Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Ne hachu

Napisane przez Underwood28 , 14 październik 2017 · 541 Wyświetleń

Otworzyłem oczy na dźwięk przekręcanego zamka. W otwartych drzwiach rysowała się jej  ciemna sylwetka na tle zapalonego na korytarzu światła. Klepsydra z wycięciem w talii i dwóch szerokich podstawach, które stanowiły biodra i ramiona. Zza zarzuconej koszulki lekko prześwitywały jej nabrzmiałe sutki, wzdłuż nóg lśniły niewytarte krople wody. Obserwowałem jak po cichu wchodzi do środka i kładzie się na łóżku znajdującym po przeciwnej stronie pokoju. Nie spała.
 
W ciemnościach dostrzegłem jej wpatrzone we mnie oczy. Po chwili wsunęła dłoń pod kołdrę, nieświadoma tego, że ją obserwuję. Zmrużyłem oczy. Zza wpół zamkniętych powiek widziałem jak jej ręka powoli przesuwa się coraz niżej w kierunku ud. Na moment kołdra uniosła się. Oczami wyobraźni zobaczyłem jak zsuwa z siebie majtki. Leżała tak wpatrzona we mnie delikatnie poruszając ręką pod kołdrą. 
 
Przez uchylone okno, powietrze unosiło jej zapach doprowadzając mnie do szaleństwa. Otworzyłem oczy  i poruszyłem się. Zakłopotana znieruchomiała. Wstałem i wyszedłem do łazienki. 
 
Gdy wróciłem ciagłe leżała pogrążona w bezsenności. Usiadłem na jej łóżku, czule gładząc włosy. Poczułem jak otarła się policzkami o moją dłoń. Bez pośpiechu przesunąłem ją wzdłuż jej twarzy, ramion... pod kołdrę. Przymknęła oczy, zaciskając moją rękę między swoimi udami. 
- Ne hachu - odparła.
Wysunąłem rękę i wróciłem na swoje miejsce.  
 
https://www.youtube....h?v=XpitcjFMzGwListopad 2018

N P W Ś C P S
    123
45678910
111213 14 151617
18192021222324
252627282930 

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

aktywnych użytkowników

użytkowników, gości, anonimowych

Tagi    Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych