INSTRUKCJA DOTYCZĄCA USUWANIA TEMATÓW/OGŁOSZEŃ/OPINII

 

Ze względu na prawo do ochrony prywatności możesz poprosić o usunięcie pewnych związanych z Tobą danych.
W tym miejscu dowiesz się jak to zrobić.

Jednocześnie, aby uniknąć spełniania fałszywych próśb o usunięcie treści zgłaszanych przez osoby, które podszywają się pod innych, chcą zaszkodzić konkurencji, musimy zweryfikować tożsamość osoby, w imieniu której jest składany wniosek. Nie wymagamy dowodu osobistego, paszportu ani innego dokumentu wydanego przez urzędy państwowe.

Uruchomiliśmy specjalny numer telefonu [+48 697 262 461] na który możesz wysłać zgłoszenie.
W celu weryfikacji zgłoszenie powinno być wysłane z numeru telefonu, którego dotyczy temat/ogłoszenie/opinia i musi zawierać dokładne wskazanie zgłaszanego tematu, w postaci numeru ID tematu.
Np. dla tematu: http://www.garsoniera.com.pl/forum/topic/148379-temat-demonstracyjny-nr-tel-123-000-000/ numerem ID jest 148379, czyli należy z numeru tel. 123-000-000 wysłać wiadomość SMS na numer [+48 697 262 461] o treści 148379.
Wtedy będziemy mieli pewność, że usuwamy właściwą treść.

Zgłoszenie można również wysłać mailem na adres: abuse.garsoniera@gmail.com w celu uwiarygodnienia się prosimy przesłać screena np. z opłaconego ogłoszenia na portalu ogłoszeniowym, z numerem identyfikacyjnym ogłoszenia i numerem ID tematu jw.

Dotychczasowe zgłoszenia były różne, więc każdą prośbę traktujemy indywidualnie.


Każda z osób może również wystąpić do nas o częściowe usunięcie z postów informacji o charakterze prywatnym, np. informacje o tatuażach, bliznach, znakach szczególnych. Można to zrobić poprzez zgłoszenie lub poprzez guzik [RAPORTUJ], który znajduje się przy każdym poście. Każdy raport zostanie rozpatrzony najszybciej jak to będzie możliwe.

Gdy prześlesz wniosek, weźmiemy pod uwagę zarówno Twoje prawo do prywatności, jak i interes publiczny wynikający z dostępu do tych informacji oraz prawa innych osób do ich rozpowszechniania. Na przykład możemy odmówić usunięcia określonych informacji o oszustwach, postępowaniu niezgodnym z prawem.

©www.garsoniera.com.pl 2004-2018