Skocz do zawartości

PAMIĘTAJ! Zakładasz temat o pannie lub zadajesz pytanie?
W tytule wpisz koniecznie: imię panny, miasto/ulica, nr telefonu w formacie 555-123-456! np: Zosia, Mokotów, 555-111-222
Olewanie tej prostej zasady grozi banem!

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Studio Ghotic Bytom

* * * * - 5 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

SilesianSlave

SilesianSlave

Świeżak

Ma ktos jeszcze jakos doswiadczenia z tymi Paniami?? Czy generalnie trzymaja sie ustalen?? Czy zdarza im sie zrobic cos poza ustalone granice ?? Byl kto u nich na stricke fizycznej dominacji?? Jakie maja stawki??

Oskar33
Re: Studio Ghotic Bytom

Oskar33

Praktykant

• +users
  • 43 postów
Stawka u każdej z Domin wynosi 150 zł/h. Dopłata jest jedynie za scat (+100 zł), ale scat praktykują tylko dwie Panie, Dr. Manuela i Lady Kate. Trzeba się też wcześniej umówić na taką sesję. Piss jest bez dopłat.

Sesje są według ustaleń. Tak przynajmniej jest u Dr. Manueli, Lady Kate i u Pani Pandory. Jedynie Lady Lukrecja najbardziej preferuje prowadzić sesje po swojemu, ponieważ jest artystką (pięknie rysuje i komponuje muzykę). Sesje u Lady Lukrecji są na spontanie, ale też jak powiesz, że masz jakiejś bariery, to na siłę ich wtedy nie przekracza. Jedynie delikatnie wprowadza czasem innowacje do ustalonego zakresu praktyk.

Ciekawą formą zabaw są praktyki dla miłośników klimatów Adult Baby/Diaper Lover, ale to tylko u Dr. Manueli. Chyba jedyna osoba w Polsce, która zajmuje się takimi formami dominacji.

wncjoh

wncjoh

Romantyk- Temperamento.

• +users
  • 2212 postów
Jedynie Lady Lukrecja jest spoko ale Lukrecja podobno siedzi w Belgii i podobno ma byc w grudniu reszta tej agentury masakra cała i burdel- mama Manuela to chyba tylko dominuje desperatów, Kate tak samo żadna piękność,niby każda laska co się tam pojawia z klasyki od razu jest switch albo dominą, cały czas przepływ panienek , zresztą cennik chyba gada sama
za siebie.

Lukrecja to jednak inna liga moim priorytetem jest zawsze uroda i figura czy w klasyce czy w bdsm.
Ocena spotkania z Lukrecją

ustawka- 8
lokal- 2 nawet prysznica mi nie zaproponowali ani kawy
wygląd- 7
dominacja 7,5
figurka -9
rozmowa -7 panna zdystansowana , ale szczera i rozmowna
dominacja 7,5 punktu.

Ocena Lukrecji pozytywna, ocena lokalu beznadziejna. i innych div tam pracujących moze
oprócz jeszcze Marty ale już nie pracuje, no jeszcze Daria wydawała się sympatyczna ale nie ma jej anonsów na odlotach czy roksie reszta to zaścianek w porównaniu z Katowicami czwarta liga,szkoda się zwracać głowy i łaszczyć się na drobne w BDSM czy klasyce,
Natomiast ocena Lukrecji pozytywna.

wncjoh

wncjoh

Romantyk- Temperamento.

• +users
  • 2212 postów
To przykład divy z Bytomia co u Mańki jest dominą o to jej anons na sadomanii piszę że ja żali się że ja jestem fałszywy ze niby wydzwaniam do niej czy to jest domina oceńcie sami
oto jej anons za 100zł tam divy są według potrzeb dominy ,switchy itd.

Na sadomanii jako Lady Kaja.

http://www.odloty.pl...00zl/45245.html

Użytkownik wncjoh edytował ten post 06 grudzień 2010 - 21:00

maniaxxx

maniaxxx

Zbanowana

• PersonaNonGrata
  • 9 postów

Jedynie Lady Lukrecja jest spoko ale Lukrecja podobno siedzi w Belgii i podobno ma byc w grudniu reszta tej agentury masakra cała i burdel- mama Manuela to chyba tylko dominuje desperatów, Kate tak samo żadna piękność,niby każda laska co się tam pojawia z klasyki od razu jest switch albo dominą, cały czas przepływ panienek , zresztą cennik chyba gada sama
za siebie.

Lukrecja to jednak inna liga moim priorytetem jest zawsze uroda i figura czy w klasyce czy w bdsm.
Ocena spotkania z Lukrecją

ustawka- 8
lokal- 2 nawet prysznica mi nie zaproponowali ani kawy
wygląd- 7
dominacja 7,5
figurka -9
rozmowa -7 panna zdystansowana , ale szczera i rozmowna
dominacja 7,5 punktu.

Ocena Lukrecji pozytywna, ocena lokalu beznadziejna. i innych div tam pracujących moze
oprócz jeszcze Marty ale już nie pracuje, no jeszcze Daria wydawała się sympatyczna ale nie ma jej anonsów na odlotach czy roksie reszta to zaścianek w porównaniu z Katowicami czwarta liga,szkoda się zwracać głowy i łaszczyć się na drobne w BDSM czy klasyce,
Natomiast ocena Lukrecji pozytywna.

uległy z paradoksu lub v1973 jeszcze nie tak dawno 3 miesiące temu na sadomani pisałeś jaka to ja nie jestem świetna babka i jak można sobie ze mną fajnie pogadać i że lokal EXTRA wyposażony a teraz tak się brzydko zachowujesz.Jesteś żenujący ...nie ośmieszaj się
Dr.Manuela
A kto mnie zna i wie jaką jestem Dominą to tylko będzie się śmiał że taki kundel jak ty z wściekłości że cię z Sadomani wywaliłam łapę sam sobie odgryzie...żal mi cię szczeniaczku głupiutki

bilha

bilha

Bywalec

• +users
  • 149 postów
Maniu, a dlaczego właściwie na Twoim portalu króluje od samego początku tyle nienawiści ? Kiedy sadystki.pl zamieniały się w sadomania.pl starałem się wytłumaczyć "czasownikowi" żeby nie angażować się w konflikt z panią z Tychów / Katowic. Wyszło na to że ten konflikt zajął wiele stron różnych wątków i nie doprowadził do niczego.

Na sadomania.pl ciągle dochodzi do działań przeciwko komuś ... Trafnie to przewidziałem nie podejmując się zaszczytnej funkcji z-cy redaktora tegoż forum. Na którą zostałem, nawiasem mówiąc, powołany bez mojej wiedzy ...

Teraz na Twoim portalu zaczyna królować "piss", "scat" oraz (last but not least) "vomit" ... Przecież FemDom może być rozrywką a nie zatracaniem się w swojej własnej osobowości a Ty robisz na mnie wrażenie że Ci zależy na tym żeby u Ciebie pojawiały się przypały możliwie najbardziej zakręcone. Twoje prawo ...

Ja "wyjętego z paradoksu" znam tylko wirtualnie. Ale zgadzam się z tym co pisze w naprawdę wielu miejscach.

ps.: I jeszcze coś. Pani z Wawy u której gościnnie bywasz, której zrobiłaś tak urocze fotki zamieszczone na jednym z portali, tak szybko zresztą ogłoszenie zostało wyłączone ... Czy Ty naprawdę myślisz że ja sobie dałbym wmówić to że wydarzeń z początku ubiegłej już dekady nie było, że one nie miały miejsca ? Że ja Dorci nigdy nie spotkałem ?

Dzięki Wam, drogie Panie, naprawdę dużo zrozumiałem ... Przypuszczam że znaczna część facetów umrze nie znając tak przewrotnej strony kobiecej osobowości. Ale to chyba wszystko tak musiało być ...

Ale, mimo wszystko, pozdrówka (dla Ciebie, dla Dorci nie bo ona mnie przecież nie zna). Prawdę mówiąc, cieszyłbym się ze spotkania z Tobą :).

You never know ...

:)

U Ciebie szczur, dawniej argon

A zawsze: Piotrek :)

Użytkownik bilha edytował ten post 15 styczeń 2011 - 19:46

maniaxxx

maniaxxx

Zbanowana

• PersonaNonGrata
  • 9 postów

Maniu, a dlaczego właściwie na Twoim portalu króluje od samego początku tyle nienawiści ? Kiedy sadystki.pl zamieniały się w sadomania.pl starałem się wytłumaczyć "czasownikowi" żeby nie angażować się w konflikt z panią z Tychów / Katowic. Wyszło na to że ten konflikt zajął wiele stron różnych wątków i nie doprowadził do niczego.

Na sadomania.pl ciągle dochodzi do działań przeciwko komuś ... Trafnie to przewidziałem nie podejmując się zaszczytnej funkcji z-cy redaktora tegoż forum. Na którą zostałem, nawiasem mówiąc, powołany bez mojej wiedzy ...

Teraz na Twoim portalu zaczyna królować "piss", "scat" oraz (last but not least) "vomit" ... Przecież FemDom może być rozrywką a nie zatracaniem się w swojej własnej osobowości a Ty robisz na mnie wrażenie że Ci zależy na tym żeby u Ciebie pojawiały się przypały możliwie najbardziej zakręcone. Twoje prawo ...

Ja "wyjętego z paradoksu" znam tylko wirtualnie. Ale zgadzam się z tym co pisze w naprawdę wielu miejscach.

ps.: I jeszcze coś. Pani z Wawy u której gościnnie bywasz, której zrobiłaś tak urocze fotki zamieszczone na jednym z portali, tak szybko zresztą ogłoszenie zostało wyłączone ... Czy Ty naprawdę myślisz że ja sobie dałbym wmówić to że wydarzeń z początku ubiegłej już dekady nie było, że one nie miały miejsca ? Że ja Dorci nigdy nie spotkałem ?

Dzięki Wam, drogie Panie, naprawdę dużo zrozumiałem ... Przypuszczam że znaczna część facetów umrze nie znając tak przewrotnej strony kobiecej osobowości. Ale to chyba wszystko tak musiało być ...

Ale, mimo wszystko, pozdrówka (dla Ciebie, dla Dorci nie bo ona mnie przecież nie zna). Prawdę mówiąc, cieszyłbym się ze spotkania z Tobą :). Pozdrawiam cię również Piotrze i zawsze byłeś mile widziany na sadomani

You never know ...

:)

U Ciebie szczur, dawniej argon

A zawsze: Piotrek :)

maxxim

maxxim

Who Wants to Live Forever...?

• Admin
  • 11150 postów
Napierdalajcie się na tamtym portalu, tu takie akcje nie przejdą.

maniaxxx - 20% i 14 dni

Więcej ostrzeżeń nie będzie.

bdsmpart

bdsmpart

Praktykant

• +users
  • 19 postów

Ja zalogowałem się na tej sadomani z myślą że napotkam tam jakiś ciekawych normalnych ludzi jednak było zupełnie inaczej. W temacie shemale był temat dotyczący jednej dziewczyny shemale  z Bytomia gdzie można było komentować spotkanie. napiałem ocenę pozytywną bo jest to osoba pozytywna a tam Manuela(szefowa forum) zaczeła jakieś zlewki zlewać i  robić szum na tym forum , kobieta ma coś z głową nie halo ! 

Forum dyskusyjne służy do przeprowadzania odpowiednich dyskusji w założonym tam temacie i wymianą opini.

Dla osób które chcę wejść na ten portal zaznaczam że adorować i chwalić można tylko burdel mamę oraz jej zbiory ! osob z poza branży nawet chwalić nie próbuj bo odrazu zacznę się dym. Moim zadanie manuela ma biedę w burdelu skoro tak propaguje innych ludzi z poza branży. Chciałem wybrać się do manueli jednak po poziomi jakim siebie zaprezentowała na sadomanii odechciało mi się. Dodam tam że piszę również na osób z którymi współpracowała i nauczała je w dominacji że nie są profesjonalne nie dbają o higienę oraz nie mają doświadczenia a więc jak myślicie jak to wygląda ? moim zdaniem krótko i a temat JAKA. NAUCZYCIELKA TAKA UCZENNICA !!!! ( Osobiście odradzam w katowicach są piękne i dobre w tym Dominujące Panie)

Uważajcie panowie i ja osobiście wam odradzam iż ta kobieta i ta jej chołopta to jedno wielkie nieporozumienie.

Użytkownik bdsmpart edytował ten post 24 styczeń 2014 - 15:31

Oskar33

Oskar33

Praktykant

• +users
  • 43 postów

Znam tę kobietę od lat, nie tylko jako Dominę.

Mogę  rzec tylko jedno że to co napisał o niej poprzedni użytkownik to wierutne kłamstwo.

Pani Mania to dobra kobieta mająca olbrzymie serce na krzywdę ludzi i zwierząt 

czynnie bierze udział w spieraniu różnych fundacji i jeżeli coś pisze o kimś to musi być to prawda, bo na tyle co znam tę kobietę to wiem że ona nie kłamie 

A ty wyjęty z paradoksu puknij się w łeb i zastanów się czy czasem nie powinieneś iść ze swoją obsesją do jakiegoś specjalisty od psyche ..bo chyba na tą główkę ci coś upadło 

forum stanowi prawo a prawo mowi o swobodzie wypowiedzi zgodnego z faktem

czepianie sie urzytkownikow jest zabronione \od takich spraw jest pw

za publiczne czepialstwo a nie za wyjasnienie takich informacji na pw

dostajesz ostrzezenie

Użytkownik Animus edytował ten post 30 styczeń 2014 - 09:39

bdsmpart

bdsmpart

Praktykant

• +users
  • 19 postów

Drodzy szwagrowie dodam linka z dwoma ogłoszeniami manueli !

zobaczcie proszę na email podany w ogłoszeniach oraz numer tel. kom 

I teraz tak Czy rzeczywiście to taka super profesjonalna dominka jak rozkłada nogi za 100 i 150 ??? 

podaję link do ogłoszeń manueli jako dominka po godzinkach !

a dwa to zwykła sknera bo jak byłem w jej agenturze to brak środków czystości oraz zwykłych łóżek i pościeli a co do remontu to był chyba z 50 lat temu.

http://www.vixena.pl/maja40-pl - niby dominka 

http://www.vixena.pl/maja-pl-3 - a u manuela z rozwaloną rozklapiochą :) 

a tu treść ogłoszenia naszej dominki 

Witaj miły mężczyzno Jestem 40-letnią miłą zadbana kobieta a na tym portalu poszukuję zadbanych kulturalnych facetów którzy lubą mięciutkie istotki. Jestem otwarta na wszelkie seksualne propozycje.. nie przyjmuję w żadnym lokalu tylko w moim prywatnym ..nie mam koleżanek gdyż nie chcę rozgłosu a wszczególności zależy mi na dyskrecji spotkanie ze mną to kwota 150 zł noc 1000 zl czeka na twój odpis całuję gorąco i czule Majka sex francuz bez gumki pocałunki iła atmosfera  

4_im1.jpg

tka to nasza dominka jak z koziej dupy trąba 

jaca75

jaca75

Praktykant

• +users
  • 14 postów

Też trochę siedziałem na sadomanii, napisałem ze 20 postów i zlikwidowałem konto. Jedno wielkie bagno, wszyscy włażą w dupę Manueli a ta jak Cerber, pilnuje żeby broń boże, nie wychwalać innych domin. Jak trochę się pozachwycałem pewną dominą, to napisała żebym przestał i stwierdziła, że jestem jej alfonsem. Na moją grzeczną odpowiedź, zareagowała obrażaniem mnie w każdym kolejnym poście. Tam musisz zgadzać się ze wszystkim co powie, często całować ją po dupie i wychwalać pod niebiosa. Jak masz swoje zdanie, które wyrażasz w sposób kulturalny, zaraz obskakują cię jej pieski i zaczyna sie jazda. To musi być strasznie zawistna i zakompleksiona kobieta.

robis2

robis2

Otrzaskany

• +users
  • 70 postów

nie polecam  ustawka na 10  i tu kończą  się dobre wiadomśći       zależy jak traficie   Karina tragedia    na 1 wulgarna    Baśka całkiem całkiem na 5      sama Manuela ok na9  , lord tez ok  na 10 ,   mieszkanko na 2 ponuro  kiedyś była Vera  i byłona10   ale teraz  wszystko upadło   i Lukrecja  ta pani była warta każdych pieniędzy   szkoda ,że jej nie ma

1 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych