Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

gwałt w burdelu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

kofeina

kofeina

błąd statystyczny

• Baba
  • 6996 postów

Biorąc pod uwagę mój punkt na pukanie milfów czyli zrobic im w godzine jesień średniowiecza zero litości i iim bardziej fochowata tym mocniejsze walenie i dłuższe oczywiście

takie teksty budzą we mnie pewne emocje, które należało by zakwalifikować jako GNIEW
sprzedaje pewną usługę, jest to umowa na to, na to i na to za taką cenę
czy to znaczy że mam pozwolić żeby się na mnie wyżywał psychol który nienawidzi kobiet??????
sorry ale ta umowa nie obejmuje tego że po wszystkim jajniki będą mnie boleć tak że bez ketanolu forte się nie wyprostuje; fakt że jakość usługi ci nie odpowiada wcale jeszcze nie upoważnia cię żebyś wjechał lasce w dupę mimo tego ze na anal się nie umawialiście ( to przypadek opisywany przez innego forumłowicza)

dobre pytanie: GDZIE PRZEBIEGA GRANICA GWALTU W BURDELU???????
jeśli laskę pobijesz to masz przesrane, a jak zerżniesz tak że ląduje na pogotowiu ginekologicznym to jest ok?
a jak na siłę pchasz fiuta go gardła mino tego że widzisz jak się dusi to tez jest ok?

a później się dziwicie że co druga diva jest fochowata???

Użytkownik kofeina edytował ten post 17 luty 2007 - 17:41

tomcio123
Re: gwałt w burdelu

tomcio123

Bywalec

• +users
  • 148 postów
hm trudno wogole dyskutowac z ewidentnymi przejawami sadyzmu i najzwyklejszego uzywania przemocy. oczywiscie szacunek nalezny jest obu stronom klopot w tym ze facetow z tzw pojeciem pewnei jest mniejszosc a statystycznie tarfi sie najczesciej gosc z dylematami albo wstawiony ( moja hipoteza nie wiem ktory gorszy). ale zeby nie bylo za rozowa ze facet to swinia to jednak nie jednokrotnie panie prowokuja pewne zachowania. Ty moze masz powazne podejscie do fachu oferujesz co oferujesz umawiasz sie jestes konkretna itd niestety moje doswiadczenie w tej materii podpowiada ze zdecydowana wiekszosc to sciemnairy do tego leniwe i zwielkim mneimaniem i oczekiwaniami. gdzies jest konflikt porozumienia i jest problem bo placisz i wymagasz a tu lipa. ie tlumaczy to wyzywania sie . poprostu ja mowie albo do widzenai albo widzielismy sie ostatni raz i wklejam odpowiednia opinei na garsonierze ku przestrodze;_) smiem twierdzic ze klient dobrze obsluzony to klient nei robiacy klopotow.

Masi

Masi

.

• PersonaNonGrata
  • 1886 postów

nie upoważnia cię żebyś wjechał lasce w dupę mimo tego ze na anal się nie umawialiście
(...)
a jak na siłę pchasz fiuta go gardła mino tego że widzisz jak się dusi to tez jest ok?

Moze sie naraze, ale nigdzie nie było wspomniane w tej wypowiedzi o niezakontraktowanym analu lub facefuckingu. Wszystko to co nie zostalo zakontraktowane z cala pewnoscia mozna nazwac gwałtem.
Co do dlugotrwalego stosunku i jego konsekwencji dla divy ...
jest napewno granica pomiedzy tym że klient moze oczekiwac dlugotrwalego wspolzycia (np calych umówionych 60 minut za ktore zaplacil) a "zasadami bhp".
Nie wiem czy przekroczenie tej granicy mozna nazwac juz gwałtem.
Dopiero zaczynam zastanawiac sie nad tą kwestią. :unsure:
Z drugiej strony przeciez kazda diva po 10 minutach moze powiedziec ze ja boli.

kofeina

kofeina

błąd statystyczny

• Baba
  • 6996 postów
To historie z życia wzięte
pisane w gniewie, więc może niezbyt jasno i wyraźnie
Masi mówię o sytuacji w której seks powoduje ofiary w ludziach, uszczerbek na zdrowiu; nie mam nic do 60minutowego seksu, wcale mnie nie cieszy 3 minutowy kiedy już się napaliłam
mówię o ostrym, brutalnym seksie głuchym na protesty i wszelkie "boli", o niezakontraktowanym analu podczas seksu od tyłu, na sucho i z zaskoczenia, co kończy się tym że porozrywana diva ląduje u lekarza
mówię o sadyście który przytrzyma za włosy przy oralu, i realnie, poważnie się dusisz
o "podejściu" ze z divą można wszystko, bo przecież nie zgłosi nikomu
o facecie który wykorzystuje fakt że jest silniejszy fizycznie i że głupia dziwka i tak może mu naskoczyć

Masi

Masi

.

• PersonaNonGrata
  • 1886 postów
Wszystko to co napisalas powyzej JEST gwałtem.

Jedynie podkresle ze w wypowiedzi ktora cytowalas na poczatku user pokazuje swoje podejscie do fochowatych div poprzez maksymalne dokładne wykorzystanie usługi w granicach umowy.
Brak w tym cytacie jakichkolwiek wymienionych przez ciebie nadużyć.

Wg mnie user zasugerował sytuację analogiczną do mycia i czyszczenia samochodu gdzie chodzisz z lupą i czepiasz sie kazdego paproszka i zacieku.

M&Ms

M&Ms

szantażysta

• PersonaNonGrata
  • 390 postów
Kofeina a co na to wszystko ochrona? Kazda diva powinna miec mozliwosc szybko wezwac chlopakow ktorzy wytlumacza takiemu klientowi jak duzy blad popelnil. On tez nie pojdzie na policje bo przeciez nie przyzna sie ,ze go w burdelu pobito, prawda?

kofeina

kofeina

błąd statystyczny

• Baba
  • 6996 postów
w przypadku pobicia są dowody, można zgłosić na policję, spraw jest niejako oczywista
a w przypadku gwałtu? jak myślisz jaki odsetek kobiet zgasza gwałt poza burdelowy? w burdelu powody są te same, do tego dość trudno cokolwiek udowodnić, łatwiej łyknąć ketanol, zrobić sobie kilka dni przerwy i przestać odbierać tel zastrzeżone, zazwyczaj szukaj wiatru w polu

M&Ms

M&Ms

szantażysta

• PersonaNonGrata
  • 390 postów
Nie sadze zeby ktos poszedl na policje po uprzednim pobiciu go za zle potraktowanie divy. Z drugiej strony natomiast po takim oszolomie mozna sie wszystkiego spodziewac. Co by nie mowic to ta profesja (diva) niesie ze soba pewne ryzyko (zawodowe). W wielu facetach wciaz panuje jakies chore przeswiadczenie ,ze jesli zaplaca to moga robic co chca. Obiektywnie na to patrzac to pewnie wystarczy jeden taki oszolom w karierze divy i juz jej sie moze odechciec tego zaangazowania, usmiechu i calej otoczki ktora my, klienci tak cenimy.

Zet

Zet

Weteran

• PersonaNonGrata
  • 757 postów
Taki chuj, kofeina. Tak czy inaczej, taki zawód, więc raz pod wozem a raz pod wozem :D

Temat zamykam, bo nic dobrego z tego nie wyniknie.

I 10% na weekend

zet

Zet

Zet

Weteran

• PersonaNonGrata
  • 757 postów
Temat otwieram...

Hmm, wiedziałem, że gdzieć kiedyś coś palnę, a potem zdziwię się że to ja, jak to nie ja... :D

Kofeinko, przepraszam, nic mnie nie usprawiedliwia, ale ten wpis nie dotyczył akurat tego tematu, ale wcześniejszego Twojego, do którego tu tak niefortunnie wkomponowałem ten komentarz...

Wyjaśnię Ci na PW, jeśli pozwolisz...

Wszystkich zainteresowanych przepraszam i zapraszam do dalszej dyskusji.

zet

darthSidious

darthSidious

Weteran

• +uzytkownik
  • 716 postów
Zet, wszystkim czasem zdarzają się małe lub wieksze wpadki... :D nie ty pierwszy i nie ostatni :P

kofeino, na pewno zawód divy jest niebezpieczny, niestety ale tak jest...tym bardziej, że jest to profesja o której większość woli milczeć, lub ją też ignoruje, udając że cos takiego nie istnieje
a też podejście samego społeczeństwa do div, na zasadzie, a dobrze ci tak, po co to robisz? powoduje, że nawet instytucje takie jak policja, prokuratura patrzą na zgłoszenia czy to gwałtu, czy też innych czynów karalnych, gdzie poszkodowaną jest diva, przez palce i starają się szybko coś z tym zrobić, by się tego pozbyć :unhappy:
dlatego divy muszą się mieć na baczności i do każdego klienta podchodzić z rezerwą (oczywiście trzeba to robić umiejętnie, żeby sobie nie zrażać klientów), tak aby i sobie zapewnić bezpieczeństwo
pocieszającym natomiast jest fakt, że skazani za gwałt mają przej...ne i to bardzo w więzieniu, gdzie mają uświadamiane swoje grzechy i pokutują za nie

pozdr dS.

Użytkownik darthSidious edytował ten post 21 luty 2007 - 22:52

Qwark

Qwark

Weteran

• +uzytkownik
  • 730 postów
Dziewczyna powinna mieć prawnika z którym może przedyskutować co robić w takich przypadkach, a jeśli sie już zdarzą, by mieć pomoc prawną.

Do skazania trzeba doprowadzić. A to nie jest proste.
Zwłaszcza w takim przypadku.
Trudno mówić tu o gwałcie, raczej o rozstroju zdrowia
Ale jaki by to nie był artykuł KK, sciganie jest na wniosek pokrzywdzonej i na niej też ciąży obowiązek dostarczenia dowodu wskazującego na konkretnego sprawcę. I tu masz kłopot z ustaleniem personaliów adresu, a na koniec słowo przeciwko słowu.
Orzeczenia pokazują, że się da. Trzeba zmyślnego prawnika.

Q.

kropek35

kropek35

GarsoManiak

• +users
  • 1057 postów
...a mi sie przypomina szyderczy smiech naszego wicepremiera. Coz moze diva jesli rzadzacy nami wyznaczaja tak linie polityczna i reprezentuja taka klase jak na wspomnianym obrazku.

Gutek T

Gutek T

hmm

• Moderator
  • 2773 postów
Też mi się nasz Andriu przypomniał jak ze zdziwioną mina do kamery mówił: "ale jak to? Jak można zgwałcić prostytutkę?" Niestety takich prostaków, co tak myślą jest chyba więcej. I jak dla mnie to gwałt jest wtedy gdy robimy coś, na co nie zgadza się druga strona. A zgwałcić można i prostytutkę i żonę, jak by dziwnie i śmiesznie takie coś nie zabrzmiało.
Szacunek i zrozumienie na każdym kroku. Dasz to z siebie, to też i dostaniesz od kogoś. Myślę, że to najważniejsze.

A tak przy okazji tematu, podziwiam za odwagę dziewczyny, które przyjmują zupełnie same w mieszkaniu, bo takie chyba ryzykują najwięcej. Owszem dla mnie takie dziewczyny są najfajniejsze, bo jest spokuj i z reguły dużo fajniejsza atmosfera, ale wiedząc, że wariatów i zboczeńców na ziemi nie brakuje, czasem się im dziwie. Jednak jak już jest nawet jedna osoba więcej, to już jest dużo bezpieczniej.
Trochę zbaczając, ale temat pośrednio związany. Miałem taką sytuację niedawno u divy, u której byłem już kilka razy. Wiedząc, że już się trochę znamy odważyła się powiedzieć, że bardzo nie lubi anala, a ma to tylko jako ekstra usługę, żeby mieć więcej kasy, no i poprosiła, czy moglibyśmy tego nie robić, bo zawsze ją to boli ?!? Przynam, że mnie mocno zdziwiła wtedy, po jaką cholerę wogóle to czasem robi, skoro jak sama mówi nigdy tego nie lubiła, czy te parę PLNów więcej naprawdę jest tego warte?? Oczywiście skreśliłem ten rodzaj zabaw z tą dziewczyną. Nie rozumiem jej, bo jest całkiem fajna i wiem, że na brak klientów nie narzeka, bez ekstrasów w postaci anala i tak miała by się z czego utrzymać. Może ktoś coś ma do powiedzenia na ten temat?

darthSidious masz rację, marne to pocieszenie ale zawsze jakieś, że jak juz takiego skażą, to w więzieniu "koledzy" cytując słowa pewnego filmu zrobią takiemu z dupy jesień średniowiecza. Jestem w stanie zaakceptować wszelkie zboczenia, ale tylko pod warunkiem, że wszyscy zainteresowani się na to zgadzają, a takich co krzywdzą innych ...... :ban: i to z całego społeczeństwa a nie z tego forum oczywiście.

Pozdrawiam

postman

postman

troll

• PersonaNonGrata
  • 92 postów
diva musiałaby sie strasznie postarac ,żeby mój "narząd rozkoszy" stał sie tak długi ,żeby doszedł do gardła.A może sie myle?Nigdy tego nie próbowałem .Mały nie jest młodzieńcem wiec budzi sie powoli i długo nie utrzymuje maxymalnego masztu ale gdyby diva sie postarała kto to wie moze mógłby byc ujeżdżony przez gardło

Aniolek70

Aniolek70

Stary wyjadacz

• PersonaNonGrata
  • 255 postów
Postman czytaj ze zrozumieniem :D nikt tu nikomu do gardla od strony "stóp" dojsc nie zamierza, a swoja droga temat ciekawy i kontrowersyjny, choc dla mnie sprawa jest prosta, wszystko do czego jest sie zmuszanym,wszystko co robimy wbrew naszej woli jest gwaltem...zadawanie bolu dla "nauczki" rowniez, moze i niektore sa leniwe, ale to nie znaczy ze mozna je traktowac jak scierwo, a autor artykulu to palant pierwszej wody, sorry za epitet, ale nie moglam sobie darowac :unhappy: znaczy osoba cytowana przez kofeinke to w/w palant...

Użytkownik Aniolek70 edytował ten post 10 marzec 2007 - 12:45

gondor

gondor

Otrzaskany

• +users
  • 76 postów
Tak w nawiazaniu do tematu:
A mialyscie kiedys sytuacje 'gwaltu' lub na pograniczu gwaltu? Co wtedy zrobilyscie?

Fafik30

Fafik30

Praktykant

• +users
  • 28 postów
Nie ma w tym temacie czegoś takiego jak dozwolone i niedozwolone zachowanie się w sporze z diwą. Dziewczyna może wziąć kasę i wyprosić faceta za drzwi. Co jedyne mu pozostaje to udać się na Policję i zawiadomić, że dokonano od niego wyłudzenia lub pożalić się na takim forum jak to. Panienka w każdym momencie może powiedzieć, że nie i koniec. Temat się urywa. W momencie kiedy powie nie, to klient ma trzymać łapy przy sobie. Od dobrej woli dziewczyny zależy czy odda kasę w całości lub części.

kofeina

kofeina

błąd statystyczny

• Baba
  • 6996 postów

Tak w nawiazaniu do tematu:
A mialyscie kiedys sytuacje 'gwaltu' lub na pograniczu gwaltu? Co wtedy zrobilyscie?

dzuli juli 44
daje lepszy efekt w galanach niż kozakach na szpilce, no cóż, bije się w pierś prawie wszystkie 7 grzechów głównych są moim udziałem, ale nad jednym z nich nie panuje w ogóle i jest to GNIEW

Użytkownik kofeina edytował ten post 10 marzec 2007 - 18:56

Mrek

Mrek

Stary wyjadacz

• +users
  • 324 postów
Kobiety czesto mi sie skarza na brutalnych klientow. Nie zawsze jest tak ze moze sobie klienta ot tak odprawic z kwitkiem (czytaj z kasa) - zwlaszcza jesli pracuje w agencji. Pozostaje tylko wspolczuc tym kobietom... oraz tym klientom - ich prymitywnych zwierzecych umysłow...
Panowie - kurna - miejmy swiadomosc ze to ze wyciagnelismy z kieszeni stowe czy dwie nie uprawnia nas do traktowania kobiety jak kawalka miecha.
Ostatnio bardzo czesto widuje siniaki, swieza dziewczyna - bylem trzecim klientem - i juz siniaki na nogach...
K... mac co za bydlo... ale mam szwagrow za towarzystwo... :(

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych