Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Sense massage 535-105-353Dąbrowskiego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3529 postów

kolejna maserka z tego przybytku,  masaże karolina   798-687-669

http://www.roksa.pl/...se/pokaz/390480

R E K L A M A

Mujeres
Re: Sense massage 535-105-353

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 171 postów
Nowy zarzad przejal link do ogloszenia ze zdjeciami bylej szefowej Moniki - opisanej oraz dlugo na nich jechal na roksie. Teraz przedmiotowy link zawiera zdjecia nowej maserki Julii- link z roksy patrz poprzednia strona pierwsza recenzja a panny sa zblizone z figury, wiec to moze byc mylace. Aktualnie masuja tam Julia i Karolina - jeszcze nie opisane.

Użytkownik Mujeres edytował ten post 14 grudzień 2016 - 19:34

Popek1230

Popek1230

Świeżak

• user
  • 8 postów

Witam. Może za wypowiedz dostanę bana ale chciałem nadmienić ważną informację. Julia to była Ania. Ma po prostu zmienione imie - ot dla niepoznaki. Niska blondynka z długimi farbowanymi na blond włosami. 

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 171 postów

http://www.roksa.pl/...se/pokaz/313087

Ja pamietam Ania jako niska srednia panne a tutaj zmienila sie w niezla wysokablond niunie. Cos mi tu smierdzi.  Zdjecia fajne trzeba udac sie i zbadac.  

Popek1230

Popek1230

Świeżak

• user
  • 8 postów

Mujeres ogłoszenie jest przerobione z ogłoszenia Moniki byłej właścicielki salonu. 22 lata, 176 cm i 50 kg. To dokładnie te same dane niezmienione po prostu zostały. Zadzwoń i dopytaj. Reklama dzwignia handlu jak mawiaja ale czemu przez oszustwo, coz.

misiek20121993

misiek20121993

Praktykant

• +users
  • 46 postów
Witam Szwagrow.

Byłem dzisiaj w tym przybytku. Troszkę słaba lokalizacja - jakieś garaże na Dąbrowskiego. Ciasno i przytulnie. Wybrałem masaż stopami z zakończeniem w ponczochach. Masazystka - blondynka, średniego wzrostu. Sam masaż dość przyjemny. Finał taki jaki oczekiwałem czyli super praca stóp. Tyle - oceny:
Ustawka 10/10 - jeden telefon i żaden problem z terminem.
Lokal 7/10 - jakiś garaż. W środku przytulnie. Wejście za jakimś biurem więc z dyskrecja słabo :/
Dziewczyna 9/10 - w moim typie. Ładna blondyneczka, młoda i seksownie ubrana. Dość zaangażowana.
Masaż 8/10 - fajna praca stopami. Miło i przede wszystkim cała godzinkę. Bez pośpiechu.
Finał 10/10 - nie każdemu się spodoba, ale miłośnikom footjob polecam.
Ogólnie 8/10 - myślę że kiedyś jeszcze wrócę. Innym polecam :)

7niebo

7niebo

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 7 postów

Witam szwagrów byłem i ja na masażu musze powiedzieć że masaż ustami bardzo fajny za dopłatą obie panie possały   mi ptaszka namietnie tak jak lubie i głeboko po same jaja Julia i Karo są świetne w ssaniu ,a masaż mógłby być lepszy  

masaż ciała 5/10 

masaż ustny 9/10

lokal 5/10 jedyny  minus to brak dyskrecji jak komuś nie zależy to niech wbija , dwie kamery białe mini jedna na wejściu a druga w środku u góry 

dodatkowo przed budynkiem jakieś biura ze swoim monitoringiem

ustawka 10/10 telefon umowiła mi jakaś panienka podajże to telefonistka bo na miejscu jak wypytywałem laska potwierdziła

http://www.roksa.pl/...se/pokaz/415010

http://www.roksa.pl/...se/pokaz/439911

Użytkownik prozac edytował ten post 26 maj 2017 - 21:14

jacek530

jacek530

Praktykant

• +users
  • 18 postów

Witam byłem w tym miejscu około sześć tygodni temu u pani która przedstawiła się jako Julia.Julia jest nie wysoką blondynką bardzo drobnej budowy moim zdaniem ładna.                                                                       Masaż nuru 6/10 jak dla mnie za mało fantazji.  

Ustawka 10/10  

Lokalizacja 5/10 ponieważ nie znam miasta i problem z parkowaniem  

Atmosfera 4/10 pani mało rozmowna

Podsumowanie i tak tam wrócę ,za każdym razem jest inaczej.

Użytkownik prozac edytował ten post 20 lipiec 2017 - 15:56

7niebo

7niebo

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 7 postów

nina=julia

http://www.roksa.pl/...se/pokaz/452494

7niebo

7niebo

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 7 postów

798-687-669 Tamara lodzik

https://www.roksa.pl...se/pokaz/459023

Witam szwagrów byłem w tym miejscu ponownie  i moje spostrzeżenia odnośnie tej Panny są takie

ustawka 10/10 

panna  7/10    

masaż nuru oceniam na 6/10 byłem masowany na macie w małym pomieszczeniu z prysznicem

cena 180 

lokal 5/10

lodzik 7/10 całkiem fajny ( za dopłatą do masażu 50)

( do moderatora - dobrze byłoby stworzyć dział lodziarni byłbym stałym bywalcem)

PaterNoster

PaterNoster

Świeżak

• user
  • 2 postów
Witam.
Od rejestracji minelo troche czasu, ale nadszedł w końcu czas zacząć nadrabiać zaległości w recenzjach.
Rozpocznę od ostatniej wizyty, a potem systematycznie pouzupełniam zaległości.
Ustawka na telefon bezproblemowa, mozliwość kontaktów smsowych. Po otrzymaniu adresu na Dąbrowskiego nie trzeba szukać za dużo bo nad wejściem do lokalu (?!) jest szyld.. Można zaparkować na parkingu Piotra i Pawła, ale jak jadąc Dąbrowskiego minie sie wjazd na stację benzynową późniejszy nawrót może już być kosmicznym wyzwaniem (wylot na Świecko).
No i tyle z dobrych stron.. 😂
Nad wejściem i w drodze do niego kilka kamer monitoringu.. Dyskrecja po byku..
Sama dziewczyna całkiem zgrabna, no może nie mój typ urody. Zdjęcia z ogłoszeń Tamary by się zgadzały. Co do reszty-z tyłu ud dziwna pręga, jakby podleczone oparzenie, aż strach się spytać, czy tam jej czasem ktoś nie torturuje. Na złagodzenie tego strachu dość sympatyczna w rozmowie, choć późniejsze pytania czy na pewno jest dobrze trochę go znów wzmogły..
Do tego straszne stopy-odciski, strupy od obtarć, czarne od spodu..
Lokal to jedna wielka MASAKRA: przerobiony garaż (?), panna masując cię w poprzek haczy nogami o ściane, bałem się że zacznie walić też głową. Łazienka KOSZMARNA-wiem że akurat jest sezon, ale dziewczyna może więcej zarobić sprzedając kabinę w skupie grzybów. Ściany w licznych koloniach,ale dopiero po zasunięciu drzwi odsłaniasz potęgę ukrytych korzuchów. Myślę, że już miały swoją własną religię.. 😆
Dalej-masaż nie zasługuje nawet na tą nazwę, to tylko rozcieranie olejku płaskimi dłońmi. Leje go tyle że po chwili pływałem na macie, papier cały w strzępach. Cieszę się, że byłem tego dnia pierwszy, bo nie wiem jak to legowisko by wyglądało po kimś innym. Po wysmarowaniu opcja "nuru"-delikatne mizianie biustem. Tu liczyłem na postęp, ale totalne braki, i warsztatowe i kondycyjne ;) Panna mizia po 30-40 sekund starając się nie sapać co kończy sie zmianami pozycji żeby ukryć zadyszkę i za chwilę kolejne podejście na nuru. Mimo wszystko dość mnie to podjarało, i sterczałem mocno, co przy jej braku techniki spowodowało że dwukrotnie prawie wjechałem jej do środka!
Poźniej z braku pomysłu na masaż propozycja odwrócenia ról-pomyślałem że w sumie chętnie sprawdzę jak daleko można się posunąć w pieszczotach (w ogłoszeniu jest opcja minetki), ale nie spodziewałem się że to właśnie będzie najgorsze. Co prawda ręce wędrowały gdzie mogły (choć palców głęboko nie miałem ochoty wtykać) to widok tych ud i stóp mocno mnie ostudziły. Kulminacja nastąpiła gdy leżała na brzuchu - higiena łazienki to pikuś, gdy rozchyliłem jej pośladki poczułem jakbym wlazł w świeżą kupę (a buty zostały w łazience..), po prostu wrażenie niepodtarcia, niedomycia było takie, że od razu poprosiłem o obrót na plecy. Parę miźnięć cipki od przodu, cycuszki i zadecydowałem o powrocie na matę. Przy wejściu zamówiłem finał francuzki (dopłata 50) a teraz modliłem się już tylko by nie zaproponowała 69, bo entuzjastą anala czy skata nie jestem i mógłbym haftnąć..
Francuzik na samej główce, choć miły, plus kilka liźnięć po długości. Jedyne pozytywne zaskoczenie, to że gdy ostrzegłem kontynuowała i spust poszedł do buzi. 10 sekund później fiut jeszcze podskakuje, a ona z zaskoczenia wyciera mu hełm zimną wilgotną husteczką.
Nawet nie wdawałem sie w dalsze rozmowy i szybiie zawinięcie z powrotem pod prysznic (bleeeeehhh)-chętnie bym go nawet odpuścił gdyby nie ta ilość mazi na mnie..
Podsumowanie:
ustawka 9/10
lokalizacja 3/10 podniesiona za bliski parking i łatwość dojazdu, minus za trudność powrotu do miasta, łatwość przegapienia zjazdu na parking i te kamery
lokal 1/10
twarz 4/10
ciało 5/10 (gdyby nie te ślady i stopy dałbym może 7)
masaż 3/10 mizianie może, ale koło jakiejkolwiek formy masażu to nawet nie stało
fbg 7/10 mógłby być mocniejszy, głębszy, z okolicami, ale na plus koniec w ustach
ogólna atmosfera 3/10 zapach zmasakrował wszystko, dopóki nie wzięła mnie do ust myślałem, że już się znów nie podniosę
Niestety NIE POLECAM

virtuoz

virtuoz

• +users
  • 7005 postów

https://www.roksa.pl...se/pokaz/459019

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych