Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Pokoje na godziny - Warszawa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
300 odpowiedzi w tym temacie

Prof.D

Prof.D

GarsoManiak

• Yoda
  • 1731 postów
Zapraszam wszystkich tych, ktorzy moga podzielic sie swoimi doswiadczeniami w temacie
= pokoje na godziny albo
= hotele
w Warszawie i okolicach

do podzielenia sie wiedza.
Piszcie o wszystkich miejscach gdzie ci, ktorzy chca znalezc chwile spokoju, radosci i swobody za rozsadne pieniadze sa mile i niemile widziani.

R E K L A M A

kami
Re: Pokoje na godziny - Warszawa

kami

małpiszon

• JEDYNA
  • 34958 postów
motel europa na trasie toruńskiej ;D

Prof.D

Prof.D

GarsoManiak

• Yoda
  • 1731 postów
no dobra... a co Cie tak qrna rozbawilo??

humanoid

humanoid

Stary wyjadacz

• Emeryt
  • 345 postów

O cholera jakie to twórcze dogłębne  i wyczerpujące wszelkie pytania stwierdzenie! :D
Weż udział w tworzeniu przewodnika Pascala. ???

kami

kami

małpiszon

• JEDYNA
  • 34958 postów

no dobra... a co Cie tak qrna rozbawilo??

przepraszam prof ale nie wcelowałam w odpowiedniego  emota po ukraińskiej paprykówce pt.: "olimp"
przepraszam
a europa motel  jest git mają fajne bycze wielkie wyrka :))))

kami

kami

małpiszon

• JEDYNA
  • 34958 postów

O cholera jakie to twórcze dogłębne  i wyczerpujące wszelkie pytania stwierdzenie! :D
Weż udział w tworzeniu przewodnika Pascala. ???

Bujaj-sie!
dogłębnie to można wiesz co i wiesz gdzie ...zapewne...
przewodnik pascala tez mi nie lezy - bede tworzyła sama swój - na trzeźwo
szczałęcja  :D

polo112

polo112

Bywalec

• +users
  • 192 postów
no tak...

tak jak już wcześniej gdzieś wspomniałem Kami ma zawsze swoje 3 grosze...

Może ja wypowiem się bardziej precyzyjnie, motel Europa faktycznie jest ok, są tzw pokoje dla zakochanych, z lustrami, jest TV i łazienka jak za Gierka, kosztuje 130 zł do 3 godzin. Tyle że nie jest on przy trasie toruńskiej, tylko przy ulicy- przedłuzeniu ulicy Radzymińskiej (nie wiem jak się nazywa), jadąc w kierunku Radzymina po prawej stronie.

Chyba ze Kami pisząc "trasa toruńska" miała na myśli drogę na Toruń ale tam nie znam żadnego motelu o tej nazwie...

kami

kami

małpiszon

• JEDYNA
  • 34958 postów

no tak...

tak jak już wcześniej gdzieś wspomniałem Kami ma zawsze swoje 3 grosze...

Może ja wypowiem się bardziej precyzyjnie, motel Europa faktycznie jest ok, są tzw pokoje dla zakochanych, z lustrami, jest TV i łazienka jak za Gierka, kosztuje 130 zł do 3 godzin. Tyle że nie jest on przy trasie toruńskiej, tylko przy ulicy- przedłuzeniu ulicy Radzymińskiej (nie wiem jak się nazywa), jadąc w kierunku Radzymina po prawej stronie.

Chyba ze Kami pisząc "trasa toruńska" miała na myśli drogę na Toruń ale tam nie znam żadnego motelu o tej nazwie...

mogłam się pomylić ... nie jestem zawodowym kierowcą, dobrze, że jest ktoś kto moze skorygowac nieprecyzyjne wypowiedzi :P

mirsek

mirsek

Stary wyjadacz

• +users
  • 347 postów
moze ktos wynajmuje prywatnie pokoje na godziny prosze o namiar warszawie
mirek

u

u

Praktykant

• +users
  • 35 postów
jeżeli ktoś chce wziąć pokoik na całą nockę, polecam oldtown apartments. Pokoje "last minute" są wg mnie w całkiem niezłych cenach, tym bardziej, że do dyspozycji ma się cały apartmencik, gdzie można robić co się chce. Sam korzystałem z takowego, w cenie niecałych 180 złotych, doba bodajże od 14 do 12 następnego dnia.
Jedyny problem miałem, gdy przy wizycie w biurze /rynek starego miasta/ nagle okazało się, że potrzebna jest kaucja. Wściekłem się, bowiem o tej kaucji specjalnie przejrzyście nie informują i po reprymendzie odstąpili od powyższego. Sam apartament bardzo sympatyczny- pokój + mała sypialnia kuchnia i mała łazienka, urządzony całkiem sympatycznie. Apartamentów jest tam dość sporo. Jeśli ktoś woli hotel to na pewno można polecić w miarę rozsądnej cenie ibisy. Warto też rzucić okiem na promocyjne oferty hoteli np. przez onet i zawinąć się do 5 gwiazdek już od 230 zeta, ale za to w stosownym standardzie.

tomex

tomex

Świeżak

• user
  • 9 postów
Obiło mi sie o uszy że gdzieś po przeciwnej stronie placu Szembeka jest nawet przyjemny hotelik gdzie nie patrzą w dowód a i cena jest bardzo zachęcająca. Z tego co pamiętam ok 80zł za dobę. Sam nie mogłem uwierzyć że tak tanio da się coś znaleźć w Warszawie, ale po wejściu na ich strone internetową, mają takową, wszystko sie potwierdziło. Niestety ani adresu strony, ani nazwy i adresu hotelu nie pamiętam. Kojarze że wspominał ktoś o tym przybytku na garsonierze.com, ale od czasu wprowadzenia odpłatości za dostęp do ich forum - namiar mi znikł z oczu:(
Może ktoś o tym słyszał lub mógłby zerknąć na ich forum w celu wydobycia informacji i rozgłoszenia jej treści?

kot_sylwester

kot_sylwester

Stary wyjadacz

• +users
  • 278 postów
Cześć.
Jest taki hotelik tuż za otwockiem w drodze na Pogorzel. W lesie nie pytają o nic standard jak w gierkowskim kampingu mają trochę własnego "personelu". Ale ogólnie w lecie jest to na pewno fajna propozycja. Całkowicie na uboczu z niekrępującym wjazdem jest parking na terenie. Co do cen to w zeszłe lato brali 60 PLN za popołudnie. Telefonu nie znam. Dokładnego adresu też. Trafiam tam na czuja.

kami

kami

małpiszon

• JEDYNA
  • 34958 postów

jeżeli ktoś chce wziąć pokoik na całą nockę, polecam oldtown apartments. Pokoje "last minute" są wg mnie w całkiem niezłych cenach, tym bardziej, że do dyspozycji ma się cały apartmencik, gdzie można robić co się chce. Sam korzystałem z takowego, w cenie niecałych 180 złotych, doba bodajże od 14 do 12 następnego dnia.
Jedyny problem miałem, gdy przy wizycie w biurze /rynek starego miasta/ nagle okazało się, że potrzebna jest kaucja. Wściekłem się, bowiem o tej kaucji specjalnie przejrzyście nie informują i po reprymendzie odstąpili od powyższego. Sam apartament bardzo sympatyczny- pokój + mała sypialnia kuchnia i mała łazienka, urządzony całkiem sympatycznie. Apartamentów jest tam dość sporo. Jeśli ktoś woli hotel to na pewno można polecić w miarę rozsądnej cenie ibisy. Warto też rzucić okiem na promocyjne oferty hoteli np. przez onet i zawinąć się do 5 gwiazdek już od 230 zeta, ale za to w stosownym standardzie.

zgadza się :laugh:
z tego korzystaliśmy kiedy było ostatnie posiedzenie rady nadzorczej garsoniery ...
byliśmy zadowoleni ...
niektórzy nawet bardzo :P
w sumie z punktu widzenia divy, która ma stałych klientów ( pewnych na 100% ) to się nawet takie coś opyla wynająć ... 3 spotkanka-jedna doba :huh:

besebubel

besebubel

Świeżak

• user
  • 9 postów
No to mam takie pytanko o Ibisy - czy tam patrzą w dowód? I w ogóle w Warszawie nie jest znana instytucja pokoi na godziny?? Naprawdę dziwne...

qmoter

qmoter

Świeżak

• user
  • 10 postów
Witam Dwie sprawy
Na pytanie czy w Ibisie chcą dowód...niekoniecznie, tzn byłem tam kilka razy i raz poproszono mnie o dowód, a pozostałe wizyty w recepcji polegały na wypełnieniu podsunietej przez miłą recepcjonistkę karty pobytu. Tylko uwaga!!! Dane z tej karty sa wprowadzane do kompa w recepcji. Więc są zachowane!!!
Druga sprawa, bardziej tematyczne. Na ulicy Otwockiej vis a vis klubu "Fabryka Trzciny" jest mały hotelik MARION
normalny pokój za dobe około 120 PLN, niezły standard, duży warsztat, ładna łazienka, reczniki a la plażowe, tylko TV cienko odbiera, wymagany dowód
pokoje na godziny, ok 50 PLN za godzinę, pokoje na poddaszu, okna jak piwniczne, malutkie, na wysokości 2 metrów, szafa, stolik, krzesło, duze łóżko, łazienka, malutki recznik, zero pytań o dokumenty, kasa z góry płatna w recepcji
Hotel trudno znaleźć, nawet stojac przed nim, trzeba wejść w bramę kamienicy, i od podwórka jest ten hotelik. Mieszkańcy głównie zza wschodniej granicy, ale w miare spokojnie. Problem z parkowaniem, tzn miejsce jest, tylko nie wiadomo czy bedzie auto jak sie wróci. Pozdro

maxxx56

maxxx56

Stary wyjadacz

• +users
  • 251 postów
Niedaleczko jest parking strzeżony wiec nie ma problemu czy autko zginie.A hotelik...owszem niezly i czysty.

Milf Hunter

Milf Hunter

Praktykant

• +users
  • 22 postów

Cześć.
Jest taki hotelik tuż za otwockiem w drodze na Pogorzel. W lesie nie pytają o nic standard jak w gierkowskim kampingu mają trochę własnego "personelu".

Kocie, co masz na myśli mówiąc "personel" ? Jeśli to co myślę to dopisz jakieś cyferki i opis wrażeń organoleptycznych ;)

o2xx

o2xx

Weteran

• +users
  • 645 postów

Kocie, co masz na myśli mówiąc "personel" ? Jeśli to co myślę to dopisz jakieś cyferki i opis wrażeń organoleptycznych ;)

No wlasnie czy to tylko hotel na godziny??a moze maja cos wiecej do zaoferowania??czekamy na odpowiedz :P

Domiii

Domiii

Świeżak

• user
  • 3 postów
Witam i o pomoc bardziej obeznanych forumowiczow prosze :)
Szukam pokoiku na godziny w sensownej cenie (powiedzmy ze kolo 100) i w sensownej lokalizacji - Centrum, Mokotow, Ochota, Wilanow, Ursynow, etc.
Ktos ma jakis namiar i zeche sie podzielic?

Z gory dzieki i pozdrawam,
Domiiii

yarpen

yarpen

GarsoManiak

• Moderator
  • 1528 postów
Domiii na forum jest coś takiego jak wyszukiwarka, wystarczy chcieć i można znaleźć temat jakiego się szuka http://garsoniera.co...s...9&hl=marion

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych