Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Jaworzno Viktoria masaż 503-512-330salon masazu

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

kub112

kub112

Świeżak

• user
  • 4 postów
Numer telefonu: 503-512-330

Witajcie znalazłem jedynie zapytania odnośnie tej masażystki. 

Postanowiłem dzis zafundować sobie masaż. dzwonie bede za 15 minut ja znalazłem wejscie odrazu ale Viktoria mowila ze wielu ma problem poprostu wejscie do budynku nie od strony ulicy a od drugiej tj. salon masażu Naomi wejscie na klatke schodowa otwiera drzwi dziewczyna w fajnym fartuszku zaprasza do pokoju. na wstepie uprzedza ze to tylko masaże i zadne usługi seksualne itp. bylismy umówieni na masaz miejsc intymnych. mam sie rozebrac polozyc. dziewczyna zaraz wróci. w rozmowie okazało sie ze przyjmuja tam dwie dziewczyny tzn ona i inna tez jest na roksie na jaworznie jako masaże; ;) ogólnie dziewczyna fajna rozmowna wyluzowana przykłąda sie do masowania oczywiscie troche oliwki delikatna  najpierw masuje wokoło pozniej wiadomo zabrała sie za przyjaciela. i do wystrzału wszystko ladniw yciera chusteczkami nie upomina sie o kase na wielki plus sam musialem zapytac czy placic czy nie;d ogolnie wrazenia dobre );

Lokal zadbany ładny uzyczka leci cały czas z łazienki nie korzystałem. Ale po wygladzie lokalu nie zapowiada sie żle napewno wróće jeszcze;)

Użytkownik kub112 edytował ten post 11 styczeń 2017 - 16:24

szpecol
Re: Jaworzno Viktoria masaż 503-512-330

szpecol

Praktykant

• +users
  • 25 postów

Czegoś zabrakło

http://www.roksa.pl/...nse/pokaz/92668

1 użytkowników przeglądających to forum

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

rockyjuhu