to wcześniej zapytać. Po jakiś 40 min pyta o zakończenie proponując ręcznie, francuz z lub francuz bez. Wybieram tego bez, z dopłatą 50 zł. Francuz taki bym powiedział, że średni, były ząbki, trochę też ręki. Widać, że Pannie brakuje jeszcze troszkę doświadczenia. Po zakończonej akcji brakowało mi jeszcze takiego co najmniej 5 minutowego miziania, Panna od razu wstała i zaprosiła pod prysznic. Na pytanie czy umyje mi plecy - zgodziła się. Po umyciu pleców wyszła. Ja skończyłem prysznic, ubrałem sie po czym Panna wróciła. No i tutaj przechodzimy do sytuacji, która mnie zbulwersowała. Może w tym było troszkę mojej winy, bo nie dopytałem na początku i na drugi raz takiego błędu nie popełnię. Zapytałem czy tak jak było napisane w ogłoszeniu do 28.01 jest zniżka na hasło. Panna wyszła zapytać koleżankę po czym wróciła i odpowiedziała że jest. Powiedziała, że ze zniżką (20 %), należy się 280 zł. Na pytanie dlaczego tak drogo Panna stwierdziła, że masaż na macie kosztuje 250 zł. Fakt w ogłoszeniu była podana cena 250 zł - ale za 1,5 hl ! A ja byłem tylko godzinę. Bardzo mi się Oliwia spodobała i miałem sam zamiar zostawić napiwek - ale w tym przypadku poczułem się oszukany. Nawet Jak by to kosztowało 250 zł + 50 zł francuz bez - to z 20% zniżką wychodzi 240 zł... Nie chciałem się już kłócić z Panna wiec zostawiłem żądaną kwotę i wyszedłem. 

Podsumowując :
Lokal : 9/10
Masaż 6/10
Panna 9/10 
Część erotyczna 7/10
Cena 1/10

Za ostatni punkt wieczoru, na pewno nie wrócę. 

R E K L A M A

SelenaVip
Re: Selena Chmielna dawniej Wiki z Anielewicza 574-746-128

SelenaVip

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Witam Bardzo prosimy o dokładnie zapoznawanie się z cenami .Informacje podane na str.odloty dotyczą masaży klasycznych wykonywanych na stole zaś pełną ofertę usług podajemy telefonicznie.

Na miejscu także proszę otwarcie pytać masażystki o ofertę . 

Podstawa cenowa

Masaż klasyczny 1h cena-180 zł

Masaż B2B  1h 250 zł

Gorąco pozdrawiam.

Informacja zamieszczona za zgodą moda.

Użytkownik marco111 edytował ten post 23 styczeń 2018 - 23:02

Doc65

Doc65

Otrzaskany

• +users
  • 75 postów

Witam, zanim moderacja usunie mój post chciałem napisac że takie przedstawianie oferty jest nieuczciwe, na stronie nie ma mowy o zadnym "masazu klasycznym" bo nie po to się przychodzi, zaś teraz, dopiero po opinii jednego z klientów powyżej, okazuje się że b2b kosztuje sporo drożej.

O zniżkach nawet nie ma  co mówic bo to jak widac tylko chwyt dla przyciągnięcia uwagi.

Pytac masażystkę otwarcie aby sobie mogłą zaśpiewac dowolną kwotę?

Asertywne odpowiadanie tu na forum nie poprawia wcale sytuacji.

Cóż, jak kto chce niech idzie, ja już wiem że nie mam po co.

Użytkownik Doc65 edytował ten post 24 styczeń 2018 - 15:51

SelenaVip

SelenaVip

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Witam,

W salonie ceny były są i będą niezmienne, na stronie odloty nie ma opcji podania obszernie rozbudowanej oferty naszych usług,

a dla tych którzy jak widać nie byli jeszcze u nas klasyczny znaczy na stole.

Opcja B2B na nim się nie odbywa.

Jeśli zaś chodzi o zniżki one także były są i będą  w ramach prezentów dla naszych klientów którzy chętnie z nich korzystają. 

Formy cennika:

1. Informacja podczas pierwszego kontaktu telefonicznego

2. Informacja udzielana przez masażystki w salonie na pierwszym spotkaniu 

3. Cennik druk do wglądu na recepcji bądź w gabinetach .

Pozdrawiam konkurencję

Selena.

marco111

marco111

Expert

• Moderator
  • 2896 postów

Sądzę, że wszystko zostało już szczegółowo wyjaśnione, dlatego poniżej proszę wyłącznie o opinie. Wszelkie wątpliwosci należy sobie wyjaśniać za pomoca PW. Jeśli ktoś nie potraktuje mojej prośby poważnie, przekona się w przykry sposób, że nie żartowałem.

SelenaVip

SelenaVip

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Drodzy Panowie, 

w dniu 14.02.18 (walentynki) w naszym uroczym salonie nasze atrakcyjne masażystki wykonują masaż ze zniżka -20 PLN od stałej ceny :

- 60 minutowych

- 90 minutowych 

-120 minutowych 

masaży wykonywanych na stole do masażu/materacu

Serdecznie was zapraszam i życzę upojnych chwil.

Pozdrawiam Selena.

SelenaVip

SelenaVip

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Odnośnie zapytań o karty lojalnościowe...

Będą... gratisowe, 6-sty masaż gratis już niebawem do nabycia z czarną literką "S" i okienkami na neutralną pieczątkę a przy 5 masażu mini prezent na karcie !!!!!!

Karta bardzo neutralna dla Panów o statusie zajęty bo dyskrecja na 1 miejscu !

Proszę pytać na miejscu ;)

Autopromocja jest niedozwolona, nie rób tego w przyszłości. 10 dni +10%

Użytkownik marco111 edytował ten post 14 luty 2018 - 19:10

AndrzejMielcz

AndrzejMielcz

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 2 postów

Mój pierwszy wpis na forum, ponieważ miałem przyjemność skorzystania parokrotnie z usług salonu na rogu Al. Solidarności i Jana Pawła II. Miałem przyjemność głównie z Moniką, bardzo ładną, naturalną dziewczyną. Aksamitne ciało, przyjemny uśmiech i ładny biust. Panna 9/10.

Jeśli chodzi o ustawkę i cały wstęp do masażu, to przy pierwszym spotkaniu nie było z tym problemu, tym bardziej też później wszystko było ok. Ustawka 10/10.

Co do masażu. Szczerze mówiąc nastawiam się na relaks, tzn. przyjemny dotyk i odprężenie, a masaż Moniki mi to zapewnia. Zresztą potrafi różnicować swoją technikę zależnie od tego, co kto lubi i czego potrzebuje. Nie mogę więc szczególnie narzekać. Zahacza o miejsca intymne w masażu na brzuchu (przejeżdża przez pośladki i dotyka jajek) i na plecach. Masaż 8/10.

Panna lubi też jak się ją masuje i dotyka. Zdecydowałem się na koniec oralny, który jest ok. Nie ma szału, ale jako zakończenie przyjemnego czasu ogólna moja ocena jest pozytywna. Część erotyczna 7/10/

Raczej wrócę. Zresztą parę razy już wróciłem.

Klonowanie jeszcze nikomu tutaj nie wyszło na zdrowie.

Użytkownik marco111 edytował ten post 14 luty 2018 - 13:42

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Weteran

• +users
  • 531 postów

Byłem u Pauli. Wygląda inaczej. Ma krótkie i jasne włosy, a cyc jakby mniej krągły. Ale duży, dość jędrny i fajny do miętoszenia. Masaż w miarę ok, panna podatna na sugestie. Końcówka średnia. Brak tu atmosfery. To znaczy panna jest miła i nie można jej niczego zarzucić, ale wszystko jest dość mechaniczne, z dystansem. Przy finale można dotykać, ale trzeba się raczej o to upomnieć. Panna nie nadstawia się, nie kusi, nie prowokuje, a tego chyba wszyscy byśmy chcieli. Poza tym, jak już się dotknie tu i tam, to zbyt daleko zapuszczać się nie można. Za to cycki pozwala masować i to zdecydowanie pomaga w dojściu, bo ani technika ani erotyka nie powala. Reasumując: nienajgorszy masaż, fajny duży biust i mało erotyki. Ale jest potencjał.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych