Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Masażystka Ola, 517-859-761 / 504-595-272Sympatyczna rudowłosa.

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

hotpamel

hotpamel

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Byłem kilka dni temu, testuje co fajne pojawi się na forum. Zachęcony sztucznymi cyckami i kolorem włosów. Lokal przy bukowińskiej byłem o 19 zaparkować nie najłatwiej.  Otwiera laska w sukience, jak dla mnie chyba najładniejsza z dotychczasowych. Krótka gadka bez zbędnych czułości, mógłbym powiedzieć że nawet trochę szorstko.  Łazienka, łyk wody i bęc na stół. Masaż pleców, już na golaska, dłońmi po kilkunastu minutach masaż  pleców twardymi cycami :)  można to oglądać w lustrze, jak dla mnie Git.  Następnie przewrotka na plecy i tu masaż dłońmi potem znowu cycuszkami. Jest opcja handjob, chiszpan ,lodzik w kaloszu, jak i inne akcje stopami ale nie dopytywałem jak to dokładnie wygląda. Ja wybrałem ręczny.    

Strasznie gadatliwa, można z nią pogadać, przy założeniu jej sztywności poznawczej. Z oporem przyjmuje inny rodzaj myślenia.

UMÓWIENIE 9/10 - jeden telefon i kilka smsów 

LOKAL 7/10 -  pokój stół i łazienka czysta, zele, czysty ręcznik, trochę ciemno, karton na oknie nie estetyczny. wejście przez garaż bez przypału. 

URODA 8/10 - ładne rude włosy i miła twarz, ciało wysportowane, jędrny tyłek, płaski brzuch, twardy mały „stalowy” tyłeczek dla mnie cool.  naprawdę spoko laleczka. Obejrzałbym się na ulicy.

MASAŻ 7/10 - trochę lomi lomi, chyba jej produkcji,  plecy masowane cyckami tak wiec to raczej nie masaż poza tym delikatnie i poprawnie

ATMOSFERA 8/10 - z początku na dystans, przez to że powiedziałem że wiem o niej. z garso co się nie spodobało, jest uprzedzona do szwagrów z tego poratlu, po kilkunastu minutach już nie byłem jej wrogiem wiec było spoko.

Płatne po 150, plus buziaczek na dobranoc
Super, że jest kilka ciekawych masażystek w Wawie, nie trzeba latać do jednej.

Wrócę by przetestować masaż na macie jak  i lodzika.  

R E K L A M A

gladwell1
Re: Masażystka Ola, 517-859-761 / 504-595-272

gladwell1

Praktykant

• +users
  • 27 postów

Odwiedziłem Olę pewnej niedzieli późnym wieczorem. Duży plus za taką możliwość bo to w Warszawie rzadkość.

Parkowanie: masakra - przynajmniej dla mnie.

Miejsce: wielki blok. Mieszkanie czyste. Łazienki nie odwiedzałem bo było po prysznicu w domu.

Pani: Twarz: naturalnie ładna, tak na 7/10. Ciało super 8-9/10, ćwiczy i to widać i czuć w dotyku :). Piersi silikonowe ale bardzo przyjemne w dotyku.

Masaż: Delikatne mizianie pleców. Jak dla mnie za lekko ale wiedziałem na co się decyduję 5/10. Przód lepiej bo bardziej zmysłowo 6/10. Zakończenie ręczne to nawet 7/10.

Atmosfera: dziwna ale jak znalazłem wspólny temat to nawet OK 6/10

pozdr

G1

_niewierny

_niewierny

Praktykant

• +users
  • 15 postów
Numer 504-595-272
Adres: Bukowińska

Umówienie standardowe, na 2 telefony, z potwierdzeniem 30 minut przed spotkaniem. Po pojawieniu się na miejscu otrzymałem sms-a z opisem jak trafić do mieszkania. 
Lokal znajduje się w wielkim bloku. Samo mieszkanie to salon z łóżkiem do masażu, łazienka i oddzielona część prywatna. Wydaje mi się, że byliśmy sami. Obok stołu do masażu ustawione było lustro. Okna były zasłonięte. W pokoju panował półmrok.
Ola to drobna, szczupła dziewczyna. Wygląda na deklarowane 26 lat. Mi się spodobała. Na początku prysznic i zaproszenie na stół. 
Sam masaż jest dość przyjemny. Nie jest bardzo mocny, ale odprężający. Przez pierwsze kilkanaście minut Ola masuje w bieliźnie, później się rozbiera. Końcówka masażu pleców odbywa się ciałem. Później przewrotka na plecy, masaż, masaż ciałem, trochę po hiszpańsku i końcówka ręczna. Plusem jest, że zakończenie to rzeczywiście masaż, a nie trzepanie. 
Po finale Ola wytarła mnie z oliwki. Kiedy kierowałem się do łazienki, zauważyła że mamy jeszcze trochę czasu. Zaproponowała jeszcze kilka minut masażu, z czego skorzystałem. 
Na koniec dostałem świeży ręcznik do wytarcia. Wychodząc zostawiłem 150 zł na stoliku. Od wejścia do wyjścia minęło trochę ponad 60 minut.

Umówienie: 9
Lokal: 6
Ola: 8 - nie przepadam za sztucznym biustem, dlatego odjąłem 1pkt.
Masaż: 8
Erotyka: 6
Atmosfera: 8

Lokal opuściłem odprężony i w dobrym nastroju. Uważam, że oferta i podejście masażystki jest uczciwe. Co jakiś czas pewnie będę wracał.

Wspomniane oferty

Masaz Ola - 504595272

Maurycy35

Maurycy35

Praktykant

• +users
  • 23 postów

Byłem i ja :)

Numer 504-595-272
Adres: Bukowińska

Ustawka 10/10 - sms,tel, ustawka na dzień kolejny ponieważ tego dnia mi godziny nieodpowiadały. W dzień spotkania wymiana sms i jestem pod wskazanym adresem.   Lekki problem z parkowaniem.Trzeba sobie 10 min doliczyć przed spotkaniem na znalezienie miejsca.
Lokal 8/10 - w miarę dyskretne wejscie, chyba bez kamer, bez ochrony, kawalerka, łazienka ok,czysto,tylko wanna bez kabiny to ptrzeba uważ aby zabardzo nie nachlapć. Żele do wybory(chyba z 6 czy 7) . Sam pokój bardzo przytulny, duża kanapa i stół do masażu. Muzyczka świece i duże lustro naprzeciw stołu aby można było podziwiać dupkę Oli....sama Ola..
Panna 9/10 - bo zawsze moze być lepiej ;)  Otwiera oczywiście za drzwiami. Anioł. W zwiewnej sukience,bez makijarzu, włosy ciemny brąz lub rude (ciemno było) rozpuszczone. Śliczy uśmiech z białymi ząbkami.No taka koleżanka z osiedla. Wiek myśle ze ok 25-28lat.Niewysoka. Jej pięknej figóry w tej sukience nie widać. Dziewczyna bardzo poważna, trzyma dystans. Uważa też co mówi, być może dlatego, że byłem pierwszy raz. Ogólnie na żywo 100% lepiej wygląda niż na zdjeciach. Zdjęcia uważam, że do wymiany.
Masaż 7/10 - Głównie dlatego, że miedzynami chyba jednak chemii nie było,nic. Ola rozbiera się do bielizny,i juz wiedziałem,że będzie fajnie. Zaczyna masować nogi , pośledaki,plecy.Masaż fajny,czuć ze to po kursach. W lusterku można patrzec na jej dupkę. Po chwili się rozbiera do naga. WOW. Cycki silikonowe chyba"4", międzynimi idealna przerwa do hiszpna, Są extra zrobione. Najładniejsze jakie sztuczne na zywo widziałem. Można je mocno ściskac co sama zaproponowała i pokazał. Sutki ładne i twarde. Masuje cyckmi plecy.Może być. Potem przewrotka, wskakuje na stół i cyckami jedzie po klatce i kutasie.Miło. Mówi,że można dotykać tu i tam...no sprawdzam jędrność dupki,lux,cycki lux...Schodzi ze stołu i bierze się recznie za masaż kutasa.Ociera nim o cycki.Szkoda ze w międzyczasie loda nie robi. Można po hiszpańsku ale na pierwszy raz wolała nie,bo nie zna moich możliwości. No miałem mega ochotę ją przelecieć od tyłu na tym stole. Panna jak dla mnie idealna. Zakończenie ręczne,masowanie z wyczuciem a nie walenie konia. Strzał. Pomaga się wytrzeć, prosi aby sobie jeszcze poleżec. Prysznic,dostałem buziaka i do domu. Rozliczenie na początku z mojej inicjatywy.
Czy polecem?Tak.  Czy wrócę?Tak. Bo lubię takie drobne śliczne Panny z dupką jak orzeszek i z cyckami silikonowymi. Myśle ze na kolejnych wizytach będzie więcej chemii i spotkania będą jeszcze milsze.

Wspomniane oferty

Masaz Ola - 504595272

Użytkownik Maurycy35 edytował ten post 12 wrzesień 2017 - 13:31

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych