Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Masażystka Ola, 517-859-761 / 504-595-272Sympatyczna rudowłosa.

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Weteran

• +users
  • 519 postów
Numer telefonu: 517 859 761

Jako że nieustannie szukam zgrabnej, dobrze masującej masażystki ze sporym biustem (zna ktoś taką??), skusiłem się na ofertę tej pani: http://www.odloty.pl...tka/146251.html

Po zdjęciach spodziewałem się, że cyc będzie silikonowy i tak też było...ale od początku...

Panna przyjmuje na Ursynowie przy ul. KEN 97. Kontakt sprawny, konkretny. Z parkowaniem może być trochę kłopot. Lokal o raczej średnim standardzie. Łazienka brudna, kratka wentylacyjna pełna kurzu, wanna też syfna i do tego bez kabiny, parawanu czy zasłonki - człowiek leje dokoła. Za to ręcznik czysty.

W pokoju półmrok, palą się świeczki. Na środku stół do masażu, szafa, jakieś krzesło czy fotel (nie pamiętam) i niewiele więcej. Czyli panna raczej głównie masuje, a nie robi co innego. Dla mnie dobrze. Sama panna zdecydowanie starsza niż 23 ogłoszeniowe lata. Zdjęcie generalnie prawdziwe. Z twarzy średnia. Cyc jak na fotkach. Duży (za duży do jej figury, moim zdaniem), no i niemal idealnie półkulisty. Twardy. Blizny widoczne pod spodem. Jak ktoś lubi takie napompowane piłki, to fajnie. Ja nie cierpię. Prawie nie dotykałem.

Masaż był całkiem w porządku. Panna się wyraźnie szkoliła, choć zabrakło paru elementów. W szczególności, panna zbyt często i na zbyt długo odrywa ręce od masowanego ciała. Sprawia to wrażenie jakby przez chwilę robiła co innego. Bywają panny, które przesadzają w drugą stronę, czyli ani na sekundę nie oderwą ręki, ale ta odrywa zdecydowanie za dużo i na za długo - ten element do poprawy. Podczas masażu panna zahacza o wrażliwe miejsca, generalnie masaż jest ok, choć nieco za krótki jak dla mnie. Przewrotka nastąpiła tak na oko po 20 minutach i po kolejnych 10, kiedy to zostały wymasowane nogi, brzuch (w odwrotną stronę!). Potem masaż ptaka. Okolice lekko zadbane na wyraźną prośbę. Ale krótko i szybki powrót do ptaka. Głównie ręka, odrobina ust. Wystrzał na mnie. Spojrzałem na zegarek. Zostało jeszcze ze 20 minut. Chyba to panna zauważyła, bo zaproponowała kontunuację masażu. Duży plus. Pomiziała mnie jeszcze kilka minut, po czym wziąłem prysznic, rozliczyłem się i poszedłem. Całość trwała 50, góra 55 minut. Jest więc niewielka przycinka na czasie. Podczas masażu można pogadać, ale panna nie jest nachalna - jak trzeba to milczy.

Płatne 200 zł, chyba przed, ale głowy nie dam.

Podsumowując:

Lokal 6/10 (za brud i kłopot z parkowaniem)

Panna 8/10 (za całokształt)

Cycki 4/10 (nie lubię silikonów)

Masaż 7/10 (za błędy i przycinkę)

Finał 7/10 (za szybko i za mało okolic i ust)

Stosunek jakości do ceny 6/10

Ja raczej nie wrócę, ale jak ktoś lubi być wymasowanym przez twarde silikony, to czemu nie.

Wspomniane oferty

Masaz Ola - 504595272

Użytkownik wojtekqwerty edytował ten post 01 kwiecień 2015 - 18:21

R E K L A M A

and_as
Re: Masażystka Ola, 517-859-761 / 504-595-272

and_as

Otrzaskany

• +users
  • 52 postów

Subtelna Masażystka to Masażystka Ola po tuningu - do połączenia:

http://www.garsonier...el-518-143-774/

Wspomniane oferty

Fetysz  MasaĹź - 509221665
MasaĹźystka Ola 21 - 789022777
MasaĹźystka Ola - 798225300
MasaĹźystka Natalka 20 - 518143774

rzorrz

rzorrz

Otrzaskany

• +users
  • 58 postów

Niezła ewolucja, swoją drogą zupełnie niepotrzebna (jak dla mnie). Sorry za off-top, ale to ciekawa zmiana. Z małych naturalnych (które często świadczą o temperamencie) na duże sztuczne (przełamujące kompleksy). Ciekawy jestem dalszych opinii.

Pozdro 

Pan_Hrabia

Pan_Hrabia

Praktykant

• +users
  • 32 postów

http://www.odloty.pl...ola/165099.html

Ustawka 10/10 , na 2 telefony , rozmawiamy bezpośrednio z Olą, żadnych zastrzeżeń.

Lala z twarzy 7,5/10 , ciało 9/10, piękny, kształtny biust pełna trójka, włosy rude , jasna karnacja i brak znamion.

Lokal 9/10 czysty, wysokie piętro w dużym i nowym budynku bez stróża, jest czysta łazienka i dwa ręczniki, na start i na umycie się po masażu.

Masaż 7,5/10 nie był super profesjonalny ale był przyjemny, panna masuje rączkami + masuje ciałem, jędrnymi piersiami i twardymi fajnymi sutkami.

Atmosfera 7/10 dziewczyna jest inteligentna i miła, jednak nastrój mało erotyczny, ot rozmawiamy sobie z fajną koleżanką..

Zakończenie ręczne 7/10 wykonane poprawnie choć bez fajerwerków, w ogłoszeniu nie ma nic o francuskim więc nawet nie pytałem.

Spotkanie oceniam jako poprawne , czy wrócę? Za jakis czas, śpieszyć się jakoś bardzo też raczej nie będę.

Użytkownik Pan_Hrabia edytował ten post 05 styczeń 2016 - 21:38

hundertpaul

hundertpaul

Praktykant

• +users
  • 12 postów

U Oli 517-859-761byłem i ja chyba w grudniu jak bawiłem w Warszawie . Dziewczyna naprawdę fajna lubie takie rude kocice dlatego ja wyhaczyłem i dzwonię. Ustawka bezproblemowa choć kontakt telefoniczny dość chłodny ale nie zniechęcam się i jadę. Navi prowadzi mnie tam jak po sznureczku bez komplikacji parking znajduje o dziwo dość szybko.  Budynek nie straszy a wręcz zachęca do wejścia nowe budownictwo także jest OK. Lokal ładny przyjemny w środku ciepło i pachnąco łazienka nienajgorsza i czysto.

Wracając do sedna sprawy czyli do masażu to jest fajnie. Ola masuje nago i tu duży plus za śliczne ciałko masażystki. Ładne cycuszki i zgrabna pupa na której oczywiscie moje dłonie musiały spocząc, Panna nie protestuje na dotyk i usmiecha się zalotnie . do strefy zero nie sięgam bo na piwrwszy raz nie wypada :).  Finał "manualny" bez pośpiecu ze zmiennym natężeniem co pozwala dłużej się nim pocieszyć anie od razu strzał. widać że dziewczyna nie dązy do szybkiego zakończenia tej nie równej walki.

Podczas masażu miła rozmowa także wychodzę zadowolony. Napewno kiedyś wrócę!

Cyferki:

Masażystka 9/10

Masaż 7/10

Lokal 8/10

Atmosfera 8/10

Polecam!!!

link: http://www.odloty.pl...ola/165099.html

feet

feet

Świeżak

• user
  • 7 postów
Witam. Zaliczyłem masażyk u Oli. Lokal na Mokotowie ,duży blok, wejście koło biedronki.
Ustawka wzorowa, umówiłem się na konkretną godzinę i zostałem o niej przyjęty. Dziewczyna ubrała się tak jak prosiłem. Po wejściu dostałem ręczniczek miejsce w szafie i Ola zaprowadziła mnie do łazienki. W łazience wszystkie potrzebne rzeczy typu żel ,antyperspirant. Bohaterką opisu jest śliczna młodziutka dziewczyna z super zgrabnym ciałem i pięknymi cycuszkami, do tego bardzo naturalna, taka jak lubię, ( zdjęcia w ogłoszeniu-jej).Pokój malutki, trochę za ciemny ale ogólnie ok, masaż odbywa się na profesjonalnym łóżku do masażu. Sam zabieg bardzo przyjemny i odprężający, część erotyczna trochę za delikatna lecz bardzo przyjemna, wzbogacona elementami fetyszu stóp o który poprosiłem. godzina wykorzystana w pełni.Prysznic na koniec i ubieranie już po czasie.
Cyferki:
Ustawka 10/10
Dziewczyna 9/10
Mieszkanie, łazienka 9/10
Punkt warty polecenia, i co najważniejsze nie ma wszechobecnej ściemy, za cenę z ogłoszenia dostajesz to co jest w ogłoszeniu.
Na pewno jeszcze wrócę.

VanSky

VanSky

Praktykant

• +users
  • 23 postów

Odwiedziłem bohaterkę tematu - trochę ze względu na opinie na forum, trochę z powodu koloru włosów :)

Umówienie 8/10: Dwa telefony, dokładny adres, wszystko bez zarzutu. Dodatkowa weryfikacja przez wizjer mieszkania (czy przypadkiem nikt znajomy, policja czy adminsitracja).

Lokal: 10/10:   Jak wspomnieli koledzy, nowe budownictwo, wysokie piętro, dobrze urządzony pokój. Na plus dodam że jest ciepło - wyziębienie się przy masażu to zła opcja, tutaj nie ma takiej możliwości. W łazience kabina prysznicowa.

Masaż 8/10: Zabieg odbywa się na łóżku do masażu, trochę nietypowym bo nie ma ani dodatkowego elementu do ułożenia głowy, ani w samym łóżku nie ma otworu, więc chcąc nie chcąc trzeba układać głowę w bok - po jednej stronie łóżka jest lustro, więc może dlatego żeby tam patrzeć :) Pytałem o masaż na macie - podobno jest tylko dla tych osób które są tak potężne że nie mieszczą się na łóżku. Sam masaż jest wg mnie w miarę ok - ruchy nie są chaotyczne, jest w miarę prawidłowa kolejność a wszystko jest przeplatane zachaczaniem o strefy erogenne. Masażystka masuje topless (więc mam tutaj inną opinię niż kilka poprzednich odwiedzających), na moje pytanie o możliwość zdjęcia stringów i dotyku waginy padła zdecydowana odpowiedź negatywna, choć podana w taki sposób że nie zburzyło to nastroju masażu więc absolutnie nie mam tutaj zastrzeżeń. Pierwsza część masażu to nogi, pośladki i plecy - w pewnym momencie masażystka wchodzi na stół i mamy masaż (a dokładniej dotyk) ciałem, a właściwie ładnymi piersiami. Potem następuje prośba o przewrót na plecy i zaczyna się masaż przodu, jednak tutaj jest już głównie część erotyczna, czyli pobudzanie penisa i okolic - w urozmaicony i niespieszny sposób budowane jest nasze podniecenie, aż do wytrysku. Po nim można jeszcze poleżeć, nie ma pospieszania czy szybkiej ucieczki.

Cena: 150,00 PLN, płatne po.

Podsumowanie: Niby wszystko było ok, ale jakoś nie udało mi się zbudować odpowiedniego porozumienia, brakowało tego "czegoś", może ze względu na różnice poglądów w tematach które przewijały się w trakcie masażu. Ja raczej nie wrócę, ale myślę że Ola jest warta polecenia - to dobre i miłe doświadczenie masażu.

andy135

andy135

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Ta dziewczyna jest przeurocza. Niewysoka filigranowa dziewczyna, bardzo ładna (nieszablonowa uroda, zupełnie inna niż plastikowe piękności, zdecydowanie ma w sobie to "coś" choć to kwestia gustu), świetne ciało (w piersiach chyba silikony bo twarde w dotyku;) ale może się mylę, w każym razie piersi cudo). Zdecydowanie na plus podejście do klienta, bardzo uprzejma, rozmowna, stara sie żeby była dobra atmosfera. Ma dość delikatną konstukcję psychiczną więc bądźcie jeden z drugim dla niej uprzejmi. Masaż przyjemny, nie jakiś profesjonalny ale można się zrelaksować, dziewczyna nie zdejmuje majtek do masażu.

Naprawdę super girl, szkoda, że trafiła do branży erotycznej (przez uprzejmość przebijał się delikatny smutek).

Na minus ręcznik-ładnie wyprany ale śmierdzący stęchlizną jak stara szmata. Aż się odechciewa czymś takim wytrzeć.

and_as

and_as

Otrzaskany

• +users
  • 52 postów

Dziewczyna ma już kartotekę, m.in.  tutaj:

http://www.garsonier...el-665-676-074/

A wcześniej działała w Mezo.

Wspomniane oferty

Subtelna MasaĹźystka - 665676074

kwiatuszek21

kwiatuszek21

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 10 postów

Piękna złotowłosa dziewczyna o takiej chyba irlandzkiej urodzie .  Masaż w jej wykonaniu daje mnóstwo satysfakcji a podziwianie i dotykanie jej ciała daje mi zawsze ogromną przyjemność . Piersi super być może slikon ale według mnie to naturalne jędrne twarde piersi. Tyłeczek też piękny twardy a do pośladków chyba jeszcze slikonu nie ładują (chyba że się mylę :))

Masażystka 10/10

Masaż 8/10

Klimat 7/10

Lokal 6/10

Polecam dziewczyna nietuzinkowo piękna :)

elvir33

elvir33

Bywalec

• +users
  • 145 postów

Witam Szwagrów,

Postanowiłem ocenić sam Panią Olę, Przeczytałem kilka pozytywnych komentarzy, kilka komentarzy w stylu reklamy jak kwiatuszek21 i zadzwoniłem pod podany numer. Głos trochę mało sympatyczny ale też nie jakiś odpychający. Więc wybrałem się na ulicę Bukowińską 22/xxx. Otworzyłam mi panna dość niska ok 162-164, w Przedpokoju ciemno że nic nie było widać. W pokoju dopiero zobaczyłem jak dziewczyna wygląda. Figura ok ,bez fajerwerków, wysokop talia, biust silikonowy rozm duża 3 mała 4. Trochę słabo zrobiony, bo ustawienie sutków było trochę dziwne, a same piersi trochę niesymetryczne (nauczka dla dziewczyn, żeby z rozm 1 nie powiększać do 4). Łazienka i powrót na stół. Dziewczyna jest trochę oschła w rozmowie, dość specyficzna. godzina kosztuje 150 zł. z ręcznym zakończeniem. Coś wspominała o zakończeniu oralnym i hiszpańskim , ale nie skorzystałem. Masaż słaby, coś tam ktoś jej pokazał, ale generalnie nie mogę powiedzieć, żeby się dziewczyna nie starała. Najpierw nogi, pośladki, plecy, potem trochę pojeździła na mnie swoimi silikonami, co sprawia przedziwne wrażenie. Pierwszy raz miałem masaż sztucznym biustem i jest to słabe doznanie. Potem przewrotka na plecy i kontynuacja. Pani zahacza o penisa w trakcie masażu, co jest przyjemne, potem zakończenie ręczne całkiem, całkiem miłe. Stara się zrobić to dobrze i nie można narzekać.

OCENA

KONTAKT 10/10

LOKAL 9/10

URODA 6/10

FIGURA 6/10

MASAŻ 4/10

ZAKOŃCZENIE 7/10

Ogólnie nie była to wtopa i cena adekwatna do usług 150 zł/h. Ale sam więcej nie skorzystam, no chyba, że będę w okolicy i najdzie mnie ochota na spotkanie w tym trochę specyficznym miejscu.

Użytkownik elvir33 edytował ten post 03 luty 2016 - 02:13

Smakosz12

Smakosz12

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Byłem jakiś czas temu. Blok przy Bukowińskiej ( blisko metra Wilanowska ). W lokalu czysto. Masaż albo na macie albo na stole. Panna bardzo średnia ( przyjmowała kiedyś na Al. KEN przy metro Stokłosy ), do tego jakieś głupie uśmieszki i teksty. Może myśli że przychodzący na masaż idą przede wszystkim rozmawiać, ja przychodzę przede wszystkim się zrelaksować i wyciszyć, pogadać to sobie mogę jak jestem ze znajomymi. Powiększyła sobie biust, jednak wyszedł na gorsze niż było wcześniej. Sam masaż takie tam mizianie, nic szczególnego. Po przewrotce na plecy masuje nogi i brzuch, później trochę jeździ ciałem. Na końcu zakończenie ręczne - może być ale bez rewelacji -. Czy wróce ? Raczej na pewno nie.

wko

wko

Świeżak

• user
  • 6 postów

Byłem i ja. Lokal przy Bukowińskiej zaraz przy metrze Wilanowska. Można wejść wejściem bez ochrony. Drzwi się otwierają, w środku ciemno, tu się zastanawiam czy nie dać dyla bo środku może czekać kaszalot:) ale nie, dziewczyna około 165cm, zgrabna i z twarzy w miarę ładna. Łazienka i na stół, tutaj już dziewczyna bez stanika i widać twarde, jędrne (sztuczne) piersi. Masaż nie za mocny, a ja mocno nie lubię, ale przyjemnie, zresztą jak może nie być przyjemnie jak siedzi na tobie 25letnia, zgrabna i ładna dziewczyna i masuje cię swoim biustem? Faktycznie dziwne uczucie być masowanym sylikonowym biustem, ale czy nieprzyjemne jak napisał kolega powyżej? Mi się podobało, szczególnie sterczące sutki. Przewrotka na plecy i tutaj Ola zahacza podczas masażu o ptaka i ręką i piersiami. Miło się cały czas rozmawia, ja akurat nie lubię leżeć w ciszy bo mi się nudzi...

Czas na cyfry:

UMÓWIENIE 9/10 - 2 telefony, przez telefon jakby niezadowolona, może akurat wspaniałe stulecie oglądała

LOKAL 9/10 - trochę za ciemno

URODA 8/10 - ładne rude włosy i miła twarz, taka koleżanka ze studiów

FIGURA 8/10 - wiadomo do ideału brakuje:)

MASAŻ 7/10 - mogłoby być trochę mocniej, pytałem i nie ma możliwości

ATMOSFERA 8/10 - spoko rozmowa

ZAKOŃCZENIE - ha nie było, pytała czy chcę, ale na pierwszy raz jakoś "tak mi nie wypadało"

Pewnie wrócę sprawdzić jak z zakończeniem

Micek1

Micek1

Świeżak

• user
  • 7 postów

Odwiedziłem Olę kilka razy na KEN. Od pierwszego spotkania mnie osobiście zauroczyła swoją pozytywną osobowością i ogromną komunikatywnością. Świetnie nam się po prostu gawędziło. Było tak "randkowo", że kilka razy żałowałem że poznaliśmy się w takich okolicznościach a nie na imprezie. Najfajniejsza osoba jaką miałem okazje spotkać w branży erotycznej. Dziewczyna ma swoje zasady, ale przy mnie bardzo się zawsze starała i fizycznie i psychicznie. 

Była też piękna fizycznie. Ciągle coś narzekała na swoje ciało i żadne prośby i groźby (myślę że nie tylko moje) nie podziałały, i z pięknych naturalnych jędrnych piersi 2+ nagle zrobiła sobie krzyczące silikonem 4-ki. Tak mną to wstrząsnęło, że od tej pory nie chodzę ani do Oli ani na inne masaże... Do dziś nie mogę odżałować tej zmiany. Nadal jest piękna, ale ja nie potrafię się przestawić.

Podsumowując, mocno polecam Olę jeżeli ważna jest dla Was fajna pozytywna atmosfera i lubicie (i sami potraficie też utrzymać) klimat GFE. Wtedy spotkania z Olą na lata zostaną w Waszej pamięci.

Xpex

Xpex

Świeżak

• user
  • 4 postów
Witam panów. Byłem kilka dni temu. W skrócie masaż przyjemny, najpierw nogi i plecy, potem masaż pleców ciałem, obrót na masaż ciałem. Następnie Hiszpan do końca. Ustawka bezproblemowo, mieszkanie ładne. Pani zgrabna, duże piersi które dobrze masuja. Z minusów - co chwila pani coś mówi i się śmieje co psuje nastrój

cymek

cymek

Praktykant

• +users
  • 22 postów

Witam.

Powoli sex mi się nudzi. Także wybrałem się na masaż do Oli. 

Ustawka: 8/10

Rozmowa telefoniczna sprawiła że już prawie zrezygnowałem, ale w końcu się dogadaliśmy i umówiliśmy. Spotkanie prawie punktualnie...

Lokal: 9/10

Duży blok. W pokoju duże lustro (w którym można obserwować Olę podczas masażu), pali się sporo świeczek, gra fajna muzyka. Punkt odjęty za mokry ręcznik na podłodze w łazience, poza tym łazienka i mieszkanie ok. Czysto. Miałem mały problem aby trafić, wszedłem nie tym wejściem. Chyba z tego powodu przy przywitaniu usłyszałem że jestem pijany i masażu nie będzie. Byłem trzeźwy, udało się wytłumaczyć :oczko: . Także uważajcie bo po piwku możecie sami się masować....

Panna: 9/10

Bardzo ładna, miła, sympatyczna, uśmiechnięta, seksowna, wysportowana... (chyba starczy)

Przywitała mnie w sukience, na koniec a raczej już w trakcie spotkania była już w samych stringach.

Masaż: 9/10

Rzadko chodzę na masaże ale chyba to się zmieni. Mi się podobało. Nogi, plecy wymasowane. Podczas masażu można pannę dotykać.

Zakończenie: 9/10

Było ręczne i miedzy fajnymi cycuszkami. Podczas próby dotyku miejsc bardziej intymnych usłyszałem miłe ale stanowcze "tam u mnie nie można". Fajniejsze odczucia są przy takim zakończeniu niż przy seksie klasycznym czy franuzie. Mimo to i tak miałem wielką ochotę na seks z Olą. Nie pytałem o taką możliwość, nie chciałem psuć fajnej atmosfery. Na 99% usłyszałbym: NIE!!!

Atmosfera: 9/10

Jestem osobą marudną, upartą itp. Jakoś tak fajnie się czułem na tym spotkaniu ze dość często się uśmiechałem. Taki masaż wpłynął pozytywnie na mnie. Dzisiaj w pracy kilku znajomych aż pytało: "co Ty dzisiaj taki zadowolony...." Mija już prawie 24 godziny a ja dalej uśmiechnięty. Na pewno jeszcze kiedyś się wybiorę do Oli. Dostałem buziaka na pożegnanie....

Pozdrawiam.

Dangel90

Dangel90

Świeżak

• user
  • 3 postów
Byłem u Oli na masażu juz kilka razy. Skuszony głównie możliwością fetyszu stop.
Ola to bardzo zgrabna i ładna dziewczyna. Nie wiem czy ma deklarowane 25 lat, ale według mnie wyglada na Ok 25-28 lat.
Do ogromnych atutów Oli można zaliczyć cudownie zgrabne stopy, które mógłbym całować codziennie i dodatkowo fantastyczne nogi. Polecam szczególnie fetyszystą damskich stop.
Co do masażu, to jest on delikatny, dziewczyna zaczyna od mazazu nóg, potem pośladków i pleców, a potem wchodzi na plecy i masuje piersiami. Piersi ma bardzo przyjemne, koledzy wyżej wspominali, ze mogą być sztuczne, jeżeli tak jest to chyba lubię takie piersi. Potem przewrotka na plecy i masaż znowu nogi z przodu, potem uda, brzuch i klatka, a potem Ola wchodzi i masuje przód piersiami. Zaczyna tez masować penisa najpierw ręka, potem piersiami. Potem po prośbie stopy ładują na twarzy, można całować, macać i wąchać. Lizać nie lizalem, nie wiem czy można.. Można tez macać nogi, calowac ludki. Nie wolno zbliżać sie to cipki. Potem zaczyna sie akcja nogami, robi to fantastycznie. Przyznam szczerze, ze miałem taki orgazm jak nigdy. Coś niesamowitego.
Poza tym z Ola można tez bardzo przyjemnie pogadać. Na początku jest propozycja czegoś do picia, potem zaproszenie do łazienki. Czystej i z wyborem żeli do mycia, są tez dezodoranty i czyste ręczniki.

Co do cyferek:
Ustawka - 8/10 ciężko sie dodzwonić, ale odpisuje na SMSy.
Lokal - 10/10 czysto i przyjemnie, jest nastrojowa muzyka. Odrobine ciężko zaparkować, okolice metra Wilanowska.
Panna - 9/10 bardzo ładna i co najważniejsze szczupła i jędrna. Nie ma brzuszka wiszącego jak niektóre dziewczyny. A te nogi i stopy. Ogólnie dziewczyna to taka koleżanka z sąsiedztwa :)
Masaż -8/10 delikatny, przyjemny, ale technicznie tylko poprawny.
Zakończenie - 10/10 - trochę piersiami i ręka, potem nogami. Ola nie wybrzydza jak prosisz o zmianę. Powiem tylko, ze nie chodzę do dziewczyn z ogłoszeń na sex, ale pierwszy raz miałem ochotę sie bzykać, ale nawet nie śmiałem zapytać. Zreszta w ofercie na odlotach nie ma sexu.
Atmosfera -9/10 było bardzo miło i tak jak z dziewczyna własna.

pvnrt

pvnrt

Panna/autopromocja/alf/klon(?)

• PersonaNonGrata
  • 5 postów

Byłem u Oli tak ze 2 - 3 miesiące temu.

Umówić się było dosyć prosto, telefon odebrała za pierwszym razem, później kontakt smsowy.

Lokal bardzo przyzwoity, łazienka czysta, dużo żeli, suche ręczniki.

Ola jest ładną dziewczyną, na moje oko w okolicach 30-stki. Taka trochę porcelanowa laleczka. Nie jest to natomiast typ sex bomby (nawet pomimo silikonów :))

Masaż odbywa się na specjalnym stole i tutaj uwaga - w pokoju jest lustro i warto położyć się na stole nieco niżej, żeby mieć widok na jej odbicie :)

Sam masaż był rewelacyjny, zdecydowanie 10/10. Nie za lekko, nie za mocno, pełen relaks. Ola najpierw masuje w majtkach i staniku, a później się ich pozbywa. Ma przepiękną cipkę - tutaj duży plus (oczywiście nie do dotykania).

Zakończenie ręczne -  jak dla mnie trochę za mocne. Tutaj bez fajerwerków.

Płatność po, bez żadnego upominania.

Wszystko brzmi dobrze, ale jest jeden zasadniczy minus. Po pierwsze w temacie tym Ola dostała dużo pochwał za jej inteligencje. Ja miałem odwrotne wrażenie, co szczególnie było widać przy nieco ambitniejszych żartach, których po prostu nie łapała. Poza tym czasami wprowadzało nieco niezręczną atmosferę. Niby była miła, ale jakoś tak czuć było dystans.

Tak czy inaczej, Ola bardzo się stara, więc pomimo tego mankamentu i tak zdecydowanie wszystkim polecam.

wko

wko

Świeżak

• user
  • 6 postów

U Oli byłem już kilka razy i bywało różnie aczkolwiek zawsze wracałem, już nie wrócę.

Ola ma nowy numer 504-595-272 i nowy lokal, ale coś się chyba stało z głową.

Udało się dodzwonić, ale Ola była tak opryskliwa i odpychająca przez telefon, że pomimo moich chęci rozłączyła się i kazała zapoznać się z ofertą!!! (a jaką to ona ma ofertę???)

Jak już "wybrałem" to przy próbie kolejnych połączeń nie odbierała telefonu.

A kiedyś było tak miło.

Dajcie znać czy jest jeszcze po co iść...

Wspomniane oferty

Masaz Ola - 504595272

Negrowy

Negrowy

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Bywałem u Oli kilka razy na masażu na Bukowińskiej. Za czasu moich wizyt zdążyła zmienić lokal między dwoma blokami na Bukowińskiej. Nowa miejscówka znacznie lepsza od poprzedniej bo przyjmuje tam sama. Jest jeden pokój, kuchnia i łazienka. Mieszkanie naprawdę w porządku, jakby stworzone do takiej działalności. W pokoju jest duże lustro, niestety ustawione bokiem więc troszkę ciężko z niego korzystać. Łazienka jest czysta a ręczniki zawsze świeże. Co do dziewczyny to zgrabna ruda foczka z silikonowymi cycuszkami. Masaż jest naprawdę przyjemny, chodź dziewczyna na początku zawsze się troszeczkę dystansuje. Za każdym razem jest tak samo bo chyba nie do końca pamięta swoich stałych bywalców. Jak wspominali poprzednicy nie daje się dotykać po cipce.

Ustawka 8/10 (jak ma komplet nie odbiera)

Masaż 7.5/10

Uroda 7.5/10 (byłoby więcej za naturalne cycuszki)

Francuz 7.5/10 (tylko w zabezpieczeniu, ale mi to pasuje)

Przestałem odwiedzać jak poprosiłem kiedyś o francuza na początek i koniec - odesłała mnie do innych dziewczyn ;-). Ma znaczy się czasami humory. Cena do jakości OK jak na tą część miasta.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych