Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Laser frakcyjnyCzy naprawdę działa?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

BlondiS

BlondiS

Bywalec

• +users
  • 166 postów
Cześć Dziewczyny.

Czy są tu jakieś Babeczki które korzystały z zabiegow z uzyciem lasera frakcyjnego? Byłam umowiona na to jutro lecz przełożyłam ten zabieg na początek lutego gdyż dopiero dwa dni temu filmik na Youtube uświadomił mnie jak będę po tym wyglądać przez prawie tydzień. Niestety teraz nie mogę sobie pozwolic na siedzenie w domu.

Zastanawia mnie czy efekt perfekcyjnej cery będzie na rok? Czy dłużej ?

Efekt podobno jest świetny,tylko nie wiem czy warto tak cierpieć jeżeli efekt będzie krotkotrwaly.

Nie znalazłam tematu tylko pojedyncze posty.

kleo25
Re: Laser frakcyjny

kleo25

Stary wyjadacz

• +users
  • 293 postów
Robilam 2 razy , z rocznymi odstępami , rzeczewiscie morda wyglada jak u starej pijaczki albo jak po walce z bokserem ) pierwszy dzień to na dodatek boli .Effekt może i są ale u mnie to chyba sytuacja się pogorszyła bo pod oczami opuchlizna schodziła z 2 tygodnia ((( i po 2 zabiegu to pozostało ( może nie trzeba było wogolie ruszać okolice oczy ) przed tym laserem trzeba obowiązkowo zrobić jakaś mezoterapije igłowa z kwasem hylauronowym ,wtedy ponocz efekty są liepsze .Ja osobiście nie polecam i więcej nie będę tego robić ( Na dodatek pod czas zabiegu bolało strasznie ( to ze smarowała pani doktor Emla mi wprawie nic nie dało )

BlondiS

BlondiS

Bywalec

• +users
  • 166 postów
Mam przygotowana buzie do tego zabiegu,od pol roku co dwa tygodnie ostrzykuje buzie roznymi substancjami. Okolice oczu oleje,tylko obawiam się bardziej tego bólu i rekonwalescencji. Jutro zrobie samo osocze,może rozszezone pory znikną.Dziękuje za odpowiedź.

kleo25

kleo25

Stary wyjadacz

• +users
  • 293 postów
Może pory i znikną ale mi bardziej chodziło o ujędreniu skory bo mam 125 lat ;) ( a wogolie tak wnioskując ze swojej wieloletniej praktyki w różnych zbiegach gowno to wszystko pomaga :) ot co :) jedyne co skuteczne to mezoterapia i botox ( a żadne lasery , wypełniacze , nici i td tylko szkodza .. ((( juz liepije poczekać - uzbierać tych 15-17 tys ( co spokojnie się uzbiera nie robiąc tych bezsensownych i kosztownych zabiegów ) i zrobić lifting twarzy .

Veronica4

Veronica4

Stary wyjadacz

• +users
  • 362 postów

Hej,,,

Z racji tego iż wykonałam kilka razy laser frakcyjny to się wypowiem,,,

Fakt, boli bez znieczulenia ale jest to ból do wytrzymania,,,

Można robić w znieczuleniu (krem) ale mi szkoda było czasu na prawie godzinne siedzenie z kremem znieczulającym więc robiłam bez,,,Twarda ze mnie doopa!

Zaraz po zabiegu wygląda się tak jak koleżanka wyżej opisała, niestety,,, i trwa to mniej więcej tydzień do dwóch plus minus,,,

Nie można ukryć tego wyglądu pod żadną "maską" , nie można stosować również żadnych innych kremów oprócz B panten czy jakoś tak,,,

Jeżeli chodzi o efekt to hm,,,? nie wiem jak moja cera by wyglądała gdybym lasera nie stosowała ale jak na 42 lata jest naprawdę w niezłej kondycji ,,, nie powiem jednak czy jest to zasługa tego zabiegu czy innych czynników jak genetyka, zdrowe odżywianie, sport itd

Zabieg ten jednak nie gwarantuje efektów już , teraz i zaraz,,, trzeba wykonać ich przynajmniej kilka bo ma on za zadanie pobudzić kolagen  do pracy oprócz oczywiście tego,że likwiduje również podobno blizny po trądziku i inne niedoskonałości,,,

Miałam długa przerwę , w tym roku chciałam sobie serię powtórzyć ale "gad" , który się do mnie przyczepił nie pozwala mi na to ,,, a szkoda.

Decyzja należy do Ciebie,,, nie wiem w jakim celu chcesz go zastosować,,,pozdrawiam

Ach,,, na pory rozszerzone, przepraszam,,,

Jeśli tylko na to , to po pierwszym razie na pewno nie znikną,,, pozdrawiam

Użytkownik Veronica4 edytował ten post 11 styczeń 2017 - 23:17

BlondiS

BlondiS

Bywalec

• +users
  • 166 postów
Głównie chodzi mi o rozszerzone pory na policzkach i strefę T która się błyszczy. Mam też zaskorniki na nosie,pod makijażem tego nie widać ale postawiłam sobie cel wizualny czyli przestać stosowac podkłady i inne badziaje do lata.

Użytkownik BlondiS edytował ten post 11 styczeń 2017 - 23:22

Veronica4

Veronica4

Stary wyjadacz

• +users
  • 362 postów

Warto go wykonać kilka razy, naprawdę ale jeśli zależy Tobie na bardzo szybkim efekcie to niestety,,, musisz być cierpliwa,,,

Pudrem możesz zakryć twarz w czasie rekonwalescencji ale dopiero wtedy gdy pojawia sie maciupcie strupeczki nie widoczne gołym okiem,,,

Pojawiają się one tak 4-5 dni po zabiegu i szybko znikają,,,

Przynajmniej u mnie tak było,,, i z każdym zabiegiem twarz reagowała lepiej,,, mniej opuchlizny, mniej krwi i szybciej się goiła,,,

Powodzonka

canamo

canamo

Świeżak

• user
  • 2 postów
Ja też się wypowiem robiłam trzy razy z odstępem 1,5 miesiaca znieczulenie było trzeba poczekać z pólgodziny przed zabiegiem robiłam twarz szyję dekolt . Najbardziej boli czoło i dekolt . Co do gojenia to twarz tydzień a najdłużej dekolt. Rezultat jest dobry skóra jest napięta i taka jakby zagęszcona. Ogólnie polecam ale to boli.

[Dodano: 11 styczeń 2017 - 23:30]
I jeszcze ten zapach spalonego kurczaka

Użytkownik canamo edytował ten post 11 styczeń 2017 - 23:29

Veronica4

Veronica4

Stary wyjadacz

• +users
  • 362 postów

Ten "zapach" ,,, hihihihihihih

Zapomniałam o nim ale fakt hihi fuuuj

BlondiS

BlondiS

Bywalec

• +users
  • 166 postów
Dzięki dziewczyny przemyśle sprawe jeszcze i będę próbować osoczem coś zwalczyć. Przynajmniej jest mniej inwazyjne. :)

kleo25

kleo25

Stary wyjadacz

• +users
  • 293 postów
A na rozszezone pory i Blysk w T zonie to Laser slabo dziala ( piling chemiczny liepij

KrolowaMieczy

KrolowaMieczy

Otrzaskany

• +users
  • 90 postów
Ja testowałem nowy fraksel w Świdnicy.
7 dni wyjęte z życia, mimo, ze zabieg mialam wykonywany na najslabszych parametrach (jest do wyboru kilka głębokości penetracji skóry przez laser, w tych najmocniejszych ponoc leje sie krew ).
Wyrównany koloryt, pory zamknięte do zera (a naturalnie mam dość widoczne).
Bardzo fajny efekt ale (u mnie) tylko na rok.

Ciekawostka od doktorka: podobno fraxel jest b.popularny wśród gejow- Panowie wybielaja sobie tą metodą odbyt. Wielkie WOW bo przecież ból dramatyczny...

Użytkownik KrolowaMieczy edytował ten post 16 styczeń 2017 - 00:01

BlondiS

BlondiS

Bywalec

• +users
  • 166 postów
Królowa a powiedz miałaś znieczulenie ? Ja przełożyłam te zabieg i zrobiłam najpierw osocze które też jest dość bolesne podobno a mnie nie ruszyło kompletnie. Boję się tego lasera ale jak już powiedziałam że zrobię to zrobię.

Użytkownik BlondiS edytował ten post 16 styczeń 2017 - 00:11

KrolowaMieczy

KrolowaMieczy

Otrzaskany

• +users
  • 90 postów
Było znieczulane. Bol pojawia się pod koniec zabiegu, gdy papucha jest już przeorana. Pali okrutnie.

Zabieg miałam sprezentowany, sama nie powtórzę. Drogi, uciążliwy, efekt nietrwaly. Może w serii byłoby to warte zachodu :niewiem:

BlondiS

BlondiS

Bywalec

• +users
  • 166 postów
No tanio nie jest tu się zgodzę. Spróbuję,jeżeli efekt będzie zadowalajacy choćby na rok to powtórzę. Ten okres rekonwalescencji jest średnio fajny,mogłam pomyśleć o tym przed "Halloween" wtedy wyszlabym z domu. :)

avent333

avent333

Bywalec

• +users
  • 110 postów

Blondi robiłaś mezoterapie własnym osoczem? Nigdy nie robiłam żadnego. Ale opinie są podzielone , że nie widać efektu po tym. Chciała bym sprobować ale nie wiem, czy warto bo niby słaby efekt. Jak u Ciebie, zadowolona?

BlondiS

BlondiS

Bywalec

• +users
  • 166 postów
Jestem zadowolona. Buzia jest bardziej świeża i promienna. Nie odczulam bólu,jedynie delikatny dyskomfort jak Pani Doktor gmerala mi kaniula pod policzkiem .

[Dodano: 17 styczeń 2017 - 17:18]
Ja miałam problemy z sincami pod oczami,od 2 miesięcy co dwa tygodnie robię mezoterapie z witaminą C pod oczy i działa :)

Użytkownik BlondiS edytował ten post 17 styczeń 2017 - 17:16

avent333

avent333

Bywalec

• +users
  • 110 postów

To mezo robia kaniula ? Myślałam że strzykawka. :) Muszę spróbować tej mezoterapii. A ile ml osocza Ci wstrzyknęli?

BlondiS

BlondiS

Bywalec

• +users
  • 166 postów
Czoło robią strzykawka bo wystarczy plytkie wklucie a policzki kaniula. Nie czuć bólu bo w każdy policzek jest tylko po jedno wklucie i pod skórą rozprowadza się substancje. Fajne rozwiązanie bo jeżeli Pani Doktor miała by ostrzykiwac policzki to każdorazowo musi wbić się 5 mm pod skore(a to by bolalo)a tak kaniula robi całą robotę bez bólu. :)

[Dodano: 17 styczeń 2017 - 18:13]
Nie pamiętam ile dokładnie,mówiła mi Pani Doktor ale zapomnialam

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych