Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Masaż z Gumtree 799-900-XXXzadowolenie gwarantowane :-)

* * * * * 1 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

mareksex

mareksex

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Witam skoro bohaterka ma tak dużo pozytywnych opinii nie mogło być inaczej bym jej nie odwiedził.Kontakt bardzo dobry przez sms. Panna przyjmuje w bardzo ładnym mieszkaniu ,wysoki standard . Wprawdzie chyba wszystko zostało napisane ale postaram sie cos napisać od siebie. Umówiłem się z bohaterką dzień wcześniej bez problemu tak jak już pisałem przez sms więc kontakt 10/10. Otworzyła mi drobna kobietka w krótkich włosach o przeciętnej urodzie ładnie ubrana jak typowa masażystka Panna 7/10. Po wejsciu dostałem czysty ręcznik, kapcie jednorazowe do tego cieplutko w lokalu i czysto Lokal 10/10. Masaż odbywał się na stole do masażu profesjonalny stół i profesjonalny masaż ciała cześć erotyczna zrobiona perfekcyjnie najlepiej jak miałem do tej pory Masaż 10/10 Masaż erotyczny 10/10.Polecam koneserom dobrego masażu z perfekcyjnym zakończeniem, gdyby panna miala większe piersi i masowała nago byłaby najlepsza w Warszawie, tak jak ktoś już tu pisał twarz takiej szarej myszki ale może się podobać mimo wszystko Polecam bo panna bardzo się stara.

R E K L A M A

Jerry716
Re: Masaż z Gumtree 799-900-XXX

Jerry716

Praktykant

• +users
  • 29 postów

Ustawka: Wszystko miło i bardzo sprawnie, telefon odebrany z pierwszym razem, dobrze wytłumaczona droga.

Mieszkanie  na ul inflanckiej.  Zamknięte osiedle lecz wejście do bloku znajduję sie w pobliżu bramy(nie trzeba wchodzić na podwórze)!

Pani około 35 lat, krótkie włosy, miła, przyjaźnie nastawiona od wejścia skraca dystans, ubrana w przewiewną sukienkę, której niestety nie ściąga, możliwy poczęstunek cukierkiem, kawa, woda.

Dostaję" szlafrok,ręcznik, kapcie  i pod prysznic, łazienka ok jak to łazienka wszystko co trzeba się w niej znajduję. Następnie siup na stół i zaczyna się robić  mega przyjemnie. Masaż wykonywany podgrzaną oliwką, bardzo profesjonalny dużo technik, tu silniej, tu lżej masażysta pyta jak wolimy.W między czasie leżąc na brzuch bardzo często zahacza o małego, wsuwa rękę pod biodra, po jakimś czasie następuje obrót masaż przodu jw bardzo profesjonalnie, na koniec megga przyjemny handjob zmienne tępo i technika, gdy jakiś czas nie mogłem dojść Pani sama zaoferowała bym ją dotkną co z chęcią uczyniłem, po tym jak to zrobiłem  zaraz wystrzeliłem.Chwilka na wyciszenie, prysznic i kasa po wszystkim bez upominania się. Całość oceniam bardzo pozytywnie,profesjonalny zabieg, dobre zakończenie,dużo erotyki pomimo że Pani A się nie rozbiera nie robi dodatków.

Pozdrawiam!

pauka

pauka

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Dostałem numer (dzięki!) i dziś byłem . Lokal fajnie przygotowany, dedykowany pod masaż, standard bardzo dobry. Mi osobiście masażystka się podobała, twarz ok, ciałko mega - filigranowa/drobna, miednica/dupeczką bardzo małe (pozwoliła podotykać ). Z rozmowy tez czuć, że normalna, a nie jakiś patol, ustawka przez SMS bardzo wygodna, pomocna i nie czuć tego co u div, ona wręcz na siłę chciała pomóc . Masaż fajny, o lekkim zabarwieniu erotycznym, a końcówka to chyba lingam, cieżko to nazwać waleniem - było nastawione aby długo podniecać i ciagle stymulować, broniłem się ze 10 min i było super przyjemnie, do tego trochę macanko tyłeczka . Trochę pózniej zaczęliśmy bo musiała załatwić prywatne sprawy ale nie odczułem żadnego przycięcia na czasie, myśle ze na pewno była 1h masażu, a na tyle się wybrałem. Nie wystawiam cyferek bo nie pamietam jaki był szablon i generalnie polecam, chyba nie ma do czego się przyczepić. Jedynie fajnie byłoby lustro i aby była naga , lub trochę rozebrana, no ale i tak pewnie wrócę , podobało mi się.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

machiatto

machiatto

Świeżak

• user
  • 7 postów

Witam, numeru wystarczy poszukać, sam nie miałem, ale znalazłem... z ogłoszenia po podanym wcześniej początku.

Po kilku odwiedzinach Anety muszę potwierdzić, że warto ją odwiedzić. To sympatyczna, kontaktowa osoba z którą można miło pogadać i się odprężyć. W mieszkanku (ul. Inflancka) czysto, zawsze świeże ręczniki, szlafrok i jednorazowe kapcie. Atmosfera ze świeczkami i nastrojowa muzyka też robią swoje. Masażystka ma duże doświadczenie w tym zakresie więc z zapytaniem jak się chce czy mocniej, słabiej itd. nie ma problemu.W trakcie masażu można ją delikatnie dotykać i głaskać. Zakończenie masażu może być ręczne, ale z gorącym olejkiem daje mega frajdę.

Moja ocena:

Ustawka: 10/10 wystarczyły smsy

Lokal: 10/10 dyskretne mieszkanie, osobno pokój z łóżkiem do masażu

Wygląd: 8/10 filigranowa, wiek ok. 30 ale to typ zdecydowanie dziewczęcy

Masaż: 10/10 z miłą erotyczną atmosferą płatne po...

Polecam nieśmiałym  :oczko:

omnix1

omnix1

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 15 postów

witam

po tylu pozytywnych opiniach zdecydowałem się również odwiedzić bohaterke tematu.

kontakt bez problemowy sms

lokal wysoki standard,porzadek bez zarzutu

masazystka filigranowa,drobna,piersi male,twarz srednia ale nadrabia osobliwoscia-bardzo mila,grzeczna,kontaktowa

masaz bez watpienia profesjonalny,czuc doświadczenie i umiejetnosci

czesc erotyczna-podczas masazu kilkakrotnie zahacza o miejsce intymne co buduje napiecie

można dotykać i zauwazylem,ze nakreca się przy tym,technika manualna zyskuje na jej podnieceniu,bardzo się przykłada,w pewnym momencie byłem niemal pewny ze będzie z tego cos więcej niż handjob..

skonczylem jednak dość szybko,pozniej dalej masowala-klasa

godzina bez patrzenia na zegarek,mysle iż nawet chwile dluzej..

cyfry-

lokal-10

masazystka-7

masaz-10

zakończenie-10

z pewnoscia wroce

komifazi

komifazi

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 7 postów

Czesc i czolem Szwagry :)

Oto moja relacja u bohaterki-

ustawka sms konkretnie i rzeczowo-10/10

lokal-wszystko tip top czysciutko w dobrym standarcie-10/10

masazystka-wiek na pewno po 30,dosc ladna,drobniutka ale na ulicy raczej bym sie nie obejrzal wiec daje 6/10

masaz-bardzo dobry,bez zastrzen wiec mocne 8/10

czesc erotyczna-dobrze buduje napiecie,swietna technika reczna,duzo oliwki,fajnie mruczy przy tym ale..masuje w malo seksownym stroju co niestety odejmuje punktacje-8/10

generalnie bardzo milo,na pewno odprezajaco i bez wtopy,mysle ze kiedys wroce :)

kid110

kid110

Praktykant

• +users
  • 41 postów

Byłem po raz kolejny, bo jednak o dobry masaż nie jest tak łatwo. Pani nadal trzyma dobrą formę. masuje umiejętnie, odpowiednio mocno, sensownie stopniując napięcie. Mam jednak coraz większy problem z jej wyglądem. Coraz bardziej "szarzeje" i powoli urasta to dla mnie do deal breakera. Choć nadal pierwsza trójka jeśli chodzi o jakość masażu. 

placebopill

placebopill

Praktykant

• +users
  • 49 postów
Ciekawa miejscówka. Czy dobra? Oto szczegóły.

Umówienie drogą SMS - bezproblemowe i szybkie, takie nawet wolę bardziej niż telefoniczne. Lokalizacja to ulica Inflancka, "na rogu". Z parkowaniem nie miałem problemów akurat tego dnia, ale okolica pod tym względem niestety nie rozpieszcza.

Jeśli jednak uda się zaparkować blisko klatki to potem już samo wejście to kwestia "sekund". Na miejscu okazuje się, że wnętrze nie jest bardzo dużo, ale ekstremalnie przytulne. "Romantyczne" oświetlenie, ale nie jakaś ciemnia. Świeczuszki, kapciuszki, cukiereczki - kurczę, przyznam, że lubię klimat tych dodatków!

Sama masażystka wizualnie nie prezentuje się zbyt ciekawie. To nie to, że jest brzydka, nie nie. To taki typ kobiety... który mijacie na ulicy i zastanawiacie się, czy kiedykolwiek myśli o seksie. No taka szara mysz, jak to niektórzy określają. Nikt się nie obejrzy, nikogo nie zainteresuje jakimkolwiek aspektem swojej kobiecości.

Aaale rozmowa jest bardzo sympatyczna. To oczywiście jakaś miła odmiana od dziewczyn z Odlotów, które w wieeeelu przypadkach nie mają za dużo do powiedzenia mądrego, a mimo to gadają... Tutaj ma się do czynienia z kimś, cóż, normalnym. Czy to dobrze czy to źle - kwestia podejścia i potrzeb.

Masaż jest profesjonalny. Nie ultra silny, ale pewny i zdecydowanie autorka jest osobą znającą się na rzeczy. W trakcie pojawiają się jakieś momenty nakierowane minimalnie na erotykę, a później pada pytanie czy idziemy bardziej w tym kierunku. No to poszliśmy i przyznam, że było dobrze. W sensie, że sama technika była solidna. Niektórzy twierdzą, że brakuje fizyczności. Nie wiem, bo nie wyobrażam sobie A. w jakiejś seksownej bieliźnie itp.... Albo żebym miał ochotę, żeby ją wymacać (co nie jest możliwe podobno), ALE jakiś fajny, pieprzny tekst, który rzuciła po finiszu, uświadomił mi, że jakiś tam mały diabeł czai się w tej kobiecie, więc GDYBY okazało się, że ma potencjał w dirty talk... byłoby fajnie!

Tymczasem jednak:

Lokum: 9/10
Pani: 5/10
Masaż: 8,5/10
Erotyka i finisz: 6,5/10

Użytkownik placebopill edytował ten post 18 sierpień 2018 - 21:36

robbor80

robbor80

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Dla mnie jedna z lepszych opcji dobrego masażu z zakończeniem w Warszawie. 

Ustawka 8/10 - za pierwszym razem miałem trochę problemów, później było już bardzo dobrze,

Lokalizacja 6/10 - minus dla zmotoryzowanych,

Lokal 9/10 - nie mam się do czego bardzo przyczepić, łądnie, czysto, 

Pani 6/10 - jak to ktoś napisał wcześniej, ona nie jest brzydka, jest po prostu taka ... nijaka, nie straszy, ale też nie zachęca za mocno,

Masaż 9/10 - tu najmocniejszy punkt, potrafi masować i umie to robić też mocno,

Ero 6/10 - trochę mało ero jak dla mnie, zbyt mechaniczne zakończenie, albo może raczej zbyt techniczne. 

Ogólnie polecam na masaż, który ma się zakończyć dodatkiem, ale bardziej dla masażu niż dodatku.

wawiak123

wawiak123

Świeżak

• user
  • 2 postów

Byłem u Pani A na przełomie maja i czerwca.

Bezproblemowe umówienie dnia i godziny spotkania.

Z parkowaniem nie było problemów, udało mi się zaparkować do 50m od klatki. 

Mieszkanie bardzo ok - czysta łazienka, delikatny półmrok, świeczki - ogólnie super.

Masażystka szybko skraca dystans, dla się porozmawiać jak z dobrą koleżanką. Sam masaż bardzo przyjemny, można delikatnie poodtykać masażystkę. Zakończenie ręczne ale na bardzo wysokim poziomie. 

Miejsce warte odwiedzenia jeśli oczekujesz fajnej atmosfery i dobrego masażu. Erotyka jest tylko miłym dodatkiem.

Lokal 9/10

Panna 6/10

Masaż 9/10

Majkelos133

Majkelos133

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Czy masaże są cały czas aktualne? Nie mogę niestety namierzyć numeru, a nie mam zapisanego...

Będę wdzięczny za pomoc, ewentualnie wiadomość z numerem.

Pozdrawiam!

rdcc

rdcc

Świeżak

• user
  • 3 postów
Panna A przyjmuje w lokalu o wysokim standardzie. Jeżeli chodzi o higienę to mie ma sie do czego przyczepić - na wejściu dostajemy ręcznik, szlafrok oraz kapcie jednorazowe. Po kąpieli przechodzimy na profesjonalny stół do masażu kładąc się na brzuchu. Od tego momentu zaczyna się inny świat. Masażystka to filigranowa kobieta, która swój wygląd (nie jest źle) nadrabia charakterem , luźną atmosrą oraz ppriłą rozmową. Jeśli chcemy i poprosimy, całość moze odbyć się w milczeniu. W masażu czuć profesjonalizm oraz zaangażowanie. Po masowaniu pleców nóg, stóp i pośladków (gdzie zachaczany jest kierownik, co naprawdę potrafi podniecić) następuje przewrotka na plecy, gdzie główną gwiazdą jest mały. Masaż erotyczny z wyczuciem i zmiennymi ruchami. Płatność po wszystkim, nie czuć pośpiechu, po można skorzystać z prysznica. Ja wracałem 4 razy, i myślę, że na tym się nie skończy

Lokal 10/10
Dojazd 7/10
Panna 710
Masaż 10/10
Zalończenie 9/10

Ciężko nie polecić.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych