Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
* * * * * 2 głosów

Wojna pozycyjna.

Napisane przez ariana666 , 12 grudzień 2017 · 1817 Wyświetleń

Nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie, że na Garso od lat trwa wojna. Szwagry kontra divy, każda ze stron okopała się w swoim kącie i prowadzi działania taktyczne, czasem wyleci jakiś granat, czasem ktoś polegnie pod butem moderatora.
Pytanie, czy to ma sens? Otóż, moim skromnym zdaniem, nie ma. Przerzucanie się argumentami, że prawda moja jest najmojsza i tak ma być, prowadzi tylko do niepotrzebnych konfliktów, a wojenka nie skończy się nigdy.
Prawda leży zwykle po środku i mam wrażenie, że ten uniwersalizm jest stronom całkiem obcym zjawiskiem.
Chama i prostaka się nie wychowa, księżniczki pozostaną księżniczkami, a wojenka będzie się miała najlepiej. Może lepiej zająć się czymś pożytecznym i wprowadzić w swoje życie więcej luzu i dystansu do siebie, wszystkim to na dobre wyjdzie. Tym optymistycznym akcentem kończę i pozdrawiam szwagrów i koleżanki po fachu.Zdjęcie
kilerowdwoje
12 gru 2017 23:43

Bo gdy spojrzysz w głębię dna oceanu, 

Gdy zrozumiesz spokój ogarniający przestrzeń

Gdy zrozumiesz potrzebę i możliwość

Gdy słońce otuli cię kołdrą spokoju

Gdy spojrzysz w głębię drugiej siebie

Gdy chęć w tobie powstanie i urodzi się na nowo

Gdy pogodzisz się z sobą dając wypocząć zmęczonemu sercu

Równowagi przestrzeń przemierzać zaczniesz cichą

Przyjmiesz pogodzoną wersję samej siebie

Przyjmiesz to co złe i dobre w tobie

Spokoju zaznasz i równowagi łyk zakosztujesz

To nigdy już nic nie będzie takie same

To nigdy już nikt nie będzie jednaki

To kolory wokół ciebie będą mienić się i unosić się jak ptaki

Kolory życia ciepłe i zimne

Kolory pragnień gorące i dziecinne

Kolory ciebie i innych duchów troski

Co drogą nieznaną trafiły do tej pełnej uczuć wioski

 

Pozdrawiam.

Zdjęcie
Seaman1000
18 gru 2017 21:35
Szacunek to podstawa każdej relacji międzyludzkiej, nawet tak powierzchownej czy raczej krótkotrwałej jak ta między szwagrem a divą. Fajne dziewczyny mnie lubią i ja z przyjemnością do nich wracam, bo mimo kasy wzajemnie się szanujemy.
Zdjęcie
zimnokrwisty
08 cze 2018 11:46

"Prawda leży pośrodku" - to nie jest uniwersalizm, a największy w świecie idiotyzm. Prawda leży zawsze tam gdzie leży i naszym celem jest dążenie do prawdy. 

Co to znaczy, że prawda leży pośrodku? 

Jeśli ja napiszę że Twoje IQ wynosi 75, a druga osoba napisze że nieprawda bo masz IQ 125, to wspólnie uznamy że musi być pośrodku i Twoje IQ wynosi 100?? Czy taka prawda cie usatysfakcjonuje. A może zechcesz ustalać prawdę poprzez demokratyczne głosowanie?? 

Prawda leży, zawsze tam gdzie leży i wpadli już na to starożytni Grecy.  To, że nie wiemy gdzie ona jest, nie oznacza jeszcze, że możemy zgadywać. Mamy do niej dążyć . 

Przypadkiem mogłoby się oczywiście okazać, że rzeczywiście leży pośrodku i rzeczywiście Twoje IQ wynosi 100, ale wtedy też należałoby przeprowadzić test i się o tym przekonać. 

To że każda ze stron sporu ma swoje racje, to też fakt, ale ja nie widzę tam problemu.  One twierdzą np, że płatnośc powinna być pobierana PRZED, a faceci że PO. Nie można tutaj nikomu niczego narzucić. Jest PODAŻ i POPYT. Rynek sobie z tym poradzi.  Ja dopóki mam wybór, nie korzystam z usług kobiet biorących pieniądze PRZED. Jeśli wszystkie zaczną wołać PRZED, wtedy też będę miał wybór. Dostosuję się, albo zrezygnuję. Nie ma problemu. Problem pojawia się wraz z pojawieniem się urzędnika, który postanowi coś po unijnemu UREGULOWAĆ. Takie uregulowanie zawsze sprawi, że jakiś odsetek będzie bardzo niezadowolony i zrodzi kolejne problemy, z którymi urzędnik dzielnie stanie do walki. Znowu wprowadzi kolejną regulację i kolejne problemy, z którymi znów stanie do walki. 

"Socjalizm dzielnie walczy z problemami, które sam stwarza" Zawsze.

"Jeśli ja napiszę że Twoje IQ wynosi 75, a druga osoba napisze że nieprawda bo masz IQ 125, to wspólnie uznamy że musi być pośrodku i Twoje IQ wynosi 100??"
:oczko:

Gdy ktoś włoży głowę do piekarnika o nogi do zamrażarki to średnia temperatura ciała pozostaje bez zmian.

Też nie mieszałbym tutaj żadnych racji ani średniej. Rację każdy ma swoją, tak jak dupę. Wojenki też żadnej raczej nie widzę.

 

Po prostu jest to anonimowe forum, które dotyka w dodatku nieuregulowanej i też anonimowej branży, gdzie spotykają się dwie strony: wydający kasę i ją pobierające. I dopóki będzie anonimowe, a musi być, to takie sytuacje będą miały miejsce. Anonimowość służy niestety chamstwu i obłudzie, nie wspominając o alfach, promotorach, klonach itp.

 

Ci co wydają, zawsze będą mieli swoje oczekiwania i pretensje. Tak samo jak Ci/Te, którzy tą kasę otrzymują.

Zdjęcie
zimnokrwisty
20 cze 2018 23:09

Icek. Tutaj się zgadzam.  Zaprotestowałem tylko stwierdzeniu, że prawda leży pośrodku. To jest największe kłamstwo w XXI wieku, a ludzie naiwnie je łykają. 

Prawda leży zawsze tam, gdzie leży. I rzeczywiście zupełnym przypadkiem może leżeć pośrodku. 

A zakładanie z góry że leży pośrodku jest błedem

Październik 2018

N P W Ś C P S
 123456
78910111213
14151617181920
2122 23 24252627
28293031   

Ostatnie komentarze

aktywnych użytkowników

użytkowników, gości, anonimowych

Tagi

    Kategorie

    Blogi moich znajomych    Krawcowa XXL Lublin - Ubrania dla puszystych