Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Basia 731-506-133fajny milf z dużymi cyckami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

marekwern

marekwern

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 32 postów
Numer telefonu: 731-506-133

Link do ogłoszenia

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=139937

Basię odwiedziłem jakieś trzy tygodnie temu.

Przyjmowała wtedy gdzieś chyba na Traugutta (dokładnie nie pamiętam).

Kontakt bezproblemowy na 2 telefony.

Wbijam do mieszkania i moim oczom ukazuje się ładna Pani w średnim wieku.

150 szelestów zmieniło właściciela a ja udałem się do łazienki.

Pokój oblucji typowy blokowy standard bez rewelacji.

Po wyjściu z łazienki od razu na wyro i Pani zaczyna od masażu oliwką.

Masaż całkiem przyjemny choć mało intensywny - takie raczej mizianie.

Po chwili Pani przechodzi do stref zasadniczych i zaczyna dotykać kutasa i kakaowe oczko.

Po kilku minutach zamiast palców robi to językiem i  muszę stwierdzić, że było nieziemsko.

Nie dość, że porządnie wylizała pupę to nie omijała też jajek i pałki.

Po jakimś czasie przewrotka na plecy i dokończenie ustami aż do finału.

Po chwili zawartość ust wypluta do chusteczki.

Nie miałem już siły na drugi raz.

Oceny

Panna - w kategorii milf 7

Lokal - 5 - wiem, że miała się przenieść gdzieś do hotelu

FBG - 8

Rimming - 9

Seks - nie było

Polecam miłośnikom fajnej atmosfery i starszych kobitek.

Jakaś starsza opinia również tutaj:

http://www.garsonier...06-133-polecam/

R E K L A M A

interceptor
Re: Basia 731-506-133

interceptor

Otrzaskany

• +users
  • 95 postów

Czy Panna która się ogłasza pod Nickiem SONIA to ta sama postać?

niestety nie chce mi wkleić linku...

marekwern

marekwern

Zbanowany

• PersonaNonGrata
  • 32 postów

Jeśli masz na myśli tę:

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=290284

to nie jest ta sama panna.

Mati14

Mati14

Praktykant

• +users
  • 16 postów

Oceny

Kontakt 10/10 bez problemu ustawka na dwa telefony

Lokal: 5/10 w okolicach dworca, wczesny Gierek. Pościel i łózko niestety nie były pierwszej świeżości

Panna: 5/10 kilka dobrych lat więcej i kilka dobrych kilogramów więcej niż by sie mogło wydawać po zdjęciach

FBG: 6/10 był i tyle mogę napisać

Seks: 6/10 poprawnie ale bez rewelacji

Atmosfera 7/10 Pani cały czas sie uśmiecha i jest dosyć miła

Ja nie wróce

oniesmielony20

oniesmielony20

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Panna z tego co się dowiedziałem jeździ po różnych miastach. Mówi ze wschodnim akcentem. co jakiś czas odwiedza Radom, gdzie ją odwiedziłem.

ustawka 10/10 Bezproblemowo. Umówiliśmy się za pół godziny, potem telefon pod blokiem.

lokal 2/10 Pachniało komuną. W pokoju tapczan. Łazienka też nie lepsza.

panna 3/10 Nie spodobała mi się (wg mnie urodą nie grzeszy) Na zdjęciach wygląda lepiej niż na żywo. Wiek wydaje mi się w ogłoszeniach prawdziwy.

oral 5/10 Był w gumie bo tak chciałem. Bez szału, pomagała sobie ręką. I tak skończyłem dwa razy.

Seksu nie oceniam bo było bardzo mało, praktycznie nie było.

atmosfera 4/10 Kicha, niby stara się być miła ale jest drętwo.

kasa 150 zł

ogólnie 4/10 Nie polecam. Ja też nigdy nie wrócę.

hrdmss

hrdmss

Praktykant

• +users
  • 18 postów

byłem u Pani jakiś czas temu, nie pamiętam dokładnie. Radom odwiedzam zza szyby samochodu, mam przez to miasto regularne trasy. Tego dnia gorąco było jak cholera a humor dupny, po prostu załamanie i kryzys życia.  Na poprawę sytuacji postanowiłem odwiedzić Basię.  Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze a dalszą cześć trasy pokonałem z uśmiechem na ustach, mimo, że oczekiwałem więcej od bohaterki.  Oceny:

ustawka: 6/10 problematyczna, godzinę nie mogłem się dodzwonić. Okazało się jednak, ze to co ja odebrałem jako minus powinno zaliczyć się na plus ponieważ Pani rzuca telefon w kąt gdy jest u niej klient i z ustawką trzeba się wstrzelić.

lokal: 6/10 stare budownictwo w centrum (nie pamiętam ulicy niestety). Mieszkanie umeblowane jak w PRL. Dotyczy to takze lazienki. Zaliczam je jednak do czystych bo było dobrze posprzątane.

Pani: 6/10 zdjęcia już nie są bliskie rzeczywistości. Pani ma swoje lata jednak ciało fajne, dosyć dobrze utrzymane. Troche brzucha rekompensują spory piersi dyndające wprost nad twarzą. Zgrabne nogi. Twarz dyskusyjna, nie mój styl urody.

Atmosfera: 10/10 Przede wszystkiem: bezpiecznie a nie zawsze to można powiedzieć o mieszkaniówce. U Basi czułem się jak w domu. 40minut ze spotkania upłynęło nam na masażu relaksująco erotycznym. Mogę o Niej mówić per koleżanka.

FBG:8/10 fajny, płytki i wolny a jednak dał mi dużo frajdy.

Sex:  0/10 bo nie było; nie jechałem tam na sex

Polecam, szczególnie na spotkania odprężające.

akabej

akabej

Świeżak

• user
  • 2 postów

Odwiedziłem Basię w październiku w Radomiu. Tel 731-506-133.

Ustawka bez problemu na dwa telefony - jeden pół godziny przed spotkaniem, drugi pod blokiem w centrum Radomia - wchodzę bez czekania. 10/10.

Diva otwiera uśmiechnięta, seksownie ubrana - buty na obcasie, seksowna bielizna. Uwydatnione piersi, opalona, z biżuterią, zadbane paznokcie, niezła figura, twarz może być - ocena w kategorii milf/mature (no do takiej w końcu szedłem) to 7/10.

Mieszkanie i pokój - dość ciasne, stary tapczan, mały grający z boku telewizor. Wrażenie średnie, ale nie czuć nic nieprzyjemnego. W mieszkaniu na 90% ktoś jeszcze jest, ale nie ma hałasu, nikt się nie kręci, nie przeszkadza. Spokój. Byłem prosto po prysznicu więc z łazienki nie korzystałem. Lokal ogólnie 6/10.

Diva uśmiechnięta cały czas, dość rozmowna, słychać lekko wschodni akcent. Ja mocno napalony, diva też widać że nie ma ochoty nic przedłużać (czuć że czas to pieniądz, a trochę szkoda...) więc mało dotykania i szybko zaczynamy akcję. Bez lodzika - ja nie mówiłem że chcę, ona nie zaproponowała więc jakoś tak wyszło.

Akcja poprawna - kilka pozycji, diva bez marudzenia reaguje na wszystkie sugestie, ale widać, że nie chce na siłę przedłużać klientowi przyjemności, raczej w drugą stronę, wie kiedy i jak przyspieszyć. Nie narzeka, dostosowuje się ale nie wykazuje inicjatywy. Dość szybko pierwszy spust - diwa nie wygania, ale nie inicjuje drugiego razu. Chwila rozmowy i po ok 30-40 min wychodzę. 

Widać że jest profesjonalistką, jakby było więcej inicjatywy i chęci na dołożenie drugiego spustu to byłoby może więcej. Ogólnie jest poprawnie. Ocena 6,5/10

Jak ktoś szuka milf/mature na pewnym, stałym jak widać po ocenach poziomie to polecam. Szkoda, że Radom jest taki zaniedbany pod względem opinii na garso i ciężko jest się gdzieś wybrać nie ryzykując, więc takie punkty jak Basia są potrzebne.

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych