Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Masażystka Ola, 517-859-761 / 504-595-272Sympatyczna rudowłosa.

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

hotpamel

hotpamel

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Byłem kilka dni temu, testuje co fajne pojawi się na forum. Zachęcony sztucznymi cyckami i kolorem włosów. Lokal przy bukowińskiej byłem o 19 zaparkować nie najłatwiej.  Otwiera laska w sukience, jak dla mnie chyba najładniejsza z dotychczasowych. Krótka gadka bez zbędnych czułości, mógłbym powiedzieć że nawet trochę szorstko.  Łazienka, łyk wody i bęc na stół. Masaż pleców, już na golaska, dłońmi po kilkunastu minutach masaż  pleców twardymi cycami :)  można to oglądać w lustrze, jak dla mnie Git.  Następnie przewrotka na plecy i tu masaż dłońmi potem znowu cycuszkami. Jest opcja handjob, chiszpan ,lodzik w kaloszu, jak i inne akcje stopami ale nie dopytywałem jak to dokładnie wygląda. Ja wybrałem ręczny.    

Strasznie gadatliwa, można z nią pogadać, przy założeniu jej sztywności poznawczej. Z oporem przyjmuje inny rodzaj myślenia.

UMÓWIENIE 9/10 - jeden telefon i kilka smsów 

LOKAL 7/10 -  pokój stół i łazienka czysta, zele, czysty ręcznik, trochę ciemno, karton na oknie nie estetyczny. wejście przez garaż bez przypału. 

URODA 8/10 - ładne rude włosy i miła twarz, ciało wysportowane, jędrny tyłek, płaski brzuch, twardy mały „stalowy” tyłeczek dla mnie cool.  naprawdę spoko laleczka. Obejrzałbym się na ulicy.

MASAŻ 7/10 - trochę lomi lomi, chyba jej produkcji,  plecy masowane cyckami tak wiec to raczej nie masaż poza tym delikatnie i poprawnie

ATMOSFERA 8/10 - z początku na dystans, przez to że powiedziałem że wiem o niej. z garso co się nie spodobało, jest uprzedzona do szwagrów z tego poratlu, po kilkunastu minutach już nie byłem jej wrogiem wiec było spoko.

Płatne po 150, plus buziaczek na dobranoc
Super, że jest kilka ciekawych masażystek w Wawie, nie trzeba latać do jednej.

Wrócę by przetestować masaż na macie jak  i lodzika.  

gladwell1
Re: Masażystka Ola, 517-859-761 / 504-595-272

gladwell1

Praktykant

• +users
  • 26 postów

Odwiedziłem Olę pewnej niedzieli późnym wieczorem. Duży plus za taką możliwość bo to w Warszawie rzadkość.

Parkowanie: masakra - przynajmniej dla mnie.

Miejsce: wielki blok. Mieszkanie czyste. Łazienki nie odwiedzałem bo było po prysznicu w domu.

Pani: Twarz: naturalnie ładna, tak na 7/10. Ciało super 8-9/10, ćwiczy i to widać i czuć w dotyku :). Piersi silikonowe ale bardzo przyjemne w dotyku.

Masaż: Delikatne mizianie pleców. Jak dla mnie za lekko ale wiedziałem na co się decyduję 5/10. Przód lepiej bo bardziej zmysłowo 6/10. Zakończenie ręczne to nawet 7/10.

Atmosfera: dziwna ale jak znalazłem wspólny temat to nawet OK 6/10

pozdr

G1

_niewierny
Re: Masażystka Ola, 517-859-761 / 504-595-272

_niewierny

Praktykant

• +users
  • 11 postów
Numer 504-595-272
Adres: Bukowińska

Umówienie standardowe, na 2 telefony, z potwierdzeniem 30 minut przed spotkaniem. Po pojawieniu się na miejscu otrzymałem sms-a z opisem jak trafić do mieszkania. 
Lokal znajduje się w wielkim bloku. Samo mieszkanie to salon z łóżkiem do masażu, łazienka i oddzielona część prywatna. Wydaje mi się, że byliśmy sami. Obok stołu do masażu ustawione było lustro. Okna były zasłonięte. W pokoju panował półmrok.
Ola to drobna, szczupła dziewczyna. Wygląda na deklarowane 26 lat. Mi się spodobała. Na początku prysznic i zaproszenie na stół. 
Sam masaż jest dość przyjemny. Nie jest bardzo mocny, ale odprężający. Przez pierwsze kilkanaście minut Ola masuje w bieliźnie, później się rozbiera. Końcówka masażu pleców odbywa się ciałem. Później przewrotka na plecy, masaż, masaż ciałem, trochę po hiszpańsku i końcówka ręczna. Plusem jest, że zakończenie to rzeczywiście masaż, a nie trzepanie. 
Po finale Ola wytarła mnie z oliwki. Kiedy kierowałem się do łazienki, zauważyła że mamy jeszcze trochę czasu. Zaproponowała jeszcze kilka minut masażu, z czego skorzystałem. 
Na koniec dostałem świeży ręcznik do wytarcia. Wychodząc zostawiłem 150 zł na stoliku. Od wejścia do wyjścia minęło trochę ponad 60 minut.

Umówienie: 9
Lokal: 6
Ola: 8 - nie przepadam za sztucznym biustem, dlatego odjąłem 1pkt.
Masaż: 8
Erotyka: 6
Atmosfera: 8

Lokal opuściłem odprężony i w dobrym nastroju. Uważam, że oferta i podejście masażystki jest uczciwe. Co jakiś czas pewnie będę wracał.

Wspomniane oferty

Masaz Ola - 504595272

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych