Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Jaworzno Viktoria masaż 503-512-330salon masazu

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kub112

kub112

Świeżak

• user
  • 4 postów
Numer telefonu: 503-512-330

Witajcie znalazłem jedynie zapytania odnośnie tej masażystki. 

Postanowiłem dzis zafundować sobie masaż. dzwonie bede za 15 minut ja znalazłem wejscie odrazu ale Viktoria mowila ze wielu ma problem poprostu wejscie do budynku nie od strony ulicy a od drugiej tj. salon masażu Naomi wejscie na klatke schodowa otwiera drzwi dziewczyna w fajnym fartuszku zaprasza do pokoju. na wstepie uprzedza ze to tylko masaże i zadne usługi seksualne itp. bylismy umówieni na masaz miejsc intymnych. mam sie rozebrac polozyc. dziewczyna zaraz wróci. w rozmowie okazało sie ze przyjmuja tam dwie dziewczyny tzn ona i inna tez jest na roksie na jaworznie jako masaże; ;) ogólnie dziewczyna fajna rozmowna wyluzowana przykłąda sie do masowania oczywiscie troche oliwki delikatna  najpierw masuje wokoło pozniej wiadomo zabrała sie za przyjaciela. i do wystrzału wszystko ladniw yciera chusteczkami nie upomina sie o kase na wielki plus sam musialem zapytac czy placic czy nie;d ogolnie wrazenia dobre );

Lokal zadbany ładny uzyczka leci cały czas z łazienki nie korzystałem. Ale po wygladzie lokalu nie zapowiada sie żle napewno wróće jeszcze;)

Wspomniane oferty

Viktoria masaĹź - 503512330

Miasto:
Jaworzno - Centrum

Włosy:
brązowe

Oczy:
zielone

Wzrost:
162 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
120 zł

Użytkownik kub112 edytował ten post 11 styczeń 2017 - 16:24

R E K L A M A

szpecol
Re: Jaworzno Viktoria masaż 503-512-330

szpecol

Praktykant

• +users
  • 31 postów

Czegoś zabrakło

http://www.roksa.pl/...nse/pokaz/92668

grzybek653

grzybek653

Świeżak

• user
  • 3 postów
Witam . Byłem jakiś czas temu na masażu u Victoria i jestem bardzo miło zaskoczony otwarla mi atrakcyjna uśmiechnięta drobna kobietka bardzo miła. Gabinet schludny zadbany ręczniki łazienka ok i zaraz po kąpieli na łóżko i po chwili masaż. Dziewczyna w fartuszku bardzo fajnie wygląda . Masuje bardzo dobrze nie myzia tylko jak trzeba to zdecydowanie i mocno 😊masaż oceniam na mocne 9 dziewczyna bardzo ładna i miła 10 😉lokal zadbany więc polecam jeśli chcecie poczuć delikatny dotyk i przeżyć dobry masaż polecam 😊

Użytkownik grzybek653 edytował ten post 03 luty 2017 - 08:47

Nastruganyolowek69

Nastruganyolowek69

Sklonowany promotor

• PersonaNonGrata
  • 10 postów
Byłem u panny jakoś w styczniu .
Co do urody, postury za duzo nie moge powiedzieć,bo była w fartuszku, ale z buzi nic specjalnego,ani brzydka,ani ładna - ujdzie . Nie ma co sie na ten temat rozpisywać -7/10.

Natomiast co do samego masażu - super ! Naprawdę laska masuje,nie to co reszta tych pseudoomasazystek . Pouciska gdzie trzeba,bierze pod uwagę potrzeby klienta .. Dodatkowo co jest rownież ogromnym plusem,bardzo profesjonalna postawa - nie flirtuje,nie ściemnia, tylko szczera i miła gadka .
Podczas samego masażu jak wspominałem rozmowa,da sie zrelaksować i prysznic po .

Jestem zadowolony i wrócę .
Sumując ...

Laska-7/10
Atmosfera-9/10
Masaż-9/10

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych