Skocz do zawarto¶ci

Close Open
Close Open
Zdjęcie

Salon masażu przy G±siorowskichG±siorowskich 10

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
59 odpowiedzi w tym temacie

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 4125 postów
Numer telefonu: brak

Gaziu,chyba trzeba by pozbierać wszystkie recenzje w jedno miejsce,bo i tak,obojętnie na który nr nie zadzwonisz i tak tam trafisz,nie koniecznie do dziewczyny ze zdjęcia,chyba,że znasz panny i konkretnie do tej wybierasz się...

jakieś 2 tygodnie temu zawitałem tam z pewnym znanym tu Szwagrem-jego debiut na masażu i był wniebowzięty:) masowała go taka szczupła dziewczyna,wyszedł mega rozluźniony i zadowolony.Mnie trafiła się inna maserka,pierwszy raz ją tam widziałem...i niestety masaż w jej wykonaniu mnie nie porwał-niby fajnie,ale bez wyrazu...szkoda,że Madzi i Agi już tam nie ma...ale co najważniejsze!!

Panowie!

Teraz ta miejscówka to jest LOKALOWO!!! to! w zasadzie każdy marudził,że nie ma tam dyskrecji itd! otóż Szefowa konkretnie zainwestowała,powstały ścianki działowe-pokoje,jest naprawdę spoko,elegancko i duuuuużo intymniej i niż do tej pory! w pokoju,w którym byłem masowany pojawiła się rurka-taka do tańca.ciekawe po co? :)

lokal-teraz-9/10

Użytkownik gazer edytował ten post 10 luty 2017 - 13:45

R E K L A M A

mestree
Re: Salon masażu przy G±siorowskich

mestree

Otrzaskany

• +users
  • 57 postów

rurka-taka do tańca.ciekawe po co? :)

po to ;)

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=206563

Panny poszerzają działalność :)

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 4125 postów

salon masażu

http://www.roksa.pl/...ns.php?nr=91601

Użytkownik gazer edytował ten post 07 sierpień 2014 - 11:14

Mujeres

Mujeres

Bywalec

• +users
  • 194 postów
  • Sk±d:Polska

Potwierdzam, iz warunki lokalowe sie poprawily, ale jak dla mnie WEJSCIE do lokalu jest BARDZO PRZYPALOWE, ze wzgledu na okolicznych zuli, penerkow oraz, iz, ze nie wchodzi sie na luzie, bo wszyscy wiedza z ulicy, iz wchodzi sie do przybytku, ale niech bedzie, iz to tylko moje negatywne odczucia.  

Zmiany lokalowe polegaja na zabudowaniu do konca pokoji tzn, iz nie ma juz przeswitow przy suficie, czyli jest bardziej intymnie oraz na tym, iz drzwi sa 2m na lewo:) :) od tego co bylo.  Standard jest niezly a intymnosc na tym zystkala.  Tylko wspomne, iz jest WIECZNY PROBLEM Z PARKINGIEM!!!!!!

Panna odwiedzona to Karolina.  25-17 ten kllmat, lekko grubawa, w miare atrakcyjna, z biustem moze mala 4, moze.  Taka sobie, co tu upiekszac.

Sam masaz w miare poprawny.  Cos tam panna zna sie na masazu, ale bez jakis sztuczek czy atmosfery.  Masazystke mozna dotykac, ale tradycyjnie, bez miejsca intymnego ( tak swoja droga, smieszy mnie to, iz w przybytkach do masazu, kariere zrobilo slowo "miejsce intymne").  

Na koniec strzepanie, bo inaczej nie mozna tego nazwac.  Powiedzmy, ze bylo ok.

Punktacja:

Salon - 7/10, ale za wejscie od penerskiej ulicy daje 2/10

Standard i pokoj 7/10 remont to remont

Panna - 5/10 za duzo kg

Masaz - 6/10

Reczny - 6/10

Ogolem - bywalem tam od lat, kiedy to byly tam gwiazdy ( pamietacie, ta chuda, co wyjechala do Kanady? :) a teraz standard sie polepszyl, ale nie wiem czy dziewczyny sie polepszyly...bede wpadac, liczac na nowe gwiazdy.

Użytkownik Mujeres edytował ten post 04 czerwiec 2014 - 15:16

tomaff

tomaff

¦wieżak

• user
  • 4 postów

Miałem okazję być w tym lokalu w ostatnim czasie. Po wejściu miałem mozliwość wybrać Pannę do masażu. Wybrałem brunetke z dużym biustem i udałem sie pod prysznic (jak ktoś napisał rzeczywiscie woda w brodziku słabo spływa). Następnie na matę i masaz tylnej części. Dziewczyna rozpoczela od nóg i tak masowała te nogi chyba z 45 min!!! (cały masaż trwał 1h). Potem krótko plecy i odwrót na druga stronę gdzie juz prawie nie było masażu tylko szybkie zakończenie ręczne. Generalnie cała wizyta bez rewelacji raczej nie wrócę.

Punktacja:

Salon: 5/10 

Panna 6/10 

Masaż 2/10 mizianie nie masaż

Zakończenie 5/10

szymons

szymons

¦wieżak

• user
  • 5 postów

Miałem okazję bywać w tym lokalu jeszcze przed zmianami. Pojawiłem się także już po zmianach (wprowadzono stpitiz i powiększono lokal) do wyboru 3 masażystki. Wybrałem Martynę, chyba miała zły dzień niestety świeżo po zrobieniu tatuażu i widzałem jak każdy jej ruch sprawiał jej ból więc jak mogła mnie dobrze wymasować, było to bardziej głaskanie tak jak kolega wyżej opisał 45 min plecy i szybka przewrotka gdzie było zwykłe strzepanie bo inaczej powiedzieć nie mogę.

Salon 5/10 (nadal przypałowe wejście)

Panna 5/10

Masaż 1/10

Zakonczenie 4/10

karlos77

karlos77

GarsoManiak

• +users
  • 1661 postów
  • Sk±d:Wlkp

odwiedzilem ten przybytek na masaz... koszt 100zl do wybory byla tylko jedna dziewczyna mlodziutka  wysoka szczuplutka czarnulka

"cela" w ktorej mnie masowala wyposazona byla z lozko do masazu oraz lustro i kran... szybka kapiel w lazience (czekal za mna nastepny klient) i do masazu. najpierw plecy potem na moja prosbe obrot i masaz przyrodzenia... spust , szybki prysznic i do domu.

Lokal 4/10

Panna 6/10

Masaz 5/10

Zakpnczenie 6/10

derlin

derlin

¦wieżak

• user
  • 7 postów

Mnie zdarzyło zajrzeć się tam jakieś 4 lata temu 3 razy. Pierwszy masaż miałem z Magdą. Blondynka zgrabna z tatuażami. Było to moje 1 takie doświadczenie. Masaż dość lekki, delikatny. Magda nie chciała zdjąć stanika więc pozbawiłem ją majtek. Jakieś 20 min zostawiła sobie na klatkę i brzuch. Mianowicie nie ma się do czego przyczepić. Fajnie zaangażowana w ręczny. Widać że się starała.

Drugi raz zafundowałem sobie czarnulke Paule. Ze zdjęć wydawała mi się najbardziej atrakcyjna. Sam masaż jednak lepszy niż Magada, choć na przód zostawiła sobie mniej czasu, znacznie. Podczas ręcznego starała się bardzo, bawiła się też tyłeczkiem, trochę marudna przy dotykaniu ale za to najbardziej rozgadana. Bardzo pozytywna i chętnie bym to kiedyś powtórzył.

Za trzecim razem spotkało mnie największę szczęście. Trafiłem na Anie, czarnulkę małą. Z ciałka bardzo fajnie. Trochę mniej rozmowna niż Paula ale im dalej tym bardziej rozgadana. Zdecydowanie najlepszy masaż. Mi pasowało najbardziej. Z samym dotykiem nie było problemów. Pozwalała na dość dużo.  Genialnie masowała plecki meega plus za to. Co do ręcznego to taki trochę standard ale trafiła w klimat który lubię, więc jak przyszedł czas wytrysu to omal po twarzy nie dostała... :-)

Lokal jak najbardziej polecam. 

Dosć czysto schludnie, dziewczyny fajne, zaangażowanie jest no i cena dobra. 

Skuszę się na pewno na każdą z opcji. 

Byłeś tam 4 lata temu i polecasz lokal bo jest schludnie ? Ty głupi jesteś czy bezczelny ? 

Dycha i 10 dni urlopu na opamiętanie się - recenzje piszemy z AKTUALNYCH wydarzeń. A wspomnienia to na Forum Kombatantów. - M.

krzad

krzad

¦wieżak

• user
  • 9 postów

Faktycznie lokal po małym remoncie zmienił wystrój na lepszy , panny młode . Polecam EMI ale ciężko ją tam ostatnio  zastać . Robi wspaniały masaż - zna się na tej robótce . wygląd 8/10 , masaż 9/10 , zakończenie 8/10

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 4125 postów

Odwiedziłem przybytek na Łazarzu,dawno nie byłem,pojawiły się nowe twarze,będę musiał przetestować:) skorzystałem z Masażu Ewy,dojrzała blondynka,całkiem miło,sympatycznie,zakończenie też w normie. Masaż na macie,chyba ceny poszły w górę,ale nie jestem tego do końca pewien. Nie mam linka,bo chyba ogłoszenie z jej fotką zniknęło,jak pojawi się,to zamieszczę.

Całokształt 8/10.

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 4125 postów

masażystka Ewa:

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=244823

virtuoz

virtuoz

• +uzytkownik
  • 7658 postów

Starośc nie radośc, lekarz masaże zalecił. Ponarzekałem kuzynowi i zabrał mnie do lecznicy na Gąsiorowskich.

Terapie u Ewy wybrałem. Fotki prawdziwe. Cyc w moim ulubionym rozmiarze. Masaż na macie. Pani zaczęła od masowania tyłu. Po dokładnym rozluźnieniu wszystkich mięśni tylnych partii ciała, przewrót na plecy. I tu zaczeła się zabawa. Masaż konkretny, mocny, miły. Bardzo dobre zakończenie ręczne. Podczas masażu kontakt z maserką jak najbardziej pozytywny. Rozmowa, dotyk, pieszczoty. Sutki fajnie reagujące na dotyk. Brakowało mi mozliwosci blizszego kontaktu (palcóweczka, oral) ale chyba na tym polega zabawa w maserni.

Była to moja pierwsza przygoda w takim gabinecie, wiec nie mam punktu odniesienia. wyszedłem zadowolony i zrelaksowany. Polecam kazdemu chocby w ramach jednorazowej odmiany.

Na minus - nie chonorują recept z NFZ

Użytkownik virtuoz edytował ten post 11 marzec 2015 - 22:34

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 4125 postów

No i kuzyn zabrał kuzyna na rehabilitację, Virtuoz wybrał Ewę-dobry wybór,a ja oddałem się w ręce Oli....meeeggaaa wybór! Dziewczyna ładna,sympatyczna,nie pierd...głupot,super masuje,świetne ciało, i meeeggggaaa zakończenie-oczywiście tylko ręczne,jak to na G-inne nie wchodzi w grę. Bardzo fajny relaks,wykonany przez bardzo fajną maserkę. Rewelka!

lokal-wiadomo,poprawcie trochę ten prysznic:)

Ola-8/10

klimat-9/10

masaż-9/10

zakończenie-9/10

mieliśmy opcję 0,5 toples za 100

no i nie mam wyjścia-muszę pochwalić i polecić....!!!!:))) więc polecam

link:

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=240710

jagiello

jagiello

Praktykant

• +users
  • 17 postów

Witam! Na goscinnych występach w stolicy Wielkopolski postanowiłem zasmakować miejscowych specjałów i po szybkim przeszukania menu na roksie wybór padł na masaż u Ewy

http://www.roksa.pl/...s.php?nr=240710.

Muszę przyznać Pani Ewa bardzo przypadła mi do gustu bardzo miła ,sympatyczna i ciepła dziewczyna o rozbrajającym umiechu. Prysznic i na matę!!!  Masaż bardzo pobudzjący namiętny , miła rozmowa i rozkoszowanie się widokiem i dotykiem pięknej kobiety o pięknych kobiecych kształtach. Zakończenie ręczne z dużym zaangażowaniem i ciekawą techniką opartą jak mniemam na dużym dowiadczeniu w obsłudze tego typu sprzętów.  

Podsumowanie:

Masażystka 9/10

Masaż 9/10

Zakończenie 9/10 

Lokal 8/10  ( trochę dziwny układ i wygląd lokalu ale w sumie OK)

Polecam!  Następna wizyta w Poznaniu i wracam do Pani Ewy bezwarunkowo!

derlin

derlin

¦wieżak

• user
  • 7 postów

Dziś po kilku latach udało mi się wreszcie ponownie odwiedzić ten przybytek. Lokal miejsce to samo, choć w środku od razu widać, że standard się znacznie polepszył.

Zdecydowałem się na masaż nuru. 

Nie pamiętam teraz imienia masażystki, ale była to drobna czarnulka z tatuażem na łopatce jakoś. Chodzi mi po głowie imię Ania, lecz pewien po tym wszystkim nie jestem.

Panowie powiem szczerze, że byłem pozytywnie zaskoczony poziomem masażu. Dość mocny i intensywny. 30 min plecki i 30 minut przód. Masażystka poza piersiami do masażu używała też rąk. Dość mocno gładziła moje ciało swoimi piersiami. Dziewczyna rozmowna, i kontakt wzrokowy jej w ogóle nie peszył. Masaż kręgosłupa bardzo przyjemny. Po przewrocie na plecy standardowo od nóg masowała coraz wyżej. Nie omijała miejsc intymnych i już myślałem, że skończę w jej piersiach, ale przeniosła się na moje szczęście wyżej ;-)  Masowała bardzo dokładnie klatke piersiową swoim ciałem. Kilkukrotnie wręcz dostałem cyckiem po brodzie! ;-) na sam koniec zabrała się ręcznie za masaż krocza. I teraz najważniejsze: byłem już kilkukrotnie w takich miejscach, ale tak jak zrobiła to ta dziewczyna nie miałem jeszcze nigdy. To było lepsze niż oral! Trzepała mi jakieś 8-10 min, ale widać było jak się tym bawiła. Nie zależało jej na szybkiej robocie. Takiego orgazmu jeszcze w takim miejscy nie miałem. To było coś! Naprawdę polecam ten przybytek. Na koniec oczywiście prysznic i ręcznik, dostępne były 2 żele.

Podsumowanie:

Masażystka 10/10  (typ dziewczyny jakie mnie kręcą)

Masaż 9/10

Zakończenie 11/10 (niezapomniane przeżycie)

Lokal 9/10 (znaczna poprawa w porównaniu z tym co było tam ostatniej wizyty.

Z pewnością odwiedzę ten lokal przy następnej wizycie w poznaniu.

P.S. Druga dziewczyna która była w środku równie urocza. 

zulugula75

zulugula75

¦wieżak

• user
  • 5 postów
Numer telefonu: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Na przełomie kwietnia i marca 2015 3krotnie odwiedziłem ten salon korzystając z masażu w wersji nuru.

Za każdym razem wybierałem masażystkę o imieniu Patrycja.

Wiek około 20-25 lat, wzrost około 175 cm, biust 2, brunetka - po drugiej wizycie zmieniała kolor włosów na blond i tymczasowo miała rude, fajny charakterystyczny tatuaż na plecach wzdłuż kręgosłupa jakieś delikatne chińskie literki. 

Panna to prawdziwa "petarda" piękna, uśmiechnięta, kontaktowa miła, mogę pisać same superlatywy. Jeśli chodzi o sposób wykonywania masażu to prawdziwy profesjonalizm - intensywny masarz rękoma oraz w przeważającej większości całym ciałkiem, które jest naprawdę bardzo jędrne i gibkie. 

Masaż w wykonaniu Patrycji to uczucie na długo zapadające w pamięć wart każdych pieniędzy!

Co do lokalu to przyzwyczajony jestem do znacznie lepszych standardów mianowicie:

W jednym pomieszczeniu sam prysznic bez ubikacji i umywalki- tylko sam prysznic. Jak przyciśnie za potrzebą to trzeba się ubrać i przechodzić przez cały lokal do łazienki z podłym standardzie.

Ręczniki za każdym razem były wilgotne widać że używane ... (żenada).

Generalnie lokal nadaje się do generalnego remontu.

Podsumowanie:

Masażystka 9/10  (petarda na maxa na roksie dał bym jej bez wahania 300-500pln)

Masaż 9/10

Zakończenie 9/10 (lepiej niż sex)

Lokal 3+/10.

Niestety w dniu wczorajszym tj.30-04-2015 odwiedziłem lokal ponownie i Patrycji nie zastałem (zrezygnowała z pracy w tym miejscu). 

Gorąca prośba  do szwagrów, proszę o informacje jak Patrycję ktoś namierzy w innym lokalu.

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 4125 postów

Dawno nie byłem na Gąsierowskich więc odwiedziłem stare kąty...wszedłem z ulicy,bo gdzieś zapodziałem nr tel,były 2 maserki,nie byłem zdecydowany więc szefowa rekomendowała mi Anię-i był to dobry wybór:) sympatyczna dziewczyna,moim zdaniem atrakcyjna, masaż całkiem fajny,zakończenie również milutkie,mógłby być ciut mocniejszy,ale źle nie było.

Ania-8/10

masaż-8/10

klimat-8/10

lokal-bez zmian

cena 120 za wersję toples-polecam i wpadnę tam chyba niebawem...

robx35

robx35

Otrzaskany

• +users
  • 67 postów

Witam

Do napisania tego postu skłoniła mnie wizyta w omawianym tutaj przybytku. Ogólnie rzecz biorąc nie mam nic do zarzucenia było przyjemnie i potwierdzam "poprawność" usługi. Piszę tak, bo byłem pierwszy raz w miejscu co oferuje masaże erotyczne (tzw. seks wykluczony) i chodzi mi o to że wyszedłem stamtąd z dość dużym niedosytem. Ciężko określić tą usługę seksualną jak dla mnie i też ciężko mi będzie potwierdzić że był to masaż. W sumie za 100 zł (wybrałem wersje godzina w bieliźnie) czego się spodziewałem? Na pewno nie fajerwerków. Piszę to dla takich samych gości jak ja czyli osób które dość długo ignorowały ogłoszenia o masażach z zakończeniem czyli dla takich co preferują konkrety i jakie mogą mieć odczucia po. Wróćmy do wizyty i oceny:

Ustawka 10/10 lepiej się nie da, o czasie i na miejscu wszystko ok

Pani 8/10 – jak dla mnie to wysoka ocena bo Pani była w moim typie zgrabna, szczupła i nie za duża (ja też wielki nie jestem)

Masaż – przyjemne mizianie – taka bardzo dobra gra wstępna przed konkretami – nie oceniam

Ręczne zakończenie – mój pierwszy raz gdy ktoś mi zwalił konia – dziwne ale przyjemne – 4/10 ja niestety wolę gorszego loda niż super trzepanie.

Podsumowaniem mojej wizyty będzie fakt ze po wyjściu wcale nie zeszło mi ciśnienie, miałem dopiero ochotę na trachanko i to konkretne (wkrótce zaspokojone) i pewnie stąd mój niedosyt. Dla takich jak ja to mogę poradzić jedną rzecz zapłacić więcej i mieć "masaż" plus trachanko, wiec nie wiem czy akurat w tym przybytku to sprzedają.

Pozdrawiam

Szwagier

PrzyjacielRodziny

PrzyjacielRodziny

Pleciuga

• +users
  • 4125 postów

Odwiedziłem ostatnio po raz kolejny masernię i generalnie nie mam co dodawać...ale na duży plus-napoje-od coli,przez wode i soki do dyspozycji:) brawo!!! szczególnie w takie upały jak ostatnio! na minus-mogliby coś z tym prysznicem na kporytarzu zaradzić...

badboyqu

badboyqu

Praktykant

• +users
  • 42 postów
  • Sk±d:wlkp

Opinie bardzo podzielone więc sam musiałem się przekonać o co to loto z tym Gąsiorem.

Lokal ok, pokoje intymne, czysto, higienicznie. Wejście rzeczywiście dość przypałowe ale to jest Łazarz więc nie można spodziewać czegoś luksusowego. Na duży plus spory wybór napoi w lodóweczkach. 

Do wyboru kilka dziewczyn. Ja wybrałem Kamilę i była to dobra decyzja. Laska miła, niegłupia, dało się z nią pogadać a to ważne podczas godzinnego relaksu. Masować umie. 

Mnie denerwowało penerstwo szefowej czy kim tam jest laska, która przyjmuje gości. Zwykła rasowa penera. 

Zastanawia mnie czego niektórzy oczekują po takim masażu. Ja oczekiwałem relaksu i to dostałem. Wiadomą sprawą jest to, że masaż w takim przybytku nie będzie prawdziwym leczniczym masażem. 

lokal 8/10

masaż 8/10

klimat 8/10

laska 8/10

zakończenie 8/10

Cena 100 zł za godzinkę (masaż w bieliźnie). 

p.s. Ewa już tam nie działa

Użytkownik badboyqu edytował ten post 16 sierpień 2015 - 17:34

Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych