Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Uległa suczka 797-515-611797-515-611 Miło i fajnie :)

* * * * - 10 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

SLAYER88

SLAYER88

Otrzaskany

• +users
  • 72 postów
Numer telefonu: 797-515-611

http://www.odloty.pl...zka/179019.html

Byłem u panny pod koniec pazdziernika.Ustawka spoko standard na dwa telefony.Poł godziny przed spotkanie dostałem sms z adresem na Madalińskiego.

Starszy blok ale w miare dyskretnie wejscie przez domofon w bramie bez cieciów.

Wchodze na góre i otwiera mi młoda dziewczyna wiek raczej sie zgadza około 22-23 lat.Fajna wysoka brunetka.Szczupłe ciałka troszke tluszczyku gdzie niegdzie ale napewno nie gruba,powiedział bym że zadbana dziewczyna z nienaganna figura 7/10

Mieszkanie czysto spokojnie ,przyjmuje z koleżanką ale nie było jej wiec bylismy sami.Dostałem recznik i pod prysznic.W łazience czysto sporo żeli,także nie było na co narzekac.Po prysznicu rozliczenie bo panna jak twierdzi na pierwszym spotkanie zawsze bierze przed,ale mi to nie przeszkadzało także luzik.

Co do akcji to z opisu panny wynikało że jest uległa także zapytałem sie jak to u niej wyglada i rzeczywiscie panna ma troche zabawek,kajdanki smycze jakies kulki.Jednak jakos mnie to nie kreciło.Zapytałem o standardowa uległośc z głebokim gardłem ,ciegnieciem za włosy ,klapsami itp i to dostałem.

Panna fajnie obciaga przy tym jest posłuszna i słucha sugestii.Lodzik głeboki z wyczuciem jak sie pokieruje to można niezle poszalec.Widac że jest w branzy od niedawna ale sie szybko uczy.Przerobiłem facefucking,w kilku pozycjach wzieła całego bez marudzenia.Pozniej wziełem ja od tyłu i tutaj akcja konkretne panna fajnie sie nakreca,można pociagnac za włosy zaprzeć sie i jechac do woli.Kazda pozycja jaką sie chce.Analu jednak nie preferuje a szkoda bo dupke ma fajną.

Po prawie godzince całkiem ostrej jazdy sama zaproponowała finał na twarz :) Nastepnie spokojnie wypiłem szklanke wody ,umyłem sie i do domu.

Podsumuwając cyferkami

Ustawka            -10/10 bez problemów na dwa tel

Lokal                 -9/10  jest wszystko co trzeba czysto spokojnie ja tam luksusów nie potrzebuje

Panna               -7/10 nawet mi sie podobała widac że jeszcze świeża ale chetna do nauki, była troche zestresowana na pocżatku ale szybko sie rozluzniła

ciało                  -7/10 niezła ,zgrabna fajnie piersi ale jednak troche siłki by sie przydało

Atmosfera-        -8/10 po poczatkowym stresie fajnie sie zgrywalismy ,jest miła i słucha sugestii

oral bez gumy  -9/10 po odpowiednim ustawieniu ciagnie naprawde ostro, można poszalec z gg czy ff ale do takich wymiataczek jak Beata z mokotowa to jej daleko ale wszystko przed nią :D

Sex/uległość     -7/10 było fajnie nie ma na co narzekac ale co do tej uległosc to tak jakos nie probowałem,chociaz ciagniecie za włosy klapsy itp były.,zabawki też miała.Dla szwagrów którzy znaja te klimaty to moze by cos z niej wyciagneli fajnego.

Podumuwując dziewczyna świeża i mało znana a szkoda bo całkiem fajnie spedzona godzinka za 200zł.ja bede wracał chcoiaz nie ukrywam że szukam swojego ideału.Pozdro

Wspomniane oferty

Uległa suczka - 797515611

Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
blond

Oczy:
zielone

Wzrost:
168 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Tak

Za 1godz:
200 zł

R E K L A M A

fliptip1
Re: Uległa suczka 797-515-611

fliptip1

Praktykant

• +users
  • 19 postów

Witam 
Gościłem u koleżanki zdjęcia jej.
Koleżanka miała założony temat ale gdzieś zniknął 797-515-611 przyjmuje na mokotowie na madalińskiego bardzo miłą sympatyczna dziewczyna o większych biodrach. 
Opinia 

Cena 200 przed

Ustawka 9/10 2,3 telefony
Lokal 6/10
Uroda 6/10 mocne

Atmosfera 8/10  bardzo duże zaangażowanie dużo możliwych opcji przebiegu spotkania

Polecam no odstresowanie. Pozdrawiam 

Wspomniane oferty

Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
blond

Oczy:
zielone

Wzrost:
168 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Tak

Za 1godz:
200 zł

ml28ody

ml28ody

Praktykant

• +users
  • 14 postów

Witam, 

odwiedziłem Pannę i ja. 2 razy. Tylko na oral. 
Adres już opisywany wiec nie będę powielał. 

Ustawka - 10/10 - co prawda jak dzwoniłem dostałem informacje ze za 1h dopiero ale poczekałem bo to moje okolice i na sapera nie chciałem ryzykować. 
Lokal - blok troszkę starsze budownictwo ale tragedii nie ma, jest gdzie zaparkować przy ulicy, bylem wieczorem wiec było gdzie stawać. Lazienka czysta i odremontowana. Pokój uciech mały ale tez czysto i zadbanie.  
Panna 6,5-7 /10 - ma coś w sobie, nie jest to może żyleta ale nie jest w zadnym wypadku brzydka :) Młoda, wiek nie więcej niż 25 lat. Zdjęcia raczej jej. Piersi jędrne, żadnej grawitacji.  
ORAL 8/10- tu powiem można poszaleć. Pani godzi się na wszystko. Mozna tez trochę podopychac. Dziewczyny się naprawdę stara aby było nam dobrze i nie marudzi. Musi trochę jeszcze popracować jeżeli chce zostać GG mistrzynią ale na pewno nie jest zle. Rożne pozycje przerobilsmy. Laska raczej uległa i chętna do pracy :) Mi się bardzo podobało. Spusty do ust ale kulturalnie wyplute. 
SEKS - nie było. 
ATMOSFERA- z koleżanką można porozmawiać i pośmiać się. Zero dystansu. Naprawdę milo spędziłem dwie godziny. 

Ogólnie do polecenia Pani. Jak podszkoli troszeczkę umiejętności GG to śmiało wygryzie wyjadaczki w tym temacie. Nie jest może mistrzynią ale już duzo potrafi :) Ja na pewno kiedyś jeszcze zawitam :) 

pozdro pozdro 

Erosman69

Erosman69

Praktykant

• +users
  • 17 postów

Witam, 

dziewczynę polecił mi kolega, zasięgnąwszy opinii w internecie stwierdziłem, że może warto odwiedzić pannę. 

Byłem wczoraj u divy i chętnie podzielę się wrażeniami.

Zdjęcia 100% prawdziwe, wiek też raczej się zgadza. 

Ustawka: 10/10 - dwa telefony i dograne, bez czekania.

Twarz: 7/10 bardzo miły uśmiech

Figura: 7/10 jędrne, gładkie ciałko.

FBG: 9/10 jak dla mnie jedno z lepszych wykonań

Sex: 9/10 panna naprawdę się stara, przerobione kilka pozycji.

Lokal: 8/10 budynek starszy ale w środku miło i przytulnie. Łazienka bardzo czysta, żele, ręczniki i nawet szczoteczki jednorazowe są.

Atmosfera: 9/10 rozmowna, kontaktowa osóbka, podatna na sugestie. Można zaszaleć :)

Ogólne wrażenie naprawdę bardzo spoko. Na pewno jeszcze wrócę

Wspomniane oferty

Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
blond

Oczy:
zielone

Wzrost:
168 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Tak

Za 1godz:
200 zł

yebciu

yebciu

Bywalec

• +users
  • 104 postów

Witam Szwagrów!

Właśnie wróciłem od tej cud dziewczyny. Jestem mega zadowolony!

Ustawka 10/10 - na dwa telefony, bez problemu, bez czekania.

Lokal 8/10 - w mieszkaniu czysto, łazienka elegancka z wanną, czysty ręcznik i jednorazowe szczoteczki do zębów.

Dziewczyna 9/10 - bardzo ładna i miła, super się z nią rozmawia, jest uśmiechnięta, wesoła i straszna przytulanka :) Prawdziwa GFE!

FBG 10/10 - tutaj bomba! Dziewczyna robi prawdziwe głębokie gardło, duuużo śliny, pluje na małego i jaja bardzo często, finał w buzi za drugim razem.

Sex 8/10 - jest dobra na jeźdźca, fajnie podskakuje tyłkiem :) klasyk tez był, niestety dłużej przy niej nie wytrzymałem :)

Całość 9/10

Polecam każdemu, szczególnie koneserom GFE.

Użytkownik yebciu edytował ten post 22 listopad 2016 - 22:10

Yaskier

Yaskier

Stary wyjadacz

• +users
  • 416 postów

No to i ja dorzucę parę groszy.

Jako, że opinie o Pannie całkiem pozytywne to postanowiłem sprawdzić i ja. Ustawka konkret. Za pierwszym razem nie odebrała, ale puściła strzałę jak była wolna. Od tej pory już z górki.

Lokal ok. Łazienka czysta, ale pokój zabaw trochę mały.

Dziewczę wiek ok. 26-28 lat. Nienaganna figura, ale przydałoby się pomyśleć o jakimś fitnesie ;) Twarz nawet ok.

Akcja właściwa - Diva na początku wręcz "rzuca się" do pocałunków, więc nie wszystkim może to przypasować. Ja jej chęć i zaangażowanie skierowałem w widomym kierunku :) Rozpoczęliśmy od posuwania w usta, później kilka pozycji i na posuwaniu w usta zakończyliśmy całe show. Ładunek przyjety dzielnie. Można sobie naprawdę poużywać. Nie marudzi, chętna do pracy. Mimo tego, że ją dość mocno zmęczyłem to sama proponowała drugi raz, ale już nie było za bardzo czasu. Zresztą osiągnąłem po co przyszedłem  :hihi:

Może nie hardcore, ale mocniejsze klimaty już tak.

200 pln z góry. Ogólnie mocne 7/10, może nawet w kierunku 8/10.

Czołgiem!

Użytkownik Yaskier edytował ten post 23 listopad 2016 - 18:52

SimpleMeTM

SimpleMeTM

Bywalec

• +users
  • 213 postów

Zaangażowanie i rzetelność oferty z opisem jak najbardziej na duży plus.

GFE - tak, stara się.

Uległość - tak, stara się.

Mocne posuwanie - tak, nie narzeka, może nawet lubi.

Atmosfera - bardzo dobra.

Co do urody kto co lubi, ale zdecydowanie zaznaczmy - Diva dość ubita, masywna, by nie mówić kolokwialnie "gruba". Tego nikt tu specjalnie nie zaznacza, a jak dla mnie to dość istotna informacja. Zatem warto mieć na uwadze - jeżeli to Ci nie przeszkadza to będziesz zadowolony.

boss69

boss69

Bywalec

• +users
  • 212 postów

Potwierdzam opinię poprzedników.

Umówienie 10/10 sama panna odbiera telefony ,

Warunki lokalowe 8/10 trochę mały ten pokój do tresury się nie nadaję  , słychać inne osoby w mieszkaniu.

Panna uroda - zgodna z fotkami 6,5 -7 /10 buzia ładna , skóra  pachnąca . Figura nie mój typ lubię wieszaki ale wiedziałem co zastanę więc nie narzekam .Trochę sportu , basen było by 8/10.

Oral 8/10 - bierze głęboko ,  oponuje przy dopychaniu ale naprawdę jest pracowita tu duży szacun .

Wybaczam brak klimatów uległości ale to raczej taka całuśna dziewczyna która za wszelką cenę chce aby klient wyszedł zadowolony jakoś nie pasowała mi aby dać jej kilka klapsów w pupę , skuć kajdankami czy zapakować wibrator .

ogólnie polecam 200 PLN niezła cena , wyszedłem zrelaksowany .

trzmiel

trzmiel

Bywalec

• +users
  • 139 postów

Moja opinia będzie zbliżona do kolego Boss69 post wyżej. Dziewczyna bardzo w moim typie, naturalna, miła, bez zbędnego makijażu. Ciałko młode, skóra gładka, jakoś nie pasuje do klimatów uległości. Oral i seks uwielbia, podobnie jak pocałunki, czułem się jak z dobrą kochanką, ale też są ograniczenia. Jak wspomniał kolega wyżej, dopychanie w gardło jej nie odpowiada, podobnie jak palce w cipce, rozchylanie pośladków przy 69, a cipka i dupka aż prosi się o dokładne wylizanie. Preferuje tylko zabawy łechtaczką i sutkami. Przy klasyku nogi za szeroko też jej nie odpowiadały. Anal nie wchodzi w rachubę, podobnie jak rimming. Także z uległości, można chyba tylko pociągać za włosy, wyzywać ją, ja zaliczyłem dobry, klasyczny seks, gdyby nam się czas nie kończył to byłyby 4 strzały. Ogólnie bardzo polecam, bo atmosfera i dziewczyną są super.

ustawka 10/10 dość długo nie mogłem się dodzwonić, ale puściła mi sygnał jak była wolna i ustaliliśmy godzinę.

lokal 9/10 nawet chyba byliśmy sami, świeczki, muzyczka, czysto

dziewczyna 8/10 mój typ, gdyby poćwiczyła byłaby super

oral 9/10

klasyk 9/10

higiena 10/10

atmosfera 10/10

minusiki za ograniczenia, ale też dostajemy to co ujęte w szczegółach anonsu. Dla mnie też istotne, że nie musimy uciekać po jednym czy dwóch spustach, bzykamy do woli.

haumihau

haumihau

Praktykant

• +users
  • 23 postów
Panowie, perła. Dwa dni zajęło mi umówienie się, bo oblężenie jak pod Leningradem. Ale kontakt wzorowy, chociaż panna śle esemesy. Mnie nie przeszkadza, ale lojalnie uprzedzam. Blok z lat 60. po remoncie, mieszkanko 3-pokojowe, współdzielone z koleżanką. W czasie mojej wizyty byliśmy jednak sami. Łazienka na 10, pokój zwierzeń też. Radio gra nienachalnie, kopulodrom obszerny. Panna trochę popala czuć to we włosach i na ręczniku...

Teraz najważniejsze. Atmosfera na 10, panna mega podatna na sugestie. Nie była miss szkoły, ale co z tego? Bzyka się genialnie i w dowolnej pozycji, francuz z pluciem, krztuszeniem się, etc. Po akcji przytula się, drapie po plecach i sutkach. Lubi się całować. To wszystko razem wzięte sprawia, że wacek nie ma chwili wytchnienia. W ciągu 1,5 h przeleciałem ją 4 razy zanim miałem naprawdę dość. W przerwach rozmowa o pierdołach, ale niewymuszona, naturalna.

Istotny szczegół: panna zwykle umawia wizyty rano, albo dzień wześniej. Potem tylko realizuje zamówienia I szczegół drugi: jest szansa na trójkąt z koleżanką. Może warto, bo koleżanka tez ma tutaj dobrą opinię.

Yaskier

Yaskier

Stary wyjadacz

• +users
  • 416 postów

Kolego, a podrzucisz namiar na koleżankę, z którą można zrobić trójkąt?

kroko

kroko

Świeżak

• user
  • 3 postów

Witam

Pierwst\y post , proszę o wyrozumiałość:

Miałem sposobność spotkać się z nią kilka tygondi temu.
Laska miła rozmowna, konkretna, kontaktowa i chętna.

Ustawka 10/10

Twarz: 6/10 ok, lecz bez szału, sąsiadka

Lokal:/:8/10 czysto, spółdzielnia (wnioskuje z rozmowy) ale w trakcie wizyty nie było nikogo

Łazienka:/9/10 czyto, ręcznik,żel, itp.

Ciało:6/10 ok, zdjęcia pawdziwe... ale siłownia by się przydała, basen, bieganie....

Oral 8//10 głeboko, ładnie ale bez patrzenia w oczy dlatego 8

Sex: 8/10 wykouje polecenia, ładnie jęczy angażuje sie,.. 45 min. jazdy, bez prostestu

i jasno kumunikuje czego nie można -  duży+ (nie lubie nispodzianek i dąsów...itp.)
Atmosfera 10/10 mozna pogadać, uśmiecha se, przytula, rozmawia, jest bardzo miło!

Higiena:10//10
Całuśna i przytulna, kontaktowa, uległa..., perwersji  właściwie nie było, nie miałem ochoty, wrócę

Nie można wkładać paluchów, mi to ni przeszkadza ale...

Uwaga: wydaje się troszkę zmęczona, tak delikatnie....

Pozdrawiam i życzę udabych łowów!

haumihau

haumihau

Praktykant

• +users
  • 23 postów

Mam nadzieję, że Szanowny Mod nie uzna tego wpisu za próbę podbicia tematu, czy licznika postów...

Odpowiadam na pytanie kolegi Yaskra:

W tym samym lokalu przyjmuje Nicole GFE (516-351-500) i z nią właśnie ten hipotetyczny trójkąt.

Sorki, ale z moim statusem nowicjusza nie mogę chyba wklejać linków, a na pewno nie mogę pisać PW...

Wspomniane oferty

Nicol Priv GFE - 516351500

Miasto:
Warszawa - MokotĂłw

Włosy:
blond

Oczy:
niebieskie

Wzrost:
160 cm

Biust:
2

W lokalu:
Tak

wyjazdy:
Nie

Za 1godz:
200 zł

figofago69

figofago69

Świeżak

• user
  • 2 postów

Byłem niedawno u bohaterki tematu i potwierdzam opinie poprzedników.

Dziewczę wysokie, dosyć szczupłe.Laseczka około 20 lat.Zdjęcia na pewno jej.
Ubrana w seksowną sukienkę i szpileczki,
biuścik B, fajna pupa i długie, zgrabne nogi.
twarz - kwestia gustów dla mnie OK

lodzik (FBG) wspaniały - bardzo głęboki, długi, dynamiczny i mokry.
sex - widać że to lubi przerobiliśmy kilka pozycji

ocenki:
FBG - 10/10
sex - 9/10
lokal - 9/10
atmosfera - 10/10
ogólnie - bardzo polecam - to TRZEBA przeżyć

jakub4321

jakub4321

Praktykant

• +users
  • 39 postów

Ustawka: 10/10 bez nieporozumień i czekania

Lokal: 8/10 Madalinskiego, PRLowski blok, ale zadbany, dyskretnie. W środku czysto. Przyjmuje jeszcze Nicol (akurat jej nie było, w weekendy podobno nie pracuje)

Panna: 8/10 Młoda, naturalna. Nie wieszak, trochę więcej ciałka (jak na zdjęciach z Odlotów), ale jędrne i zbite, mi się podobało (trochę w stylu Poli z Bemowa, chociaż tutaj dziewczyna jest wyższa i ma mniejsze piersi). Higiena wzorowa. Niewinna buzia, uroczo się uśmiecha. Kontaktowa i wesoła. Bardzo dobra chemia podczas spotkania (warto być uprzejmym i o nią zadbać).

Seks: 10/10 Mi bardzo przypasowała. Przejawia inicjatywę i nie grymasi. Dość głośna w trakcie :-)  co mnie akurat nakręcało. Drugie podejście zakończone świetnym lodzikiem (mocny, głęboki i rytmiczny :-) )

Będę wracał. 

Colcik

Colcik

Świeżak

• +users
  • 10 postów

W zasadzie moge powtorzyc dobre opinie innych. Mloda dziewczyna w klimatach GFE. Niewinna buzka, przytulanska i calusna, z drugiej strony swietny i mokry FBG z zadatkami na GG i porzadne pukanie, gdzie bohaterka lubi pokrzyczec. Nie wszystkim podejdzie piercing na sutkach i w pepku.

Dla mnie calosc 9/10, jeden punkt odejmuje za zbyt teatralne odglosy, ale moze to moje przeczulenie na te sprawy.

cymek

cymek

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Witam.

Ustawka: 10/10

Gdy udało się dodzwonić, konkretne umówienie, spotkanie punktualnie.

Lokal: 6/10

Stary blok. Nie lubię wersalek... Może się mylę ale prześcieradło za często nie jest zmieniane.

Panna: 7/10

Małe piersi, trochę brzuszka jest. Twarz kwestia gustu...

Higiena: 8/10

Minetki nie było, ale żadnych nieprzyjemnych zapachów nie czułem.

FBG: 8/10

Po same kule jak na razie tylko ona mi wzięła. Panna wytrwała, spust do ust. ogólnie lodzik fajny. Punkty odjęte za plucie, ślina aż po jajkach spływała, ja tak nie lubię.Nie protestowałem, chyba lubi tak robić.

Sex: 7/10

Panna ciasna, fajna cipka. Teatralne, głośne stękanie ( współczuje sąsiadom). Kilka pozycji przerobione.

Czy wrócę? Nie wiem. Do tej pory jak jakaś panna mi spasowała spotykałem się z nią dłuższy czas, ryzyko wystawki minimalne itp. Ale wszystko się nudzi, tyle fajnych panien jeszcze do odwiedzenia. Chyba nie ma sensu cały czas z tą samą. Może jeszcze kiedyś ją odwiedzę.

Pozdrawiam

Kaczorek69

Kaczorek69

Otrzaskany

• +users
  • 76 postów

Byłem jeszcze w listopadzie i ogólnie podpisuje się pod pozytywnymi opiniami.

Ustawka rzetelna, na dwa telefony plus potwierdzenie sms na 30 min przed. Lokal to chyba najsłabszy punkt - blok rodem z PRL na ul. Madalińskiego. W środku przyzwoicie i czysto. Łazienka bez zarzutów (żel, ciepła woda, suchy ręcznik). W pokoju duże łóżko i w miarę jasno więc plus :) prześcieradło wydaje mi się jednak po obecności plam, że nie było pierwszej świeżości.

Dziewczyna bardzo nie w moim guście. Zwłaszcza twarz, bo ciało bez zarzutów.

Za to sex - pełny odlot! lodzik z dużą ilością śliny. Panna pomimo, że widać było po niej, że nie była w formie, to nie grymasiła i spełniała w zasadzie każdą moją zachciankę. Przerobiliśmy kilka pozycji, po dwa razy. I gdyby nie to, że już zabrakło mi sił i czasu to miałem wrażenie że chciała jeszcze.

Ogólnie bardzo polecam. W mojej ocenie 7/10

Praktykant

• +users
  • 48 postów

Panna odwiedzona przed kilkoma dniami.

1. Ustawka 10 / 10

Często widzi się taką punktację za ustawkę, ale tutaj jest ona jak najbardziej uzasadniona. Dziewczyna miła i przyjazna przez telefon, miły głos, żadnych dziwnych odzywek i mówiła wyraźnie (nie wiem czemu ale panny często bełkoczą)

2. Lokalizacja 8 / 10

Dla mnie na plus. Okolica cicha i spokojna ale łatwo i szybko można się tam dostać. Budynek... cóż jeden z brzydszych na całej ulicy, ale odnowiony od zewnątrz. Niski blok więc fajnie, że dziewczyna mieszka na parterze - mniejsza szansa na spotkanie z sąsiadami. W środku miejsca nie za dużo, ale łazienka i pokój w dobrym stanie, nie odstraszają, czysto.

3. Uległa suczka 7 / 10

Fajna dziewczyna, chętna do współpracy, można nią pokierować. Jest aktywna, całuje się. Uroda średnia krajowa, czyli trochę tłuszczyku tu i ówdzie, buzia w tej samej kategorii, średnia (ale nie jest nieprzyjemna, po prostu zwyczajna... taka, za którą się niewielu odwraca na ulicy). Bardzo miło się z nią rozmawia. Ocenę podnosi otwartość i podejście. Dziewczyna ma chyba fetysz sutków. Swoje ma przebite i lubi też bawić się sutkami gości, więc jak ktoś nie lubi, to warto wspomnieć na początku.

4. Umiejętności 8 / 10

Już sama aktywność i chęci podnoszą notę. W dodatku panna robi coś co uwielbiam... czyli bardzo mokrego loda. Ślina cieknie jej po podbródku, spada na cycki, panna mokra cała od śliny walczy do upadłego, żeby klient był zadowolony. Można skończyć na twarzy, bez oporów, namawiania, panna grzecznie się nadstawia.

Ogólnie godna polecenia!

poruchalbymse

poruchalbymse

Praktykant

• +users
  • 15 postów

Dziewczyna bardziej przypomina córkę sąsiada niż uległą suczkę no ale dobra :D

Mi uroda nawet przypasowała. Figura szczupła ale nie wieszak. Dziewczyna miła, uprzejma. W przerwie można bez wysiłku pogadać o dupie marynie.

Mieszkanie w bloku bez ciecia więc luz. Łazienka czysta, ręcznik suchy, łóżko wygodne.

W ciągu godziny dwa razy przerobiliśmy FBG z masażem pomiędzy. Lodzik bardzo mokry - podobało mi się. Nie próbowałem wiele ale od razu ostrzegam - widać, że na jakąś uległość od panny nie ma co liczyć. Dwa razy skończyłem na buzi co zdarzyło mi się pierwszy raz. Przeważnie divy odmawiały spustu na twarz.

Ogólnie zapisuje sobie telefon i jeśli będę miał ochotę na fajnego, mokrego blowjoba to wrócę.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych