Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Pillow Book

Napisane przez Underwood28 , 21 październik 2017 · 772 Wyświetleń

Zmierzam po drodze nakreślonej atramentem. W migoczącym świetle nocnej lampy dostrzegam uśmiechnięta Japonkę. Starannie związane kimono, szczelnie zakrywa jej drobne, dziewczęce piersi.  Skazana na bycie gejszą i zaspakajanie najskrytszych pragnień swoich klientów, skrywa mroczne tajemnice. Zadbana, uprzejma, wyedukowana traci czas na zabawę z węgorzami, wkładanymi jej do pochwy przez znudzonych biznesmenów oraz na matczenie w pozbawionym empatii społećzeństwie.
 
     Ignoruję ją. Uśmiech na jej twarzy znika,  a  ciemne oczy zwężają się jeszcze bardziej. Pogodna dotąd twarz nabiera ostrych rysów  jak twarze demonów z buddyjskich świątyń. Otoczona łuskami wijącego się smoka, którego bezskutecznie próbuje pokonać samotny samuraj. 

    Schodzę trochę niżej. Przede mną most a na nim jakiś mężczyzna. Wypalone oczy, praktycznie ciemne oczodoły i ta wykrzywiona twarz jak w obrazie Muncha. Metr przed przerwaniem linii życia. Otoczony ludźmi, wciąż spadający na dno. Duszący się zatykającym usta  powietrzem. Ciągle pod wiatr, ciągle przed siebie , chociaż ciągle w mejscu. Bo linia przerywa się nie gdy upadniesz na dno, lecz , gdy jesteś skazany na ciągłe spadanie. 

    Schodzę jeszcze niżej, jestem już prawie między jej udami. Dostrzegam cytat z jakiegoś serialu: "Fire walk with me" a obok tląca się ostatnim płomieniem zapałka.  
 
   Ćma na jej udzie wskazuje mi dalszą drogę. "Jedyny Bóg to pieniądz"... "Bierzcie i jedzcie, to jest ciało moje"...
 
Wchodzę i konsumuję, za równowartość jednego  generała Granta. 
 
https://www.youtube....h?v=6jd-azcJh3w

 Listopad 2018

N P W Ś C P S
    123
45678910
111213 14 151617
18192021222324
252627282930 

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

aktywnych użytkowników

użytkowników, gości, anonimowych

Tagi    Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych