Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Mila 736-241-717ul. Ku Cytadeli poprzednio ul. Chełmońskiego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

jant0n

jant0n

Świeżak

• user
  • 2 postów

Byłem u Mili kilka tygodni temu po przeczytaniu tego wątku i powiem jedno - REWELACJA.

No trzeba przyznać, że dziewczyna ma wzięcie. Odebrała od razu, ale terminy zaklepane - umówiłem się na drugi dzień (jak do specjalisty :-) Więc w zasadzie wszystko ok, ale trzeba trafić.

Lokal to nowe budownictwo (między lidlem a biurowcem), czysto w miarę dyskretnie, ale rzeczywiście sąsiad może się trafić.

Po wejściu buziak w policzek. Dziewczyna ubrana w fajne prześwitujące body. Marsz to czystej łazienki, ręcznik czeka, jest kilka żeli do wyboru, ubrania zostają w łazience.

W pokoju obok Mila czeka już nago, muzyczka, świece, lustra dookoła. Mila z twarzy ok. 30 lat ale ciało 25 latki kobiece, naturalne, dla mnie super.

Sam masaż to poezja. Lepszego nie miałem. Te podmuchy w ucho, wzdechnięcia, pocałunki w szyję i policzek, kłujące w plecy futerko :-). Po odwrocie napięcie rośnie, można dotykać całować (buzia sprytnie ucieka). Finał ręczny.

Były pytania czy z Milą można coś więcej więc zapytałem. Piorun w oczach i tekst "NURU to nie sex" więc darujcie sobie :-)

Po wszystkim Mila prowadzi do łazienki, pomaga myć plecy .... i tu uwaga wychodzi ale drzwi są otwarte. Ja się myję a ona chodzi po kuchni naprzeciw łazienki, goła i błyszcząca od oliwki i gada ze mną o pierdołach. Pod koniec mycia zastanawiam się ile gotówki w kieszeni, żeby nie zostać :-) 

Rozliczenie, cmok w dwa policzki i pożegnanie przy drzwiach też nago, więc ciężko wyjść a już na pewno trzeba wrócić. Szkoda, że nie jestem z Poznania, a może na szczęście bo bym u niej dużo kasy zostawił.

Punktacja

Ustawka ?/10 - pełny profesjonalizm, ale trzeba trafić w termin więc nie wiem szczerze co wpisać

Lokal - 9/10 - może i są mankamenty opisane wcześniej ale u mnie nie wystąpiły

Panna - 10/10 - dla mnie, choć kwestia gustu

Masaż - 12/10 - lepszego nie miałem :-)

Słowem rewelka - pozdrawiam Milę jeśli to czyta :-D

dimoengo
Re: Mila 736-241-717

dimoengo

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Witam,

Zaciekawiony opiniami poprzedników postanowiłem wybrać się na ten super/ultra/hiper masaż do Mili. Jakiś czas zwlekałem z napisaniem recenzji może dlatego, że samo spotkanie było dla mnie jakieś takie... średnio-nijakie.

Ustawka bardzo profesjonalna z potwierdzeniem terminu i nawet jakiś szwagier próbował mi się w godzinę wciąć ale Mila zadzwoniła do mnie, aby potwierdzić przybycie i trzymała dla mnie "slot" - za to pełne 10/10 full profesjonalizm, bardzo mi się to podobało.

Lokalizacja to nowy apartamentowiec ul. Ku Cytadeli 2. Wejście tuż obok Lidla, przy dyżurce ochrony z kilkoma kamerami. Generalnie nie ma gdzie zaparkować, jak się nie ma drobnych na parkomat (miejski lub Lidla) to lipa, gratis pierwsze 30 min tylko (o ile mnie pamięć nie myli). Mieszkanie natomiast nowe, czyste i zadbane.

Jeśli chodzi o bohaterkę tematu to niestety nie mój klimat, może przez to nie wczułem się w sam masaż. Wg. mnie ma trochę więcej lat niż deklaruje, bliżej jej do 35 niż 30. To odbija się na ciele, pomimo że zadbanym to już nie to - brak tej młodzieńczej sprężystości, co widać zwłaszcza po biuście. Nie wiem czy to ja się starzeje i wybrzydzam, ale chciałbym aby dziewczyna była ode mnie trochę młodsza, a nie starsza.

Sam masaż jak najbardziej poprawnie, dmuchanie do ucha, przygryzanie, zahaczanie i inne opisane już wcześniej triki. Na wielki plus to zakończenie, pozorowane na FBG - nie wiem jak to zrobiła i nie wnikam ale mi się podobało. Na wielki minus natomiast to o czym już poprzednicy wspominali - owłosienie. Byłem jej pierwszym klientem tego dnia, więc to nie jest kwestia że "po całym dniu pracy odrosło, bo tak szybko rosną". Po prostu nie przykłada się do tego aby być idealnie gładka, a w masażu nuru to dość ważne. Średnie jest uczucie drapania/peelingu przez prawie 1h.

Po wszystkim propozycja umycia pleców, rozliczenie (200 zł), buziak i pa pa.

Podsumowując:
Ustawka - 10/10

Lokalizacja/lokal - 7/10

Mila - 6/10

Masaż - 6/10

Atmosfera - 8/10

Total - 7/10

w33x

w33x

Świeżak

• user
  • 7 postów

Zachęcony pozytywnymi opiniami również wybrałem się do bohaterki tematu i muszę przyznać, że nie zawiodłem się.

Umówienie spotkania bywa kłopotliwe, gdyż ok 15 już okazało się, że nie ma wolnych miejsc na dany dzień i zostaje mi umówić się na dzień następny.

Na drugi dzień zostało mi tylko potwierdzenie terminu podczas, którego otrzymałem dane jak, gdzie i o której przyjechać.

Co do miejscówki tak jak pisali już koledzy wcześniej, nowiutki blok na ul. Ku Cytadeli koło Lidla, parking raczej pusty niestety płatny. Mieszkanie nowe, czyste i w dość wysokim standardzie

Na wejściu Mila wita zawsze całusem, ubrana w atrakcyjne wdzianko, szybkie dwa zdania na rozluźnienie, pytanie o coś do picia i skok na prysznic do łazienki.

Pokój do masażu nastrojowy i przytulny. Dwa lustra na wprost i z boku maty. Można więc bez problemowo podziwiać jak masażystka pracuje nad tyłami.

Na początku masażu, krótka rozmowa dla rozluźnienia atmosfery, a  następnie przejście do Nuru.

Sam masaż muszę przyznać, że rewelacyjny. Nie ma kawałka ciała, które by było pominięte, zaczynając od stóp, a kończąc na głowie. Uwzględniając oczywiście wszystkie te sztuczki, które fajnie działa takie jak zabawa uszami, podgryzanie czy dmuchanie. Po przewrotce na plecy można dodatkowo delikatnie popieścić Milę gdy ta dalej pracuje nad masażem.

Finał przyjemny i z wyczuciem, bez żadnego ubijania piany. Po wszystkim wytarcie, rozmowa jeszcze po masażu i pod prysznic gdzie Mila sama oferuje pomoc w umyciu pleców.

Rozliczenie, buziak na do widzenia i tyle. Całość co mnie pozytywnie zaskoczyło trwała ok 1,5h.

Co do samej masażystki wg mnie jest bardzo ładna wiek ~30 lat nie zauważyłem niczego do czego można by się doczepić jeżeli chodzi o jej urodę, inteligencję czy sposób bycia.

Podsumowując, wszystko było ekstra, a masażystka jest godna polecenia 200zł za masaż nuru obecnie to norma, a jakość w stosunku do ceny wydaje się ok.

Jak dla mnie najlepszy masaż nuru na jakim byłem do tej pory i na pewno godny polecenia.

Michal84pazura

Michal84pazura

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Witam,

Jakiś czas temu zawitałem na pełnym spontanie. Byłem ciekawy masażu, ale troszkę zmartwiony wcześniejszymi opisami co do wieku.I faktycznie Panna może i zawyża wiek ale nadrabia resztą.

Lokalizacja spoko zaciszna meta przy cytadeli płatna ale od 5 zł nikt nie zbankrutował.

Sam lokal nowe budownictwo, mieszkanie czyste nowe, na macie normalny ręcznik a nie jak u nie których papierowe. Nie ma do czego się przyczepić.

Sama Mila zgrabna, zadbana może faktycznie starsza niż podawane 30 lat, ale nastrój i erotyzm podczas masażu po porostu woooww. 

Sam jestem fanem tego typu relaksu i sporo już w Poznaniu zwiedziłem i powiem jedno że do Mily mogły by przyjść te wszystkie młode i początkujące masażystki na przećwiczenie warsztatu, podejścia i otwartości na klienta. 

Atmosfera podczas masażu rewelacja, na początku miła rozmowa, a w miarę podnoszenia napięcia skupiała się na bardziej na mnie a ja na doznaniach :)

Po całym masażu miła rozmowa, wytarcie ręcznikiem i delikatny masaż nóg na rozluźnienie. Byłem umówiony na 1h a wyszedłem po 1,5h na koniec umyła mi plecy buziak w policzek i do następnego

Podsumowując:

Ustawka: 10/10

Lokal: 10/10

Mila: 8/10 (zaniżony wiek nadrabia doznaniami)

Atmosfera: 9/10

Total: 8,5/10

Wicek82

Wicek82

Praktykant

• +users
  • 47 postów

Jakiś czas temu byłem.

Ekosystem - nowe budownictwo, blisko centrum, ale troszkę na zadupiu, jest gdzie zaparkować (LIDL pod blokiem). Samo mieszkanko OK, czyste, dla niektórych minusem może być wanna.

Panna - Wyraźnie po 30-tce, uwierzyłbym nawet w 40. Twarz ładna 7/10, ale nie mamy za dużo okazji do oglądania, bo wszystko odbywa się w ciemności, poza tym podczas masażu panna raczej tak lawiruje, że praktycznie w ogóle nie jesteśmy z nią twarzą w twarz. No i jest raczej ciemnawo. Figura i ciało ogólnie bardzo, bardzo dobrze. Niby wysoka, ale sprawia wrażenie drobnej kruszynki, którą trzeba się zaopiekować. Robi zresztą bardzo fajne, sympatyczne wrażenie przy rozmowie. Można się zakochać.

Akcja - no, ale raczej ona opiekuje się nami. Większość odbywa się na plecach. Pomimo tego, że panna się stara (sama mówi, że lubi to robić), to jednak jakoś to za długo i monotonnie. Mało różnorodności, no bo chociaż szorowanie cyckami po plecach robi na początku nieziemskie wrażenie, to potem człowiek się pyta "ile można"?. Może jestem troszkę nieobiektywny, bo akurat miałem problemy żołądkowe i leżenie ponad 40 minut na brzuchu z dodatkowym ciężarem na plecach było średnio komfortowe, ale jednak jakoś nie wspominam tego wybitnie mile.

Zakończenie - Po przewróceniu na plecy niestety nie było już dużo akcji. Poszło dość szybko w pozycji 69. Miałem mieszane uczucia - z jednej strony tuż przed swoją twarzą miałem soczystą, słodką i zadbaną cipuszkę, z którą można było robić co się chce (z palcowaniem włącznie), z drugiej jednak samo zakończenie to było jakieś średnio komfortowe koniobicie. Słabo i bez finezji. Dziewczyna niestety nie wytrzymuje pod względem zakończenia konkurencji z Lily z salonu Chloe. Ale z Lily to chyba nikt pod żadnym względem nie wytrzymuje konkurencji. Na plus - pomoc w umyciu po akcji (częściowa co prawda, ale jednak).

Cena - 200 zł. Nie są to pieniądze zmarnowane.

Recka może sprawiać wrażenie negatywnej, ale tak chyba jednak nie jest. Oceniam ją bardzo dobrze Ja z pewnością wrócę z przyjemnością do tej dziewczyny i to nieraz, sugeruję jednak (jeżeli to czytasz!) aby troszkę więcej uwagi i czasu poświęcić podczas zabawy z "pacjentem" na część kiedy ten leży na plecach - tutaj też jest troszkę do zabawy. No i popracować zdecydowanie nad zakończeniem.

Jest to jedna z dwóch miejscówek w Poznaniu (obok salonu Chloe), gdzie warto uderzać w ciemno bez ryzyka wtopy. Mila otrzymuje w moim rankingu zaszczytne drugie miejsce, zaraz za Lily.

Użytkownik Wicek82 edytował ten post 02 wrzesień 2017 - 19:12

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych