Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Sex Shopy Warszawa - "tańce"

* * * * - 2 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
418 odpowiedzi w tym temacie

Bzyqu

Bzyqu

Praktykant

• +users
  • 12 postów

Jako że dość często odwiedzam peep show byłem w tym tygodniu u Uli. Panowie, dla mnie porażka, najgorsze przeżycie jakie miałem w tego typu lokalu, zakręciła się, rozebrała, nawet na mnie nie spojrzała, przez 10 minut się bujała bokiem do mnie. ŻENADA!!!

Od dawna nie biorę tańca z fajerwerkami bo własnie takie laski mnie do tego zniechęcają, może gdybym wziął to bym jak kolega wyżej nie żałował, a tak to straciłem czas.

jarek26
Re: Sex Shopy Warszawa - "tańce"

jarek26

Bywalec

• +users
  • 136 postów
byl ktos ostatnio na tancu przy metrze marymont?
jeszcze istnieje ten lokal?

rael

rael

Praktykant

• +users
  • 35 postów

@jarek26 - ja byłem, jakieś 3 miesiące temu.
Lokal jest dziwny i dawno nieremontowany. Wchodzi się przez sex shop, w którym siedzi nawet fajna, ciemnowłosa MILF-a (dość zaawansowana wiekowo). Wiedziony przeczuciem, że to ona będzie tańczyła, poprosiłem o taniec brunetki ze zdjęcia, Tiny. I faktycznie, MILFa zza lady przyszła po chwili do mnie, do rozwalającego się co nieco pomieszczenia na zapleczu. Panna bardzo wysoka, o solidnej budowie, ale szczupła, przyszła w kozaczkach na szpilce i rozpuściła włosy, co mnie nakręciło. Zacząłem ją dotykać, do czego zachęcała - no trzeba przyznać, że cycuszki ma fajne i jak na ten wiek jędrne, natomiast z tańcem to nic nie miało wspólnego. Na wszelki wypadek też mówię, że pani ma niegolonego (albo przynajmniej niemocno golonego) bobra, co niektórym może przeszkadzać. Pieściła chuja fajnie, ja masowałem i ugniatałem jej cycuszki, więc było całkiem przyjemnie, choć niedługo. Za całą akcję zapłaciłem jakieś grosze, aż dorzuciłem pannie napiwek, choć nie jęczała i nie przeżywała jak to robi np. Pamelka, Anita czy Taja z JP2. Estetyka lokalu straszliwa. Jednak jeśli komuś nie przeszkadza powrót do wczesnych lat 90., to niech odwiedzi.

Marian22337777

Marian22337777

Świeżak

• user
  • 3 postów

@jarek26 - ja byłem, jakieś 3 miesiące temu.
Lokal jest dziwny i dawno nieremontowany. Wchodzi się przez sex shop, w którym siedzi nawet fajna, ciemnowłosa MILF-a (dość zaawansowana wiekowo). Wiedziony przeczuciem, że to ona będzie tańczyła, poprosiłem o taniec brunetki ze zdjęcia, Tiny. I faktycznie, MILFa zza lady przyszła po chwili do mnie, do rozwalającego się co nieco pomieszczenia na zapleczu. Panna bardzo wysoka, o solidnej budowie, ale szczupła, przyszła w kozaczkach na szpilce i rozpuściła włosy, co mnie nakręciło. Zacząłem ją dotykać, do czego zachęcała - no trzeba przyznać, że cycuszki ma fajne i jak na ten wiek jędrne, natomiast z tańcem to nic nie miało wspólnego. Na wszelki wypadek też mówię, że pani ma niegolonego (albo przynajmniej niemocno golonego) bobra, co niektórym może przeszkadzać. Pieściła chuja fajnie, ja masowałem i ugniatałem jej cycuszki, więc było całkiem przyjemnie, choć niedługo. Za całą akcję zapłaciłem jakieś grosze, aż dorzuciłem pannie napiwek, choć nie jęczała i nie przeżywała jak to robi np. Pamelka, Anita czy Taja z JP2. Estetyka lokalu straszliwa. Jednak jeśli komuś nie przeszkadza powrót do wczesnych lat 90., to niech odwiedzi.

NA jakiej ulicy jest ten lokal?

mok

mok

Praktykant

• +users
  • 30 postów

Księdza Jerzego Popiełuszki 19 (wejście od drugiej strony budynku)

mi1290

mi1290

Świeżak

• user
  • 2 postów

Ja byłem na Popiełuszki 1-2 miesiące temu. Faktycznie jest tam jedna Panna (właścicielka?). Jest bardzo wysoka. Sądzę, że ma ponad 180 cm. Pozwala na wiele.  Koszt też niski. Więc jak toś jest w pobliżu to na szybki spust jest w sam raz. Polecam.

pewiengracz

pewiengracz

Świeżak

• +users
  • 10 postów
Potwierdzam, adres się zgadza, Panna też - ciemnowłosa, ala MILF bardzo wysoka, o solidnej budowie no i szczupła, dokładnie

Dobrze bardzo fajnie, ale skupcie się na opiniach

Użytkownik xcobra edytował ten post 23 czerwiec 2017 - 23:14

Tegapalaisback

Tegapalaisback

Świeżak

• user
  • 8 postów
Za to ja udałem się na Wołoską wczoraj, bardziej z ciekawości czy jeszcze działa. Jedna za ladą, druga tańczy, na zdjęciach nawet fajna Alicja? ale w kabinie wyszedł jakiś wieloryb bujający się na boki i masujący pachwiny. Nigdy więcej tam nie pójdę. 
A sklep hmm... to chyba filia jednego ze sex shopów na JP II, podobne oklejenia okien, drzwi, kabina nawet czysta o nic się nie pobrudziłem.

Skupcie się trochę na konkretach bo narazie te opowieści to niewiele wnoszą

Użytkownik xcobra edytował ten post 24 czerwiec 2017 - 18:42

rafcio140

rafcio140

Otrzaskany

• +users
  • 61 postów

Panowie 

Mam pytanie o lokal na Popiełuszki  ,czy ktoś wie od której  jest czynny?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

rafcio140

rafcio140

Otrzaskany

• +users
  • 61 postów

Nikt nie chciał sprawdzić to sam się pofatygowałem  :zeby:

Lokal od 11 do 22.

Wczoraj przyjmowała ta duża Pani , taniec 10 min 20 zł.

Jak weszła od razu zapytałem czy coś więcej i za ile , powiedziała a ile dam ? To powiedziałem 30 za ręczny i zaczęliśmy .

Pani się fajnie kręci , ma naprawdę fajnego bobra ( owłosioną cipkę). PO kilku minutach mówię że chcę loda i dam 50 . Trochę marudziła ale mój urok to sprawił że się zgodziła i tu naprawdę dobrze ciągnie , zmienne tempo , tylko że w gumie.

NA koniec namówiłem ją jeszcze na szybki sex , na fotelu i od tyłu , Ma dużą dupkę , nawet nieźle to wyszło .

Po wszystkim dopłaciłem 70 zł. Całość kosztowała mnie 100 zł.  

Już  tam nie wrócę ale mam zaliczone .

Cyferki:

Pani 5/10

Lokal 5/10

oral 7/10

sex 7/10

atmosfera 7/10

5thgear

5thgear

Praktykant

• +users
  • 36 postów

Bylem w Ekstazie na gorze. Wybralem Viki w koncu dziewczyna bez nadwagi podobal mi sie biust minus za tatuaze ale nie mozna miec wszystkiego. Wybralem krotki taniec i reczny. W porownaniu do innych dziewczyn z tych przybytkow Viki wydaje sie najlepsza.

Wyglad 7/10

Lokal ladny 7/10

Finisz 9/10

Atmosfera 9/10

parmegano22

parmegano22

Praktykant

• +users
  • 21 postów

A jak jest z dyskrecją? Wchodzi się na górę i panie czekają już pod ścianą do wyboru? Czy ktoś oprowadza i tłumaczy cennik tak przy wszystkich?

Masaii

Masaii

Bywalec

• +users
  • 101 postów

Dyskrecja jest - nie ma tam dużego ruchu (w przeciwieństwie do lokalu na parterze) wchodzisz - wybierasz pannę ze zdjęć - pani / pan za ladą bierze kasę i kieruje do kabiny - bardzo spokojna obsługa - bez problemów wytłumaczą Ci, co oznaczają poszczególne pozycje menu;-)

rael

rael

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Szwagrowie, dziś i jutro przelotem przez Warszawę, zajrzałem do shopów na dole, by wywiedzieć się, kto tańczy. Była Anitka, Taja, i chyba nowa panna o ksywie Alicja. Z braku czasu nie korzystałem, ale Alicja wyglądała ponętnie - szczupła i chyba drobna, wyzywająca sunia z ciemnymi włosami do ramion. Wiek 25-35. Jeśli jutro dam radę znaleźć czas przy konferencji, to może przetestuję pannę.
W Ekstazie Sara i Ula, ale szef powiedział, że jutro będzie Pamelka, więc możliwe, że jednak zdecyduję się na sprawdzoną wersję.

and_as

and_as

Otrzaskany

• +users
  • 51 postów

Panny na dole są mocno sfotoszopowane - na zdjęciach prezentują się zacnie, natomiast w realu to min. +10 lat i kg. Są za to podatne na negocjacje i FWG jest do ogarnięcia za max. 100 zł. Panny u góry to wiekowo i wizualnie liga wyżej i tam niestety działamy raczej wg cennika - nie udało mi się zejść poniżej 50 zł za każdy dodatek.

rael

rael

Praktykant

• +users
  • 35 postów
Szwagrowie, uzupełnię wypowiedź Rafcia - trochę napaliłem się na odwiedzenie znów Pani Tiny w sex shopie Popiełuszki po jego opisie, jednak dziś nie zdążyłem - okazuje się, że lokal jest czynny od 11 do 20, a nie do 22.

jarek26

jarek26

Bywalec

• +users
  • 136 postów
bylem ostatnio na popieluszki

wlasciwie wszystko juz powiedziane

na scianie zdjecoa dwoch Tin, ale kobietka za barem mowi ze jest tylko ona

bardzo wysoka, szczupla jak na swoj wiek, duzy tylek, nieduze, mocno zwisajace piersi, dlugie, czarne wlosy

wzialem taniec z wibratorem za 25pln

nawet fajnie to wyszlo, tylek naprawde duzy jak tak sie wypina fajny
dotykanie w cenie

pyta czy cos wiecemowie ze mam ochote na reczy i spust na jej piersi
pyta ile dam
mowie 20

a ona ze ok

i tak tez zrobilismy

polecam za taka kase

Marian22337777

Marian22337777

Świeżak

• user
  • 3 postów
Zna któryś ze szwagrów jakieś tańce z panią w stylu milf jak pani Tina?

Najpierw napisz 7 opinii zeby zadawac pytania i prosic kogos o pomoc. 10% i 10 dni urlopu

Użytkownik xcobra edytował ten post 12 sierpień 2017 - 00:49

spartakus69

spartakus69

Praktykant

• +users
  • 13 postów

Witam, 

byłem w okolicy i sam postanowiłem sprawdzić ten przybytek na Popiełuszki.
Jest problem z parkowaniem auta. Znalazłem 1 uliczkę ,ale wszystko pozajmowane, musiałem jechać z 1 km dalej.

Wszedłem do lokalu  i widzę : wysoką starszą kobietkę w czarnych leginsach. Patrzę na zdjęcia dziewczyn , które tam występują i na 90 % jedna z nich to ta kobitka , która obsługuje przy kasie. Dobra pytam sie czy są dziewczyny, słysze informację , że żadnej nie ma i jest tylko ona poza tym żadnej informacji ,że może mnie obsłużyć , więc dalej mówię kiedy będą dziewczyny bo chętnie bym się popatrzył jak tańczą. Pani mówi , że nie wie bo różnie przychodzą. Wywnioskowałem z tej rozmowy , że po prostu nie chciała dla mnie tańczyć... może dlatego ze mam 25 lat i młodo wydlądam i urody mi nie brakuje . (wstydziła sie? :)  Miał ktoś taką sytuację?

Cyferki jak dla mnie:

Pani 3/10

Lokal 5/10

oral brak

sex brak

atmosfera  po szybkiej rozmowie 5/10

Użytkownik spartakus69 edytował ten post 18 sierpień 2017 - 11:09

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych