Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

Chce płonąć nawet jeśli spłonę

Napisane przez kilerowdwoje , 10 marzec 2018 · 659 Wyświetleń

Ciekawe… życie jest ciekawe. A może zaskakujące? Nie wiem.
Gdy wydaje się, że już już … masz wszystko poukładane pogodziłeś się z losem, zapomniałeś o cierpieniu i nie myślisz już o starych sprawach, choć pamiętasz i czasem wracasz pamięcią. Gdy wydaje ci się.. No dobra w sumie norma jest ok, kolejny dzień jak dzień. Gdy odrzucasz każdą myśl, która prowadziłaby cię do tego, czego unikasz. Wydaje ci się tak już będzie i nie ma, co się rzucać, gdy życie podrzyna ci gardło. Godzisz się z losem. Poznajesz ludzi, przebywasz z nimi i zamykasz się na to, co mogłoby cię spotkać. Stajesz przed sytuacją, w której nie wiesz, co masz zrobić. Wydaje ci się jestem silny, gówno mnie to obchodzi. Pogodzę się z tym i już. Masz doświadczenie wiesz jak to jest. I nagle spotykasz to, co wydawało ci się nigdy się nie znajdzie. I nie wiesz…, co masz zrobić. Pragniesz i ciebie pragną. Chcesz i ciebie chcą. Masz i ciebie mają. Dlaczego więc nie idziesz? Stoisz i zdajesz sobie sprawę, że jesteś przegrany. Bo tobie nie wolno. Wydawało mi się, że nie można odczuwać fizycznego bólu z powodu uczuć. A jednak … można nawet umrzeć. Jak wielkie pragnienia człowiekiem targają, co się z nim dzieje, że serce przestaje bić z tęsknoty pragnienia i chęci spełnienia. Często problemem nie jest odpowiedź negatywna a odpowiedź pozytywna.  Iść za sercem rzucić się w przepaść? Czy może iść za rozumem i zamknąć temat? Dywagacje i myśli a życie i tak ci przyniesie odpowiedź.
Lecz prawda jest taka, że spragnieni uczuć drugiej osoby podążamy ścieżkami, które nigdy wcześniej nie były możliwe dla nas.
Osoba, którą coraz bardziej pragnie się z czasem, z którą chce się być a bez której wszystko wydaje się słabe, małe i niepotrzebne. Z którą czas wydaje się nie mieć granic i swoich ograniczeń. Czemu tak jest? Jak to jest, że z kimś spędza się czas naprawdę komfortowo. Że się tego pragnie, bo wtedy czuje się człowiek dobrze. I nie mówię tu o seksie a o chwilach normalnych codziennych zwykłych.
Bo nie chodzi o to, że z jednej strony czuć coś więcej a z drugiej nie.  Jak to jest, że chce się z taką osobą spędzać dnie noce tygodnie miesiące lata… tylko po to by móc na nią patrzeć lub choć czuć, że jest bezpieczna. Ot uśmiechnięta szczęśliwa z poczuciem bezpieczeństwa i poczuciem, że ktoś o niej myśli i się martwi. Życie płata figle.
A mnie nie ciągnie, już tak jak kiedyś, coraz mniej mi się chce…mijają dni tygodnie …miesiące a ja wole wciąż tylko tę właśnie, z którą czuje się dobrze bez względu na to, co robimy.
I wciąż gdzieś w tyle wątpliwości. Patrzysz w lustro i się zastanawiasz… Czy na pewno jesteś odpowiednim facetem. Gdy kładziesz się śnisz …. I tylko świt budzi cię by wyrwać ci marzenia. Lecz ty i tak stale o tym myślisz. Lecz nie jest to jeszcze czymś trudnym niezwykłym czy groźnym. To dopiero czyny zaczynają nakręcać to, co wydaje ci się niemożliwe. I gdzieś w tyle głowy słowa by tego nie robić, …lecz coś cię gna i pędzi do światła do płomienia, który cię tak grzeje, którego tak mocno pragniesz….
A w twoich obrazach uśmiech oczy włosy i ciarki, gdy o niej myślisz... Daleko od niej pragniesz by leżała koło ciebie i tuliła się, by spała nieświadoma trudów życia... 
 
https://youtu.be/uelHwf8o7_UZdjęcie
slodkakarolina
21 maj 2018 18:34

Dlatego,bo jest to twoja połowa tego samego jabłka.

Nie innego,cudzego....tylko twoja :)

I nie myśl za dużo,nie patrz w lustro a jak już,to tyle co powinieneś-np.golenie,czesanie..

bo przez to możesz coś stracić.

Luty 2019

N P W Ś C P S
     12
3456789
10111213141516
17181920 21 2223
2425262728  

Ostatnie komentarze

aktywnych użytkowników

użytkowników, gości, anonimowych

Tagi


    R E K L A M A    Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych