Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

KKS Lech Poznań. Sezon 2016/2017

• Zamknięty Temat jest zamknięty
471 odpowiedzi w tym temacie

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1946 postów
Za chwilę zaczynamy kolejny sezon meczem wyjazdowym ze Śląskiem .
Wyniki sparingów bardzo dobre , mecz o Superpuchar też zdecydowania Kolejorzowi wyszedł więc wygląda to niby optymistycznie . Z drugiej strony w zeszłym sezonie też się zdawało że będzie dobrze a było wiadomo jak .
Ja jestem optymistą , myślę że ten sezon będzie całkiem inaczej w wykonaniu Lecha wyglądał i od początku w czubie tabeli będziemy .

R E K L A M A

PrzyjacielRodziny
Re: KKS Lech Poznań. Sezon 2016/2017

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3639 postów

Gra taka sama jak w poprzednim sezonie...ale skoro zawodnicy ci sami,to czego się spodziewać...

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1946 postów

Druga kolejka ekstraklapy za nami a Urban już zaczyna gdybać .

Gdyby Robak na początku strzelił gola , gdyby druga połowa zaczęła się inaczej lub gdyby Zagłębie drugiej bramki nie zdobyło ten mecz zapewne wyglądał by inaczej .No zapewne tak .

Tak samo inaczej by to pewnie wyglądało gdyby w składzie Kolejorza pojawił się Ronaldo z Messim a w pomocy biegał Pogba . I tak sobie można gdybać sezon w sezon i nic z tego nie wynika  :dwarf: .

Rozegraliśmy dwa mecze w tym sezonie i widać ewidentnie że problem z napastnikami jednak jest , chociaż władze Lecha i trener Urban od długiego czasu już twierdzą że takiego problemy nie ma . No to gratuluję podejścia w razie takim  :puknijsie: . A to co robił w meczu z Zagłębiem Nicki Bille to jakaś parodia była po prostu .

Ps . Oczywiście tradycyjnie już napisałem w temacie Kolejorza post dotyczący tego sezonu w temacie na sezon 2015/2016  :russian: .

I pewnie za rok zrobię z rozpędu to samo znowu  :zawstydzony:  :zawstydzony:   :zawstydzony: . Dzięki Gazer za uporządkowanie tego wszystkiego  ;)

Orgazmus

Orgazmus

zbanowany klon

• PersonaNonGrata
  • 15 postów

Będzie dobrze gorzej być nie może.

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3639 postów

W zeszłym roku przed każdą kolejną kolejką mówiliśmy to samo...i mogło jednak być...

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1946 postów

Dokładnie tak było , wydawało się że upaść niżej już nie można a po właściwie każdym meczu okazywało się że jednak można .

Teraz nie ma już tych jakże strasznych pucharów europejskich i grania co trzy dni więc nie będzie też za bardzo na co zwalać winy w razie słabej gry w lidze . Okaże się czy klub zmierza w dobrym kierunku czy też raczej wszystko się sypie a władze robią dobrą minę do złej gry .

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1946 postów

Kolejny mecz w Poznaniu i znowu przegrana . No i znowu bez bramek się obyło z naszej strony .

Beznadziejnie to niestety wygląda jak na razie i nie zanosi się by w najbliższym czasie miało się cokolwiek zmienić .

Bohun

Bohun

Na-Pal-M

• +users
  • 934 postów
Słomianym smokiem
Lech mi się śni!
Niczym przed rokiem?
To dejavu...

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3639 postów

I liczba 10.600 na trybunach powinna wszystko wyjaśniać...i nie ma,że wakacje,że piątek...brak słów.

krisskross

krisskross

Amen.

• +Premium user
  • 1719 postów

Słabo to wygląda. Czas ściemy skończył się. Dlaczego zależy mi nawet na przegranych z Lechem? Zajebiście ambitnym Lechem. Wolę przegraną z tym klubem, niż z Termaliką czy Wisłą Pe.

Jeżeli ktoś nie... chuj... nie wierzę już. Nie chcę szukać wrogów, ale to już jest katastrofa. Obym mylił się.

Skorża był niby do dupy, Urban jest do dupy...

Co tak naprawdę jest do de...?

Czy kibic Barcelony chce upadku Realu? Na pewno nie. Czy ktokolwiek przy zdrowych zmysłach chciałby tego? Z Santanderem by mieli swój fan?

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3639 postów

Poza Kadarem nie ma już nikogo na sprzedaż...kasa z trnasferów nie jest zaliczana do planowania budżetu,ale...kurwa trzeba kogoś sprzedać jesli nie ma grupy LE,bo budżet się nie domknie...co to się dzieje z tym Klubem?????masakra...az już człowiek powoli przestaje wkurwi...się...pierwszy na lawę hamulcowy Trałka...drugi Kędziora...Krisss,jeśli Legia nie awansowałaby do żadnej grupy pucharów,to myślę,że u Was dopiero byłaby masakra...chociaż pewnie awansujecie...ale do LE:)

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1946 postów

Masakra totalna . 

Trzecia kolejka sezonu za nami i już jesteśmy na ostatnim miejscu .

A niby Lech miał przecież jak co roku mierzyć w podium a nawet  mistrzostwo . 

I tak jest  od lat i przeważnie ten minimalny cel w postaci podium udawało się zrealizować ,  no i zdarzały się też dwa tytuły w tym czasie .

Tyle że jednak nawet te dwa lata temu w mistrzowskim sezonie po boisku biegał zdecydowanie bardziej wartościowy zespół niż teraz . Bo teraz poza kilkoma nazwiskami piłkarze są jednak przeciętni a zarząd cały czas mydli oczy kibicom że o najwyższe cele walczymy . Ciekawe z kim , chyba raczej nie z tymi " wzmocnieniami " z ostatnich lat . 

Dodatkowo dochodzą do tego bajki o rzekomej 75 % skuteczności transferowej w ostatnich latach i o tym że skauting ( który jeszcze z pięć lat temu rzeczywiście był po mojemu na najlepszym poziomie w Polsce ) działa prawidłowo  :puknijsie: . To niech sobie zrobią bilans skuteczności z ostatnich dwóch sezonów i im wyjdzie z 10 % skuteczności góra . Tyle że oni zdaje się że tego nie widzą kompletnie niestety . I dopóki nie dostrzegą że jednak coś jest chyba nie halo ten stan się zbytnio nie zmieni .

Odchodząc trochę od sytuacji ligowej trza wspomnieć że z Kolejorza odszedł Karol Linetty do Sampdorii Genua.

Mógł to zrobić przynajmniej kilka razy w ciągu ostatnich sezonów ale zawsze nie udało się sprawy dograć do końca i Karol zostawał .

Z mojej strony wielkie dzięki dla tego gościa za lata dobrej a często bardzo dobrej gry dla Lecha  :hi: .

gazer

gazer

abstynent

• SuperMod
  • 9478 postów

Z ostatnich 10 meczów ligowych Lech wygrał 1 więc o czym my mówimy?

Do tego chyba tylko w 2 strzelił bramkę.

Z zespołu walczącego o najwyższe trofea, grającego ofensywnie i z pomysłem, mającego 3 królów strzelców w ostatnich 10 sezonach nie zostało nic. 3 mecze 0 bramek. 

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3639 postów

Jutro wyjazdowy mecz z Koroną...czyżby wreszcie???

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1946 postów

W końcu muszą zacząć grać . Kielce jak na razie szału w lidze nie robią więc wydaje się że to może być dobre miejsce by w końcu odbić się od dna ligowej tabeli . Tylko nasze " gwiazdy " w napadzie muszą się w końcu odblokować 

krisskross

krisskross

Amen.

• +Premium user
  • 1719 postów

Współczuję.

Jan Urban (trener Lecha Poznań):

- Nie jest łatwo siedzieć tutaj w takim momencie i tłumaczyć się z kolejnej porażki (Odkrywcze.). Jak wiatr w oczy to tak się ten mecz ułożył (Odkrywcze.). Straciliśmy zawodnika, wyszliśmy na prowadzenie. Trzeba umieć w takiej sytuacji grać (Od czego jest trener?) .Sprowokowaliśmy zbyt duży kontrataków, grając na wyjeździe i w dziesiątkę (Od czego jest trener?). To my powinniśmy czekać na kontry (Od czego jest trener?). Gra była zbyt otwarta (Od czego jest trener?), zbyt dużo prezentów. Rzut karny? Kendi wie, że źle zrobił. Za łatwo straciliśmy tę bramkę, sprowokowaliśmy rzut karny. Naszym problemem jest to, że nie radzimy sobie z presją, odpowiedzialnością i mentalem (Od czego jest trener?). Musimy się z tym zmierzyć (Kto ma się zmierzyć?). Musimy powiedzieć razem lub osobno (Kto razem, bo osobno to zrozumiałe. Trener nie wie co i jak?), że mamy ten problem. To jak ktoś jest chory na jakieś uzależnienie (O jakie uzależnienie chodzi?). Jeśli nie przyzna się, to trudno się leczy (Kto i co nie przyzna?). My mamy problem, musimy o tym wiedzieć i się odbudowywać. Jeśli nie, to wplatamy się w większe problemy. (Pierdolenie te dwa ostatnie zdania. Zwykłe pierdolenie.)

hjk23

hjk23

Stary wyjadacz

• +users
  • 357 postów

Czas na zmiany cały zarzad do wymiany !

bobbyperu

bobbyperu

GarsoManiak

• +users
  • 1946 postów

Dobrze że są IO w Rio i nie oglądałem tej chujni  :dwarf:

Szkoda że Kolejorz grał prawie cały mecz bez jednego zawodnika bo to będzie kolejna wymówka po meczu w Kielcach .

No ale w końcu zdobyliśmy bramkę , może jak częściej będziemy grać w osłabieniu więcej bramek dla Lecha padać będzie  :mysli: .

devasco1

devasco1

V... iadomo Kto

• +users
  • 10580 postów

Tu nie ma co współczuć.

Ta zarząd ...  a czemu nie stadion lub znowu murawę. :oczko:

4 mecz, 1 punkt na 12 możliwych, jedna bramka.

To powtórka poprzedniego sezonu.

Zmiana trenera nic nie dała na dłuższą  metę. Problem jest w drużynie.

Urban leci ze stanowiska - łatwizna co do wykonania.. Jeszcze by trzeba  drużynę przeorać. I tu już jest problem.

gazer

gazer

abstynent

• SuperMod
  • 9478 postów

Nie śledzę Ekstraklapy od 2 sezonów bo mi zwyczajnie zbrzydł styl i poziom gry itd a nie jestem jakimś kibolem na dobre i złe,której drużyny. 

Ot taki kanapowo-internetowy kibic co sobie sprawdzi wiadomości i jest na bieżąco.

Więc trudno mi się wypowiadać co do przyczyn takiej gry.

Wiem, że Zarząd działa od kilku lat źle, skauting kiedyś super, jest do dupy, oszczędza się na wszystkim choć jeden z najwyższych budżetów w lidze, nie kupuje się zawodników z górnej jak na polską ligę półki, tylko szuka emerytów z kartą w ręku.

Zawodnicy są wypaleni, nie chce się im. Albo połowa jest do wywalenia, albo trener nie potrafi na nich wpłynąć. 

To nie jest zespół walczący u utrzymanie czy o środek tabeli, Z tym budżetem, zapleczem i potencjałem powinny się rok w rok bić o majstra do ostatnich kolejek. 

Im pomoże .... degradacja.

Jeden sezon w I lidze i wróciłby nie ten zespół, nie ten zarząd i nie ten Lech. 

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych