Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Aplikacje na tel.Coś dla lubiących przygody itd.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

CoolWlkp

CoolWlkp

Praktykant

• +users
  • 30 postów

Witam , czy są jakieś apki na tel. do randek , szukania osób chętnych na spotkania , ofert div . Słyszałem o aplikacji Down ,ale nie miałem jeszcze okazji przetestować , a wy macie jakieś doświadczenia ?

R E K L A M A

drifterr
Re: Aplikacje na tel.

drifterr

GarsoManiak

• +users
  • 1676 postów

Peppr, czytalem ze w Berlinie niezle to dziala.

Tinder - globalny ...

Obstawiam jednak ze w Polsce to dopiero sie rodzi a to znaczy ze poki sie nie rozprzestrzeni - uzywac beda tego najdrozsze dziwy.

kami

kami

małpiszon

• JEDYNA
  • 34883 postów

Nie ma. Trzeba napisać apkę. :D

Jest tu ktoś mądry kto kodzi?

vivalov

vivalov

Praktykant

• +users
  • 43 postów

Wiem , że  są takie apki  jak Badoo, sympatia, date-me ,tinder, osobiście nie korzystam ,ale czytałam ,że są godne polecenia i warto sprawdzić.

jacekplacek123

jacekplacek123

Burdeloholik romantyk

• +users
  • 505 postów

Mam tindera, w sumie lipa, i nie wiem dokładnie dlaczego. Jak czytałem, to większość ludzi ocenia po pierwszym zdjęciu - pewnie mam złe, tylko jakie wybrać...  :mysli: Ja natomiast przeglądam wszystkie, i nawet opis czytam - jak już się ktoś wysili, i coś tam nabazgra. 

Bardzo dużo jest dziewczyn z Krakowa i okolic, natomiast Śląsk jakiś taki ubogi.

Podsumowując, około tygodnia klikania, później mi się znudziło, bo ileż to można oglądać selfie i dziubków. 5x para, 1 laskę ja wywaliłem (bo jak się jej przyjrzałem, to stwierdziłem, że mi się nie podoba), jedna wywaliła mnie, jedna nie odpowiada, z kolejną coś tam pogadałem, ale raczej się nie klei, no i z ostatnią się raczej pokleiło, ale tylko w świecie wirtualnym.

CoolWlkp

CoolWlkp

Praktykant

• +users
  • 30 postów

Ja znalazłem apke only sex , ale nie działa mi na fonie nie wiem czemu , podobno tylko spotkania na seks , ktoś ją testował ?

maxxim

maxxim

Who Wants to Live Forever...?

• Admin
  • 13608 postów
Wiadomość automatyczna

Ten temat został przeniesiony z "HYDE PARKTowarzyski FreeStyleCo o tym sądzicie" do "Komunikaty i TechnikaAch ta technika!".

andrzeja

andrzeja

Praktykant

• +users
  • 35 postów

Nie ma. Trzeba napisać apkę. :D

Jest tu ktoś mądry kto kodzi?

Melduję się :)

Stworzenie appki to nie taka prosta sprawa. Nie wiem czego byście od takiej aplikacji oczekiwali, ale na pierwszą wersję rozwojową trzeba liczyć ok. 15 000 złotych :)

W tym momencie nie ma sex-aplikacji, która w Polsce działałaby dobrze i spełniała oczekiwania. Najbardziej popularny jest Tinder, ale niestety do tej pory nie udało mi się z nikim spotkać. Wydaje mi się, że ludzie bardziej korzystają z niej jako "oceniacza" fotek i ewentualnie prostego chatu.
Co innego w Europie Zachodniej... :>

kami

kami

małpiszon

• JEDYNA
  • 34883 postów

My nie szukamy kogoś kto dla nas napisze apkę.

Chodziło mi o to, żeby ktoś napisał apkę i ją potem za niedrogie pieniądze sprzedawał jak się sprzedaje wszystkie inne apki. :)

My ewentualnie za % moglibyśmy udostępniać do niej jakieś dane, żeby było łatwiej obsługiwać.

Tak se pomyślałam.... Jak by apka była dobrze napisana to twórca puszczając ją za grosze wielu kupującym zarobiłby wiele...

[Dodano: 26 marzec 2015 - 15:35]

A już jakie to miałoby mieć funkcje to pytaj potencjalnych userów :)

andrzeja

andrzeja

Praktykant

• +users
  • 35 postów

Pomyślimy... ;>

Spróbuję się zorientować jak to by technicznie miało wyglądać, ale obawiam się że robota na długie miesiące :) W każdym razie widzę, że potrzeba jest. W razie czego - kto będzie najlepszym kontaktem technicznym ze strony Garso? :)

tomeczek7979

tomeczek7979

Praktykant

• +users
  • 13 postów
Polecam badoo lub twoo. .... tylko mała rada : zachować poziom i klasę. . Nie przechodzić od razu do rzeczy....takich jak wy jest mnogość. .. wystarczy zaprosić na kawę ;) polecam ...

tomek0700

tomek0700

Świeżak

• user
  • 2 postów

ja też polecam badoo, masakra co tam się ogólnie dzieje. Laski same chcą tego co szwagry

sztylet

sztylet

średniowieczny

• Moderator
  • 3913 postów

W razie czego - kto będzie najlepszym kontaktem technicznym ze strony Garso? :)

Kami.

MistrzSwiata1

MistrzSwiata1

Świeżak

• +users
  • 10 postów

Również korzystałem z Tindera i Badoo. Z Tinderem szału nie ma-same zmanierowane panny, raczej nuda. Natomiast Badoo- tu trzeba mieć szczęście, ale można trafić na całkiem fajną dziwczynę

hach

hach

Praktykant

• +users
  • 11 postów

Od niedługiego czasu również jestem użytkownikiem Badoo i powiem szczerze że jak narazie jest bardzo pozytywnie.

Poszedłem za radą i trzymając poziom udało mi umówić z bardzo uroczą, zobaczymy co z tego wyjdzie... ;)

grzeeesiooo

grzeeesiooo

signum tempori morti

• +uzytkownik
  • 1145 postów

Badoo jest portalem społecznościowym,nie apką;na Noki z Symbianem czy Windowsem działa tak samo.

lawa

lawa

Stary wyjadacz

• +users
  • 453 postów

Jeszcze jest aplikacja pozwalająca wyszukać osobę według różnych danych. Aplikacja to ,,Zaadoptuj faceta" na androida. Czy jest na inne systemy nie wiem.

Lew1986

Lew1986

Bywalec

• +users
  • 186 postów

Ja korzystałem swego czasu z sympatia.pl.Nadal mam tam konto.Fajna apka,intuicyja i przyjemna w obsłudze na telefonie.Co do samego randkowania kiedyś udało mi się tam z kilkoma dziewczynami umówic i zostało na relacjach czysto kolezenskich, ale jak ktoś szuka to niech spróbuje.

Teraz fajnie jest bo nie trzeba rejestracji tylko mozna logowac sie przez FB.Oczywiście jak chcemy mieć swobode to trzeba zapłacić kilka groszy jak na każdym serwisie.

Użytkownik Lew1986 edytował ten post 14 czerwiec 2015 - 00:28

rex80

rex80

Świeżak

• user
  • 4 postów

Zgadzam się co do sympatii.pl całkiem fajna strona. Kiedyś się z niej często umawiałem i poznałem kilka koleżanek. Z dwoma nawet wyszło coś więcej. Tylko na początku trzeba z klasa. a nie zaraz przechodzić do konkretów. 

CoolWlkp

CoolWlkp

Praktykant

• +users
  • 30 postów

Tyle ,że te wszystkie apki teraz to trzeba płacić miesięczny abonament 

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych