Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Aplikacje na tel.Coś dla lubiących przygody itd.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

ziomeg

ziomeg

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Tinder i badoo moim zdaniem najlepsze pod względem tego że są najpopularniejsze i najbardziej znane. Dzięki temu mamy dużo osób do przebrania (jest z czego wybrać). Bo w innych apkach które są mało znane, jest dużo fałszywych lub nieaktywnych kont. Aha no i warto rozmawiać na początku z rozwagą aby nie zrazić do siebie rozmówcy.

R E K L A M A

Tacashi_82
Re: Aplikacje na tel.

Tacashi_82

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Ja też polecam badoo swego czasu dużo używałem z niezlymi efektami :)

Dam Ci dobrą, życzliwą radę. Gdy nie masz nic ciekawego do powiedzenia, nie wniesiesz niczego nowego do tematu, nie pisz. Proste, prawda?

Użytkownik marco111 edytował ten post 01 październik 2016 - 19:21

Szelma07

Szelma07

Praktykant

• +users
  • 26 postów

Badoo niestety obecne narzuca dużą ilością spamu, a samo działanie aplikacji stara się wkraść w inne portale, nie jest to zły system jednak nie jest to żadna aplikacja tylko inny portal, na smartfonach z niewielką ilością ramu wiesza się okrutnie. Tinder fruwa o wiele lepiej i nie spowalnia systemu, jednak znalezienie czegoś ciekawego zajmuje dużo więcej czasu, i czasem aż się odechciewa. Czekam z niecierpliwością na apkę z prawdziwego zdarzenia, jeżeli taka się ukarzę to bardzo proszę wrzućcie tutaj linka. Pozdrawiam! :)

bandit44

bandit44

Świeżak

• user
  • 4 postów

zainstalowałem tą apke.

interfejs po angielsku, żeby mieć dostęp trzeba płacić a dziewczyn z PL dużo nie ma.

masterpen

masterpen

Otrzaskany

• +users
  • 80 postów

na tinder moze i tak, ale badoo... tam sa tylko do zwiazkow chyba... narazie tak trafialem, ze kawa herbata... zadnej powazniejszej gadki, a jak probowalem cos wkrecic to i konice rozmowy:)

Użytkownik prozac edytował ten post 15 styczeń 2017 - 12:14

lowkey

lowkey

Świeżak

• user
  • 5 postów

Tinder i Badoo, z tym, że ta druga wydaje mi się lepszą opcją dla starszych osób i wiadomo - trzeba chcieć poznać drugą osobę a nie ją ruchać, chociaż czasami druga osoba chce tego samego - trzeba podejść z wyczuciem(i jak ktoś wcześniej wspomniał) k(l)asą

spartakus69

spartakus69

Praktykant

• +users
  • 14 postów
Hej. A czy to prawda że na Tinderze już nie jesteś anonimowy? Podobno twoi znajomi co mają tunera mogą Cię zobaczyć w wyszukiwarce? Jak to z tym jest?

Użytkownik spartakus69 edytował ten post 21 kwiecień 2017 - 10:33

Kocury

Kocury

Świeżak

• user
  • 2 postów

Mówi się, że teraz najlepszą aplikacją do szukania div jest gadu-gadu, co Wy na to? haha

maxxim

maxxim

Who Wants to Live Forever...?

• Admin
  • 13608 postów

Co my na to? Dyszka i tydzień wolnego. haha

123rex

123rex

Świeżak

• user
  • 3 postów

Używam badoo, tinder, zaadoptuj faceta.

Kazda z nich ma swoje + i -

Tinder: Większośc dziewczyn jak pisano powyżej patrzy na 1-sze zdjęcie. Jeżeli uzytkownik niema dużych wymagań co do wyglądu to są wmiare duże szanse kogoś poznać. Od jakiegoś czasu są dodatkowe płatne funkcje takie jak super like - dziewczyna wie ze ona ci się podoba. (1 super like dziennie jest za darmo)

Badoo: Dużo dziewczyn ze wschodu. Duze szanse kogoś poznać.

Zaadoptuj faceta: Jezeli uzywasz za darmo masz 10 zauroczeń i kazda dziewczyna którą zauroczysz będzie o tym wiedziala i moze nawiązać z tobą rozmowe.

Rankingowo te aplikacje postawił bym w natępującej kolejnośći:

1) Badoo

2) Zaadoptuj faceta

3) Tinder

matador78

matador78

Praktykant

• +users
  • 13 postów

badoo może i spoko ale ile trzeba się naklikać aby coś wyrwać...

ela677

ela677

Świeżak

• user
  • 2 postów

Ciekawą alternytywą dla tego, co wymieniliście, może być https://kissograph.com/ . Aplikacja, któa na podstawie profilu na facebooku sama dobiera odpowiednich kandydatów. Wystarczy określić wiek i zasięg terytorialny. Bez zbędnych pytań, ankiet.  Jest duża szansa na spotkanie osoby o podobnych zainteresowaniach i poglądach. 

Damciklapsa

Damciklapsa

Świeżak

• user
  • 6 postów

Wszystko dobrze i fajnie ale czy są jakieś apki anonimowe, które nie wykorzystują Twoich danych z fb. Z tego co się orientuję tinder nachalnie chce mieć dostęp do Twojego emaila do fb itp. Aby oświadczyć wszystkim Twoim znajomym, że buszujesz na takim portalu.  Zależy mi bardziej na anonimowości mogę wiećej zapłacić ale być pewny, że nikt mnie nie rozpozna. Obawiam się, że jak trafiłbym na jakąś znajomą to mogłaby to wykorzystać przeciwko mnie. Jedynie mi zostaje alternatywą erodate. Znajomy mi zachwalał tego tindera szczególnie w sezonie nad morzem, że łatwo tam coś znaleźć. Badoo też bez zdjęcia nie pohulam.

Stachu97

Stachu97

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Jest mnostwo takich stronek np tinder badoo sympatia erodate itd ale czy warto? Trzeba sprawdzic :D

pablo02

pablo02

Świeżak

• user
  • 4 postów

A co sądzicie o:

-czat.wp, gg ewentualnie jeszcze fotka.pl?

Idzie coś wyrwać? Czy raczej zostały już dawno wyparte przez te tindery, badoo itd.?

Użytkownik pablo02 edytował ten post 07 październik 2017 - 19:30

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych