Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Sex Shopy Warszawa - "tańce"

* * * * - 2 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
494 odpowiedzi w tym temacie

Arfarin

Arfarin

Świeżak

• user
  • 2 postów

Czy pani xxxx na Żoliborzu zatrudniła już jakieś dziewczyny? Bo była kiedyś taka informacja.

Informacja jest taka, że nie zapoznałeś sie z Regulaminem. 10 dni urlopu na lekturę +10%

Użytkownik marco111 edytował ten post 05 czerwiec 2018 - 20:52

R E K L A M A

jarek26
Re: Sex Shopy Warszawa - "tańce"

jarek26

Bywalec

• +users
  • 160 postów

nie, nie zatrudnila

wciaz wisi tam kartka ze szuka

bylem u niej ostatnio w zeszlym tygodniu kolejny raz na szybkie spotkanie

jak nas blizej pozna mozna sobie na troche wiecej pozwolic, polecam tak naprawde

choc wiadomo ze wizualnie pani jaka jest kazdy widzi

SonnCrack

SonnCrack

Bywalec

• +users
  • 114 postów

Odwiedziłem ostatnio lokal przy Popiełuszki i Tinę.

Mogę potwierdzić opinie poprzedników. 45+, figura gruszki, trochę celluitu, ale serwis i atmosfera bardzo na plus. Jeśli jesteś kulturalny, to możesz wiele. Tina się ociera, masuje członka pośladkami, pozwala się macać, bez pośpiechu masuje penisa.

30 zł za 10 minut tańca + 20 zł za ręczny.

Czy komuś udało się z Tiną coś więcej?

Pozdrawiam

plastgikowakoszula

plastgikowakoszula

Otrzaskany

• +users
  • 66 postów

Witam 

wiadomo co się dzieje z Ekstazy byłem w poniedziałek tj 20.08.2018 i było zamknięte 

wie coś ktoś w temacie ?

fluff

fluff

Praktykant

• +users
  • 15 postów

Extazę Lux odwiedzam co jakiś czas, z reguły ląduję u Viki albo u Uli, czasem u Pameli. Te trzy dziewczyny to pewniaki - zawsze mam gwarancję, że będzie ciekawie. Przez ostatnie miesiące wyrobiłem już sobie trochę opinię o każdej z nich, pomyślałem, że się podzielę:

1. Viki.

Bardzo fajna dziewczyna do pogadania. Jest kontaktowa, dużo się śmieje. Dodatkowo najbardziej profesjonalnie podchodzi do tematu samego tańca - widać, że ma wyuczone układy przy rurce. Ciało fajne, wyćwiczone, sporo tatuaży. Bardzo fajny tyłeczek, który aż się prosi o klapsa - niestety nie lubi zbyt mocno, więc Szwagrowie - uważajcie, bo możecie ją zrazić.

U Viki z reguły biorę ręczny - ma fajną technikę, a dodatkowo jest podatna na sugestie urozmaicające zabawę.

• ciało: 8/10
  • twarz: 7/10
  • taniec: 10/10
  • podejście do klienta: 10/10
  • ręczny: 9/10
  • francuz (chyba raz mi się zdarzył): 7/10
  • Ogółem: 8/10

2. Ula.

Zdecydowanie najbardziej w moim typie. Wysoka, długie, czarne włosy, opalona. Taki typ laski z klubu - założę się, że kiedy tańczy w klubie wszystkim przyglądającym się facetom zasycha w gardle.  :oczko: Nieduże piersi w pełni zrekompensowane przez ZAJEBISTY tyłek. Ogólnie - zawsze na jej widok robię takie wewnętrzne "chodź do tatusia".

U Uli zwykle biorę francuza w gumie, a to dlatego, że ma skłonności do bycia uległą. Można owinąć sobie te jej włosy wokół pięści i (fakt, niezbyt głęboko, bo trochę ucieka) posuwać ją w gardło. Dodatkowo lubi klapsy - i to takie naprawdę mocne, które słychać pewnie aż "w Żabce" na dole. Zajebista laska, która lubi kiedy się ją odrobinę zeszmaci.

• ciało: 9/10
  • twarz: 8/10
  • taniec: 6/10
  • podejście do klienta: 8/10
  • ręczny: 7/10
  • francuz: 9/10 (technika taka sobie, ale te dodatkowe atrakcje są zajebiste)
  • Ogółem: 9/10

Nie chodzę do niej zbyt często, ale ostatnio byłem chyba ze dwa razy. Dziewczyna ze wschodu, w typie Azjatki. Figura niestety ostatnimi czasy trochę za bardzo "nabita" - ciężko wyczuć czy to kwestia dźwigania ciężarów na siłowni czy jednak diety. Małe piersi, fajny tyłeczek. Ogólnie raczej niewysoka.
U Pameli też zwykle biorę ręczny. Francuza chyba nigdy mi nie robiła. Fajne w niej jest to, że lubi trochę dominować, zrobić z faceta swojego niewolnika. Czasem tak lubię, ale nie za często, stąd rzadko ją odwiedzam. Raz, kiedy przyszedłem do niej nastawiony na to, że trochę ją zdominuję, szybko sprowadziła mnie do parteru - dostałem wtedy nawet (dosyć lekko) w twarz. Ogólnie - akcje w rodzaju fetysze stóp i szpilek są z nią jak najbardziej możliwe.
  • ciało: 6/10
  • twarz: 7/10
  • taniec: 7/10
  • podejście do klienta: 7/10
  • ręczny: 7/10
  • francuz: nigdy nie było
  • Ogółem: 7/10

Pozostałych Pań pracujących w Extazie nie oceniam (chociaż też miałem okazję sprawdzić niektóre), bo jednak odstają poziomem od wymienionej powyżej trójki.

Użytkownik fluff edytował ten post 24 sierpień 2018 - 18:21

svie_t

svie_t

Świeżak

• user
  • 2 postów
Witajcie.
Z racji lenistwa nie wybieram sie "daleko" od domu
Bywalem wielokrotnie u Tiny na Popieluszki.
Lokal jak lokal
Sama Tina jest bardzo sympatyczna "dziewczyna"
Taniec polega bardziej na nakreceniu klienta. Ladnie sie porusza.
Lubi i chetnie sie ociera
Mozna u Niej sporo. Piesci reka i daje sie dotykac. Nawet zacheca
Co do sexu czy chociazby laski nigdy nie bylo tematu. Mowi ze nie i tyle. Nalezy uszanowac.
Ale wspaniale konczyla mnie reka.
Nie mechaniczne zwlenie konia a mile zakonczenie reka.
No i oczywiscie pozdrawiam Szwagrow

jarek26

jarek26

Bywalec

• +users
  • 160 postów

Coś mnie wczoraj tknęło i udałem się na JP2.

Na dole kilka ciekawych dziewczyn na zdjęciach, postanowiłem jeszcze zobaczyć jakie fotki są na górze.

Zdecydowałem się na Pamelę na górze.

Taniec 10 minut 40 pln (dwie piosenki).

Zawsze mi się podobała, jak dziś sprawdziłem tutaj na forum, pierwszy raz byłem u niej ponad 5 lat temu, ostatni raz za to, ponad dwa lata temu.

Weszła, ładnie się poruszała i zapytała o dodatki - macanki 30 pln (biorę od razu), 50 za ręczny i 100 za fwg.

Co się zmieniło? Twarz (niestety), widać że jest starsza, choć nadal ma te kurwiki w oczach jeśli się jej spodobamy, a ja zawsze miałem do niej słabość, a jak dodałem (zupełnie szczerze), że byłem u niej ostatnio ze dwa lata temu a tyłeczek ma jeszcze piękniejszy niż wtedy, to zaczęła go wypinać, prosić się o klapsa.

Potem usiadła mi na kolanach i zaczęła wkładać mi sutki do buzi.

Trwało to dłuższą chwilę i poprosiłem by jeszcze wypięła ten swój zajebisty tyłeczek, więc poszła na to podwyższenie po lewej stronie i się tam nawypinała, potem przewróciła na plecy, dała nóżki szeroko i dotykała się po cipce, łechtaczce, pupie, można ją było wszędzie dotykać włącznie z cipką ale palców nie wkładałem.

nie chciała się zgodzić na loda bez gumy, ani final na biust, lizanie cipki za 100, sex 200 proponowała, ale nie brałem.

ogólnie bardzo mi się podobało, niejedna 20-stka chciałaby mieć takie nogi i tyłeczek jak ona, a chyba wszystkie powinny takie mieć.

widac ze duzo cwiczy, bo naprawde nogi i pupa WOOOOW!

bardzo polecam, choc jak mowie twarz juz slabsza, widac ze juz dobrze po 40stce, piersi juz tez dosc obwisłe ale niezłe jak na jej wiek.

Rychuu

Rychuu

Świeżak

• user
  • 6 postów
Tina już nie będzie tańczyć,także na Popiełuszki już tańców nie będzie. Chyba że znajdą jakieś tancerki. Podobno właściciel ka,al jej wybierać między byciem ekspedientka a tancerka, bo za często był zamykany sklep na czas tańca, i klienci nie mogli kupować.

skafander

skafander

Praktykant

• +users
  • 38 postów
Nie jestem pewien.

Wczoraj byłem u Tiny. Pierwszy raz. Gdy wszedłem trochę się przestraszyłem ale pomyślałem ok jak już jestem to próbujemy. Zgodziła się na taniec bez większych problemów.

Miejscówka słaba. Pokój do tańca słaby. Ale ok klimat lat 80. Tina jest wysoka, dość duża, nie gruba, ale ma trochę ciała i średnia twarz. Ale dobrze się rusza i bardzo dobrze kończy ręką. Cena nie jest stała. Najprostszy taniec niby 30 zł a reszta dość płynna jak się zorientowałem.

ziomx

ziomx

Świeżak

• user
  • 4 postów
Witam. Chyba miałem pecha albo potwierdza się to co piszą wyżej.
Byłem kilka dni temu na Żoliborzu. Południe wyskoczylem z pracy elegancko ubrany i dostałem informacje że tańców nie ma i mimo wielu prób dyskusji nic się z tym nie dało zrobić.

wojtekkrk

wojtekkrk

Bywalec

• +users
  • 113 postów

Po raz kolejny byłem u Evy na JPII. Po raz kolejny wyszedłem od niej zakochany w NIEJ :) Gdyby tylko chciała, to bym się jej tam oświadczył hehe :) I ten zapach, który do tej pory mam na koszuli :) Magia! 

krzysieks

krzysieks

Świeżak

• user
  • 1 postów
Zainteresowały mnie dwa tańce: Madame Sado oraz Dominacja. Czy możecie podzielić się doświadczeniami z JP jeśli chodzi o te dwa "tańce" ? Chciałbym spróbować bycia uległym i nie wiem czy warto je wybrać bo do najtańszych nie należą.

Mejzing

Mejzing

Bywalec

• +users
  • 227 postów

Tina już nie będzie tańczyć,także na Popiełuszki już tańców nie będzie. Chyba że znajdą jakieś tancerki. Podobno właściciel ka,al jej wybierać między byciem ekspedientka a tancerka, bo za często był zamykany sklep na czas tańca, i klienci nie mogli kupować.

Nie jestem pewien.

Wczoraj byłem u Tiny. Pierwszy raz. Gdy wszedłem trochę się przestraszyłem ale pomyślałem ok jak już jestem to próbujemy. Zgodziła się na taniec bez większych problemów.

Miejscówka słaba. Pokój do tańca słaby. Ale ok klimat lat 80. Tina jest wysoka, dość duża, nie gruba, ale ma trochę ciała i średnia twarz. Ale dobrze się rusza i bardzo dobrze kończy ręką. Cena nie jest stała. Najprostszy taniec niby 30 zł a reszta dość płynna jak się zorientowałem.

Panowie to jak w końcu jest, Tina tańczy czy już nie?

Był ktoś w ostatnich dniach u Tiny i ma potwierdzone info?

proboszcz

proboszcz

Świeżak

• user
  • 4 postów
Byłem dzisiaj z okazji gościnnych występów w stolicy. Pani powiedziała że tancerek nie mają. Podziękowałem i nie spiesząc się wyszedłem ale jeszcze po chwili udając głupa wróciłem i zapytałem czy gdzieś w pobliżu jest miejsce z tańcami to mi Pani powiedziała że na Jana Pawła. Wprawdzie nie dopytywałem ale chęci z jej strony raczej nie było więc pewnie nie tańczy

Malhazar

Malhazar

Otrzaskany

• +users
  • 78 postów

Byłem dzisiaj z okazji gościnnych występów w stolicy. Pani powiedziała że tancerek nie mają. Podziękowałem i nie spiesząc się wyszedłem ale jeszcze po chwili udając głupa wróciłem i zapytałem czy gdzieś w pobliżu jest miejsce z tańcami to mi Pani powiedziała że na Jana Pawła. Wprawdzie nie dopytywałem ale chęci z jej strony raczej nie było więc pewnie nie tańczy

Mialem bardzo podobną sytuację, wybralem się na "glupa" i zapytalem czy wgl te tańce się odbywają czy nie i jest to jakiś chwyt marketingowy. Pani Tina grzecznie odpowiedziała,że u to już bardzo długo nie ma tańców. Sama nie zaproponowala nic. Powiedziala ze nalezy szukać w innych lokalach. Nie wiem, moze zle trafilem nie w humor jej albo w nieodpowiednim czasie ( jeden klient, rozmawial sobie wcześniej zanim wszedłem do przybytku)

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych