Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Masaż z Gumtree 799-900-797zadowolenie gwarantowane :-)

* * * * * 1 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

lawa

lawa

Stary wyjadacz

• +users
  • 460 postów
Numer telefonu: 799-900-797

Dawno już nie pisałem tutaj bo i o czym? Jakoś nie miałem ochoty nabijać sobie postów kolejnym wychwalaniem i tak wychwalanym przez innych kolejnych salonów masażu czy kolejnych dupeczek mających na garso dobre opinie. Całe szczęście że miałem takiego farta i tam gdzie panna lub panny były wychwalane to nie zdarzyło się bym wlazł na mine.
Jednak przyszedł ten dzień że postanowiłem zabawić się w sapera i zaryzykować wizytę w dziewiczym dla mnie jak i myślę i dla was nowym miejscu.
Ogłoszenie wynalazłem na Gumtree i jak wiadomo ogłaszające się tam niewiasty bardzo podkreślają że nie robią takich a takich masaży z zakończeniem co znaczy że dbają o dyskrecję co należy uszanować i ja to robię i Was o to proszę bo chciałbym do panny na masaż jeszcze przyjechać.
Najpierw zacznę od lokalizacji a ta jest bardzo dobra bo znajduje się bardzo blisko Ronda Radosława.
A teraz trochę o pannie. Jest to szczupła szatynka albo ciemna blondynka sam nie wiem w tym sztucznym świetle moje oczy robią psikusa mniejsza o to. Panna na oko 28-30 lat nie wysoka, drobna z fajnym tyłeczkiem i biustem licealistki czyli jędrna dwójka. Mi się podobała więc zostałem bez wahania.
Co do salonu to jest to jak by salon w salonie czyli w tym przypadku dyskrecja wskazana a ja nie chcę podawać więcej szczegółów. Powiem jedno salon jak i pokój w którym byłem masowany to wysoki standard. Oczywiście w pokoju prysznic i bardzo wygodne łózko do masażu. Dostałem czysty i pachnący ręcznik który chciałem zabrać ze sobą do domu :-) Pani się pyta oczywiście na dzień dobry o coś do picia tzn. pyta się czy ja się czegoś napije a nie czy ja mam dla niej jakąś wodę he he.
Gdy skorzystałem z prysznica położyłem się na łóżku i tak leząc czekałem ok. minuty na masażystkę.
Panna masuje w fartuszku i się nie rozbiera w czasie masażu. Chodź jest to osóbka raczej drobnej budowy to po 5 minutach musiałem prosić o trochę lżejszy masaż bo muszę powiedzieć że mała ale parę w rękach to ma. Co do masażu to nic nie mogę zarzucić. Relaks na maxa, kojąca muzyka z głośników aż chce sę by chwila ta trwała wiecznie.Dziewczyna inteligenta z którą można porozmawiać na różne ciekawe tematy. Miejsca intymne gdy leżałem na brzuchu nie są pomijane ale też nie są priorytetem. Fakt faktem że tuż przed odwróceniem się na plecy członek jest tak masowany zgrabnymi paluszkami że byłem na 100% przekonany że panna robi mi loda gdy leżę na brzuchu. Dawno nie byłem tak miło a jednocześnie tak smutno zaskoczony. Po przewróceniu się na plecy masażystka nie łapie łapczywie za członka ale masuje uda i brzuch od czasu do czasu zajmując się członkiem. Zakończenie ręczne a po nim jeszcze chwila masażu na odprężenie i prysznic.
Całe szczęście że blisko jest Arkadia i można uzupełnić siły witalne w postaci czegoś słodkiego ewentualnie zjeść posiłek. Ja wyszedłem na miękkich nogach z salonu wymasowany i zadowolony. Byłem 2 razy i myślę że moja noga i nie tylko tam się jeszcze pojawi.

Co do punktacji to za masaż dam 11/10 masażystce 9/10 bo się nie rozbiera a za salon i ogólnie czystość dam 10/10.
Cena za masaż godzinny to 120zł

Użytkownik marco111 edytował ten post 07 listopad 2018 - 20:26
zgodnie z życzeniem masażystki dopisałem pełny nr tel.

R E K L A M A

odwabxe
Re: Masaż z Gumtree 799-900-797

odwabxe

Weteran

• +users
  • 525 postów
Nie mogę znaleźć tematu ale jest to dziewczyna która prowadziła wiele lat gabinet na ul. Dragonów 6 lub 8. Wszystko powyższe potwierdzam, szkoda bić pianę. Masaż na wysokim poziomie.

Doktorek30

Doktorek30

Stary wyjadacz

• +users
  • 308 postów

Bardzo dobry masaż, nigdy nie miałem tak dobrze wymasowanych nóg z obu stron. Czystość, higiena, kultura, uprzejmość na najwyższym poziomie. Panna miła, bardzo komunikatywna, Zakończenie bardzo dobre, różne techniki. Masaż trwa godzinę ale ja chyba spędziłem tam 15 minut dłużej. Jak dla mnie miejsce w pierwszej trójce masaży w Warszawie z zakończeniem ręcznym - pozostałe to panna M. teraz na ul. Wolskiej i niezmiennie "Natalia" z Żurawiej.

Użytkownik andrzejandrzej edytował ten post 09 czerwiec 2016 - 13:52

Mateusz24

Mateusz24

Praktykant

• +users
  • 15 postów

Ustawka 10/10 - jeden telefon, od razu podany kompletny adres i umówiona godzina. Na miejscu zero oczekiwania. Pełna profeska.

Lokal 9/10 - przyjemny, czyste ręczniki, jednorazowe klapki, niewielki prysznic w pokoju masażu ale spełnia swoją funkcję, fajna azjatycka muzyczka z ćwierkaniem ptaszków ;P

Masażystka - z szacunku do niej nie będę oceniał cyferkami. Bardzo ale to bardzo uprzejma i sympatyczna. Z figury zgrabna i filigranowa, z twarzy trochę taka szara myszka, nie do końca mój typ.

Masaż 9/10 - masaż relaksacyjny z elementami masażu sportowego wykonany bardzo poprawnie. Widać przeszkolenie i doświadczenie. Dużo czasu poświęcone na masaż nóg i pośladków. Zakończenie ręczne bardzo satysfakcjonujące, zmiana tempa, masowanie okolic. Kultura osobista i higiena na najwyższym poziomie. Brak pośpieszania, tak jak poprzednik spędziłem tam ponad godzinę.

Może nie wyszedłem na miękkich nogach jak kolega wyżej ale na pewno wyszedłem zrelaksowany i odprężony. Stosunek jakości do ceny jest niesamowity bo cena jest bardzo niska (!). Ja na pewno wrócę ale następnym razem poproszę o więcej masażu sportowego a mniej relaksacyjnego. 

Dzięki kolego lawa za info. Faktycznie nie myślałem żeby szukać na Gumtree ;P

czytelnik

czytelnik

Stary wyjadacz

• +users
  • 405 postów

Witam bardzo serdecznie,

Zawitałem i ja do rzeczonej Masażystki. Wszystko super, zaczynając od umówienia przez telefon, po dyskrecję, takt i rzecz jasna umiejętności.

Pani Masuje bardzo profesjonalne śmiem twierdzić, iż  jest to najlepszy obecnie masaż w mieście. Znam się na tym, mam chory kręgosłup piersiowy, Panna go wymasowała tak, że przestał boleć. Zakończenie ręcznie, widać, że i na tym się zna doprowadziła do silnego wytrysku. Po wszystkim jeszcze masaż klatki piersiowej. Ja bardzo polecam i na pewno będę wracał.

Pozdrawiam,

Czytelnik

franciszekolo

franciszekolo

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Hej,

i ja skusiłem się na wizytę u tej Pani. Ogólnie bardzo spoko.

1. umówienie - adres podany bez ceregieli, dokładnie wytłumaczone jak trafić;

2. lokal - pokój z prysznicem, w tle łagodna muzyczka, czysto, ręcznik świeży;

3. Pani - przemiła i przesympatyczna; filigranowa, taka "zwykła, swojska dziewczyna" :);

4. masaż - na początku nogi i pośladki (najdłużej), później plecy, następnie nogi z przodu i brzuch; na koniec masaż "Wacława" (Pani potrafi zrobić dłońmi więcej, niż niektóre damy językiem
i ustami) i na końcu masaż klatki piersiowej; mimo filigranowej figury, czuć było, że Pani wkłada siłę i chęci w masaż-bardzo się stara;

Jak dla mnie było bardzo miło. Jeśli ktoś szuka panienki w samych stringach, żeby potrzymać za to i owo - nie ten adres. Jeśli ktoś szuka masażu z lekko erotycznym zakończeniem - polecam.

Ogólnie zgodzę się z opinią kolegi Mateusz24.

Czołgiem!

rdcc

rdcc

Świeżak

• user
  • 3 postów

Szwagry, jak odnaleźć tę masażystkę? Na gumtree znaleźć nie mogę. Bede wdzięczny za pomoc.

Ostrzeżenie! (dodane przez: andrzejandrzej)

Aby zadawać pytania należy najpierw napisać 7 opinii.
Zapoznaj się z regulaminem forum i regulaminem działu opinii
10% ostrzeżenia i 10 dni zakazu pisania.

Użytkownik andrzejandrzej edytował ten post 20 czerwiec 2016 - 03:52

zulugula1980

zulugula1980

Praktykant

• +users
  • 29 postów

kolejna masażystka na Warszawskiej mapie odwiedzona.

Ustawka 10/10 odbiera bardzo miły głos, konkretnie informuje nas o masażach jakie oferuje, gdy nastąpi już umówienie wizyty dostajemy adres.

Parkowanie 10/10 w pobliżu mamy Arkadię, a stamtąd wystarczy w zasadzie przejść na drugą stronę ulicy i już prawie jesteśmy na miejscu.

Lokal 10/10 widać, że salon nowy. Prysznic znajduje się w pokoju gdzie jesteśmy masowani, natomiast kibelek jest w pomieszczeniu obok.

Pani 8/10 nie wiem dlaczego ktoś napisał, że z szacunku do niej nie będzie oceniał wyglądu. Wiadomo każdy ma inne gusta, ale mi się akurat [edit imię] podoba. Rzeczywiście jest malutka i szczuplutka, co ja akurat uważam za plus.

Atmosfera 10/10 widać, że spotkanie jest dla nas i jesteśmy tu najważniejsi. Zarówno przed jak i po byłem częstowany piciem, po w dodatku odrobiną słodyczy. Z Panią można porozmawiać, nie patrzy też na czas to znaczy podobnie jak pozostali szwagrowie byłem ponad godzinę. Z tego co mówiła nie umawia szwagrów co godzinę, więc nie odczuwa się pośpiechu.

Masaż 10/10 chyba najlepszy na jakim do tej pory byłem. Widać, że Pani zna się na masażu, ponieważ sama określiła, którą część ciała mam bardzo napiętą i ją dokładnie wymasowała. Do tej pory mi się to nie zdarzyło u innych masażystek. Masaż standardowo zaczęty od nóg leżąc na brzuchu, potem przechodzi wyżej, masuje także ramiona. Potem zmiana pozycji na plecy i kontynuowany jest masaż ciała. Pani nie przechodzi od razu do masowania wacka jak niektóre inne masażystki za co plus. Za erotyczną część masażu, daję taką samą ocenę jak za masaż. Naprawdę widać, że Pani wie co robić z naszym przyjacielem żeby zintensyfikować doznania. Po wszystkim byłem jeszcze przez chwilę masowany po klatce, a potem mogłem jeszcze poleżeć, na stole do masażu, żeby ochłonąć.

Stosunek ceny do jakości 10/10

Wyszła laurka, ale jak tak patrzę to na prawdę nie ma za co uciąć punktów. Ja na pewno jeszcze wrócę.

Użytkownik andrzejandrzej edytował ten post 22 czerwiec 2016 - 01:27

arek4321

arek4321

Świeżak

• user
  • 8 postów

Witajcie

Ustawka 10/10 Pani ma miły głos, jest bardzo kulturalna.

Parkowanie 8/10 Są miejsca bezpośrednio przy salonie. Nie trzeba parkować w Arkadii. Pewnie trzeba mieć trochę szczęścia, żeby coś się zwolniło, ja akurat miałem. Chwila poszukiwania parkometru.

Lokal 9/10 Ładny pokój do masażu, fajna atmosfera, świeczka, orientalna muzyczka.

Pani masująca 7/10 Jest szczupła i ładna. Nie jest to mój typ urody, ale akceptuję na 100% i miałem wrażenie, że masuje mnie ktoś kto mi się podoba, a przede wszystkim ma zachowaną higienę na 10/10 No i uprzejmość i kultura 10/10. Chcecie pogadać jest o czym, chcecie być masowani w ciszy nie ma sprawy.

Masaż 7/10 w kategorii masaży profesjonalnych. Zakończenie HJ 8/10. Zabrakło czasu na dłuższe zakończenie. Delikatnie zaznaczyłem Pani czego się spodziewam na koniec, bo nie jest to takie oczywiste jak się okazuje. Szczerze to jeżeli Pani wykwalifikowała by się w masowaniu Wacława tak np. z pół godzinki i potęgowałaby doznania to ma do tego predyspozycje.

Cena/jakość 7/10 

Jeżeli chodzi o sam masaż to mam lepsze miejsca, ale bez takiego zakończenia. Jeżeli wróce to poproszę o dłuższy masaż Wacka.

Ogólnie polecam i może wrócę...

89Adasko

89Adasko

Świeżak

• user
  • 2 postów

Byłem jakieś 2 tygodnie temu. Miejsce bardzo czyste i spokojne. 

Ustawka 10/10

za pomocą SMS. Początkowo nie mogła odebrać więc odpisała. bardzo szybko. 

Lokal 9/10 mi w sumie nic nie zabrakło, ewentualnie konieczność odejścia od klienta na chwilę aby włączyć ponownie muzykę. 

Masaż 9/10

Poszedłem głównie na relaksacyjny z dodatkowym miłym zakończeniem, aczkolwiek nie informowałem pani o tym, nie był to mój priorytet. Dziewczyna sama zapytała czy masujemy również miejsca intymne. Jako że jestem obrzezany to dojście wymagało dużo więcej czasu. Nie było żadnych ale z tym związanych. Nie wyrobiłem się w godzinie, byłem w sumie chyba z półtorej. Nie stanowiło to żadnego problemu. 

Ogólnie bardzo polecam. Kiedyś wrócę :) 

eryk69

eryk69

Świeżak

• user
  • 2 postów

mozna prosić o pelny nr tel ? 

Ostrzeżenie! (dodane przez: maxxim)
Aby zadawać pytania należy najpierw napisać 7 opinii.
Zapoznaj się z regulaminem forum i regulaminem działu opinii
10% ostrzeżenia i 10 dni zakazu pisania.

Użytkownik maxxim edytował ten post 25 lipiec 2016 - 11:43

ssaassaa

ssaassaa

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Bylem i ja. W skrocie bylo zajebiscie.
Ustawka bez problemu, z mojej winy spotkanie zaczelo sie pol godziny pozniej ale nie bylo problemu, caly czas wzorowy kontakt. Panna ustawia klientow z przerwa polgodzinna pomiedzy na sprzatniecie i przygotowanie sie i na takie wypadki jak moj:)
Lokal bardzo fajny, co prawda szwagrowie od razu beda wiedziec jak ktos pod drzwiami stoi ale jakby ktos znajomy Cie przydybal to luz bo mowisz ze do kosmetyczki idziesz:)
Panna 8/10, szczupla ladna
Masaz jak najbardziej profesjonalny, tu 10/10
Zakonczenie reczne zrobione podobnie jak u Mai czyli lepiej niz wiekszosc innych panien robi loda.
Rozliczenie po bez upominania 120 zl.

Zdecydowanie bede wracal

Tonio25

Tonio25

Świeżak

• user
  • 5 postów

Byłem też kilka dni temu tel. 799-900-xxx

Potwierdzam opinie wyżej wykazane, lokal jak najbardziej dyskretny z szyldu nie wynika,że jest to gabinet masażu, wewnątrz czysto higiena 10/10 kabina prysznicowa, klimatyzacja,czysty ręcznik, pantofelki. Masażystka bardzo sympatyczna można porozmawiać na wszystkie tematy bądź nie rozmawiać i być w ciszy masowanym. Masaż całego ciała ok, w trakcie którego miejsca intymne są lekko muskane, a na koniec niesamowicie miły profesjonalny masaż Wacława, pełne zadowolenie, następnie dokończenie masażu całościowego. Płatne po bez upominania się.

kanarek83

kanarek83

Praktykant

• +users
  • 24 postów

Byłem niedawno u A

Ustawka: 5/10

nie było łatwo trafić w wolną godzinę. Po wymianie 117 smsów dotarłem

Gabinet: 9/10

prysznic w pokoju, świeczki, fajna muzyka. Czyściutko, wręcz sterylnie. Mogłoby być jeszcze lustro

Masażystka: 8/10

fajna, drobna (prawie 50 kg), buzia ok, wysportowane ciało. Bardzo naturalna, otwarta i sympatyczna. Po 0,5 h miałem wrażenie, że masuje mnie dobra kumpela. Trochę śmieszka, gaduła. Za charakter ma u mnie 10/10

Masaż: 9/10 erotyczny: 5/10  

sam masaż bardzo pozytywny i odprężający, ale mało w nim erotyki, która zaczyna się na końcu od rzucenia się A na pręta. Tu do poprawy, ale miałem wrażenie, że to lubi i będzie coraz lepsza. Przydałoby się więcej erotyki od początku masażu i jakieś budowanie napięcia.

Trzeba na pewno powiedzieć jasno czego się chce i w jakich proporcjach, bo może tak wyszło z mojej winy?

Nie ma przycinki na czasie, wręcz przeciwnie - można spokojnie siedzieć dłużej. Ja wyszedłem po 1,5 h.

Podsumowanie: 8/10

wrócę i postaram się określić jasno czego oczekuję, myślę że wtedy będzie lepiej. Ogólnie polecam

Użytkownik andrzejandrzej edytował ten post 10 sierpień 2016 - 15:26
usuwam imię!

gladwell1

gladwell1

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 36 postów

Odwiedziłem ...hmmm w sumie to nie wiem jakim imieniem Pani się posługuje. Dokładnie to byłem wczoraj.

Miejsce: ul. Słonimskiego 1X. Parking od ulicy S. ale można spróbować od tyłu (ul. Inflancka). Blisko metra, tramwajów. W lokalu sporo miejsca więc rowerzyści tez będą zadowoleni ;) 4/5 Super lokalizacja (dla mnie) ale wejście mogłoby być dyskretniejsze.

Gabinet: schludny. Łóżko standard, chociaż osobiście wolę szersze, takie jak mają w gabinetach z masażami egzotycznymi. Kabina w pokoju, ubikacja na korytarzu :) 4/5 - wszystko OK ale bez luksusów. Zmieniłbym muzykę i może dodał jakieś delikatne kadzidełko chociaż pewnie nie wszyscy to lubią. Szerszy stół ale to pewnie nie takie proste...

Pani: Drobna, szczupłą. Ciemne włosy okulary. Niebrzydka, sympatyczna i nawet inteligentna. Taka uśmiechnięta myszka ;) Sama nie inicjuje rozmowy ale jak zaczniesz to gadatliwa. Masowała mnie boso (małe ładne stópki), w białej spódniczce i czarnej bluzce. 4/5 - Wszystko bardziej niż OK. Ocenę mógłby podnieść ciekawszy strój czy image. Coś bardziej sexy albo fajny uniform :)

Masaż: Fachowy, dokładny a przy tym zmysłowy i bardzo przyjemny. Raczej delikatny jak na mój gust ale to sprawa indywidualnych preferencji. Pani podatna na prośby i sugestie. 4/5 bo lubię mocniej

Zakończenie: Dobre. Nawet bardzo dobre. Delikatne, zmysłowe.  Grzecznie pyta "czy masujemy?". Pewnie można poprosić o to up-front. Możliwy masaż prostaty. Mocne 4+/5 - chyba lubię ciut mocniej i chciałbym aby mnie czymś zaskoczyła :)

Ogólnie:

4 a nawet 4+/5

Na pewno w 100% polecam dla pieszczochów i fanów masażu. Jak masz ochotę na delikatny klimat.

Porady dla Panów aby najlepiej endżojować:

- zainwestuj $ i czas na masaż 90 a można nawet 120 min.

- zastanów się czego chcesz i od razu powiedz

Miłego masażu

gladwell

cipekfascynat

cipekfascynat

Praktykant

• +users
  • 19 postów
Zachęcony powyższymi opiniami i ja wybrałem się do bohaterki tematu.

Kontakt 10/10 na jeden telefon, dokładny opis jak trafić, nawet ślepy nie zabłądzi.

Samo miejsce zostało juz dobrze opisane, dla mnie 10/10. Nastrojowa muzyka, czyste ręczniki, klapeczki, klimatyzacja, świeczki. Nie wiem tylko jak z parkowaniem bo byłem metrem.

Masażystka z wyglądu bardzo przyjemna, drobniutka, ciemne wlosy i okulary z czarnymi oprawkami. Jeżeli ktoś się napala na jakąś wysoką tlenioną seksbombę to nie ten adres. Bardzo dobrze opisuje ją określenie jak to ktoś wyżej opisał "szara myszka". Jeżeli zagadasz to bardzo gadatliwa , porozmawia na każdy temat i przyjemnie się gawędzi, sama jednak nie zaczyna ani nie skacze po tematach, moim zdaniem idealne wyczucie, zarówno gawędziarz jak i osoba ktora chce sie wyłączyć znajdzie cos dla siebie.
Tutaj wygląd oceniam na 7 a charakter i podejście do klienta zdecydowanie 10.

Jeżeli chodzi o sam masaż to rewelacja, wie jak wie gdzie wie z jaka siła i częstotliwością. Nie ma pośpiechu. Podatna na sugestie aczkolwiek ja żadnych nie miałem. Nie powiedziałem otwarcie ze chce opcje z masażem części intymnych dlatego będąc na brzuchu tylko delikatnie je muskala masując pośladki i nogi.
Po odwrocie masaż nóg i pytanie o happyend. Tu dziewczyna na prawdę robi rękoma rzeczy niesamowite, choć na początku byłem nie wiedzieć czemu mocno spięty i myślałem że nic z tego nie bedzie, po chwili aż otworzyłem oczy bo myślałem że wzięła go do ust SZOK.

Za całe spotkanie daje mocne 9.
Masaż 10
Finish - 8. W kategorii HJ byłoby poza skałą. Ba, niejedna laska ustammi tego nie zrobi co ona dłonią.

Generalnie polecam ale z poprawka na to, zeby nie napalac sie na cizie w strinach i gołymi cyckami tylko relaksik w fajnym towarzystwie i z bardzo przyjemnym zakończeniem.

A i rada jakby ktoś szukał numeru - wystarczy wstukać w Google 6 pierwszych cyfr z dopiskiem masaż

Użytkownik cipekfascynat edytował ten post 06 wrzesień 2016 - 19:20

mistrz_patelni

mistrz_patelni

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Byłem. Dla mnie kiepsko. Masażystka zbyt gadatliwa i nieseksowna. Idąc do niej trzeba sobie zadać pytanie czego oczekujemy. Jak nastroju erotycznego to kicha. Faktycznie nieźle masuje i kończy, ale to tak jakby fryzjerka na koniec strzyżenia przycinała baczki. Czyli profesjonalnie i ze staraniem, ale dla mnie bez atmosfery. Jak pisali koledzy, Pani jest od początku do końca w kompletnym stroju (może to i lepiej), więc całość to jak wizyta u kosmetyczki - masaż z kulturalnym oczyszczeniem jąder z zawartości na koniec.

milywawa1

milywawa1

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Miałem ochote na zwykły masaż nawet nie myśląc o miłym zakończeniu dlatego trafiłem do tej oto Pani:)

Opinie kolegów były pozytywne wiec odnalazlem ogloszenie na gumtree i zawitałem.

Pani na wejscie robi pozytywne wrazenie,żadna seks bomba tylko zwykła filigranowa kobietka z sympatyczna buzią.

Miałem nawet obawy czy bedzie potrafiła zrobic porządny masaż ale jak sie póżniej okazało myliłem się.

Masaż zaczeła od stóp na ktorych skupila sie mocno tak samo jak na nogach.

Przejście do masowania pleców i tu bylem zaskoczony bo na prawde masowała z odpowiednią siłą co odniosło skutek:)

Po obroceniu na plecy rownież poczatek od nóg z delikatnym muskaniem na początku Małego:)

Po skupieniu się na Małym az w szoku byłem jak miło go stymuluje aż stanął w mgnieniu oku:)

Profesjonalna robótka ręczna zakończona obfitym strzałem i wytarciem.

Dokończenie masażu góry co zarazem zakończyło całą wizyte.

Bardzo miła wizyta z profesjonalnym masażem.

megaodlot

megaodlot

Praktykant

• +users
  • 19 postów

Dobra Masażystka. W jej stronę nic NIE MOŻNA. SŁABO.

Ustawka 8/10, dodzwonić się nie dodzwoniłem ale na smsy odpisuje z dostępnymi godzinami.

Lokal 9/10 okolice Arkadii, super higienicznie, ale małe. Ręczniki też mogłyby być kąpielowe a nie małe. Brak szamponu tylko żel w płynie.

Masażystka 6/10, drobniutka brunetka w okularkach. Małe rączki fajnie na członku wyglądają.

Masaż klasyczny 7/10, nawet fajnie, ale te same ruchy ciągle. Może ja za wyagający jestem bo miałem profesjonalne.

Masaż erotyczny 3/10, jeśli chodzi o samą stymulację kutasa rękę to ok 6/10, ale nic nie można panny podotykać tu duzy minus bo jest zgrabna. Powinna być w spódniczce żeby można było za dupcie pomacać chociaż w takiej cenie. Nie mówię już o topless byłoby super, bo moze mieć słodkie małe piersi. Za to bym dopłacić nawet. Spust tylko rączka, chociaż nie pytałem, może za dopłatę możliwy francuski.

Po uwzględnieniu uwag, jeśli miła pani czyta, wróciłbym, bez tego nie.

OrToTo

OrToTo

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Profesjonalne ustawienie spotkania 10/10. Bo trochę denerwujące są najróżniejsze wariacje dostępu do lokalu w nowym budownictwie. Na szczęście opis telefoniczny i wyjaśnienia, jak dotrzeć okazują się bardzo pomocne!

Bohaterka tematu 7/10. Przeciętna uroda i figura, ale też ma coś ciekawego w sobie, co przykuło moją uwagę. Jednak ze względu na wygląd nie spotykałbym się z nią...

Masaż 8/10. W sumie niby wszystko poprawnie, ale albo jest bardzo niepewna siebie, albo nie wie jeszcze zbyt dużo o masażu. Bo ruchy są poprawne, ale na jedno kopyto w sumie. A najprzyjemniejsze okazuje się w jej wydaniu delikatne mizianie - chyba tu jest jej przestrzeń do popisu!

Zakończenie ręką. Dobra kulminacja:) Wrócę raczej.

Ostrzeżenie! (dodane przez: andrzejandrzej)
Wygląda to na fałszywą opinię, zarówno w zakresie dotarcia do lokalu (jest banalnie proste) jak i umiejętności masażu - ta masażystka pracuje od wielu lat i pisanie, że nie wie jeszcze zbyt dużo o masażu to chyba żart.

Użytkownik andrzejandrzej edytował ten post 05 październik 2016 - 09:31

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych