Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Przystojny klient - może więcej?Przystojny klient - może więcej?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

creazypat

creazypat

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Witam drogie koleżanki :), jak w temacie, mianowicie "Przystojny klient - może więcej?" co o tym sądzicie? Czy gdy przychodzi do Was takowy klient to może pozwolić sobie na więcej bądz liczyć na więcej niż w ofercie z Waszej strony? Np. Dziewczyny które wykonują masaż i nie świadczą zadnych innych rzeczy poza finałem ręcznym, sądzicie, że mogłoby dojść do "czegoś" więcej? Temat z ciekawości gdyż po forum w opiniach krąża rózne wpisy gdzie szwagrowie wychwalają się ze dana diva zrobiła dla nich coś ekstra :) od tak czysta ciekawość, liczę na szczerość :) Pozdrawiam. !

Krecona
Re: Przystojny klient - może więcej?

Krecona

Bywalec

• +users
  • 175 postów
To"wiecej"chyba jednak nie zalezy od stopnia atrakcyjnosci...zreszta nie wiem,u mnie nie ma spacjalnego traktowania Panow ktorzy w moim mniemaniu sa przystojni...moze tylko mile to dla oka i tyle

Clary

Clary

Bywalec

• +users
  • 160 postów
Pierwsze pare miesiecy w branży zwracałam uwagę na wygląd :) Teraz to mi to obojętne, wiadomo tylko byle był zadbany a tak to przede wszystkim charakter i jeszcze raz charakter :) Z fajnym mogę sobie na więcej pozwolić, ale oczywiście nie mówię jako tako o serwisie ale np dłużej posiedzieć, czasem gdzieś wyjść :)

BlondiS

BlondiS

Bywalec

• +users
  • 166 postów
W moim przypadku nie widzę związku,generalnie Panowie nie straszą więc nie ma tragedii naprawdę. Gdy przyjdzie ktoś w moim typie no cóż,nie dam od siebie nic więcej.Bo ? Takie mam zasady.

Najwięcej zależy od podejścia mezczyzny,i za to potrafię kogoś polubić jak cholera i poświęcić więcej czasu jeżeli takowy mam.

creazypat

creazypat

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Dziekuje za tak szybkie odpowiedzi :) mnie się wydaje że gdy jest chemia i to coś to ciężko czasem się powstrzymać przed pójściem o krok dalej np, przy samym masażu, w spotkaniu strikte na seks również spodziewałem się właśnie tego co napisała Clary, dłuższe spotkanie bądz jakieś wyjścia ewentualnie :). A jak reagujecie gdy np. klient przyjdzie do Was z różą bądz winem :) ? zdażało się takie coś:P ?

BlondiS

BlondiS

Bywalec

• +users
  • 166 postów
Zdarzyło się wielkrotnie. Jak ja uwielbiam takie upominki :) :) :)
Zawsze chętniej się spotkam z osobą która dostrzega we mnie kobietę i przyniesie mały upominek. Przecież My to uwielbiamy. :)

Tylko nie lubię słodyczy,bo pupcia rośnie.

Veronica4

Veronica4

Stary wyjadacz

• +users
  • 362 postów

Co znaczy przystojny? 

Są gusta i guściki a atrakcyjność klienta nie miała dla mnie nic wspólnego z jego wyglądem booooo higiena na pierwszym planie,,,

Z doświadczenia wiem , że nie jeden Pan tzw"przystojny" z higieną był na bakier czego nie można było powiedzieć o tych mniej "przystojnych" moich gościach,,,

Pozdrawiam jednych i drugich,,,

A upominki uwielbia każda kobieta ,,, nie było to jednak przepustka do innego, lepszego i wyjatkowego traktowania,,,u mnie

Użytkownik Veronica4 edytował ten post 11 styczeń 2017 - 23:40

stbolo

stbolo

Praktykant

• +users
  • 14 postów

Ja jako masażystka się przyznam, że tak, owszem zdarza się.

Ale tylko w jedną stronę. 

Jeśli klient jest przystojny i chce mnie trochę popieścić to pozwalam.

A co! Niech i mi będzie przy okazji przyjemnie.  :hihi:

Standardowo nie mam tego w 'ofercie' i przez telefon zawsze mówię, że nie ma takiej możliwości.

Jednak w drugą strone się nie daje przekonać nawet gdy Pan obiecuje nie wiadomo jaką dopłatę jeśli pomasuję go ustami. Decydując się na wizytę u mnie po przeczytaniu mojego ogłoszenia wiedział jaki serwis oferuję.

Takie granice postawiłam sobie zaczynając w tej branży, sama jestem ciekawa ile wytrzymam, bo muszę przyznać, że raz na jakiś czas jest ciężkoooo się powstrzymać :zmeczpony: i w innych okolicznościach bez problemu poszłabym z tym czy innym Panem do łożka.  :zawstydzony:

Użytkownik stbolo edytował ten post 12 styczeń 2017 - 00:00

nofakmonia

nofakmonia

Bywalec

• +users
  • 227 postów

Przystojny czy troszkę mniej- co to ma za znaczenie jeśli okaże się bucem... Na szczególne traktowane zasługuje każdy kto z szacunkiem traktuje mnie.... Wygląd ma tu mizerne znaczenie, to ja mam sie Panu podobać co by mu hydraulika zadziałała, liczy się cała reszta- rozmowa, sex, humor, podejście :)
Bazując jedynie na wyglądzie daleko się nie zajedzie czy to na burdlu czy w życiu prywatnym....

corto

corto

Weteran

• +users
  • 517 postów

Przystojny czy troszkę mniej- co to ma za znaczenie jeśli okaże się bucem... Na szczególne traktowane zasługuje każdy kto z szacunkiem traktuje mnie.... Wygląd ma tu mizerne znaczenie, to ja mam sie Panu podobać co by mu hydraulika zadziałała, liczy się cała reszta- rozmowa, sex, humor, podejście :)
Bazując jedynie na wyglądzie daleko się nie zajedzie czy to na burdlu czy w życiu prywatnym....

To działa w obydwie strony. U diwy często bardziej się liczy to co odczuwalne innymi zmysłami niż tylko wzrok. Atmosfera :)

johndoe99

johndoe99

Świeżak

• user
  • 7 postów

Wiadomo, że statystycznie, przystojny klient (który w obejściu również nie jest odrzucający) może więcej. Na pewno nie u każdej, zwłaszcza u doświadczonych div pewnie ten zakres rzadziej jest zróżnicowany, ale wśród bardziej zielonych div/cichodajek/masażystek, jeśli ktoś ugrywa ekstrasy, to zdecydowanie częściej atrakcyjni faceci. Proste :oczko: Nie zawsze chodzi o ewidentną zmianę zakresu usługi, może to być ogólnie bardziej przychylne nastawienie itp. itd. Trzeba przyznać, że to pierwsze zawsze jest fajną niespodzianką i na pewno sporo klientów tego doświadczyło, np. masażystka, która się nakręciła i proponuje seks na spotkaniu etc.

nofakmonia

nofakmonia

Bywalec

• +users
  • 227 postów

To działa w obydwie strony. U diwy często bardziej się liczy to co odczuwalne innymi zmysłami niż tylko wzrok. Atmosfera :)

Dokładnie tak- dlatego napisałam,że na samym wyglądzie daleko się nie zajedzie... Jak to mówią wygląd jedynie przyciąga- charakter zatrzymuje  :przytul:  niby banał a ileż w nim prawdy!! 

slodkakarolina

slodkakarolina

GarsoManiak

• +users
  • 1724 postów

Co to znaczy przystojny ?

Ha ! Pewien niedoszły klient,chyba...już...nie wiem..Ś.P. Boguś mówił,że jak facet ma zęby to jest przystojny.

I coś w tym jest :)

Ale z tego powodu dac coś więcej od siebie bo jest przystojny ?

Nie nie... jeśli jest wesoły,nie patrzy z pode łba to jest spoko,na luzie i może dostac o jeden pocałunek więcej i jedno mizianie za

uszkiem :)

Ale nie moim bo odgryzę rękę :)

Użytkownik slodkakarolina edytował ten post 14 styczeń 2017 - 22:52

Bulldog3

Bulldog3

Bywalec

• +users
  • 207 postów

Jak to mówią wygląd jedynie przyciąga- charakter zatrzymuje  :przytul:  niby banał a ileż w nim prawdy!!

Święte słowa, pod którymi podpisuję się wszystkim czym tylko się da!!! :) Charakter i chemia to podstawa a wygląd to tylko dodatek na erotycznych spotkaniach... Choć z perspektywy dziwkarza to jedyna różnica między nami jest taka, że laska musi mnie kręcić choć trochę bo inaczej innej opcji sobie po prostu nie wyobrażam skoro płacę hajs... Natomiast jeśli mam wybierać między średnią (wizualnie) laską z zajebistym charakterem oraz podejściem do tematu, a super hiper bombą z średnim nastawieniem do akcji to pierwsza zyskuje we mnie stałego klienta, a druga zobaczy mnie raz lub maks dwa i narkaaa :P Zapamiętam po niej tylko tyle, że była ładna i chuj... A fajnego człowieka wspomina się zawsze :) Przynajmniej ja tak mam...

Użytkownik Bulldog3 edytował ten post 15 styczeń 2017 - 00:32

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych