Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Klub Minus - Warszawago-go z serii "Cocomo"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

lukasz_wawa

lukasz_wawa

Otrzaskany

• +users
  • 92 postów

Potwierdzam negatywne opinie. Przypadkiem zaszedłem z kumplem idąc Chmielną.

Poziom tańca słaby, laski brzydkie, towarzystwo studenciaki/obcokrajowcy. Wjazd jest za darmo. Natomiast panny są po prostu tragiczne beznadziejne w naciąganiu. Jak siedliśmy z kumplem to dosiadły się do nas dwa pasztety. Gadka się nie kleiła, nie reagowaliśmy na próby podtrzymania rozmowy z ich strony a one...mimo to siedziały do oporu. Normalnie panny powinny sobie odejść. Nawet na wprost zadane pytanie - będziecie brali jakiś taniec / kupicie drinka - gdy słyszaly "nie" to dalej siedziały.

Jeżeli chodzi o chamstwo, to równiez potwierdzam. Chamska i opryskliwa kelnerka biega po sali i pyta dlaczego nie zamawiam nic dziewczynie. Żenada, dopiłem piwo i wyszedłem.

janekjc
Re: Klub Minus - Warszawa

janekjc

Świeżak

• user
  • 7 postów

Dużo dziewczyn z parasolkami zachęca na Chmielnej do wejścia do lokalu. Tylko co z tego jak w środku są brzydsze od tych na zewnątrz ( też żadna rewelacja ). Jest opcja na picie "bez limitu", tylko po niedługim czasie dostanie się informacje, że to nie pijalnia. Nie polecam.

roobert007

roobert007

Świeżak

• user
  • 3 postów

Minus? Świetna nazwa - upatrzone ofiary wychodzą z lokali całej tej sieci na zdecydowanym minusie.

Przez przypadek zostałem wciągnięty przez jedną panią z parasolką. Szybko się zawinąłem kiedy nagle pojawił się obok mnie trzy laski życząc sobie, że postawie im drinka. 

puszina

puszina

Świeżak

• user
  • 2 postów

Dramat. Wpadliśmy z chłopakami na kawalerskim bo "za darmo" ale był to błąd. Panny niespecjalne, taniec to jakaś żenada. Jak pan młody poszedł na taniec a my zamówiliśmy wódeczkę to jeszcze mieliśmy chwile spokoju...Ale jak wrócił młody to zleciało się do nas pół klubu. Naciągały, mówiły, że uwielbiają drinki (konretny wskazany 200PLN) i się lepiły (uważajcie na kieszenie). Szybko dopiliśmy wóde i uciekliśmy. Nie polecam!!! Kelnerki strasznie chamskie!

kolda

kolda

Świeżak

• user
  • 7 postów

Uwaga: Słabo i przekręty 

Odwiedził mnie kumpel z Belgii, który oprowadził mnie po najlepszych red light districtach w Belgii, więc w ramach rewanżu wziąłem go do Minusa na Chmielnej - to moja pierwsza wizyta. Przed wejściem nagabuje nas dziewczyna z parasolką - lekko zaokrąglona, ale ładna buzia. Chcieliśmy wejść, wiec i walimy prosto do lokalu i tu pierwszy szok chcą od nas wziąć dowody !!!! Kolega i ja wytrzeszczamy oczy, oczywiście ich wyśmieliśmy i nie dajemy ID (dodam, że jesteśmy w wieku 30+ więc nie chodziło o weryfikacje pełnoletności). Siadamy przy stoliku przychodzą dwie panny nawet ok. -  takie 7,5/10. Moja pochodzi akurat z Białegostoku gadka i zamawiam 2x bro i kolejny wałek. Płacimy kelnerce gotówką (bo w pamięci afera, gdzie przewalili w Cocomo faceta n akarcie kredytowej na równowartość dobrego samochodu) i co? - przycinka przy wydawaniu reszty! Znany numer np. barmana w Banku na mazowieckiej. Dajesz stówkę a wydaje ci z 50 i zapiera się że dałeś inny banknot. No wkurwieni na maksa awanturujemy się a kelnerka swoją śpiewkę nadal. Z sąsiedniego stolika patrzymy jak inny koleś dosłownie UCIEKA zatrzymywany przez 3 dziewczyny z lokalu, które nagle go obskoczyły, więc wnioskujemy, że wałki są tam na porządku dziennym. Teraz wszystko jasne już wiem po co te dowody - żebyś szybko nie wyszedł z tego lokalu! Wstajemy i do wyjścia i sytuacja się powtarza dziewczyny nagabują żeby zostać, oczywiście je spławiamy i kierunek wyjście.

Wychodzimy i pozostaje tylko niesmak na szczęście małe straty 2 piwka (nie za drogie jak na gogo) i przycinka przy wydawaniu. Wstyd przed kolegą bo w Wawie ani żadnego RLD a klub okazał się przekrętem. Godny następca Cocomo w robieniu wałków. :szok: Dodam, że w czasie mojego tego krótkiego pobytu nie pytałem ani o lapdance ani o pannę na pięterko bo to mogłoby się skończyć dużą wtopą finansową skoro  po 20 minutach mieliśmy do czynienia z dwoma chamskimi przekrętami. 

Moja rekomendacja - TRZYMAĆ SIĘ  Z DALEKA   - maszynka do przekrętów.  :unhappy:

toshibaMED

toshibaMED

Świeżak

• user
  • 2 postów

Lepiej mi powiedzcie, czy można tam się nabawić jakiegoś HIV czy AIDS?

Spartakus1986

Spartakus1986

Bywalec

• +users
  • 122 postów

Jeśli wybierasz się tam by siusiakiem pocierać o deskę klozetową to całkiem możliwe...  :mysli:  :mysli:  :mysli:

a tak na serio to szansa jest żadna, chyba że skusisz laskę mega napiwkiem i zgodzi się na powiedzmy pocałunki w trakcie których wzajemnie będziecie się gryźli do krwi ale rozumiem że nie o taki przypadek ci chodzi, w sumie o czym Ty myślisz?

Daj jakiś scenariusz  :hihi:  :hihi:  :hihi:

pewiengracz

pewiengracz

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Jedyna fajna opcja w tym klubie której uświadczyłem, że jak wyhaczysz kobietę w samym klubie to na coś więcej umówisz się po jej pracy. Tylko niestety szanse na wpadnięcie w oko jest nie wielka, stąd pytanie czy na pierwszej lepszej potańcówce nie będzie podobnie. Oczywiście widoki będą inne ale chodzi o to coś więcej. 

Co do chorób, to tak. Takie kobiety są bardziej narażone, a jeśli one to też i Ty..

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych