Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
* * * * * 4 głosów

Kobieta na całe życie

Napisane przez prozac , 10 wrzesień 2018 · 2026 Wyświetleń

Tak mnie wzieło na analizę, jaki typ kobiety jest najlepszy dla mężczyzny... to zaczynamy.
Małolata/studentka - młoda fajna dziewczyna, którą można ułożyć  "pod siebie" to interesujący kąsek jednak jeśli nie chcesz lub nie masz czasu na nauczanie takiej panny życia to trzeba sobie taką odpuścić. Ja osobiście takich nie preferuję, głupie to niezdecydowane i na tyle młode że trzeba ją wszystkiego uczyć, a poza fajnym wyglądem nic więcej do życia nie wniosi.
Drugi typ rozwódka nie daj boże z dzieckiem, z doświadczenia wiem że coś z nią jest nie tak, pomijam fakt kto kogo zostawił, bierzesz sobie ją w pakiecie i prędzej czy później nastąpi zgrzyt w edukacji/wychowania JEJ dziecka (podkreślam jej, gdyż zaraz się okaże że nie masz prawa decydować, a jesteś tylko do tego aby sypać kasą i się nie wtrącać)
Nie umniejszam jej umiejętności czysto praktycznych, ale łóżkowe zapewne kuleją :P 
Miłości zapewne może brakować, ale kochać to trzeba umieć no i zaraz się okaże, że zacznie robić Ci wyrzuty że się nią nie interesujesz...
 
Singielka po 30tce tu wydawać by się mogło - partia idealna, ale dlaczego nadal jest wolna? Pewnie jest nieogarnięta, w łóżku kłoda, a do tego ma braki edukacyjne. Nie twierdzę że wszystkie są takie same, ale rozejrzyjcie się dookoła siebie ile fajnych "sąsiadek" jest samych?
 
Jesli nie żadna z nich to kto?
Patrząc na moje doświadczenia z kobietami, młodymi, tylko starszymi rozwódkami i singielkami z "wyboru" wyszło mi, że diva jest najlepszą kandydatką na partnerkę życiową.
Jest super w łóżku - pod warunkiem że faktycznie była w tym dobra, więc można się wiele od niej nauczyć :P Brakuje jej miłości, więc jeśli jesteście dla siebie to odda Ci serce i będzie kochać najbardziej na świecie. Poprzedni zawód, odarł ją z uczuć, więc jej "braki" chce wypełnić i wreszcie poczuć się szczęsliwa i kochana. 
W domu pewnie będzie przykładną żoną i matką o ile dasz jej tyle samo w zamian. 
Za to na salonach będzie się prezentować wyśmienicie, a jak do tego dołożymy inteligencję - a przecież z głupią dupą się spotykać nie chcesz to decyzja jest tylko jedna :)100/100
Zdjęcie
82motylek
10 wrz 2018 20:52

Różnica wieku to nie wszystko. Czym innym jest związek 30-latka z 20-latka a czym innym skojarzenie 60-latka z 50-latką. Kryterium wieku zanika moim zdaniem, gdy kobieta osiąga wiek 30 lat. Wówczas jest kompatybilna z każdym od niej starszym a nawet nieco młodszym. Diva może mieć 20 lat.

 

Wyróżniłeś też kategorię "rozwódka - solówka". Nie wdając się w szczegóły, stan cywilny wraz z jego historią w pewnym sensie koreluje z osobowością człowieka, i tutaj przyznaję Ci rację. Jednakże każdy człowiek jest inny a singielstwo czy rozwodnictwo nigdy nie da odpowiedzi, kim jest charakterologicznie kobieta. Z faktu, iż 5+5=10 nie wynika, że 10=2+7. Diva może być singielką, rozwódką a nawet żoną.

 

Wobec powyższego, ostatni punkt "diva jako partnerka życiowa" to psedo-wskaźnik kandydatki na życiową partnerkę.

Przeceniasz umiejętności prostytutek (nawet tych 30 letnich, niech będzie). Zdarzało mi się zawitać u takich, co sprawiały wrażenie że robią loda piąty raz w życiu dopiero. Serio. A pojęcie "kłody" na pewno znasz. Więc nie wiem czym się tak jarasz i co widzisz w kobiecie przez pryzmat jej jestestwa zawodowego jako "kurwa" (niewątpliwie w pejoratywnym znaczeniowo  zabarwieniu tego słowa).

 

Każda kobieta może być kobietą na całe życie, ale trzeba mieć szczęście i dostrzegać w drugim człowieku człowieka bezpłciowego czasem.

Fajny tekst, lecz trzeba go potraktować z przymrużeniem oka. :oczko: W przeciwnym przypadku widzę same sprzeczności. No bo odrzucasz małolaty/studentki, ale diwy małolaty/studentki nie. Rozwódki z dziećmi też, lecz diwy rozwódki z dziećmi już nie. Singielki po 30-stece też odrzucasz, ale diwy singielki po 30-stce - nie. A tak w ogóle to moim zdaniem każda kobieta potrzebuje miłości, bez względu na to czy jest diwą, czy nią nie jest. :P  Wczoraj czytając ten tekst oceniłem go niesprawiedliwie. Oceny wymagają przemyśleń, u mnie tego wczoraj zabrakło. :russian:  Pozdrawiam. :hi:

moje wypowiedzi zawsze trzeba czytać między wierszami :)

 

nie bawiłem się w szczegóły jak diva <20 i diva po 30tce z dziecmi/bez mocno zgeneralizowałem, ale w domyśle interesują mnie tylko wolne bezdzietne kobiety w słusznym wieku. małolatom mówię nie

Czy tu rozważamy Panie i dziewczyny uprawiające sporty wyczynowe ?  Czy normalne Panie z normalnymi zajęciami. Ja niestety uważam ,że Diva z branży nie bardzo nadaje się na partnerkę, bynajmniej nie dla mnie z tytułu dużej świadomości jakiegokolwiek mojego potknięcia w dowolnej dziedzinie życia... mogę ja zostać wy.......... No niestety nie każdy czuje taki wewnętrzny spokój, żeby zaufać Divie z branży która deklaruje np:zmianę. Nie dał bym sobie chyba psychicznie rady mając to gdzieś za plecami.

A to,że każda potrzebuje miłości i zrozumienia to fakt, zresztą jak każdy człowiek. Więc nie ma co skreślać.

Zacznę może od tego ze każda diva to albo małolata, albo rozwódka z dziećmi ewentualnie singielka po 30 . Jeśli kobieta po 30 jest bezdzietna to również proponowałabym ostrożność, gdyż można trafić na: suke, która nienawidzi dzieci jest zimna i bez uczuć do tego typ karierowiczki i materialistki, ewentualnie kobietę która porzuciła własne dzieci ewentualnie jej odebrano. Oczywiście można mieć szczęście i trafić na perełkę, a prawdopodobieństwo jest tak małe jak wygrana 6 w totka.

Trafiłem kiedyś na zajebistą w łóżku divę, ok 23 lata z gadką i zachowaniem na poziomie i miała dwoje dzieci. Nie stanowiłoby to dla mnie żadnego problemu. Nie wiem czy byłaby zainteresowana.

Problem z tym, że takich jednorożców jest może 1% i szybko znikają...

Co do pozostałej większości, najczęściej wykres zależności hot-crazy się sprawdza, niezależnie od wieku.

(pod pojęciem 'hot' mam na myśli wysoką ocenę średniej wyciągniętej z cech fizycznych i umysłowych)

Zdjęcie
zimnokrwisty
27 paź 2018 12:32

Toś się rozminął. 

DIVa, czyli kobieta bez moralności, dla której jedynym wyznacznikiem w życiu jest KASA i LENISTWO. Dla pieniędzy zrobi wszystko, łącznie z wylizaniem jaj staremu capowie po 60tce. 

Jeśli liczysz na to, że taka kobieta nie zostawi cię, kiedy tylko pozna zamożniejszego, to się jeszcze kiedyś przekonasz. 

 

W dodatku złodziejstwo i nieuczciwość nie są im obce. 

Zrób eksperyment i tej najuczciwszej najwspanialszej i naj... naj...  pożycz 15 000zł. 

Jak ci odda to wróć na forum, a ja na głos odszczekam wszystko co napisałem. 

 

One są miłe , one są ładne i są nawet czasami wrażliwe.... dopóki masz pieniądze.   Powiedz takiej, ze ją kochasz ale popełniłeś błąd w interesach i jesteś spłukany. Kompletny golas, a komornik zostawił ci kawalerkę.  I odliczaj czas do jej zniknięcia. 

 

 

Kobieta na resztę życia? Na żonę? Na dobre i na złe? 

Tylko delikatnie puszysta młoda z wioski. Żadnych studiów, żadnych korporacji gdzie szef zasugeruje awans za lodzika. Żadnej pięknej modeleczki, którą "na kawkę" zapraszają wszyscy napotkani faceci, a na wszystkich imprezach intergracyjnych w firmie obecność ma obowiązkową. 

Taka modelka nadaje się na kochankę, ale nigdy na żonę. Zresztą rozejrzyj się. Aktorzy, piosenkarze, właściciele dużych firm. W większości mają średnio przeciętne z urody żony i dobrze na tym wychodzą. 

Ja znałem dwie modelki osobiście i marzyłem, żeby z którąś z nich się ożenić. Jednak one lubiły pieniądze, imprezy, narkotyki i sportowe auta.  Jak przełożony przyłapał mnie, że rozmawiam z jedną z nich na stołówce, to ustawił godziny przerw w taki sposób, że ja jadłem śniadanie godzinę po niej. Tylko zobaczyl, że ona się do mnie uśmiechnęła i nas rozdzielił.  Impreza integracyjna w pracy. Przy pracownikach powiedział " Pni Agnieszko ma pani pokój na przeciwko mojego i niech pani nie próbuje zamykać drzwi". Słyszeli to wszyscy łączne z jego żoną. Żona po tym tekście pożegnała się i taksówką pojechała do domu. 

Ja też pojechałem, bo spać i tak bym nie zasnął. Czy ona wpuściła go do sypialni? Nie wiem, ale dwa tygodnie po imprezie dostała awans. 

 

Dzisiaj obie te modelki mają po dwójce dzieci, każde dziecko z innym facetem, ale obie są samotne. Alimenty mają kolosalne, bo z byle łachem do łóżka nie poszły i mieszkają obie w willach, ale obie są same. Faceci je odwiedzają i tyle. Jednak dziś obie mają po 36 lat. Jeszcze maksymalnie 8-10 lat i dzieci dorosną i się usamodzielnią. Alimanty się skończą wraz z urodą. 

 

Dzisiaj, kiedy odwiedzam rodziców, to obie na mnie zerkają i coraz częściej się uśmiechają. Tylko że dzisiaj, to mi jakoś przeszło. Wiem co robiły, wiem z kim to robiły i jakoś tak mi nie w smak jakikolwiek z nimi kontakt. 

 

A ci którzy pobrali sobie piękne żony (tak jak ja) już sa po rozwodzie (tak jak ja). 

Następna żona, obiecałem to sobie, będzie ze wsi. Puszysta, okrągła baba z biustem. Taka która posprząta , wypierze, ugotuje i nie będzie się czuła kurą domową. taka, za którą nie będzie maszerowało stado napalonych samców z pytaniami czy da się na kawkę zaprosić. Taka, której szef nie zabierze na imprezę integracyjną i wreszcie taka, która nie będzie wybrzydzać i ucieszy się że w ogóle ktokolwiek się nią zainteresował. Ona będzie wiedziała, że albo ja... albo ssamotność z kotem na kolanach. Taka zrobi wiele i się całkowicie poświęci dla swojego faceta. A ja chyba tego będę potrzebował. Kobiety, którą będę kochał bez względu na jej mankamenty. 

 

Ładną już miałem... Naprawdę..   Takie życie to jest koszmar, bo musisz na każdym kroku jej pilnować, śledzić i wypytywać. Faceci jej pytali o numer telefonu, nawet kiedy ja stałem obok. Do tego stopnia potrafią być bezczelni. 

Kiedy się spóźniała z pracy, albo mówiła że jest u koleżanki, to już wiedziałem że może i jest, ale może guzik prawda i ktoś ją właśnie obraca, a ja potrzebuje takiej, która jeśli nie wróci to będziesz wiedział że wpadła pod samochód. 

Kolega przedmówca ma bardzo straszliwe doznania, traumę jakąś. Faktycznie dziewczyna ze wsi może być lepsza tyle,że my samce szukamy na kochanki-kochanek wypełnionych od stóp do głów botoksem, na żony kobiety z szerokimi biodrami i cyckiem bo tak mamy zapisane w genach. To tak jak one szukają wojownika silnego, najsilniejszego mimo,że wiedzą ,że mól komputerowy byłby lepszy-spokojniejszy. 

Niestety już w tym wieku lepsze partie są wybrane a taka co ma i cechy kochanki i żony ze świecą szukać. Takie czasy

Divy na partnerki życiowe - owszem ale ze stażem nie większym niż pół roku. Dalej wypalenie zawodowe powoduje że będziesz w domowej hierarchii po kocie lub psie bo jedno z nich na pewno tam się znajdzie.

Kwiecień 2019

N P W Ś C P S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324 25 2627
282930    

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

aktywnych użytkowników

użytkowników, gości, anonimowych

Tagi

    Blogi moich znajomych


    R E K L A M A    Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych