Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Sex Shopy Warszawa - "tańce"

* * * * - 2 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
391 odpowiedzi w tym temacie

Prezes2010

Prezes2010

Bywalec

• +users
  • 122 postów
Niedziela przed południem w Warszawie to chyba najgorszy czas, żeby zabałaganić. Zadzwoniłem do kilkunastu divek z Odlotów, ale w każdym przypadku odzywała się tylko skrzynka. S-Studio w Al. Krakowskiej od 13:00. Marazm w całej rozciągłości. W akcie desperacji ruszyłem w miasto i trafiłem pod pawilony przy Marszałkowskiej.

Byłem tam już kiedyś w podobnej sytuacji, ale bardziej z ciekawości. Wczorajsza wizyta wyleczyła mnie z tej formy bałaganiarstwa w 100%.

Obszedłem wszytkie otwarte nory. Zdjęcia panien na ścianach, coś można wybrać. Wybrałem lokal, w którym wydawało mi się, była najlepsza panna. Wybór "tańca" - 20 min. z niespodzianką, czyli zakończenie ręczne. 100 zł płatne z góry przy ladzie. Sprzedawca namawiał mnie na 45 min. za 150 zł argumentem, że będzie fajnie. Całe szczęście pozostałem przy swoim.

Wejście do kanciapy na zapleczu - małe pomiesczenie z siedziskiem i rurką pomalowane na czerwono. Chwila oczekiwania, muzyka i wchodzi "tancerka". Wogóle mało podobna do tej ze zdjęcia, ale jakieś podobieństwo istniało. Pewnie zdjęcie sprzed 10 lat, bo ta na zdjęciu była szczupła, a ta w realu miała parę kilo za dużo. Jedynie cycki miała fajne. Zaczęła podrygiwać. Po paru minutach zajęła się "masażem". Można ją dotykać, ale tylko na górze. Po 15 minutach finał i do domu. Drugiego strzału już nie ma, nawet jak zapłacimy za 45 min.

Podsumowując. Na podstawie poprzedniej wizyty oraz tej ostatniej jest to najgorzej spożytkowane 100 zł w całej gamie warszawskich sex usług.

Lokal: 2/10
Obsługa przy kasie: 7/10 (mocno namawia na droższą wersję, ale b. uprzejmie)
Tancerka: 3/10
Zangażowanie: 3/10
Robota ręczna: 3/10
Relacja ceny do satysfakcji z usługi: 0/10

Zdecydowanie odradzam te przybytki. Nie będę już nich korzystał nawet w sytuacjach podwyższonego ciśnienia. Wczorajsze doświadczenie rozciągam na wszystkie inne tego rodzaju miejsca, bo nie mam powodu sądzić inaczej. Dwie wizyty i pudło. Ktoś może powiedzieć, że do trzech razy sztuka, ale ja pozostanę przy swoim.

Pozdr.

Użytkownik Prezes2010 edytował ten post 08 styczeń 2007 - 10:24

big74
Re: Sex Shopy Warszawa - "tańce"

big74

Otrzaskany

• +users
  • 61 postów
Trochę źle zabierasz się do tematu.

Mój schemat to wykupienie 5 minut za cene od 15-20 złotych (jesli nie znam dziewczyny do której idę) celem sprawdzenia lub 10 minut za 20-30 złotych jesli idę w wupróbowane miejsce.

Cennik dziewczyn to 30zł dotykanie, 50zł ręczny i 100zł francuz w gumce - ceny oczywiście podlegają negocjacjom.

Jak się dobrze zagada to można miec za 100 zł francuza w gumie łącznie z opłaconym 10 minutowym tańcem.

ap

ap

Bywalec

• +users
  • 131 postów
Według mnie to ogólnie warunki tam panujące porównać można z norą skunksa. Poziom wykonania mizerny. Ceny wzięte z kosmosu.

GS500F

GS500F

Otrzaskany

• +users
  • 86 postów
Witam,
Jak to jest w tych Sex Shopach ?
Niech ktos opisze, przy stripteasie mozna sie recznie samemu....czy Panna to robi.
??

frodo

frodo

Bywalec

• +users
  • 184 postów
GS500F ale pytanie zadajesz... :|
Pewnie ze mozna samemu na recznym... :huh:
Jesli panienka to robi to zwykle jest doplata 50zl...
A za francuza w gumce placisz 100zl...
Ale warto sie targowac z panienka moze cosik opusci :oczko:
;)

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Weteran

• +users
  • 516 postów
Wymieniliście wady, więc ja wymienię zalety.
Bezsprzeczną zaletą jest to, że jak ktoś ma ciśnienie to w ciągu kilku minut może je spuścić. Wchodzi i wychodzi. W sumie do agi też tak można, ale jakoś tak głupio płacić za 30 minut a być 5. Ale to nie jest najważniejsza zaleta. Moim zdaniem najistotniejsze jest to, że można dziewczę dokładnie obejrzeć przed ewentualną akcją. I nie mam tu na myśli zdjęc, bo te mogę być lekko nieaktualne. Chodzi mi o to, że za 15-20 zł możemy sobie dokładnie obejrzeć pannę na żywo i na golasa i dopiero wówczas stwierdzić czy interesuje nas coś więcej. Bo w agencji bierzmy co jest, płacimy kasę, a jak się okaże że po zdjęciu stanika cyc gwiżdże o podłogę to po herbacie - zwrotów nie ma. A w sex-shopach można pannę porządnie oblukać, zobaczyć jakie ma podejście, czy jest sympatyczna, zagadać i dopiero potem zapłacić 50 dych za ręczny lub 100 za francuza.
Swego czasu regularnie odwiedzałem te przybytki i byłem stałym klientem kilku pań u których za 50 dych miałem naprawdę miłe i ostre jednocześnie przytulanko-macanko (wraz z palcówką) z miłym finałem na biust lub francuzem (ja miałem go za 70-80 zeta, a za 100 bez gumy u jednej. Sprawiało mi to więcej przyjemności niż walenie kłody z agencji. Oczywiście zaangażowana agentka jest znacznie lepsza, ale dla urozmaicenia czemu nie.
Ostatnio pojawiły się 2 fajne szczupłe blondyny przy Jana Pawła, ale za ręczny liczą aż 70 zł, więc ciut przesadzają. Inna sprawa, że sa naprawdę ładne zgrabne i całkiem sympatyczne. Francuz standardowo - 100. Byłem tydzień temu i nie szkoda mi było stówy na francję, ale babka tak mi zaczęła nawijać (obciągnę ci, zrobię ci takiego lodzika że... itd itp) liżąc mnie przy tym po uchu, że dałem się namówić i nie żałowałem. Nawet jajeczka mi wylizała jak trzeba. Ale więcej nie mam zamiaru przepłacać, bo 100 za francję w gumie w 3 minuty to lekka przesada.

GS500F

GS500F

Otrzaskany

• +users
  • 86 postów
Wojtek,
Napisz gdzie takie laski mozna spotkac o ktorych piszesz.

sagit

sagit

Praktykant

• +users
  • 34 postów
;) Przy Jana Pawła po obu stronach ulicy pawilon z ciągiem sex-shopów i pee-show po jednej stronie numer 46/48 i parę po drugiej naprzeciwko.Jeden z nich "Eroticclub" miał dobrą stronę internetową ale już jej nie ma a szkoda :unhappy: bo można było obejrzeć aktualną ofertę. W pozostałych do wyboru około 4 lasek do wyboru w każdym. Kiedyś byłem właśnie w Eroticclubie i bylo nawet o.k. ;) Minus to bardzo małe pomieszczenia plus to faktycznie "widziały gały co brały". dziewczyny faktycznie od poczatku tańca będą namawiały Cię na cos więcej, możesz ale nie musisz, nachalności nie odczułem. Do dzieła :huh:

sonlar

sonlar

Bywalec

• +users
  • 248 postów
Oczywiście wszystko.. zależy tylko od panny.
Mam kilka sprawdzonych i zawsze od nich wychodziłem zadowolony.
Przy Marszałkowskiej jest taka jedna superblondi o trzech imionach albo
niejaka brunetka Inga, która zawsze szałowo się ubiera, najlepiej ze wszystkich trudniących
się tam panien.
Mimo, że panują standardowe ceny, to jednak zależą od negocjacji.
Można też podziubać. Typowy cennik to 150zł, ale niektóre dają za 100-wkę.
Są lokale bardzo dobre, są i zaniebane nory... te trzeba omijać.
Więc generalnie jest to jakaś alternatywa, gdy brakuje nam czasu lub
gdy chcemy wiedzieć co jest pod opakowaniem :)

JohnDoe

JohnDoe

Weteran

• +users
  • 640 postów
Podłączę się do tematu z zapytaniem, które mi się nasunęło.

Czy pracownice tych przybytków są skłonne do umawiania się "po godzinach" na spotkania w ludzkich warunkach?
Czy jest to raczej temat tabu? Ktoś ma doświadczenia w tym względzie?

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Weteran

• +users
  • 516 postów
Raczej się nie umawiają. Wczoraj pytałem sie o to jednej takiej malutkiej z JP2 ale zdecydowanie odmówiła. No ale czy im sie opłaca umawiać na godzinkę za, powiedzmy 3 stówy, jak za samego loda ma stówkę? Ja tam je rozumiem - w sumie mają niezłą fuchę.

pitchers

pitchers

Otrzaskany

• +users
  • 69 postów
witam

sonlar czy mówisz moze o tej pani z ukrainy która tanczy w sex shopie o nazwie manchatan przy marszalkowskiej ?

na wynos nigdy nie próbwalem ani ja ani koledzy
ale wachlarz usług jest dosyc szeroki :huh: no tak co ja pisze szeroki francja i od tylu
zajebiscie szeroki :laugh:
kwestia ceny no to tu jest faktycznie róznie mozna miec laske za 50 zeta i tu trzeba zachowac zimną krew bo jak laska zarzyczy sobie wiecej to lepiej sie wycofac a ona nas sama zatrzyma albo plus 50 jak jakas szkapa zobaczy ze ma doczynienia z leszczem :| i od 80 za numerek i tez oczywiscie jezeli szkapa oceni ze ci dupy da bo nie wszystkie dają i nie kazdemu. :oczko:
ale co tu wymagac tam chyba chodzi sie tylko w ostatecznosci ja zazwyczaj
przed wyprawą do sofi albo po wyprawie do sofi ;)

on20

on20

Świeżak

• user
  • 6 postów
wiem ze sa te przybytki na zielnej. Tam jest chyba z 8. O tych mowicie? Nie jestem z Wawy a bede za tydzien i chcialbym zamacac jakas ladniejsza :D

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Weteran

• +users
  • 516 postów
Tak, koło Zielnej jest największy wybór. Ale dawno nie byłem, więc nie mogę z czystym sercem polecić żadnej panny. Radzę tylko uważać na lokale od zewnątrz, od strony Zielnej właśnie. Są tam 2 w których nie ma opcji 5 minut tylko min. 10 za 30 zł, a facet często wyciąga jakieś zdjęcia spod lady, że niby właśnie zrobione, że dziewczę cud, że gorąco poleca itd. Kilka razy dałem się nabrać. I zawsze to był syf, dziewczyna albo niepoodbna do zdjęć, albo nieumiejąca tańczyć, niedotyklska, jakaś drętwa. Zdecydowanie odradzam. Szkoda kasy. W ogóle to ja chadzałem tylko do takich które na zdjęciach dosyć wyraźnie pokazują cycki. Te co nie po kazują mają obwisy, a tego nie cierpię.

on20

on20

Świeżak

• user
  • 6 postów
z tymi cyckami to masz racje :)

A co do faceta to byl jeden od zielnej - jakis cichociemny ;)
Od srodka sa fajniejsze tancerki :D Duzo z nich daje sie dotykac w opcji 5 min?

wojtekqwerty

wojtekqwerty

Weteran

• +users
  • 516 postów
Wszystkie się dają dotykać w opcji 5 minut. Sądzę że one nawet tak wolą, bo czy weźmiesz 5 minut czy 10 to i tak dotykanie tyle samo kosztuje, a więc w 5 minut zarabiają tyle samo co w 10.

on20

on20

Świeżak

• user
  • 6 postów

Wszystkie się dają dotykać w opcji 5 minut. Sądzę że one nawet tak wolą, bo czy weźmiesz 5 minut czy 10 to i tak dotykanie tyle samo kosztuje, a więc w 5 minut zarabiają tyle samo co w 10.

tyle ze ja zaplacilem 20 zl za 5 minut z dotykaniem! A Ty chyba mowisz o drozszej opcji??

Bywalec43

Bywalec43

Otrzaskany

• +users
  • 84 postów
Kilkakrotnie w tych lokalach korzystałem z opcji seksu dogadując się z dziewczyną po wykupieniu zwykłego najtańszego tańca. Za seks płaciłem 100-200zł, w jednym wypadku 300.
Warunki higieniczne w tych miejscach są od bardzo złych - do średnich, choć dziewczyny w większości lokali mają prysznic do dyspozycji. Przeważnie po takiej przygodzie odczuwam pewien niesmak z powodu małoprzyjaznych warunków i słusznego pewnie braku zaufania do kwestii higienicznych, zdarzało się jednak, że wychodziłem b. zadowolony.
Zaletą tych miejsc, jak ktoś już wcześniej zauważył jest możliwość podjęcia decyzji w ostatniej chwili tzn. kiedy laska jest już rozebrana i chwilę porusza sie w tańcu. Sama akcja też jest z reguły b. szybka, co jest dobrą opcją dla tych, co w każdej chwili boją się telefonu od żony....
Niestety ostatnio nie widziałem tam nowych fajnych lasek. Większość dziewczyn pewnie nie wytrzymuje pracy w trudnych warunkach związanych np. z zapleczem o maleńkiej powierzchni i brakiem prysznica dla klientów.

Użytkownik Bywalec43 edytował ten post 10 marzec 2008 - 10:56

Piotrek21WAWA

Piotrek21WAWA

Praktykant

• +users
  • 46 postów
Czyli rozumiem, że za 30pln można przez 5-10 min podotykać sobie panienkę tak? Jeszcze tylko taka kwestia czy panienki wszędzie dają się dotykać?
Druga sprawa, w jakim wieku są dziewczyny?
Może ktoś polecić jakąś dziewczynę w wieku 18-22 lata z tamtych przybytków?

drifterr

drifterr

GarsoManiak

• +users
  • 1624 postów
Nie wszedzie. W tzw. sam srodeczek nie daja. Nie zalezalo mi wiec nie probowalem za ile by zmiekly.

0 użytkowników przeglądających to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych