Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Sense massage 535-105-353Dąbrowskiego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 171 postów
Numer telefonu: 535-105-353

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=313087

Ocena z wizyty sprzed ok. 2 tyg. temu. 

Dwie panny do wyboru.  

Lokalizacja -  klimatyczna z tylu budynku.  

Monika ze zdjec, wysoka, ladna i b szczupla.  Super mila.  

Masaz - na macie.  b dobry z lekkim zahaczaniem.  Nie przycina na czasie. 

Reczny - nie przycina na czasie:)

Ogolem -  niezle

Oceny:

Lokalizacja - 7/10 daleko musialem dojechac, ale jak bede w okolicy to super.

Panna - 9/10 

Masaz 7/10

Reczny - 9/10

Ogolem - 9/10 warto, ale jak to bywa ceny wygorowane, inne niz w tym ogloszeniu.  

R E K L A M A

PrzyjacielRodziny
Re: Sense massage 535-105-353

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 3529 postów

Panie zaczepiają i reklamują się na oglaszamy24.pl

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 171 postów

Masażystka Justyna. Młoda, dość ładna, zgrabna z ładnym brzuchem.

Masaż profi z zahaczaniem na macie. Można z umiarem podotykać.

Płatne po.

Lokalizacja i lokal opisany 7/10

Panna 7.5/10

Masaz 7/10

Ręczny 7/10

Ogółem 7/10

Jedna i druga warta polecenia.  Jest wiecej panien, ale muszę je obczaic.  

kris*80

kris*80

Praktykant

• +users
  • 37 postów

Mujeras albościemniasz albo ja miałem pecha,

Kontakt z salonem OK. Miły głos, pyta kiedy chcę wpaść, mówię że o 17:00. Laska mówi, że sprawdzi i oddzwoni. Proszę o kontakt SMS - spoko. Więc 10/10.

Dojazd i lokalizacja - spoko.

Dyskrecja - 5/10 - w budynku przed salonem ( z przodu) jest duże okno gdzie jest jakieś biuro - koleś siedzi przy samym okinie i obczaja wszsytko i 2 kamery :-(

Wystrój - 10/10. Jedno pomieszczenie do masowania z bezpośrednim wejściem do łazienki z prysznicem. Laska daje kapcie jednorazowe i gąbkę.

Masaż i oferta - 5/10 - laska nie przedstawiła się więc nie wiem jak miała na imię. Blondynka średnia. Oferta - twierdzi, że to masaż erotyczny z zakończeniem (nijak się ma do oferty ze strony sense-massage.pl) Pytam o promocję dla klientów przybywających pierwszy raz a Ona twierdzi że to już ta cenia.

Umawiam się na masaż 45 min z dotykiem jej nagiego ciała za 130 zł. Lipa jakaś a nie masaż. Laska mizia, wciera śmierdzącą maź (nie mogłem długo tego zmyć...), trochę poocierała się cyckami...Przewrotka, znowu mizianie, trochę dotyku i ocierania i walenie (dosłownie walenie).

A po wszystkim szok. Lacha mówi, że najpierw ona idzie pod prysznic a później ja. A mówiłem że się spieszę... Mało tego - wychodzę spod prysznica a w korytarzu słyszę męski głos. Tak, kolejny klient sobie gawędzi więc dyskrecja znowu dostała w łeb.

Ale dobra, mówię sobie, wiadomo po co oboje tu przyszliśmy.

I kolejna wtopa...Wychodzę, kładę 200 zł a ona twierdzi że jestem pierwszym klientem i ona nie ma wydać. To ja mówię że 200 nie dam. Koleś twierdzi, że on da 50 zł na poczet masażu. Ewidentne naciąganie!!! Odniosłem wrażenie, że to był jej ziomek.

Nie polecam> nie wrócę!!!

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 171 postów

Z czym ja niby sciemniam?!  Ja nic o cenach nie pisałem, bo nie wiedziałem, ile kasują indywidualnie skoro cennik z roksy to ściema.  

Mogę uszczegółowić tylko, iż ceny na stronie http://sense-massage.pl/oferta/ sa aktualne tj 139 zl i 149 zl.  Oferta z roksy to sciema tj 99 zl! 

Czy ja pisałem, że tam jest jakaś bajka?  Raczej nie.  

Ja o sobie nigdy nie pisze prawdy, aby nie zostac namierzonym przez panny.  

Byleś na 99% u Justyny tj mloda, szczupła, miła, buzia niezła a wg Ciebie slaba.  Kwestia gustu ale ja tez nie pisałem, że to jakaś rakieta.  Po prostu młodość i nie bycie grubą ją ratuje. 

Czy ja tam wrócę.  Też nie wiem.  

Pzdr

kris*80

kris*80

Praktykant

• +users
  • 37 postów

Mujeres - widzę że zosrientowany jesteś...

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 171 postów
Umiem po prostu uzywac google i dzwonic. Zrob im dzika awanture, to w tym kur. biznesie duzo da.

lubiemasaze

lubiemasaze

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 2 postów

A ja byłem u trzech. Pracują tam pononc cztery. Monika ze zdjęć prawdopodobnie z roksy bardzo wysoka i chuda jak szkapa zero cycka , masaż delikatny , fajny spuscik , Monika z twarzy śliczna . Justyna tez ładna zgrabna, ciało spoko . podczas masażu jakby znudzona nie odzywa się nic , wychodze zdezorientowany . trzecia wizyta i Agnieszka średnia . zgrabniutka fajna dupcia , z twarzy smierdzialo jej fajkami i piwem, sprawia wrażenie pustej , narzeka ze nie ściąga majtek bo ma brzydka ... Agnieszka masowala mnie 20 minut krucej niż powinno być . więcej nie wrócę . nie znają się na masażu

Za dużo to Ty chodzisz do wróżki a nie na masaże, Panno C.

gazer

Użytkownik gazer edytował ten post 25 marzec 2016 - 21:19

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 171 postów

Sorry Gazer, ale Panna C. powyżej może chodzi do wróżki, ale dobrej wróżki:), bo 90% opisanej "wiedzy" powyżej się zgadza.  

Monia to wysoka, ładna, kokieteryjna laska ok. 30 lat.  Na minus, moze wiek, zrobione usta ( dla niektórych) i sciemy oraz zbyt lukrowany styl gadania przez tel. i nie tylko ale naprawdę to cwania bestia, co nie zostawia rannych!!  Nie masuje niby, jakby ktoś chciał się zapisać!!

Justyna niezla z wygladu, ale gorsza niz Monia, mlodsza i nudny masaż oraz znudzenie totalne.  Dodatki mozliwe, ale nie polecam!!!  - obydwie opisane

Aga -  z wygladu taka se, niska brunetka.  Pali.

Oksana -  wysoka, z buzi taka se, slady po trądziku,  ok. 27-30 lat.  

To ekipa na stan sprzed ok. 2-5 tyg.  Moze się pozmieniało.   Na bank skład i może miejscówka się zmienią.  Typowe w tym biznesie a szkoda, bo nieźle tam jest sensu largo. 

Użytkownik Mujeres edytował ten post 26 marzec 2016 - 23:45

tomaszpoznaniak25

tomaszpoznaniak25

Świeżak

• user
  • 2 postów

Z tym ,że nie ma jak wydać to sięzgadza.Kiedyś tam byłem i podobna akcja.Straciłem 20 zł.porażka.A jeszcze wcześniej powiedziała że wyda po i tak samo się sutuacja zakończyła.3 raz nie wrocę

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 171 postów

Sorry Gazer, ale w ramach programu "bezpieczny dzi..karz" musze przypomniec :)

Pierwsza zasada chodzenia na dzivy lub masazo-dzivy to- miej swoje gumy!

Druga zasada - dowiedz się przez telefon o dokładną cene i miej ODLICZONE pieniadze!  

Trzecia zasada - panna srednio sie podoba lub jest srednio mila to WYCHODZISZ -  one pracuje dla Ciebie, nie Ty dla nich!  Ty placisz a nie one! 

Czwarta zasada - to, ze panna jest ladna, mila i obsluga jest super, nie znaczy, ze poza "pracą"  umowi sie z Toba  i sie puści za pieniadze lub za darmo!

Piąta zasada - ubranie zawsze nalezy brac ze soba!

Szósta zasada - chodzac do "przybytków" badaj sie w Certusie lub innej klinice co parę miesięcy dla mentalnego komfortu a najlepiej odpal badoo lub tinder i szukaj darmowych "normalnych" panienek.  

To miejsce bylo lub ciagle jest fajne, ale cennik maja maxymalnie sciemniony i w kazdym miejscu inny.  Kolejny przyklad.  http://poznan.oglasz...tantryczny.html

79 zl minus 50% - dobre.  

Użytkownik Mujeres edytował ten post 09 kwiecień 2016 - 16:27

BystryTommy

BystryTommy

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 21 postów

Witam. Byłem jakiś czas temu i niedawno ponownie. Niestety wielkie pogorszenie, a już wcześniej nie bylo zbyt dobrze. Salon jakby na zasadzie małego garażu przy budynku. Budynek ten to jakieś biura z dużymi oknami - wszyscy na Ciebie patrzą jak idziesz i wiedzą po co idziesz, żenada. :-/ Niestety, odeszły dwie najlepsze masażystki. Jest nowa, blondynka. Nie potraktowała mnie miło, zmęczona bardzo. Masaż sam w sobie niezły, jak i zakończenie. Panna podczas masażu opowiada o tym jak mało zarabia i jakich klientów czasem trafia. :-( Możliwe dodatki za dopłatą. Lokal w środku bardzo mały. Masowany byłem w małym pomieszczeniu, nie miałem możliwości wejścia do łazienki. W drugim pokoju też trwał masaż i leciała inna muzyka, więc jedna drugą zagłuszała. Słyszałem jęki innego faceta. Wychodząc minałem się z innym facetem, ktory wchodzil, widać że masówka. Dałem im szansę ponownie, ale więcej niestety nie wrócę. Żenada!! Że nie wspomnę już o przeklamaniach w cenach...

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 171 postów

Która z panien odeszła lub które odeszły?  U której nowej byłeś i jak ona wygląda?

BystryTommy

BystryTommy

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 21 postów

Odeszla Justyna i Monika. Kiedys jak bylem to one dwie przyjmowaly. Trzecia to brunetka imienia nie znam i nie wiem czy nadal tam urzeduje. Mnie kiedys masowala Monika i bylem zadowolony z masazu i wygladu panny, Justyna tez ladna nie wiem jak masaz. Obie bardzo mile. Ale lokal pozostawial i niestety nadal pozostawia wiele do zyczenia... Nie znam imienia tej nowej u ktorej bylem. Blondynka farbowana jasne wlosy, dlugie. Nie za wysoka, szczupla. Jednak niestety nie polecam. Za wszystko doplaty, totalny brak dyskrecji, napiwki wrecz wymuszane. Poza tym to ok... ale niestety leza sprawy dla mnie najwazniejsze wiec nie wroce. 

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 171 postów

Monia była niby właścielką, która masowała niektórych, wiec brzmi ciekawie.  Muszę podzwonić.  Jakby co to do niej dla efektów wizualnych jak w ogień.  

BystryTommy

BystryTommy

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 21 postów

Tak, Monia była właścicielką. Teraz jest jakiś facet. Dziewczyny narzekają na to ile zarabiają więc nie ma się co dziwić odnośnie poziomu oferowanych usług. Osobiście nie polecam. I nie tylko ja. Jest mnóstwo takich miejsc z dużo lepszymi warunkami. Odnośnie Moni są gusta i guściki. Z twarzy bardzo ładna jednak Panom lubiącym kobiety nie polecam. Monika jest bardzo chuda. Stercząca miednica, wystające kości udowe. Wygląda jak niedożywione dziecko z Afryki. Dlatego jak ktoś lubi modelki to tak, ale jak woli mieć za co złapać to nie. Pozdrawiam :-)

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 171 postów

Potwierdzam zmiany tj NIE ma Monii i Justyny.  Monia to wg mnie dobry towar był, ale moze zbyt anorektyczny.  

Są trzy nowe panny, będę testował i opisywał, bo mi miejscówka akurat pasuje ze wzgledu na atmosfere.  Zreszta czynne do 21-22 chyba codziennie, wiec w budynku przed nikogo NIE ma.  

Cena promo :) niby 110 zl za masaż zwykły.  150 zl nuru.  

Glos panny przez tele taki se- nie zacheca.

Wpadne, obczaje.  

arekkaczor

arekkaczor

Świeżak

• user
  • 4 postów

Owy przybytek odwiedziłem jeszcze kiedy nie znałem garsoniery. To co tam mnie spotkało skłoniło mnie do napisania tutaj i przestrzeżenia innych przed tym miejscem. Do rzeczy: Masowany byłem przez Zuzę blondynkę. Dziewczyna bardzo opryskliwa. Za dotykanie piersi życzy sobie dopłatę 30 zł, a za dotykanie całościowe 50 zł. Plus dodatkowe 100 za zakończenie ustami. W efekcie za masaż nuru z dotykaniem i zakończeniem ustnym trzeba zapłacić 300 zł i to jest niby CENA PROMOCYJNA. Cena dla klienta który jest pierwszy raz to -50%, płaciłem 150 zł, czyli że niby 300 jest normalnie za nuru?? Tsaaaa, ściema jakich mało!!! Głos telefonistki niezbyt zachęcający, jak pisał już kolega powyżej. Wchodzę - jedna Pani na recepcji czarna niska, po chwili wychodzi Zuza która miała mnie masować. W powietrzu unosił się dym papierosowy, pewnie laski paliły, ale mniejsza, sam palę więc no problem myślę. Zostałem zaproszony do pokoju. Nie zaproponowano mi nic do picia, więc sam poprosiłem, miałem wrażenie że Panna robi mi łaskę podając szklankę wody. Mam duże podejrzenia co do świeżości ręczników... W łazience mokro i pod prysznicem włosy poprzedników... Wyszedłem i co? W pokoju ślisko. Rozlana oliwka chyba, mało orła nie wywinąłem. Położyłem się i czekałem na Zuzę. Przyszła po kilku dobrych minutach bo gawędziła z koleżanką. Masaż średni, bardzo delikatny, ale w końcu to relaksacyjny myślę sobie. Żadnego zahaczania od tyłu. Przewrotka na przód. Z przodu to samo. Masażu nuru ledwo co, więcej dłońmi. Nie zmienia się to nawet po zwróceniu uwagi. Dziewczyna znudzona, nie rozmawia, mimo że próbuję podtrzymać jakiś kontakt. Sztywno. Po masażu wstaję i powtórka z rozrywki. Już myślałem że oprócz 300 zł zostawię tam zęby. Niechcący podparłem się dłonią o ścianę i zrobiłem tłusty ślad. Przeprosiłem. No nic myślę sobie, gorzej już nie będzie. Poprosiłem o drugi ręcznik, podobnej świeżości czyli pewnie użyty przede mną kilka razy. Po wszystkim wyszedłem do recepcji. Zostałem zbesztany, że ręcznik zostawiamy w pokoju a ja przyniosłem do recepcji. Przychodzi do zapłaty i słyszę ''500zł''. Szybko zostało mi to wyjaśnione : 150 nuru + 50 dotykanie + 100 francuz + 200 za plamę na ścianie. Zapłaciłem... Łącznie z dwoma prysznicami spędziłem tam 45 minut, wydałem 500 zł i jeszcze spotkałem wchodzącego szwagra. Szok... Mogę zostać podejrzany o kłamstwo, ale autentycznie tak było. Ostrzegam Panowie, są miejsca dużo bardziej warte wydania tylu pieniędzy! Oceny
Lokal i lokalizacja - daleko od centrum, niedyskretnie, lokal faktycznie troche jak garaż, ale urządzony gustownie 6/10
Panna - niemiła, bardzo średnia 5/10
Masaż - żadnych rewelacji ale też bez tragedii 5/10
Atmosfera 3/10
Ekosystem 1/10 TRAGEDIA jednym słowem

BystryTommy

BystryTommy

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 21 postów

Odnośnie tych dopłat to zapomniałem napisać ale niestety to prawda. Za dotykanie jest dopłata. Więc co z tego że cena promocyjna nuru niby te 150 zł jeśli 50 dopłaty i ostatecznie i tak wychodzi 200 czyli standardowa poznańska stawka...

Jerry_Snow

Jerry_Snow

Świeżak

• user
  • 4 postów

Moja "etatowa" masażystka była niedostępna, więc postanowiłem poszukać innej... w kilku miejscach trafiłem na ogłoszenie "sense-massage" i skusiłem się na promocję lol

Co prawda w każdym ogłoszeniu była inna cena, ale ta kwestia wyjaśniła się szybko przy ustawce. Masażystka nie przestawiła się, a ja nie dopytywałem (sądząc z powyższych postów była to Zuza). Jak usłyszałem "w ramach promocji dla nowych klientów" tantra 110, a nuru 150, przy czym "tantra - masażystka topless, a nuru - masażystka nago". O dopłaty nie pytałem - interesował mnie głównie masaż... 

Ustawka - 10/10 - jeden telefon, głos ok, szczegółowe informacje o cenie i dojeździe

Lokal i lokalizacja - 6/10 - generalnie ok, ale 1) trochę odludzie, 2) lokal w garażu, 3) masaż na podłodze na materacu
Panna - za wygląd 8/10, za podejście (milcząca, jakby znudzona czy coś w tym stylu) 2/10 czyli średnio 5/10
Masaż - 7/10 - gdyby to miał być masaż klasyczny ocena byłaby niższa

Zakończenie ręczne - 5/10 - gdyby dziewczyna stworzyła nastrój, to miałaby mniej pracy, ale plus za doprowadzenie sprawy do końca :)
Atmosfera - 2/10 - muzyczka i półmrok to za mało

Podsumowując: za 1h zapłaciłem 110zł - nie żałuję, ale raczej nie wrócę.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych