Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Masażystka Zuzia 19 Warszawa ul.Stawki 505-818-953Zdjęcia prawdziwe, może całkiem być..bez szału

- - - - - Warszawa - Żoliborz Warszawa - Śródmieście

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

peeter9966

peeter9966

Otrzaskany

• +users
  • 60 postów
Numer telefonu: 505-818-953

Witam,
kolejne poszukiwania fajnego masażu w Wawie....oczywiście na sapera :)

Odwiedziłem koleżankę w piątek.... zdjęcia zachęcają - więc trzeba sprawdzić.... numer tel 505 818 953

http://www.odloty.pl...-19/178740.html

http://www.odloty.pl...tka/178738.html

Ustawka :
Wszystko ok, adres Stawki, napiszę że blok obok 4B
dziewczyna potwierdza zakres przez tel , no to jadę , z parkowaniem, może że wakacje całkiem ok
Budownictwo Nowe, wchodzę do klatki , niskie piętro no i wejście...

Dziewczyna :
Ze zdjęć więc już duży plus, taka spokojna całkiem ok dla oka dziewoja...
Filigranowa w zasadzie, bo na zdjęciach nie widać że ma 160 cm
Twarz ok , miła sympatyczna.... wiek możliwe że te 19 lat
no i cycki...pierwszy raz taka akcja żeby w realu były 4 razy większe niż na fotkach...więc cycki piękne, stojące jak sylikony ale prawdziwe...

Akcja:
Łazienka ok, tradycyjna żele , czysty ręcznik itp..
MAsaż na stole do masażu....taki całkliem pół profesjonalny , czyli co i jak to dziewczyna wie...
ale wszystko bardzo delikatnie, czyli takie 2 poziomy wyżej wcieranie oliwki ale z elementami profeski..
strefy erogenne też delikatnie wymasowane....

Panna miła, sympatyczna, gdzieś tam można podotykać ale zero interakcji , jest w opcji 69 itp ale jakoś nie korzystałem, pomimo że cipa fajna ogolona czeka..

no i na koniec lodzik , bardzo bardzo delikatny , ledwo co chowa kask do buzi , bierze go dosłownie na 2 cm do buzi i tak jak automat góra dół...aż do dojścia...nic głębiej nawet nie ma opcji...a szkoda bo wtedy całe spotkanie uznałbym za udane...koniec nie w ustach na cycki i to tyle...czas łącznie jakieś 45 min

Podsumowanie :
Ustawka 10
Lokal 8
Panna ciało 7
Twarz 6
Oral 2
Masaż 6,5

ogólnie nie wróce...bo raczej nie wracam...trzeba przecierać nowe szlaki :)

Jak ktoś lubi delikatne zabawy z delikatną kobietką to może mu się spodobać :)

Wspomniane oferty

Masaż ciała ciałem z 19-tką - 505818953
MasaĹźystka Zuzia 19 - 505818953
MasaĹźystka Zuzia - 505818953
Masażystka ciała ciałem - 505818953
MasaĹźystka Zuzia 19 - 505818953
Masaż ciała i prostaty 19 - 505818953

R E K L A M A

mahoomm
Re: Masażystka Zuzia 19 Warszawa ul.Stawki 505-818-953

mahoomm

Bywalec

• +users
  • 107 postów

Odwiedziłem niedawno, dorzucę uzupełnienie do opisu powyżej.
Dodzwonienie/ustawka bez problemu. Rzeczowo, konkretnie.
Osiedle zamknięte ale nie ma kłopotu z zachowaniem dyskrecji. Portierów brak ale kamery na terenie są obecne czyli gdzieś jakaś ochrona jest.
Nieufnych/wścibskich sąsiadów nie zarejestrowano.
Lokal w nowym budownictwie więc jest ok. Wanna z kotarą, wybór środków do mycia. Chętnie bym zobaczył płyn do ust bo osobiście lubię skorzystać (jako palacz).
W mieszkaniu jest koleżanka ale panie kontrolują ruch i nie ma kolizji. Pokoje też raczej nie sąsiadują ze sobą i obcych odgłosów w zasadzie nie słychać.
Pokój jest dość mocno przyciemniony a dobór stacji radiowych nieco drażni ucho. Dziewczyna ma małą skłonność do plotkowania o klientach. Daje się przekierować na inne tematy, więc nie robię z tego problemu.

Dziewczyna jest niewysoka ale zgrabna. Fantastyczne piersi, solidna czwóreczka. Jeśli ktoś potrzebuje do szczęścia klasycznych rysów twarzy to nie jest to ten adres.
Masaż jest miłym mizianiem/wcieraniem oliwki. Można prosić o mocniejszy co stara się realizować. Określenie poprzednika "pół-profesjonalny" to max co można napisać. Zaznaczam, że porównuję do "prawdziwych" masaży wykonywanych przez zawodowców. Niemniej jest sympatycznie i można się zrelaksować. Masaż jest wykonywany topless i dozwolone a nawet zachęcane jest, aby pieścić te sterczące wspaniałości do woli. "Strategiczna" reszta jest niedostępna a ja ich nie próbowałem atakować. Po rozmowie sądzę, że nie jest miłośniczką miłości francuskiej ale gdybym miał takie życzenie (nie miałem) to taki finał jest dostępny w ramach oferty. Atmosfera jest luźna, bez napięć i bez uniesień. Nazwałbym to "miło wykonaną usługą". Zdjęcia są autentyczne natomiast trzeba pamiętać o wzroście dziewczyny - proporcje jej ciała sugerują, że jest znacznie wyższa niż w rzeczywistości.

Reasumując. Ja polecam bo spełniła moje oczekiwania ale domyślam się, że nie byłem wymagającym klientem.

Użytkownik mahoomm edytował ten post 19 sierpień 2016 - 16:46

corvobianco

corvobianco

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 3 postów

Witam. Na masaże chodzę od dawna, ale dopiero wizyta u tej Pani skłoniła mnie do założenia konta na tym portalu. Ustawka bez problemu, na dwa telefony, tradycyjnie dokładny adres na miejscu. Lokal bardzo fajny, czyściutki. Kładę się na stół do masażu i jazda. Masaż tantra, Pani była nago. Masuje bardzo lekko, używa oliwki o zbyt intensywnym zapachu. Zwróciłem Pani uwagę i zaczęła masować lepiej. Pozwoliła mi zupełnie się odprężyć. Mogłem podotykać. Pani dość ładna, cudowny duży biust. Ba,bardzo duży! Poza tym jest bardzo szczupła, więc aż się nie chce wierzyć, że to prawdziwe cyce... Można z Panią porozmawiać, taka koleżanka. Bardzo, bardzo fajne zakończenie. Tylko ręczne, ale delikatne, szybsze,na przemian, aż do szczytu. Zadne dodatki nie wchodzą w grę. Cena adekwatna do usługi. Ja się zrelaksowałem i będę wracał, ale wymagań też zbyt wysokich nie mam. :)

PANNA - 8/10
MASAŻ - 7/10
ATMOSFERA - 8/10
LOKAL - 8/10

Nicco

Nicco

Otrzaskany

• +users
  • 69 postów

Bardzo, bardzo fajne zakończenie. Tylko ręczne, ale delikatne, szybsze,na przemian, aż do szczytu. Zadne dodatki nie wchodzą w grę.

W ogłoszeniu jest FBG/Mineta/6/9, a tu tylko zakończenie ręczne, bez dodatków a w ogłoszeniu jak byk stoi, że za +50 jest masaż prostaty. To w końcu jak?

I na czym odbywa się ten masaż tantryczny?

peeter9966

peeter9966

Otrzaskany

• +users
  • 60 postów

jak ja byłem opcja lodzika była i to 2 razy w godzince...tylko tak jak pisałem wsadzała go sobie na 3 cm do buzi....i koniec na cycki... z minetką też nie było problemu....

elementów masażu tantrycznego nie zanotowałem albo nie wiem co to :)

corvobianco

corvobianco

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 3 postów

Hmm... Może się pospieszyłem z tym, że dodatki nie wchodzą w grę. w zasadzie to nawet nie nalegałem na to. Przez telefon było mi powiedziane, że to masaż z ręcznym, dlatego tak wywnioskowałem. Na nic więcej się nie nastawiałem. Może i za dopłatą wchodzi w grę, więc sorry jeśli ewentualnie wprowadziłem w błąd :-)

sunnyboy2711

sunnyboy2711

Świeżak

• user
  • 3 postów

Witam, 

bylem dzis i bylo ok. Wiadomo ze nie profesjonalna masazystka ale robi bardzo przyjemnie i dobrze. Nowe budynki wiec czysto.

Wszedlem do pokoju, rozebralem sie i pod przsznic, lazienka bardzo czysta. Wrocilem do pokoju i kasa. 

I wedy zaczela masaz na stolu do masazy. Piersi ogromne i po prostu wow. Jerdne i bardzo fajne. Bardzo dobre 4!

Niestety co nie wiedzialem, ze ona jest w ciazy! Bylo widac po brzuchu i zaczely sie juz robic roztepy ciazowe. To kompletnie nie wchodzi do mojej gry!! 

Ale bylo dopiero widac jak juz lezalem i ona sie rozebrala. Twarz ok, nie dla mnie ale jest ok. 

Muzyka grala glosno w pokoju, nie zbyt fajnie. I caly czas bylo slychac innych kobiet i facetow ktore przychodzily. Byly 3 dziewczyny.

PANNA - 6/10 (za to ze w ciazy! nie wiedzac)
MASAŻ - 7/10
ATMOSFERA - 6/10
LOKAL - 8/10

Mlodyxxxx

Mlodyxxxx

Świeżak

• user
  • 2 postów

Witam,

Czy ktoś wie co dzieje się z Masażystką Zuzią ?

Telefon milczy. Planowałem masaż. Jeśli ktoś ma jakieś informacje będę wdzięczny.

Tutaj znajdziesz informacje: http://www.garsonier...-nadkreskowych/

a żeby jeszcze bardziej na Twoją wdzieczność zasłużyć, proponujemy 10 dni urlopu (jest to propozycja nie do odrzucenia) +10%

Użytkownik marco111 edytował ten post 25 marzec 2017 - 19:25

rimming69

rimming69

Praktykant

• +users
  • 23 postów

Panowie nowy nr, kobieta chyba była w ciąży, pamiętam zresztą z ogłoszeń, przymierzałem się do odwiedzin. Poproszę Moda o dodanie nr tel. 

513 142 041

https://odloty.pl/pl...zia/191157.html

jak zdążę przed urlopem to chyba się wybiorę, bo opcja skosztowania mleka z piersi brzmi ciekawie ;-)

Wspomniane oferty

Masaż ciała ciałem z 20-tką - 513142041
MasaĹźystka Zuzia-powrĂłt - 513142041
Karmiąca masażystka-Zuzia - 513142041

zygmunt222

zygmunt222

Praktykant

• +users
  • 30 postów

Witam elitarne grono;)

rzeczywiście była w ciąży, odwiedziłem ją w tym pięknym stanie i zdaje 

się, że nie napisałem o tym.

Na początku nie byłem zbyt entuzjastycznie nastawiony do tej sytuacji,

lecz spotkanie muszę zaliczyć do udanych, gdyż nastawienie na klienta

odczułem bardzo wyraźnie. Miłe usposobienie i podejście.

Najpierw masaż na stole, pamiętam że całkiem intensywny i przyjemny,

potem przejście na łóżko i wspaniała część erotyczna, masaż imponującym

i naturalnym biustem na zmianę z namiętnym lodzikiem i patrzeniem w oczy,

całkiem epickie doświadczenie. finał jak chcesz, ja zapodałem na biust.

Co do urody panny to rzecz gustu, raczej przeciętna ale bardzo sympatyczna.

W każdym razie, w tamtym czasie było spoko, pytanie czy teraz też tak jest.

PZDR

rimming69

rimming69

Praktykant

• +users
  • 23 postów

byłem z 2 miesiące temu, nie przed urlopem ale po i jedyne co się zgadzało z ogłoszenia że masuje i karmi mlekiem, za tą perwersję 10/10

Niestety reszta to ściema, oralny nie wchodzi w grę, minetka również, masaż to mizianie i jeszcze papierosami "wali" - dlatego albo zygmunt222 spotkał sie z inną kobietą albo jest promotorem tej Pani. Najgorsze jest to, że oralny jest/był w szczegółach ogłoszenia na odlotach a w praktyce go nie ma...

PANNA - 8/10 (ładna i po ciąży ciałko OK)
MASAŻ - 5/10 (przyjemne mizianie ale liczyłem na masaż)
ATMOSFERA - 5/10 (była miła dopóki ssałem piersiaki, jak się upomniałem o 69 to już się zrobiło nieprzyjemnie, bo w ogłoszeniu było a w praktyce NIE)
LOKAL - 8/10

SEX - nie bylo - Pani zwaliła mi ręką...

Nie polecam, chyba że ktoś ma ochotę mleka skosztować o ile jeszcze karmi, bo widzę ogłoszenia zniknęły...

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych